5.392

ABCs of Death 2 (2014)

Horror
Het vervolg op de film The ABCs of Death. Een horror-anthologie bestaande uit 26 hoofdstukken, elke titel beginnend met een andere letter uit het alfabet. Het centrale onderwerp is de dood - oftewel '26 manieren om te sterven' - maar de invulling is telkens weer anders. De dood arriveert ditmaal onder andere op het strand en in het bos, door middel van onder meer een vreemde huidinfectie en een angstaanjagend circus.

ABCs of Death 2 Film Info

Score: 5.392/10 van 294 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-10-02
Lengte: 125 Minuut / 2:5
Regisseurs: Vincenzo Natali, Larry Fessenden, Todd Rohal, Julian Gilbey, Alexandre Bustillo, Julien Maury, E.L. Katz, Dennison Ramalho, Julian Barratt, Bill Plympton, Robert Morgan, Marvin Kren, Juan Martínez Moreno, Alejandro Brugués, Navot Papushado, Aharon Keshales, Jen Soska, Sylvia Soska, Sôichi Umezawa, Rodney Ascher, Kristina Buozyte, Chris Nash, Jerome Sable, Hajime Ohata, Steven Kostanski, Erik Matti, Bruno Samper, Lancelot Oduwa Imasuen, Wolfgang Matzl, Robert Boocheck, Jim Hosking.
Productie Studios: Drafthouse Films, Timpson Films
Productie Land: Brazil, Canada, Cuba, France, Israel, Japan, Lithuania, New Zealand, Nigeria, Philippines, Spain, United States of America

ABCs of Death 2 Foto's


ABCs of Death 2 Trailer


Eric Jacobus
als Assassin (Segment "Amateur")
Julian Barratt
als Peter Toland (Segment "Badger")
Ian Virgo
als Fletcher (Segment "Capital Punishment")
Miguel Ángel Muñoz
als (Segment "Equilibrium")
Dana Meinrath
als Soldier (Segment "Falling")
Nicholas Amer
als Grandad (Segment "Grandad")
Richard Hardisty
als Grandson (Segment "Grandad")
Sherry Lara
als Mama (Segment "Invincible")
Francisco Barreiro
als (Segment "Jesus")
Julija Steponaitytė
als The Girl (Segment "Knell")
Michael Isokpan
als Prince (Segment "Legacy")
Ehigiator Joy Nosa
als Esaogho (Segment "Legacy")
Patrick Daniel
als Himself (Segment "Masticate")
Lauren Molina
als Bride (Segment "Nexus")
Michael Dragon Vincent
als Monster (Segment "Nexus")
Aurelio Voltaire
als Pirate (segment "N")
Aki Morita
als Kana Miyazaki (Segment "Ochlocracy")
Bryan Connolly
als (Segment "P-P-P-P Scary!")
Jordan Morris
als Testee (Segment "Questionnaire")
Jess Lane
als Tester (Segment "Questionnaire")
André Hennicke
als Klaus (Segment "Roulette")
Victoria Broom
als Miriam (Segment "Split")
Alan McKenna
als Bob (Segment "Split")
Tristan Risk
als Yumi (Segment "Torture Porn")
Conor Sweeney
als Gonzo (Segment "Torture Porn")
C. Ernst Harth
als Porn Guy #1 (Segment "Torture Porn")
Sean Hewlett
als Porn Guy #2 (Segment "Torture Porn")
Paul Biason
als Sole Survivor (Segment "Torture Porn")
Lee Majdoub
als Office Temp (Segment "Torture Porn")
Laurence R. Harvey
als Wanker (Segment "Torture Porn")
James McDougall
als (Segment "Utopia")
Mark Grossman
als Curt (Segment "Vacation")
Jason Edmiston
als Andromecles (Segment "Wish")
Jano Badovinac
als Casio (Segment "Wish")
Béatrice Dalle
als The Grandmother (Segment "Xylophone")
Tess Maury
als The Young Girl (Segment "Xylophone")
Sakurako Mizuki
als Miyuki (Segment "Youth")
Delphine Roussel
als (Segment "Zygote")
Martina García
als Woman (segment "E")
Jerod Meagher
als Dylan (segment "V")
Teela Cull
Ranelle Estrellado
als Kim
Kelsey Hudson
Petra Lo
als Rose
Brandon Cronenberg
als Captured Harmonian (Segment "W")
Jen Soska
als Witch Queen (Segment "W")
Sylvia Soska
als Witch Queen (Segment "W")
Trevor Ketcheson
Stefan Will Music
Vincenzo Natali Director
Marco Dreckkötter Music
Larry Fessenden Director
Larry Fessenden Editor
Andrew Starke Producer
Todd Rohal Director
Alex Khaskin Music
Julian Gilbey Director
Julian Gilbey Editor
Julian Gilbey Producer
Julian Gilbey Writer
Will Gilbey Editor
Jeff Buhler Writer
Alexandre Bustillo Director
Alexandre Bustillo Writer
Julien Maury Director
Julien Maury Writer
E.L. Katz Director
Bobbi Sue Luther Producer
Dennison Ramalho Director
José Roberto Eliezer Director of Photography
Sergio Moure de Oteyza Music
Julian Barratt Director
Julian Barratt Editor
Graham Reznick Music
Laurie Rose Director of Photography
Christopher Cho Executive Producer
Zack Carlson Producer
Bill Plympton Director
Bill Plympton Producer
Ben Wheatley Executive Producer
Robert Morgan Director
Robert Morgan Editor
Marvin Kren Director
Moritz Schultheiß Director of Photography
Marc Walkow Writer
Marc Walkow Associate Producer
Juan Martínez Moreno Director
Juan Martínez Moreno Writer
James Harris Executive Producer
Alejandro Brugués Director
Alejandro Brugués Producer
Alejandro Brugués Writer
Pedro Luque Director of Photography
Amy Jump Executive Producer
Navot Papushado Director
Aharon Keshales Director
Jen Soska Director
Jen Soska Producer
Jen Soska Writer
Sylvia Soska Director
Sylvia Soska Producer
Sylvia Soska Writer
Hiroyuki Nagashima Music
Sôichi Umezawa Director
Sôichi Umezawa Producer
Sôichi Umezawa Writer
John W. Rutland Director of Photography
Clay Liford Director of Photography
Clay Liford Producer
Rodney Ascher Director
Rodney Ascher Editor
Giora Bejach Director of Photography
Kyle Newmaster Music
Tim League Producer
Kristina Buozyte Director
Kristina Buozyte Producer
Todd Brown Associate Producer
Paulo Sacramento Editor
Jeff Grace Music
Chris Nash Director
Chris Nash Editor
Chris Nash Music
Jerome Sable Director
Jerome Sable Producer
Jerome Sable Writer
Hajime Ohata Director
Hajime Ohata Editor
Hajime Ohata Writer
Jay Halili Editor
Jeremy Gillespie Writer
Jeremy Gillespie Music
Steven Kostanski Director
Erik Matti Director
Jean-Pierre Putters Executive Producer
Ted Geoghegan Associate Producer
Mahlon Todd Williams Director of Photography
Mads Heldtberg Music
Ronald Monteverde Executive Producer
Frank Ilfman Music
Jurga Jutaitė Producer
Bruno Samper Director
Bruno Samper Producer
Mark Burnett Editor
Lancelot Oduwa Imasuen Director
Lancelot Oduwa Imasuen Producer
Ant Timpson Producer
Tim Kirk Producer
Chad Hobson Music
J.A. Tadena Director of Photography
Erwin Romulo Music
Dan Martin Special Effects
Dan Martin Prosthetics
Raphaël Gesqua Music
Wolfgang Matzl Director
Kristina Syfu Associate Producer
David Chirchirillo Writer
John Wesley Whitton Editor
Patrick Fischer Associate Producer
Ioana Vasile Director of Photography
Ioana Vasile Associate Producer
Nicholas Musurca Producer
Nicholas Musurca Writer
Bruce MacKinnon Editor
Fabrice Lambot Executive Producer
Caroline Piras Executive Producer
Antoine Sanier Director of Photography
Sébastien de Sainte Croix Editor
Mitch Davis Associate Producer
Jon Britt Director of Photography
Michael Lane Editor
Shannon Hanmer Producer
Tim Riley Associate Producer
Ben Jacques Producer
Jonathan Snipes Music
Rolandas Leonavičius Director of Photography
Matthew Hobbs Producer
Vitalijus Zukas Producer
Peter Kuplowsky Producer
Peter Kuplowsky Associate Producer
Peter Mabrucco Producer
Mai Nakanishi Producer
Robert Boocheck Director
Robert Boocheck Producer
Robert Boocheck Writer
Toby Harvard Writer
Jim Hosking Director
Jim Hosking Writer
Andre Roessler Original Music Composer
Isabel Greiwe Original Music Composer
Alejandro Tovar Executive Producer
Claudia Calviño Executive Producer
Rodrigo Castellar Producer
Kenji Noguchi Director of Photography
Nick Gillespie Director of Photography
Vytis Puronas Music
Andrew Wheeler Director of Photography
Lindsay Allikas Editor
Mark Lane Executive Producer
Gabija Siurbytė Producer
Jenn Wexler Producer
Roger Singh Associate Producer
Richard Blackburn Editor
Pierce Derks Director of Photography
Zane Knisely Associate Producer
Farah Merani Associate Producer
Don Le Producer
Dominic Pacitti Assistant Director
Benjamin Kitchens Director of Photography
Shintarô Kuriyama Director of Photography
Pablo Torrecillas Producer
Asori Soto Producer
Henry Sansom Associate Producer
Wendy Cong Zhao Co-Producer
Alex Gomez Director of Photography
Carlos Rafael Betancourt Editor
Paulo Beto Music
Jan Hille Editor
Nicholas Wenger Editor
Adam Hall Director of Photography
Mark Ashworth Music
Pia Abazovic Producer
Nadav Shlomo Giladi Producer
Alexei Golob Associate Producer
Wade Harpootlian Producer
Dat Hoang Executive Producer
Jared Lundy Executive Producer
Georgina Oliver Associate Producer
Ed Rivero Executive Producer
Anabella Sosa Executive Producer
Gensho Tasaka Associate Producer
Eastern Yoo Associate Producer
Nikolay Doktorov Music
Kevin James Maher Music
William M. Nash Music
Fortune Ejim Kezi Director of Photography
Robert Morgan Director of Photography
Simon Thirlaway Director of Photography
Amen Imasuen Editor
Russell Lichter Editor
Bridger Nielson Director of Photography
Peter Katz Producer






















ikwilfilmskijken © 2024