1917 (2019)

Oorlog, Actie, Drama, Historisch
Tijdens de Eerste Wereldoorlog nemen de jonge, Britse soldaten Schofield en Blake deel aan een gevaarlijke missie. In een race tegen de klok proberen ze op vijandig terrein een boodschap te overhandigen die de levens van honderden soldaten, waaronder Blakes eigen broer, kan redden.

1917 Film Info

Score: 7.992/10 van 11879 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-12-25
Lengte: 119 Minuut / 1:59
Regisseur: Sam Mendes
Schrijvers Krysty Wilson-Cairns, Sam Mendes.
Productie Studios: DreamWorks Pictures, Reliance Entertainment, New Republic Pictures, Neal Street Productions, Mogambo Films, Amblin Partners
Productie Land: India, Spain, United Kingdom, United States of America


1917 Trailer


George MacKay
als Lance Corporal Schofield
Dean-Charles Chapman
als Lance Corporal Blake
Mark Strong
als Captain Smith
Andrew Scott
als Lieutenant Leslie
Richard Madden
als Lieutenant Blake
Claire Duburcq
als Lauri
Colin Firth
als General Erinmore
Benedict Cumberbatch
als Colonel MacKenzie
Daniel Mays
als Sergeant Sanders
Adrian Scarborough
als Major Hepburn
Chris Walley
als Private Bullen
Nabhaan Rizwan
als Sepoy Jondalar
Jamie Parker
als Lieutenant Richards
Tommy French
als Private Butler
Paul Tinto
als NCO Baker
Billy Postlethwaite
als NCO Harvey
Richard McCabe
als Colonel Collins
Justin Edwards
als Captain Ivins
Pip Carter
als Lieutenant Gordon
Andy Apollo
als Sergeant Miller
Josef Davies
als Private Stokes
Gabriel Akuwudike
als Private Buchanan
Spike Leighton
als Private Kilgour
Robert Maaser
als German Pilot
Gerran Howell
als Private Parry
Adam Hugill
als Private Atkins
Benjamin Adams
als Sergeant Harrop
Anson Boon
als Private Cooke
Kenny Fullwood
als Private Rossi
Ryan Nolan
als Private Malky
Elliot Baxter
als Private Sniper
Kye Mckee
als German Soldier
Ivy-I Macnamara
als French Baby
Merlin Leonhardt
als Soldat Muller
Taddeo Kufus
als Soldat Baumer
Jos Slovick
als Wayfaring Stranger Soldier
Luke Hornsby
als Private Pinwood
Jack Shalloo
als Private Seymour
Elliot Edusah
als Private Grey
Joe Anders
als Private Willock
Jacob James Beswick
als Lance Corporal Duff
Michael Jibson
als Lieutenant Hutton
Ian Wilson
als Sergeant Wright
Bradley Connor
als Sergeant Gardner
John Hollingworth
als Sergeant Guthrie
Samson Cox-Vinell
als Orderly Dixon
Jonny Lavelle
als Orderly Byrne
Michael Rouse
als Captain Rylands
Richard Dempsey
als Mackenzie Officer
Phil Cheadle
als Mackenzie Officer
Jonah Russell
als Captain Morahan
Daniel Attwell
als Captain Sandbach
Sam Mendes Director
Krysty Wilson-Cairns Screenplay
Sam Mendes Screenplay
Pippa Harris Producer
Callum McDougall Producer
Jayne-Ann Tenggren Producer
Michael Lerman Producer
Sam Mendes Producer
Lee Smith Editor
Stephen Swain Art Direction
Thomas Newman Original Music Composer
Dennis Gassner Production Design
Jacqueline Durran Costume Design
Simon Elsley Art Direction
Rod McLean Art Direction
Roger Deakins Director of Photography
Elaine Kusmishko Art Direction
Mark Taylor Sound Re-Recording Mixer
Stuart Wilson Production Sound Mixer
Guillaume Rocheron Visual Effects Supervisor
Dominic Tuohy Special Effects Supervisor
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Oliver Tarney Supervising Sound Editor
Lee Sandales Set Decoration
Greg Butler Visual Effects Supervisor
Rachael Tate Dialogue Editor
Rebecca Cole Makeup & Hair
Tristan Versluis Prosthetic Designer
David Crossman Costume Designer
János Jack Digital Imaging Technician
Neil Ashton Electrician
Matt Curtis Title Designer
Cristina Patterson Contact Lens Designer
Gary Hymns Key Grip
Guido Cavaciuti Second Assistant Camera
Colin Hazell Techno Crane Operator
Tony Smith Armorer
Grace McComisky Prosthetic Makeup Artist
Dean Southan Camera Trainee
Daniel McGraw Makeup Artist
Roger Deakins Camera Operator
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Mariona Trías Makeup & Hair
Sarah Jane Marks Makeup Artist
Niki De Jong Prosthetic Makeup Artist
Iain Thomson Digital Imaging Technician
Peter Talbot VFX Director of Photography
Simon Muir Rigging Grip
Joss Skottowe Supervising Armorer
Alice Hollingum Makeup Artist
Darren Bailey Libra Head Technician
Doone Forsyth Makeup & Hair
Scott Clooney Electrician
Rachel Kennedy Unit Publicist
Sara Kramer Makeup & Hair
Anna Lubbock Makeup & Hair
Bradley Dennis Epk Camera Operator
Wayne Leach Rigging Gaffer
Rebecca Cole Key Makeup Artist
Andrew Whiteoak Makeup & Hair
Naomi Donne Makeup Designer
Marzenna Fus-Mickiewicz Makeup Artist
Gary Smith Best Boy Grip
Matt Lumley Electrician
Dave Marriott Electrician
Terry Robb Electrician
Michael Chambers Electrician
Greg Whitbrook Electrician
Charles Bodycomb Armorer
Emma Dunleavy Production Coordinator
Marcella Silveira VFX Production Coordinator
François Duhamel Still Photographer
Sylvia Atkins Makeup & Hair
John Marzano Aerial Director of Photography
Peter Ayriss Drone Pilot
Andy Stephens Aerial Coordinator
Daren Bailey Marine Coordinator
Joshua Gollish Digital Imaging Technician
Tony Higgins Electrician
Andrew Harris First Assistant Camera
Mary Cooke Makeup & Hair
Alex Harper Prosthetic Makeup Artist
Metusalem Bjornsson Production Coordinator
Brenda Mckernan Contact Lens Technician
Norma Webb Key Makeup Artist
Ed Stone Drone Operator
Sarah Bicknell Assistant Art Director
Bevan de Kock Greensman
Sophie Le Lievre Sculptor
Anthony Tuff Costumer
Sally James Key Costumer
Kieron Stone Wardrobe Assistant
Dana Anusca Draughtsman
Peter Lee Prop Maker
Laura Ng Standby Art Director
Samantha Choat Costume Assistant
Alison Clements Draughtsman
Lizzie Osborne Draughtsman
Tor Richards Greensman
Jamie Wilkinson Property Master
Josh Jones Standby Carpenter
Nick Akass Dressing Prop
Natasha Jones Graphic Designer
Nathan Bacon Greensman
Jim Cornish Storyboard Artist
Heidi McQueen-Prentice Costume Assistant
Randolph Watson Concept Artist
Amanda Trewin Costume Assistant
Eve Walker Costume Coordinator
Jamie Burrows Draughtsman
Laura Collins Set Dresser
William Evans Costume Assistant
Nicoletta Mani Script Supervisor
Lauren Briggs-Miller Assistant Art Director
Will Smith Draughtsman
Renato Cavallaro Dressing Prop
Malcolm Roberts Construction Manager
Olivia Watkins Draughtsman
Joel Christopher Costumer
Nicholas Roche-Gordon Costumer
Anthony Noble Graphic Designer
Timeyin Jones Props
Rob Menzer Sculptor
Lorna Cook Costume Standby
Neil Murphy Costume Supervisor
Rupert Steggle Wardrobe Assistant
Aoife Warren Assistant Art Director
Cara Stevens Key Costumer
Danny Clark Assistant Art Director
Daniel Gibson Greensman
Ella Reid Costume Assistant
Xavier Swinton Byrne Dressing Prop
Emine Soydanyavas Art Department Coordinator
Norman Walshe Concept Artist
Angus Hale Greensman
Matt Chisholm Props
Buddie Wilkinson Props
Daniel Valentine Dressing Prop
Will Ayres Props
Stella Atkinson Assistant Costume Designer
Nicola Belton Textile Artist
Helen Jerome Wardrobe Assistant
Robert Voysey Construction Foreman
Steve Westley Dressing Prop
Ondrej Hudecek 3D Artist
Kush Dhir Compositing Lead
Lauren Camilleri Visual Effects Editor
Pier Lefebvre Visual Effects Supervisor
Sreejith Venugopalan Compositing Supervisor
Andrew Tulloch Pre-Visualization Supervisor
Prashant Nair Compositing Lead
Sageesh Kv Lighting Artist
Suraj Makhija Lighting Artist
Marc Rice Compositing Supervisor
Teresa Mathew Visual Effects Coordinator
Oliver Taylor Visual Effects Coordinator
Barbara Lavia Visual Effects Editor
Rahul k Khanna Visual Effects Coordinator
Sona Pak Visual Effects Producer
Ayyappadas Vijayakumar VFX Editor
Rahul Khanna Visual Effects Coordinator
Anshad Abu Lighting Artist
Noami Bourgeois Visual Effects Editor
Andie Davies Visual Effects Editor
Ange Labbé-Dulude Visual Effects Production Assistant
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Midhun Sajeevalal Lighting Artist
Will Newis Visual Effects Producer
Christopher Reiter Lighting Artist
Ali Pak Visual Effects Coordinator
James Mann Visual Effects Editor
Nick Sargent Visual Effects Supervisor
Lucas Caldas VFX Production Coordinator
Steve Ditchburn Visual Effects Coordinator
Huong Vu Visual Effects Coordinator
Nunzia Lombardo Visual Effects Production Assistant
Artem Sukach Compositing Lead
Ajay Roshan Visual Effects Coordinator
Trushna Patel VFX Editor
Ami Yamauchi Visual Effects Producer
Richard Little Visual Effects Supervisor
Jonas Jangvad Color Assistant
John A. Maltby Dailies Operator
Chris Francis Color Assistant
Molly MacCormack Color Assistant
Lucy Amos Casting Assistant
Sacha Garrett Casting Assistant
Mollie Gamo Casting Associate
Pearce Roemer First Assistant Editor
Michael Lerman First Assistant Director
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Bertie Spiegelberg Production Supervisor
James Slattery Colorist
Nina Gold Casting
Jane Karen Dialect Coach
John Higgins Gaffer
Reetu Aggarwal 3D Artist
Joey Coughlin Second Assistant Director
Hannah Godwin Unit Production Manager
Callum McDougall Unit Production Manager
Hugh Sherlock First Assistant Sound Editor
Thomas Fennell First Assistant Sound Editor
Rachael Tate ADR Supervisor
Michael Fentum Sound Designer
James Harrison Sound Effects Designer
Aran Clifford Assistant Sound Editor
Hugo Adams Foley Supervisor
Adam Mendez Foley Mixer
Andrea King Foley Artist
Sue Harding Foley Artist
Mark Appleby ADR Mixer
Maria Kelly ADR Recordist
Peter Clarke Music Editor
J.A.C. Redford Orchestrator
Kimberly Pope Conceptual Illustrator
James Starr Rigging Grip
Paul Biddiss Military Consultant






















ikwilfilmskijken © 2024