16 Blocks (2006)

Actie, Avontuur, Misdaad, Thriller
Jack Mosley is een uitgebluste rechercheur die niet bekend staat om zijn fijnzinnige methodes. Zijn opdracht is het begeleiden van een belangrijke getuige van het politiebureau naar de rechtbank. De afstand waarover dit moet plaatsvinden is 16 straatblokken. Onderweg komt Mosley er achter dat deze man zal getuigen tegen zijn corrupte collega's en dat het volledige New Yorkse politiekorps er alles aan zal doen om hem uit de weg te ruimen.

16 Blocks Film Info

Score: 6.436/10 van 1858 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-03-01
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Richard Donner
Schrijver: Richard Wenk
Productie Studios: Alcon Entertainment, Cheyenne Enterprises, Equity Pictures Medienfonds GmbH & Co. KG III, 16 Block Productions, The Donners' Company, Millennium Media, Nu Image, ContentFilm, EFO Films
Productie Land: Germany, United States of America


16 Blocks Trailer


Bruce Willis
als Jack Mosley
Yasiin Bey
als Eddie Bunker (as Mos Def)
David Morse
als Frank Nugent
Jenna Stern
als Diane Mosley
Casey Sander
als Captain Dan Gruber
Cylk Cozart
als Jimmy Mulvey
David Zayas
als Robert Torres
Robert Racki
als Jerry Shue
Patrick Garrow
als Touhey
Sasha Roiz
als Kaller
Conrad Pla
als Ortiz
Hechter Ubarry
als Maldonado
Richard Fitzpatrick
als Deputy Commissioner Wagner
Peter McRobbie
als Mike Sheehan
Michael F. Keenan
als Ray Fitzpatrick (as Mike Keenan)
Robert Clohessy
als Cannova
Jess Mal Gibbons
als Pederson
Tig Fong
als Briggs
Brenda Pressley
als ADA MacDonald
Kim Chan
als Sam
Carmen López
als Gracie (as Carmen Lopez)
Scott McCord
als Lieutenant Kincaid
David Sparrow
als Holding Cell Officer
Eduardo Gomez
als Holding Cell Prisoner
Sam Kung
als Chinese Man
Angela Seto
als Chinese Wife
Bernie Henry
als Man with Caddy
Nick Alachiotis
als Russian
Danny Lima
als Russian
Claudio Masciulli
als Dominic Forlini
Efosa Otuomagie
als Bus Driver
Christina Orjalo
als Little Girl on the Bus
Richard Wenk
als ADA's Detective
Derek Hoffman
als Carl - EMT
Brian Read
als UPS Delivery Man
Ryan Wulff
als DA's Clerk
Steve Kahan
als Resturant Owner
Paul Tuerpe
als Diane's Boyfriend
Cece Neber Labao
als Restaurant Waitress (as Cece Neber)
Jim Chong
als Bus Passenger
Betty Chong
als Bus Passenger
Sam Moses
als Bus Passenger
Kathy Imrie
als Bus Passenger
Jason Burke
als Bus Passenger
Tom Wlaschiha
als Bus Passenger (as Thomas Wlaschiha)
Scott Douglas
als Bus Passenger
J.D. Nicholsen
als Man in Gray Suit
Kameron Louangxay
als Communications Tech
Victoria Mitchell
als Woman in Apartment
Cecil Phillips
als MTA Cop (as Cecil Philips)
Rob Wiethoff
als Court Officer (as Rob Weithoff)
Jimmy Campbell
als Court Officer
Richard Collier
als Court Officer
Aaron Ferguson
als Court Officer
Bradley Paterson
als Brad - EMT
Paul J.Q. Lee
als Asian Store Owner (as Paul Lee)
Heather Dawn
als The Juror
Daryl Dismond
als Man in Suit (as Darryl Dismond)
Jim Lavin
als Car Key Detective (as James Lavin)
Beatriz Yuste
als Subway Commuter
David Talbolt
als Subway Commuter
Toni Ellwand
als Subway Commuter
Rolando Alvarez Giacoman
als Subway Commuter
Brian G. Andersson
als Detective (uncredited)
Robert Bizik
als Construction Worker (uncredited)
Ed Cuffe
als Pedestrian (uncredited)
Joseph DeBona
als Detective (uncredited)
Richard Donner
als Man Holding a Birthday Cake (uncredited)
Albert Duic
als Paramedic (uncredited)
Marshall Factora
als Juror (uncredited)
Victor Formosa
als Businessman (uncredited)
Eli Harris
als Cab Driver (uncredited)
Kevin P. McCarthy
als Person in Cab (uncredited)
Liam McGuckian
als Nephew (uncredited)
Denis McKeown
als Pedestrian (uncredited)
Beshoy Mehany
als Pedestrian (uncredited)
Allison Lee Ritter
als Passenger (uncredited)
Khalid Rivera
als Pedestrian (uncredited)
Joe Rosario
als Juror #4 (uncredited)
Talia Russo
als Young Bride
Norman Schleiffer
als Man in Park Feeding Pigeons (uncredited)
Alex Scrymgeour
als Cop (uncredited)
Michael Segovia
als Russian Boy (uncredited)
Michael Sercerchi
als ESU (uncredited)
Joseph Siravo
als District Attorney Haynes (uncredited)
Brian Smyj
als Sniper (uncredited)
Jeremy J. Sullivan
als Court Officer (uncredited)
Lana Titov
als Waitress (uncredited)
Joshua Tolby
als Pedestrian (uncredited)
Schuster Vance
als Detective (uncredited)
Sonny Vellozzi
als Pedestrian (uncredited)
Emerson Wong
als Alleyway Chinese Cook (uncredited)
William S. Wong
als Delivery Man (uncredited)
Richard Donner Director
Richard Wenk Screenplay
Randall Emmett Producer
Avi Lerner Producer
John Thompson Producer
Jim Van Wyck Producer
Glen MacPherson Director of Photography
Klaus Badelt Original Music Composer
Steve Mirkovich Editor
Arvinder Greywal Production Design
Steve Shewchuk Set Decoration
Vicki Graef Costume Design
Richard Wenk Writer
Stephen McLaughlin Score Engineer
Stephen J. Eads Associate Producer
Todd Gilbert Associate Producer
Ilyse A. Reutlinger Associate Producer
Manfred D. Heid Co-Executive Producer
Gerd Koechlin Co-Executive Producer
Derek Hoffman Co-Producer
Jochen Kamlah Co-Producer
Brian Read Co-Producer
Boaz Davidson Executive Producer
Danny Dimbort Executive Producer
George Furla Executive Producer
Josef Lautenschlager Executive Producer
Hadeel Reda Executive Producer
Trevor Short Executive Producer
Andreas Thiesmeyer Executive Producer
D.J. Carson Line Producer
Arnold Rifkin Producer
Robin D. Cook Casting
Louis DiGiaimo Casting
Sarah Halley Finn Casting
Randi Hiller Casting
Derrick Hinman Production Designer
Brandt Gordon Art Direction
Courtney Aura Freeman Costume Design
Paul R.J. Elliot Hair Department Head
Victor DeNicola Key Hair Stylist
Patricia Regan Key Makeup Artist
Jordan Samuel Makeup Department Head
Ilyse A. Reutlinger Post Production Supervisor
Sean De Veaux Production Supervisor
D.J. Carson Unit Production Manager
Jim Van Wyck First Assistant Director
Kathryn Buck Script Supervisor
Collingwood Brown Art Department Coordinator
Wayne Moss Carpenter
Ross Fraser Construction Coordinator
Peter Bundrick Construction Foreman
Philip Saccio Leadman
Paul Dolgov Painter
Leslie Bloom Production Design
Hunter Brown Property Master
Summer Gaal Props
Alexandra Hooper Set Decoration
William Cheng Set Designer
Joseph R. Bird Set Dressing Artist
Christopher T. Welch ADR Supervisor
Dan Paikin Boom Operator
Julie Feiner Dialogue Editor
Piero Mura Sound Editor
Mike Chock Sound Effects Editor
Greg Chapman Sound Mixer
Terry Porter Sound Re-Recording Mixer
Kim Maitland Sound Recordist
Mark A. Mangini Supervising Sound Editor
Jeff Brink Special Effects Coordinator
Avi Salem Compositor
Dennis Berardi Executive Visual Effects Producer
Geoff D.E. Scott Visual Effects
Brendan Taylor Visual Effects Coordinator
Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Evan Jacobs Visual Effects Supervisor
Cort Hessler Stunt Coordinator
G. A. Aguilar Stunts
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Jon Delgado Best Boy Electric
Craig Haagensen Camera Operator
Eric Boncher Electrician
Geb Byers First Assistant Camera
Petr Hlinomaz Gaffer
William Engel Grip
John Dolan Key Grip
Richard Dolan Rigging Gaffer
Justin Panzanaro Rigging Grip
Gilles Corbeil Steadicam Operator
Ava Gerlitz Still Photographer
Tamara Hunter Casting Associate
Catherine Ashton Assistant Costume Designer
Andre Schulz Costume Supervisor
Pam Aaron Set Costumer
Bruce W. Cathcart Additional Editor
Janet Ogletree First Assistant Editor
Tyson Bidner Location Manager
Mark Moore Location Scout
Daryl B. Kell Music Editor
Ashley Waldron Music Supervisor
Steve Mair Musician
Jeff Toyne Orchestrator
John Coles Driver
Jason Leeking Transportation Co-Captain
John 'Frenchie' Berger Armorer
Zach Hunter Cableman
Rich Alfieri Chef
Katie Abbott Craft Service
Tim Ross Loader
Karen M. Cockrell Post Production Accountant
Karen de Montbrun Production Accountant
Donald Bruce Production Controller
David M. Chisholm Production Coordinator
Javier Velasko Hernandez Set Production Assistant
Scott Douglas Stand In
Prudence Emery Unit Publicist
Burton J. LeBlanc First Assistant Makeup Artist
Tim Singh Second Assistant Director
Tudor Jones Second Second Assistant Director
Karen Young Third Assistant Director
Robert Currie Assistant Property Master
David Best Graphic Designer
Alan Letts Head Carpenter
Jonathan Graham Key Construction Grip
Troy Porter ADR Mixer
Matthew McKenzie ADR Recording Engineer
Catherine Harper Foley Artist
Darrin Mann Foley Mixer
Thom Brennan Foley Supervisor
Mark Coffey Sound Assistant
Jim Bliz Special Effects Technician
Wade Eastwood Stunt Double
Liise Keeling Stunt Driver
Gottfried Pflugbeil Assistant Camera
Bruce Atwater Best Boy Grip
Vern Nobles First Assistant "C" Camera
Dana Rutledge Camera Trainee
Jim Krauter Dolly Grip
Mark Beauchamp Second Assistant Camera
Lisa Baylin Casting Assistant
Lynne Maureen Curtis Wardrobe Supervisor
Doug Caron Assistant Editor
Keith Shaw Colorist
Everette Webber Digital Intermediate Editor
Devin Sterling Digital Intermediate Producer
Sarah Parker Post Production Coordinator
Chris Martin Assistant Location Manager
Brendan Fallon Location Assistant
Andrew Brown Conductor
Selena Arizanovic Music Coordinator
Rick Parker Animal Wrangler
Jennifer Ganton Assistant Production Coordinator
Tom Katz Catering
Alex Gorodetsky Charge Scenic Artist
Aaron Weintraub Compositing Supervisor
Kristy Blackwell Digital Compositor
Zameret Kleiman Extras Casting
Luisa Cabbidu Extras Casting Assistant
Karen E. Etcoff Extras Casting Coordinator
Virginia Alves First Assistant Accountant
Charles Meere III Generator Operator
Patrick Shelby Key Rigging Grip
Reet Puhm Key Scenic Artist
Arthur Langevin Key Special Effects
Ryan Heimpel Payroll Accountant
Christopher Bugg Production Assistant
Mark Sonoda Production Executive
Scott Sullens Production Secretary
Ray Comiso Pyrotechnician
Vicky Middleton Second Assistant Accountant
Edwin J. Birmingham Technical Advisor
Phil Oetiker First Assistant "B" Camera
Wong Ming-Kin Stunts
Stephannie Hawkins Stunts
Robert Reece Stunts
Alison Reid Stunts
Jennifer Vey Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024