300 (2007)

Actie, Avontuur, Oorlog
In 480 voor Christus geeft de koning van Sparta leiding aan de slag om Thermopylae. Hij gaat hier samen met zijn troepen de strijd aan tegen de opkomende Perzen. Deze confrontatie zal leiden tot 's werelds eerste democratie.

300 Film Info

Score: 7.18/10 van 13140 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-03-07
Lengte: 117 Minuut / 1:57
Regisseur: Zack Snyder
Schrijvers Zack Snyder, Kurt Johnstad, Michael B. Gordon.
Productie Studios: Virtual Studios, Legendary Pictures, Hollywood Gang Productions, Atmosphere Entertainment MM, Nimar Studios, Warner Bros. Pictures, Cruel & Unusual Films
Productie Land: Bulgaria, Canada, United States of America


300 Trailer


Gerard Butler
als King Leonidas
Lena Headey
als Gorgo
Dominic West
als Theron
David Wenham
als Dilios
Vincent Regan
als Captain
Michael Fassbender
als Stelios
Tom Wisdom
als Astinos
Andrew Pleavin
als Daxos
Andrew Tiernan
als Ephialtes
Rodrigo Santoro
als Xerxes
Giovani Cimmino
als Pleistarchos
Stephen McHattie
als Loyalist
Greg Kramer
als Ephor #1
Alex Ivanovici
als Ephor #2
Kelly Craig
als Oracle Girl
Eli Snyder
als Leonidas @ 7/8 yrs
Tyler Neitzel
als Leonidas @ 15 yrs
Tim Connolly
als Leonidas' Father
Marie-Julie Rivest
als Leonidas' Mother
Sebastian St. Germain
als Fighting Boy (12 years old)
Peter Mensah
als Messenger
Arthur Holden
als Partisan
Michael Sinelnikoff
als Elder Councilman
John Dunn-Hill
als Councilman
Dennis St John
als Spartan Baby Inspector
Neil Napier
als Spartan with Stick
Dylan Smith
als Sentry #1
Maurizio Terrazzano
als Sentry #2
Robert Paradis
als Spartan General
Kwasi Songui
als Persian
Alexandra Beaton
als Burned Village Child
Frédéric Smith
als Statesman
Loucas Minchillo
als Spartan Baby A
Nicholas Minchillo
als Spartan Baby B
Tom Rack
als Ephor #3
David Francis
als Ephor #4
James Bradford
als Ephor #5
Andrew Shaver
als Free Greek-Potter
Robin Wilcock
als Free Greek-Sculptor
Kent McQuaid
als Free Greek-Blacksmith
Marcel Jeannin
als Free Greek-Baker
Jere Gillis
als Spartan General #2
Jeremy Thibodeau
als Spartan Boy
Tyrone Benskin
als Persian Emissary
Robert Maillet
als Uber Immortal (Giant)
Patrick Sabongui
als Persian General
Leon Laderach
als Executioner
Dave Lapommeray
als Persian General Slaughtered
Vervi Mauricio
als Armless Concubine
Charles Papasoff
als Blacksmith
Isabelle Champeau
als Mother at Market
Veronique-Natale Szalankiewicz
als Daughter at Market (3/5 years old)
Maéva Nadon
als Girl at Market
David Thibodeau
als Boy #1 at Market
David Schaap
als Potter
Jean Michel Paré
als Other Council Guard
Stewart Myiow
als Persian General
Andreanne Ross
als Concubine
Sara Giacalone
als Concubine
Ariadne Bourbonnière
als Kissing Concubine
Isabelle Fournel
als Kissing Concubine
Sandrine Merette-Attiow
als Contortionist
Elisabeth Etienne
als Dancer
Danielle Hubbard
als Dancer
Ruan Vibegaard
als Dancer
Geneviève Guilbault
als Slave Girl
Bonnie Mak
als Slave Girl
Amélie Sorel
als Slave Girl
Caroline Aspirot
als Slave Girl
Gina Gagnon
als Slave Girl
Tania Trudel
als Slave Girl
Stéphanie Aubry
als Slave Girl
Mercedes Leggett
als Slave Girl
Stephania Gambaroff
als Slave Girl
Chanelle Lamothe
als Slave Girl
Sabrina-Jasmine Guilbault
als Slave Girl
Manny Cortez Tuazon
als Transsexual (Asian) #1
Cindy
als Transsexual (Asian) #2
Atif Y. Siddiqi
als Transsexual (Arabian) #3
Camille Rizkallah
als Giant with Arrow
Trudi Hanley
als Long Neck Woman
Neon Cobran
als Litter Bearer/Slave
Gary A. Hecker
als Ubermortal Vocals (voice)
William Hoy Editor
Frank Miller Executive Producer
Frank Miller Novel
Michael Wilkinson Costume Design
Paul Hotte Set Decoration
Colin Strause Visual Effects Supervisor
Greg Strause Visual Effects Supervisor
Carrie Hilton Casting
Ben Waisbren Executive Producer
Isabelle Guay Supervising Art Director
James D. Bissell Production Design
Chad Stahelski Stunt Coordinator
David Leitch Stunts
Gianni Nunnari Producer
David Rapaport Additional Casting
Zack Snyder Screenplay
Zack Snyder Director
Tyler Bates Original Music Composer
Darrell Hall Music Editor
Scott A. Hecker Supervising Sound Editor
Nina Fallon Visual Effects Producer
Larry Fong Director of Photography
Kurt Johnstad Screenplay
Kristy Carlson Casting
Andrea Kenyon Casting
Tamara Notcutt Casting Associate
Nicolas Lepage Art Direction
Christophe Giraud Makeup Artist
Jeffrey Silver Producer
Gilles Fortier Rigging Gaffer
Ismat Zaidi Visual Effects Producer
Thomas Tull Executive Producer
William Fay Executive Producer
Lindsey Hayes Kroeger Additional Casting
Derek Vanderhorst Sound Designer
Derek Vanderhorst Sound Effects Editor
Thierry Delattre Visual Effects Supervisor
Anouk Deveault-Moreau Visual Effects Coordinator
Jeremy Hunt Visual Effects Supervisor
Daniel Leduc Visual Effects Producer
Richard Martin Visual Effects Supervisor
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Scott Mednick Executive Producer
Stefan Sonnenfeld Colorist
Bernie Goldmann Producer
Wesley Coller Associate Producer
Deborah Snyder Executive Producer
Clint Carleton Stunts
Stéphane Lefebvre Stunt Coordinator
François Daignault Camera Operator
Mirosław Baszak Second Unit Director of Photography
Eric A. Norris Supervising Sound Effects Editor
Martin Walters First Assistant Director
Chris Watts Visual Effects Supervisor
Alejandro Valdés-Rochin Visual Effects Assistant Editor
Doug Chapman Stunts
Craig J. Flores Executive Producer
David Uloth Techno Crane Operator
Nathalie Trépanier Key Makeup Artist
Jean-Francois Morissette 3D Tracking Layout
Randi Wells Casting Associate
Simonetta Mariano Costume Illustrator
Brent Lambert Set Designer
Tim Rigby Stunts
Tim Rigby Utility Stunts
Michael B. Gordon Screenplay
Christine Bieselin Clark Assistant Costume Designer
Azalia Snail Costumer
Michelle Côté Hairstylist
Philippe Lord Set Decoration
Jean-Pierre Paquet Art Direction
Scott Wheeler Makeup Department Head
Lyse Pomerleau Costume Supervisor
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Danielle Plantec CG Supervisor
Collin Butrum Transportation Coordinator
Michael J. Broomberg Foley Artist
Vincent Gingras-Liberali Set Designer
Maxime Ferland Boom Operator
Julie Amyot Dresser
Daniel Matthews Transportation Coordinator
John Bober Transportation Captain
Chad Malbon Visual Effects Producer
Frédéric Amblard Set Designer
Alex Touikan Set Designer
Denis Hamel Property Master
Lucie Fournier Sculptor
Michael Meagher Visual Effects Producer
Takashi Seida Still Photographer
Gayle Busby Visual Effects Producer
David Werntz Sound Effects Editor
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Charlotte Raybourn Art Department Coordinator
Helene Lamarre Art Department Coordinator
Simon Chamberland Property Master
Hiroshi Yada Sculptor
Keith Christensen Sculptor
Marc Chow Sculptor
Martin Laneuville Greensman
Miguel Rivera Dialogue Editor
Stephen Gilbert Special Effects Coordinator
Andy Fowler Visual Effects Producer
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Persis Reynolds Visual Effects Producer
Mandy Tankenson Visual Effects Producer
George McCarthy Visual Effects Editor
Kirsty Millar Visual Effects Supervisor
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Daniel Sauvé Camera Operator
Daniel Sauvé Steadicam Operator
John Lewin Gaffer
Pierre Blondin Location Manager
Kimi Webber Script Supervisor
Nadine Thouin Choreographer
Jerie McBride Studio Teachers
Jennifer Anderson Costume Assistant
John 'D.J.' Des Jardin Visual Effects Supervisor
Erik Liles Compositing Supervisor
Réjean Forget Key Hair Stylist
Zack Davis ADR Supervisor
Audrey L. Anzures Hair Department Head
Marco Venditto Rigging Gaffer
Des Carey Digital Intermediate Producer
Missy Papageorge Digital Intermediate Producer
Ryan Zuttermeister Visual Effects Coordinator
Melissa Remenarich First Assistant Editor
Chris Holmes Compositing Supervisor
Jeff Rosen ADR Editor
Jon Mete Sound Effects Editor
Kyle Rochlin Foley Mixer
Brad North Sound Effects Editor
Cristin Pescosolido Digital Effects Supervisor
Derek Wentworth Digital Effects Supervisor
Jean-Jacques Dion Hairstylist
Jocelyne Bellemare Key Makeup Artist
Hugo Dominguez Visual Effects
Stephen Coren CG Supervisor
Michael Cozens Lead Animator
Andrea Wertheim Post Production Supervisor
Jake Morrison Digital Effects Supervisor
Clay Staub Second Unit Director
Chris Wells CG Supervisor
Martine Gagnon Costume Assistant
Serge Lavigueur Armory Coordinator
Mark Pappas Foley Supervisor
Ryan Kuba Visual Effects Coordinator
Tyler Foell Digital Effects Supervisor
Julie Garceau Video Assist Operator
Yoshiya Yamada Modelling Supervisor
Robert B. Baylis Key Grip
Shawn Sykora Foley Editor
Rosalie Clermont-Bilodeau Wardrobe Assistant
Martin Zwanzger Compositing Artist
Eric Aubin Second Assistant "B" Camera
Alain Bisson Doyal Grip
Meinert Hansen Concept Artist
Dane Farwell Stunts
Julie Breton Extras Casting
William R. Dalgleish First Assistant Camera
Noel Donnellon Epk Camera Operator
Christian Chabot Lighting Technician
Guy Pigeon Set Designer
Miguel Ortega Modeling
Yves Drapeau First Assistant Camera
Mo Henry Negative Cutter
Garson Yu Title Designer
Catherine Lavoie Assistant Makeup Artist
Yanick Wilisky CG Supervisor
Alain Masse Key Grip
Richard Boucher Dolly Grip
Jean Courteau Chief Lighting Technician
Gillian Chandler Assistant Makeup Artist
Shawn Roberts Casting Assistant
Dan Milligan Concept Artist
Dean Gula Visual Effects Coordinator
Nathan Gunn Assistant Editor
Tad Griffith Stunts
Tad Griffith Stunt Coordinator
Tad Griffith Utility Stunts
Chadi Abo Pre-Visualization Supervisor
Patrice Lapointe Dolly Grip
Marco Nero Concept Artist
Catherine Gélinas Dresser
Caroline Béliveau Second Assistant Camera
Bret St. Clair CG Supervisor
Jayne Herrmann Visual Effects Coordinator
Todd Baillere Post Production Consulting
Louis Frederic Denomme Set Dresser
P. Whitney Gearin Visual Effects Coordinator
Richard Cote Visual Effects Coordinator
Bill Holley Colorist
Richard Bennett Storyboard Artist
Larysa Chernienko Makeup Artist
Nerys Lincoln 3D Artist
Danielle Rubin Visual Effects Coordinator
Julia Reinhard Compositing Artist
Marco Lavallée Set Dresser
Sergio Ayrosa Compositing Artist
Andreas Nehls 3D Modeller
Dylan Carter Online Editor
Mathieu Price Grip
Sylvain Dupuis Second Assistant "A" Camera
Stephane Boisvert Generator Operator
David Dinel Best Boy Grip
Stephen Wells Dolly Grip
Jeff Scott Best Boy Electrician
Joshua Cordes Animation Supervisor
Grant Freckelton Visual Effects Art Director
Karl Rogovin Visual Effects Coordinator
Pierre Beaulieu Lighting Technician
Jacques Langlois Pyrotechnician
Henri Aubertin Key Dresser
Neal Sopata VFX Artist
Melina Di Cristo Assistant Makeup Artist
Annick Legout Assistant Makeup Artist
David Scott Makeup Artist
Adam Forman Tattooist
Christian Lemay Assistant Camera
Richard Alger Electrician
Robert Lapierre Jr. Grip
Martine Vincent Grip
Sandrin Olivier Rigging Grip
Tereska Gesing Dresser
Pascal Gauthier Key Dresser
Yolanda Santosa Title Designer
Caroline Lachance Art Department Production Assistant
Mark Alan Yates Storyboard Artist
Stephan Schweizer Compositing Artist
Cesar Dacol Jr. Modelling Supervisor
Chris Capell Visual Effects Coordinator
Marie-Claude Aubry Visual Effects Coordinator
Marie-Chantale Savard-Côté Visual Effects Coordinator
Ana Marie Cruz Visual Effects Coordinator
Elizabeth Ross Assistant Editor
Éric Gaudry Colorist
Arild Anfinnsen VFX Artist
Marie-Maude Grenier Costumer
Lisa Marra Visual Effects Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024