65 (2023)

Sciencefiction, Actie, Thriller
Na een catastrofale crash op een onbekende planeet ontdekt piloot Mills al snel dat hij eigenlijk op aarde is gestrand... 65 miljoen jaar geleden. Nu, met slechts één kans op redding, moeten Mills en de enige andere overlevende, Koa, hun weg vinden door onbekend terrein vol met gevaarlijke prehistorische wezens in een episch gevecht om te overleven.

65 Film Info

Score: 6/10 van 2158 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-03-02
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseurs: Scott Beck, Bryan Woods.
Productie Studios: Raimi Productions, Beck/Woods, Bron Studios, Columbia Pictures, TSG Entertainment
Productie Land: Canada, United States of America


65 Trailer


Adam Driver
als Mills
Ariana Greenblatt
als Koa
Chloe Coleman
als Nevine
Nika King
als Alya
Brian Dare
als Zoic Ship (voice) (uncredited)
Scott Beck Writer
Sam Raimi Producer
Bryan Woods Writer
Scott Beck Producer
Scott Beck Director
Bryan Woods Producer
Bryan Woods Director
Zainab Azizi Producer
Deborah Liebling Producer
Salvatore Totino Camera Operator
Douglas C. Merrifield Executive Producer
Jason Cloth Executive Producer
Aaron L. Gilbert Executive Producer
Kevin Ishioka Production Design
Salvatore Totino Director of Photography
Nancy Nayor Casting
Michael Kaplan Costume Design
Robert Mazaraki Production Supervisor
Sara Mutahar Stand In
Erik Schultz Stunt Double
Miluette Nalin Stunt Double
Rissa Rose Kilar Stunt Double
David Storm Art Direction
Kelly Curley Supervising Art Director
Chris Craine Supervising Art Director
Chris Bacon Original Music Composer
Ava Amundsen Second Second Assistant Director
Karen Byrne Second Assistant Director
Zack Earl Edwards Additional Second Assistant Director
Nicola Jackson Third Assistant Director
Aldric La'Auli Porter First Assistant Director
Alexis Continente Hairstylist
Jennifer Jane Key Hair Stylist
Stacy Kelly Makeup Department Head
Marie Larkin Hair Department Head
Stacey Perry Key Makeup Artist
Mike Smithson Makeup Department Head
Michael Babcock Sound Re-Recording Mixer
Guillaume Beauron Boom Operator
Steve Bissinger Sound Effects
Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Ian Chase Assistant Sound Editor
Greg Crawford ADR Mixer
Ryan Farris Boom Operator
Biko Gogaladze Foley Artist
Phil Lawlor Second Assistant Sound
Giorgi Lekishvili Foley Mixer
Howard London ADR Mixer
Alexander Sanikidze Foley Editor
Chris Welcker Production Sound Mixer
Erdwin J. Clausen Jr. Special Effects Technician
Leslie Coogan Special Effects
Shane Dzicek Special Effects
Mark Hawker Special Effects Supervisor
Edward Joubert Special Effects Technician
Tim Miller Special Effects
Maurice Reardon Special Effects Technician
Bobby Stenwall Special Effects
Valek Sykes Special Effects
Christopher Walsh Special Effects
Phillip Wheatley Special Effects
William Appleby Visual Effects Editor
Lena Bahrs Visual Effects Producer
Jordan Bartlett Visual Effects
Dudley Birch Visual Effects
Marten Blumen Visual Effects Compositor
Arun Kumar Boyidapu Lighting Artist
Giulio Campiglia Visual Effects Producer
Daniele Chindamo Visual Effects
David Edwards Visual Effects Compositor
Vanessa Fernández Layout Supervisor
Henrik Fett Visual Effects Producer
Fernando Guerrero Jr. Digital Compositor
Alex Halstead VFX Supervisor
Chris Harvey Visual Effects Supervisor
Dustin Henning Visual Effects Compositor
Jean Huang Visual Effects Supervisor
Ineke Majoor Visual Effects Producer
Chris McIntyre Visual Effects
Glenn Melenhorst Visual Effects Supervisor
Mark A. Miller Visual Effects Producer
Matt Omond Visual Effects Supervisor
Marc Purnell Matchmove Supervisor
Christian Sherriff-Smith Lighting Artist
Naveen Shukla Visual Effects Compositor
Raman Siddhartha Visual Effects Compositor
Josh Simmonds Visual Effects Supervisor
Tefft Smith Visual Effects Supervisor
Alexander Sokolov VFX Artist
Danielle Stevens Visual Effects Coordinator
Nicholas Tripodi Animation Supervisor
Heidy Villafane Head of Layout
Jonny Wang VFX Artist
Matt Weaver Lead Animator
Magdalena Wolf Visual Effects Producer
Ted Barba Stunts
Scheryl W Brown Stunts
Brendan Condren Stunts
Jordan Coombes Stunts
Jessica Grant Stunts
Anthony Mecca Stunts
Giedrius Nagys Stunt Coordinator
Miluette Nalin Stunts
Stephen A. Pope Stunt Coordinator
Ben Rezendes Stunts
Adam Rivette Utility Stunts
Eric Salas Stunts
Ryan Sturz Utility Stunts
Mark Medrano Animation
Yuri Perrini Animation Supervisor
Anthony Rizzo Animation
Spencer J. Abadie Painter
Alice Alward Assistant Art Director
Edward J. Borasch Jr Property Master
Daniel Carrasco Creature Design
Randall S. Coe Construction Coordinator
Robert Consing Storyboard Artist
Danny Donahue Storyboard Artist
Russ Doyle Greensman
Dave Flynn Sculptor
Daniel Frank Set Designer
Lindsay Good Art Department Coordinator
Drew Guajardo Assistant Property Master
Joseph Hiura Conceptual Design
Christopher Isenegger Graphic Designer
Billy 'Jilly Bones' Jones Scenic Artist
Dave Kelsey Set Designer
Chris Kibler Construction Buyer
Nicole Reed LeFevre Set Designer
Lindanne Lewis Painter
Karl Lindberg Concept Artist
Landon Lott Conceptual Illustrator
Patrick McGuire Set Dresser
Mirko Milošević Concept Artist
Alex Nice Conceptual Illustrator
Jessica Alejandra Ochoa Set Designer
Jonathan Opgenhaffen Concept Artist
Nathan Pacyna Greensman
Brad Quintana Construction Foreman
Marco Rubeo Set Designer
Brian Schuyler Set Designer
Ilya Seperich Assistant Property Master
Brandon Smith Set Dresser
Susan Smits Set Decorating Coordinator
Christopher Stewart Construction Foreman
Joe Studzinski Conceptual Illustrator
Jessica Stumpf Set Designer
Christian Urdapilleta Concept Artist
Josh Viers Concept Artist
Haisu Wang Set Designer
John B. Wilson Assistant Property Master
Marcel Worch Construction Coordinator
Michael Applebaum Additional Camera
Will Arnot Camera Operator
Gerald Autin Dolly Grip
Cole Thomas Barranco Electrician
Dane Brehm Digital Imaging Technician
Joey Chiappellone Lighting Technician
Kenneth Coblentz Dolly Grip
Josh Courtney Lighting Programmer
Andrae Crawford First Assistant "A" Camera
Richard Elias Best Boy Grip
Eoghan Fleming First Assistant Camera
Matt Guidry Second Assistant "B" Camera
Kent Harvey Camera Operator
Alex Holmes Lighting Technician
Richard T. Hoover Techno Crane Operator
Franklin Jones II Key Rigging Grip
Ryosuke Kawanaka First Assistant "B" Camera
Sean Leonard Digital Imaging Technician
Bruce Vincent Logan Aerial Camera
Bradley Martin Best Boy Electric
Greg Morris Additional Camera
Philip Murphy Key Grip
Louie Northern Drone Pilot
Joseph Paolucci Jr. Lighting Technician
Patti Perret Still Photographer
Sienna Pinderhughes Second Assistant "A" Camera
Cody Pollock Lighting Technician
Ciara Rigney Camera Trainee
Keith Rubin Jr. Camera Intern
Andy Ryan Gaffer
Rachel Ryan Camera Trainee
Francesco Sauta Digital Imaging Technician
James Allen Sheppard Video Assist Operator
Zachary Sieffert Camera Operator
Kraig Swisher First Assistant Camera
Joe Timko Grip
Alex Vucic Electrician
Daniel Waghorne Drone Pilot
Jarred Waldron Gaffer
Stefni Colle Casting Associate
Heidi Bannon Set Costumer
John Casey Costume Supervisor
Andrew Nelson Accounting Supervisor
Sara O'Donnell Assistant Costume Designer
Clint Schultz Costume Illustrator
Emma Villere Costume Supervisor
Sean Coleman Colorist
Richard Flores Jr. Colorist
Montrice White Assistant Editor
Andrea Babineau Location Manager
Noah Bernardo Location Assistant
Steven Charpentier Location Assistant
Shaun Gavin Location Manager
Benjamin Hilton Location Production Assistant
David Thornsberry Location Manager
Scott Trimble Location Coordinator
Shanna Vincent Assistant Location Manager
Robert Warberg Assistant Location Manager
Suzanne C. Swindle Script Supervisor
Steve Bartek Orchestrator
Joseph S. DeBeasi Music Editor
Jim Schultz Music Editor
Andrew Silver Music Editor
Noah Scot Snyder Scoring Mixer
Del Spiva Temp Music Editor
Susan Brady Dyson Transportation Coordinator
David Urich Transportation Captain
Felipe Machado Actor's Assistant
Gavin Atilano Production Coordinator
Anna Donnell Production Assistant
Chris Goodson Actor's Assistant
Andreanna L. Jenson Production Assistant
Brandon Jolicoeur Production Assistant
Jane Tones Editor
Josh Schaeffer Editor
Dave Caplan Co-Executive Producer
Fenilconic Sound Effects






















ikwilfilmskijken © 2024