15 Minutes (2001)

Actie, Misdaad, Thriller
Twee Tsjechische gangsters plegen in New York enkele gruwelijke moorden die ze opnemen met een videocamera. Omdat ze bij hun eerste slachtoffers brand hebben gesticht, worden de misdaden onderzocht door de gerespecteerde brandweerinspecteur Jordy Warsaw.

15 Minutes Film Info

Score: 5.9/10 van 684 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2001-03-01
Lengte: 120 Minuut / 2:0
Regisseur: John Herzfeld
Productie Studios: Industry Entertainment, Tribeca Productions, New Redemption Pictures
Productie Land: Germany, United States of America

15 Minutes Foto's


15 Minutes Trailer


Robert De Niro
als Eddie Flemming
Edward Burns
als Jordy Warsaw
Kelsey Grammer
als Robert Hawkins
Avery Brooks
als Leon Jackson
Melina Kanakaredes
als Nicolette Karas
Karel Roden
als Emil Slovak
Oleg Taktarov
als Oleg Razgul
Vera Farmiga
als Daphne Handlova
John DiResta
als Bobby Korfin
James Handy
als Captain Duffy
Darius McCrary
als Tommy Cullen
Bruce Cutler
als Bruce Cutler
Charlize Theron
als Rose Hearn
Kim Cattrall
als Cassandra
David Alan Grier
als Mugger
Владимир Машков
als Milos
Arina Gasanova
als Tamina
Noelle Evans
als Honey
Mindy Marin
als Maggie
Christine Claibourne
als Maggie's Assistant
Paul Herman
als Paulie
Gabriel Casseus
als Unique
Joe Lisi
als Police Captain
Stephen Davis
als Murphy
William Stanton
als Garcia
Louis F. Garcia
als Fire Chief
Mike Camello
als Fireman Camello
Tygh Runyan
als Stephen Geller
Barry Blueian
als Immigration Supervisor
Ritchie Coster
als News Stand Vendor
Roseanne Barr
als Roseanne
Ashton Dane
als Talk Show Father
Gail Greaves
als Talk Show Wife
Bobby Field
als Talk Show Son
Anton Yelchin
als Boy in Burning Building
Lynette Ruiz
als Sketch Artist
Kurt Andon
als Pizza Man
Rikki Klieman
als Daphne's Lawyer
Sebastian Roché
als Ludwig
Kata Dobó
als Redhead at Ludwigs
Elma Vann
als Linda
Olga Morgunova
als Escort Service Woman
Dorit Sauer
als Escort Service Woman
Haik Garibyan
als Emigrant
Marco Khan
als Emigrant
Toni Kalem
als Woman at Planet Hollywood
Jorge H. Guzman
als Bouncer
Lennox Brown
als Lookout Guy
George Poulos
als Greek Waiter
Peter Arnett
als Peter Arnett
Sylvia Lopez
als Newscaster
Jane Velez-Mitchell
als Newscaster
Bryan Foster
als Hawkins' Cameraman
Alan Cohen
als Hawkins' Sound Man
Spero Stamboulis
als Nicolette's Cameraman
Joseph Alfieri
als Reporter
Barry Primus
als Cab Driver
Julieta Espinoza
als Unique's Girlfriend
Brantley Bush
als Fireman
Macy Merced
als Paramedic
Tracey Mulqueen
als Paramedic
Scott Dillin
als Battery Park Policeman
Dominic Maglione
als Police Officer
Ron Wall
als Police Officer
Michael Arthur
als NYPD #2 (uncredited)
William H. Burns
als Uniformed Cop (uncredited)
Jamie Burton-Oare
als Reporter (uncredited)
Giovanni Capitello
als Police Officer (uncredited)
Rose Colasanti
als Woman in Bar (uncredited)
Ben Fiore
als Police Officer (uncredited)
Celeste Gregoire
als Girl in Restaurant (uncredited)
Zuhair Haddad
als Airport Passenger (uncredited)
Philippe Hartmann
als NY Daily News Reporter (uncredited)
Everton Lawrence
als Restaurant Patron (uncredited)
Riley G. Matthews, Jr.
als NYPD Police Officer (uncredited)
Dwayne Adway
als Additional voices (voice) (uncredited)
Phillip V. Caruso
als Arguing Husband (uncredited)
Mark Cheek
als Cameraman (uncredited)
Spencer Kayden
als Nightclub Patron (uncredited)
George F. Miller
als TV News Reporter (uncredited)
Floyd Resnick
als NYPD Officer at Ludwig's (uncredited)
Eric Rosenberg
als Pedestrian in Times Sq. (uncredited)
Erica Taylor
als Nightclub Patron (uncredited)
Ellen Whyte
als Woman #2 at Planet Hollywood (uncredited)
Sophia Alexis
als Witness (uncredited)
Rebeca Cristian
als Pedestrian (uncredited)
Joseph D'Angelo
als Police Officer (uncredited)
Janean Christine Mariani
als Restaurant Guest (uncredited)
Leda Mulholland
als Reporter (uncredited)
Brian Schreier
als Officer Thompkins (uncredited)
Mindy Marin Casting
Keith Addis Producer
David Blocker Producer
John Herzfeld Director
J. Peter Robinson Original Music Composer
Jean-Yves Escoffier Director of Photography
Steven Cohen Editor
John Herzfeld Producer
Nick Wechsler Producer
Anthony Marinelli Original Music Composer
John Herzfeld Writer
Nancy Young Stunts
Mayne Berke Production Design
Daniel Geary Construction Foreman
Michael Broughton Stunts
Michael Bauman Lighting Technician
Wendy Cox Production Coordinator
Tim J. Bonino Propmaker
Sean O'Brien Construction Foreman
Buddy Joe Hooker Stunts
Jim McConkey Camera Operator
David Goodman Driver
Mark Bussan Makeup Artist
William P. Bartram Propmaker
Claire Rudnick Polstein Executive Producer
Casey Hallenbeck Set Decoration
April Ferry Costume Design
Joe Cuervo Makeup Artist
Joe Walser Assistant Art Director
John Roesch Foley
Kelly Kerby Special Effects
Charles Guardino Stunts
Charlie Picerni Stunt Coordinator
Robert M. Andres Grip
Phillip V. Caruso Still Photographer
Melissa Steach Stand In
Lucille Smith Unit Production Manager
Amy Herman Unit Production Manager
Kim Kurumada Unit Production Manager
Claire O'Brien Post Production Supervisor
James M. Halty Stunts
Felipe Savahge Stunts
Melissa Brasselle Stunts
Joel Holland Video Assist Operator
Jim McConkey Steadicam Operator
Jack Serino Grip
Mark Curry Scoring Mixer
Sandra Tomita Production Supervisor
Thomas Costabile Construction Coordinator
John J. Passanante Standby Painter
James M. Freitag Associate Producer
Deborah K. Larsen Makeup Artist
Derek Becker Makeup Effects
Robert Bonino Construction Coordinator
Chris Cenatiempo Stunts
John Sakas Stunts
Dar Billingham Stunts
Devon Miller First Assistant Editor
Lauri Pitkus Location Manager
Timothy Shannon Transportation Coordinator
Mark D. Berrend Propmaker
Tony Capasso Propmaker
David Gaines Post Production Supervisor
Don Cinderella Set Dressing Artist
Fred Toye Visual Effects Editor
Peter Bucossi Stunts
Steve M. Davison Stunts
Ousaun Elam Stunts
Chris Culliton Electrician
Steve Artmont Makeup Artist
Dick Hansen Cableman
Richard Malzahn Visual Effects Supervisor
John Cenatiempo Stunts
Debbie Evans Stunts
Marian Green Stunts
Jody Levin Executive In Charge Of Post Production
Nicholas Dodd Orchestrator
J. Armin Garza II Driver
Robert Earl Thanks
Daniel P. Gehry Construction Foreman
Donald Grant Leadman
Mark Mann Construction Foreman
John E. Jackson Makeup Artist
Paul J. Lombardi Special Effects Supervisor
Chris Burrows Set Costumer
Hope Slepak Costume Supervisor
Mark Jan Wlodarkiewicz Music Editor
Roseanne Barr Thanks
David Crvelin Assistant Art Director
William G. Hoffner Propmaker
Gerald DeTitta Leadman
Rick Ash Sound Re-Recording Mixer
Alyson Dee Moore Foley
Mike Massa Stunts
Steve Picerni Stunts
Jimmy P. Wong Stunts
Clyde E. Bryan First Assistant Camera
Michael J. Hogan Video Assist Operator
David Schmalz Video Assist Operator
Donna Berwick Assistant Costume Designer
Quincy Z. Gunderson First Assistant Editor
J. Peter Robinson Orchestrator
Laurie Dhue Thanks
Nicki Ledermann Makeup Artist
Garf Brown Scenic Artist
Scott Garrett Set Dressing Artist
Kim H. Ornitz Sound Mixer
Frank Toro Special Effects Coordinator
Derek Ledbetter Visual Effects
Donna Cicatelli-Lewis Makeup Artist
Jennifer Badger Stunts
Victor Paul Stunts
Kevin Beard Stunts
Ralph Clark Painter
Kim Kirschbaum Painter
John P. Bruce Set Designer
Claire Kirk Art Department Coordinator
Maureen Kropf Painter
Jeff Plauster Propmaker
Leslie Shatz Sound Designer
Leslie Shatz Sound Re-Recording Mixer
Mato Color Timer
D. Scott Guthrie Driver
Eric Bogosian Thanks
Mark J. Levenstein Production Supervisor
R. Todd Hurst Propmaker
David Gaines Associate Producer
Deborah La Mia Denaver Makeup Artist
Ilona Herman Makeup Artist
Chuck Potter Set Decoration
Frank Ferrara Stunts
Anthony Marinelli Orchestrator
Walter McClain Transportation Captain
Paul Prokop Production Controller
Lisa Meyers Key Hair Stylist
Randal R. Groves Propmaker
Pete Antico Stunts
Michael Russo Stunts
Kevin Brown Rigging Gaffer
Bob Gorelick Camera Operator
Jon Kull Orchestrator
Jess Gonchor Art Direction
Stan Tropp Set Designer
Mark Woods Leadman
David Lea Stunts
Chuck Zito Stunts
Sophia M. Crawford Stunts
Jon Delgado Electrician
Charles Meere III Electrician
Zigmund Gron Music Editor
Jack Forwalter Set Dressing Artist
Gary Alper Sound Mixer
Jim Palmer Stunts
Michael J. Maurer Electrician
Mark Schwentner Lighting Technician
Gail Stevens Casting
Rodney Barnes Set Production Assistant
Betty Chin Production Coordinator
Tim Caprarelli Set Dressing Artist
Carla Fry Executive In Charge Of Production
Tracy Keehn-Dashnaw Stunts
Trudy Ramirez Script Supervisor
Gerald Cheney Propmaker
Lisa Lewis Production Intern
Robert Simpson Propmaker
Shel Yvon Rosenthal Propmaker
James A. Murphy Driver
Peter Connors Driver
Steve Polon Driver
Jon Tardino Driver
Richard Tews Driver
Ken Tanzer Grip
Steve Dayan Location Manager
Mohamed Khan Production Coordinator
Dane Farwell Stunts
Ralph Ferrara Stunts
Frankie 'G' Garbutt Stunts
Steven Rigamat Propmaker
Frank McKenna Craft Service
Michael McKenna Craft Service
Daniel Gordon Driver
Robert Dulys Driver
Chad Herr Grip
Gregory F. Johnson Grip
Adam Colunga Rigging Grip
Marie Nashold Set Medic
Hugh Charlton Thanks
Mark Van Horne Thanks
Tom Bergman Stunts
Kathy Cossu Set Medic
John Polce Stand In
Michael Helgesen Transportation Captain
Steve Mack Stunts
Michelle Latham Location Scout
Bill Livingston Production Office Assistant
Danny Brooks Driver
Fulton 'Greg' Gilson Driver
Mark Scruton Driver
Ashley Kimmet Electrician
Thomas Landi Electrician
Christopher Donohue Grip
Louis McGruder Post Production Assistant
Steve Carnahan Stand In
Gary Kramer Craft Service
John Brady Driver
Jack J. Cavolo Driver
Lawrence S. Hennessy Driver
Larry Hilmo Driver
Brian Kelly Driver
Susan Larkins Driver
Nicole Brait Electrician
Francesca Cobaco Electrician
Dave W. Slodski Electrician
Danny Owen Special Effects
Jack Carpenter Stunts
Richard Wheeler Propmaker
Jim Williams Color Timer
Charles Ramirez Driver
Thomas M. Reposar Driver
Kurt Rimmel Grip
Antoine Douaihy Location Manager
Diana E. Latham Production Coordinator
Peter Koczera Title Graphics
Elizabeth Hirsch Production Manager
Kimberly Sylvester Visual Effects Producer
Michael 'Flash' McDonald Best Boy Electric
Mychal D. Smith Boom Operator
Lee Harris Set Costumer
Caroline Kramer Craft Service
Scott Ayres Driver
Randall D. Krasomil Driver
Tim Metivier First Assistant Camera
Lance Robinson Grip
Hilary Klym Rigging Grip
Al Lieberman Rigging Grip
Rex Anson Rhorer Rigging Grip
Jeremiah Spinney Rigging Grip
Guy C. Feldman Special Effects
Ronald W. Mathews Special Effects
Bo Ehrig Transportation Coordinator
Jeanmarie Murphy-Burke Unit Publicist
Chris Drechsler Lighting Technician
Thomas M. Dangcil Best Boy Electric
Mark J. Levenstein Production Accountant
Edward Fanning Driver
Dino R. Alba Grip
Andrew Saxe Location Manager
Sherry Snodgrass Post Production Assistant
Pamela Byrne Thanks
Bob Arnold Stunts
Cindy Daniels Stunts
Janet Paparazzo Stunts
Patric Cyran Driver
Donald M. Angst Electrician
Dennis Skog Rigging Grip
Marc Ameruso Set Production Assistant
Susan Grossman Thanks
James E. Bennett Driver
Gary Compton Driver
Rick Kelleher Driver
Jerry Smith Driver
Bonnie Yamahiro Driver
Peter Max Thanks
Melanie Stensland Thanks
Thomas Aquino Driver
John M. Batiuk Driver
Joseph F. Barth Jr. Driver
Thomas J. Horvath Driver
Michael Marotta Driver
Mike Kulisch Driver
Cecil McClain Driver
Larry Michael Driver
Ervin Wayne Spowehn Driver
Jorge H. Guzman Grip
William Wardlow Driver
Christopher L. Monroe Grip
Gordon Tadd Eto Electrician
Stephen Przybylowski Post Production Assistant
Brandon Schiffman Set Production Assistant
Graham Knuttel Thanks
Marc Kenneth Robinson Stand In
Tony Guida Stunts
Robert Dolan Rigging Gaffer
Sam Cardarelli Jr. Driver
Jeffrey M. Drucker Driver
Sean Heilig Driver
Scott Barnes Electrician
Harold J. McClean Electrician
Kurt Stevens Grip
Craig Vaccaro Rigging Grip
Tom Heilig Transportation Captain
Vic Nowak Transportation Co-Captain
Kim O'Keefe Thanks
Marc-Jon Sullivan Boom Operator
Abby Gail Palanker Visual Effects Coordinator
Malcolm Mazer Driver
Vincent J. Gargiulo Driver
Steve Januskiewicz Driver
Gene O'Neill Driver
Stephen V. Pistone Driver
Chester Coleman Set Medic
Russell Berg Special Effects
Mark Bero Special Effects
Thomas Van Essen Thanks
Steve McLean First Assistant Camera
Dennis Kelly Transportation Co-Captain
David Kleinstein Special Effects
Paula Leone Stunts
Scott Fair Driver
John J. Hess Driver
R. Dana Harlow Grip
Franz Yeich Grip
Katherine Walker Set Production Assistant
Mel Langford Transportation Co-Captain
Steve Shines Special Effects
David Gulick Property Master
Victoria Rose Sampson Supervising ADR Editor
Mike Blaze Property Master
Victoria Rose Sampson Supervising Dialogue Editor
Robert Fernandez Scoring Mixer
Dan Perri Title Designer
James M. Freitag First Assistant Director
Eddie Bydalek Sound Recordist
David E. Duncan Storyboard Artist
Robin Bursey Camera Loader
Matthew Haskins Camera Loader






















ikwilfilmskijken © 2024