Ace Ventura: When Nature Calls (1995)

Misdaad, Komedie, Avontuur
Na een tragisch ongeluk, waarbij een wasbeer om het leven komt, trekt Ace zich terug in een klooster. Hij wordt door Fulton Greenwall overgehaald om te helpen een zeldzame, heilige, witte vleermuis in Afrika terug te gaan vinden. Door het verdwijnen van deze vleermuis staan 2 Afrikaanse stammen op het punt van oorlog.

Ace Ventura: When Nature Calls Film Info

Score: 6.312/10 van 3907 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1995-11-10
Lengte: 91 Minuut / 1:31
Regisseur: Steve Oedekerk
Productie Studios: Morgan Creek Entertainment, Warner Bros. Pictures, Warner Bros.
Productie Land: United States of America

Ace Ventura: When Nature Calls Foto's


Ace Ventura: When Nature Calls Trailer


Jim Carrey
als Ace Ventura
Ian McNeice
als Fulton Greenwall
Simon Callow
als Vincent Cadby
Maynard Eziashi
als Ouda
Bob Gunton
als Burton Quinn
Sophie Okonedo
als The Wachati Princess
Tommy Davidson
als The Tiny Warrior
Adewale Akinnuoye-Agbaje
als Hitu
Danny Daniels
als Wachootoo Witch Doctor
Sam Phillips
als Wachootoo Chief
Damon Standifer
als Wachati Chief
Andrew Steel
als Mick Katie
Bruce Spence
als Gahjii
Tom Grunke
als Derrick McCane
Arsenio "Sonny" Trinidad
als Ashram Monk
Kristin Norton
als Pompous Woman
Michael Reid MacKay
als Skinny Husband
Kayla Allen
als Airplane Stewardess
Ken Kirzinger
als Helicopter Pilot
Dev Kennedy
als Dad Tourist
Patti Tippo
als Mom Tourist
Sabrinah Christie
als Girl Tourist
Warren Sroka
als Boy Tourist
Gene Williams
als Palestander
Leif Tilden
als Gorilla Performer
G.W. Bailey
als Lieutenant (uncredited)
Luke Benko
als Tourist (uncredited)
Binx
als Spike (uncredited)
Joseph Granda
als Pilot (uncredited)
Joe Greene
als Joe Greene (uncredited)
Stacie Johnsen
als Tourist (uncredited)
Patrick Michael Strange
als Ashram Monk (uncredited)
Ferne Cassel Casting
Mark Berger Music Supervisor
Andrew Menzies Set Designer
Eugene Collier Stunts
Steve Oedekerk Director
Steve Oedekerk Writer
Gary Barber Executive Producer
James G. Robinson Producer
James G. Robinson Presenter
Donald E. Thorin Director of Photography
Donald E. Thorin Second Unit Director
Elsa Zamparelli Costume Design
Paul Cichocki Additional Editor
Kevin Crehan Music Editor
Robert Jauregui Stunts
Jeff Carson Music Editor
Malcolm Campbell Editor
Derek R. Hill Set Decoration
Christopher Nowak Art Direction
Rick Barker Stunt Coordinator
Rick Barker Second Unit Director
M.K. Gleason Production Accountant
J.J. George Music Editor
Joseph M. Caracciolo Assistant Editor
Randy Stone Camera Technician
Randy Stone Second Assistant Camera
Jack Johnson Production Consultant
Susan Parker Sculptor
Kristin Nelson Set Costumer
Jody Levin Post Production Supervisor
Tony Gardner Animatronic and Prosthetic Effects
Jack Bernstein Characters
William M. Elvin First Assistant Director
Michael Hilkene Supervising Sound Editor
Michael Hilkene Supervising ADR Editor
Odin Benitez Sound Effects Editor
Robert Folk Original Music Composer
Michael Bonvillain Second Unit Director of Photography
Eyde Belasco Casting Assistant
Stephen J. Lineweaver Production Design
Alan B. Curtiss First Assistant Director
Randall Guth Sound Effects Editor
Charleen Richards ADR Mixer
Corbin Fox Special Effects
Dave Lane Stunt Coordinator
Bob Israel Producer
Andrew G. La Marca Producer
Andrew G. La Marca Unit Production Manager
Adele Plauche Set Designer
Teresa Cheng Production Supervisor
Jacobus Rose Production Executive
Larry Jones Set Dressing Production Assistant
Jay Cannistraci Makeup Artist
Norman Howell Stunts
Jason Thorpe Prop Maker
James 'Tripp' Pair III Grip
J. Wayne Parker Grip
G.W. Brown ADR Editor
John Kwiatkowski Dialogue Editor
Todd Toon Sound Effects Editor
Salvador Pérez Jr. Costume Coordinator
Mark J. Rainsford Best Boy Grip
John R. Helton Scenic Artist
David J. Negron Sr. Production Consultant
John B. Griffin Location Manager
Doug Coleman Stunts
Tom Grunke Stunts
Tom Grunke Best Boy Grip
Gaston Biraben Dialogue Editor
H.H. Cooper Second Assistant Director
Karen Lovell Hairstylist
James Moriana Foley Artist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Reginald Rutherford Makeup Artist
Steve Maslow Sound Re-Recording Mixer
Chris Howell Stunts
Brian Keeney Visual Effects Production Manager
J.J. Makaro Stunts
J.J. Makaro Stunt Coordinator
Dean Lockwood Special Effects
Peggy Stamper Costumer
Annette Vait Production Assistant
William L. Arance Animation
Daren Dochterman Production Consultant
Lydia Bottegoni Visual Effects Production Manager
Attila Szalay Camera Operator
Michael Robins Craft Service
Michael Bonsignore Key Grip
Robert Driskell Gaffer
Lyn Caudle Special Effects Assistant
Bob Trevino Special Effects Assistant
Thomas Vicari Scoring Mixer
Steve Ansell Assistant Sound Editor
Paul A. Simmons Jr. Set Costumer
Christopher T. Welch Supervising Sound Effects Editor
Christopher T. Welch Supervising ADR Editor
Barry K. Thomas First Assistant Director
Peter Montgomery Visual Effects
Peter Montgomery Second Unit Director of Photography
Peter Montgomery Second Unit Director
Peter Kuttner First Assistant Camera
David A. Smith Boom Operator
Maria Newman Musician
John E. Jackson Makeup Artist
Sandra S. Orsolyak Makeup Artist
Robert Fitzgerald Sound Effects Editor
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Tracey Boulton Costume Supervisor
Don Reddy Camera Operator
Ken J. Johnson Sound Effects Designer
Joe Hanna Chef
Jeff B. Adams Jr. Set Designer
Barry Kootchin Painter
Tom Leeser Digital Effects Supervisor
Dewey Rash Scenic Artist
John Helme Gaffer
Ed Callahan Dialogue Editor
Robert A. Levine Unit Publicist
S. Lily Hui Assistant Production Coordinator
Christopher Scheetz Construction Foreman
William D. McLane Assistant Property Master
Laurel Klick Digital Supervisor
George Kohut Camera Operator
Greg Steele ADR Mixer
Marsha Blackburn Still Photographer
Helen Caldwell Script Supervisor
Peter Girolami Electrician
Joe D'Alessandro First Assistant Camera
John E. Sullivan Second Unit Director
Dennis S. Sands Score Engineer
Jay Redd CG Animator
Roderick Thomas Quin Sculptor
Philip C. Pfeiffer Second Unit Director of Photography
Philip C. Pfeiffer Second Unit Director
Donna Bis Hair Designer
Michael D. Gianneschi Property Master
Juliette Yager Visual Effects Editor
Carolyn Soper Visual Effects
Tim Larsen Painter
Becki Drake Makeup Artist
Tom Fendley Electrician
Hans Graffunder Assistant Production Coordinator
David Valentine Property Master
Katherine Kean Production Supervisor
Jayne Dancose Makeup Artist
Jerry DeBlau Gaffer
Danny Bramson Thanks
Barbara McCullough Production Manager
Cliff Latimer ADR Editor
Leonard T. Geschke Foley Editor
Chuck Neely Foley Editor
Sarah Mays Makeup Artist
Ilene Pickus Script Supervisor
Brian Dowrick CG Animator
Mary Rose Set Costumer
Jon Kull Orchestrator
Robert Huberman Additional Second Assistant Director
David Reeder First Assistant Camera
Gary Minielly Special Effects Assistant
John W. DeBlau Electrician
Donald E. Thorin Jr. Steadicam Operator
Donald E. Thorin Jr. First Assistant Camera
Mark Rathaus Dialogue Editor
Jacqui Popelka Production Coordinator
Nicholas J. Romanac Property Master
James V. Gartland Key Grip
Sharon Kalb Makeup Artist
Cassandra Scott Makeup Artist
Michelle Almaz Tadege Assistant Production Coordinator
Selena Evans-Miller Makeup Artist
Pauletta O. Lewis Key Makeup Artist
Patricia Gundlach Makeup Artist
Beverley Woods Costumer
Bob Kaiser Color Timer
Kieran Humphries Grip
Neil Gahm Prop Maker
Ted Sapp Grip
John B. Clarey III Prop Maker
Bobby Mancuso Second Assistant Camera
John M. Colwell Unit Production Manager
David Husby Sound Mixer
Harold Collins Construction Coordinator
Steve Allen Prop Maker
Roger Basquette Electrician
Steve Drake Best Boy Electric
John Balling Charge Scenic Artist
Timothy Robin Spencer First Assistant Camera
Tina Kerr Extras Casting
Clint Colver CGI Supervisor
Odis McKinney Apprentice Sound Editor
Stacy Brownrigg Sound Mixer
Melissa Carter Assistant Editor
Alan Edmisten Second Assistant Director
Wally Schaab Visual Effects Supervisor
Cynthia Hyland Animation
Sylvia Wong CG Animator
John East Transportation Co-Captain
John O. Wilde Foley Supervisor
Rich Green Foley Artist
Zoila Gomez Production Coordinator
James Hendrix Prop Maker
Harrison Palmer Electrician
Suponwich Juck Somsaman Digital Compositor
Mike Vézina Stunts
Mike Vézina Special Effects Coordinator
Maureen 'Mo' Crutchfield Assistant Accountant
Peter Damien Prop Maker
Marcia Evers Seamstress
Larry Donahue Catering
Daniel Dietrich Prop Maker
Cindy Franke Assistant Production Coordinator
Tom Boyd Musician
James Thatcher Musician
José González Sculptor
Bruce Tauscher Digital Compositor
Olivier Sarda Digital Compositor
Jessica Malanaphy Production Assistant
Greg Lomas Grip
Fred Lloyd Costume Supervisor
Rubén Domingo First Assistant Sound Editor
Mandy Spencer-Phillips Production Coordinator
Aristidi Georgiopoulos Second Assistant Camera
Todd M. Lachniet Assistant Production Coordinator
Martin W. Bell Prop Maker
Bob Taylor Helicopter Camera
Douglas Parker Assistant Sound Editor
Chris Telschow Prop Maker
Steve Rhea Assistant Location Manager
Richard Flower First Assistant Director
Rosalee Riggle Hairstylist
Dan Turek Second Assistant Camera
Bonnie Benwick Second Assistant Director
Scott Wesley Ross Editorial Production Assistant
Sal Lanza Dolly Grip
Sheryl Ptak Key Makeup Artist
Debbie Nolan Prop Maker
Michele Moen Visual Effects Supervisor
James A. Brewer First Assistant Editor
Jim DePue Transportation Coordinator
Alan R. Serotta Prop Maker
Chad Merriam Visual Effects Coordinator
Michelle Lyman Special Effects
Jeff Plecas Dolly Grip
Jeff Plecas Key Grip
Dave Askey Best Boy Grip
Colin Campbell Compositor
Robert Mrozowski Matte Painter
Peter John Petraglia Best Boy Electric
Michael Charboneau Construction Foreman
Betsy Asher Hall CG Animator
Kevin W. Brooks Sound Recordist
Donis Rhoden Grip
Christian Kastner On Set Dresser
Steve A. Stephenson Prop Maker
Raul Mello Electrician
Robert Janecka Assistant Property Master
John Cardoni Gaffer
Scott Stofer Special Effects Assistant
Gary Kelso Grip
Judi Bell Set Dresser
Briana Gardner Software Engineer
Joel Prihoda Leadman
Winston Quitasol Digital Compositor
Jerome Solomon CG Supervisor
Jeff Etcher Assistant Editor
Terry Sandin Mechanical Designer
William Rampey Dolly Grip
Penny Lee Hallin Assistant Editor
Scott Weber Foley Mixer
Brion Paccassi Sound Recordist
Herb Jorgensen Prop Maker
Jeff Andrus Grip
Finbar McMillan Lighting Artist
Evan A. Nesbitt Camera Technician
Robin Jones Prop Maker
John Verardi First Assistant Camera
John Verardi "B" Camera Operator
Riko Schatke Key Grip
David Jones 3D Artist
John Taylor Wardrobe Assistant
Eric Lemay Special Effects Technician
Anita Eglseder Second Assistant Camera
Dan Jones Set Production Assistant
Carmen Torres Seamstress
Richard Hill Prop Maker
Robin Mounsey Location Manager
Douglas Pruss First Assistant Camera
Jack Thorpe Prop Maker
Ross Fuentes Wardrobe Assistant
Kathy Houghton Third Assistant Director
Jennifer P. Luther Assistant Accountant
Steve Sudge Electrician
Bruce Robinson Second Assistant Camera
Lewis Bowen Scenic Artist
Cheryl L. Johnson Scenic Artist
Paul Vistocco Scenic Artist
Gail K. Markley Assistant Sound Engineer
Eric Wade Driver
Kevin Hudis Driver
David Mastron Post Production Accountant
Cathy Morrison-Partridge Animal Coordinator
Darren Levy Makeup Artist
Laura Nelson-Fong Makeup Artist
Philip Nichols Makeup Artist
Johanna Pizzo Contact Lens Technician
Todd P. Smith Production Supervisor
Wendy Williams Unit Production Manager
Lisa J. Bloch Second Second Assistant Director
Dale M. Nielsen Second Second Assistant Director
Susan Prince First Assistant Director
Roger Beaudoin Prop Maker
Rufus Best Jr. Prop Maker
J. Donovan Bohlen Prop Maker
Michael Bohlen Prop Maker
Bob Bouwman Set Dresser
Kristen Bunting Art Department Production Assistant
Chris Chase Scenic Artist
Sal D'Aquila Sculptor
Travis Dean Prop Maker
Joseph Dickerson Prop Maker
Stephanie Emery Set Dressing Buyer
Krista Ernst Scenic Artist
Chantel Garayalde Art Department Coordinator
Allen T. Gardner Prop Maker
Jim Gunnels Prop Maker
Patricia Gura Scenic Artist
Michael Douglas Head Leadman
Tony Henrickson Prop Maker
Ralph Horn Scenic Artist
Ralph Horn Painter
Lee Ivey Scenic Artist
J. Luther Jones III Prop Maker
Jim Kanan Scenic Artist
Teri Jo Kelley Scenic Artist
Clifford Kipp Prop Maker
Kimberlee Koym Scenic Artist
Thomas Lemman Prop Maker
Walter McNeil Prop Maker
Thomas G. Mellage Prop Maker
James Mize Prop Maker
Cee Moravec On Set Dresser
Marie E. Nelson Scenic Artist
John Ogonoski Prop Maker
Richard A. Reiss Prop Maker
Alan S. Reynolds Scenic Artist
Sherri Rosen Art Department Production Assistant
Gray Smith Prop Maker
Steven Standafer Prop Maker
Bruce H. Stewart Swing
Jason Thorpe Prop Maker
Valerie Jo Van Norte Set Dressing Buyer
Michael A. Wells Prop Maker
Ron Wells Prop Maker
Brad Biggart Sound Recordist
Leslie Gaulin Foley Editor
Marcia Henke Cableman
Amber Hilkene Assistant Sound Engineer
Deidre Leonard Apprentice Sound Editor
Debra J. Liu Assistant Sound Engineer
Zoe Olivia Assistant Sound Engineer
Becky Bates Special Effects Assistant
Debi Boulden Animatronics Supervisor
Darcy M. Jones Special Effects
Craig W. Luedke Stunts
Craig W. Luedke Special Effects Technician
Margaret J. Ridge Special Effects Assistant
Dana Desselle Visual Effects Editor
Martin Hilke Production Assistant
Lee Lanier 3D Artist
Kathryn Liotta Digital Producer
Megan McBurney Modeling
Eric Peterson Digital Compositor
Sabrina Silver Visual Effects Production Manager
Larry Stanton Systems Administrators & Support
Joseph Thomas Camera Technician
Bill Brier Visual Effects Editor
April Lawrence Visual Effects Editor
April Lawrence Visual Effects Coordinator
April Lawrence Assistant Editor
Robby Giles Stunts
Julie Houghton-Rivers Stunts
Danny Mabry Stunts
Ray Woodfork Stunts
Mike Akins Rigging Grip
Paul Curtis Blair Electrician
Kevin Blake Best Boy Electric
David Brink Second Assistant Camera
Noah Farrell Grip
Curtis Herbert Dolly Grip
Blake Hill Electrician
Paul Kinghan Electrician
Key Kolb Grip
Brian A. Kuchera Key Grip
Paul T. LeBlanc Video Assist Operator
Lorraine Barfield Logan Grip
Orlando Javier Mora Electrician
Danny Navarette Electrician
Adam Osten Camera Operator
Rob Parisien Video Assist Operator
William Rampey Grip
Charles Seabrook Grip
Adam Richard Sklena First Assistant Camera
Michael Spain Electrician
David A. Wright Best Boy Grip
Amy Caton-Ford Extras Casting
Debbie Coleman Extras Casting Assistant
Wayne Caparas Extras Casting Assistant
Alan Abrams Assistant Editor
Jeff Bown Post Production Assistant
Nerissa Oden Assistant Editor
Ken Lewin Assistant Location Manager
Debbi Datz-Pyle Orchestrator
David Feinman Additional Music
Peter Tomashek Orchestrator
Patti Zimmitti Orchestrator
Larry Alexander Transportation Coordinator
Timothy Bolt Driver
Tony Greasley Transportation Captain
Peter Hackett Transportation Coordinator
Lonnie Mace Transportation Captain
Delynn Maw Transportation Co-Captain
Jane Stavinoha Transportation Coordinator
Colleen Arnaud First Assistant Accountant
Martha Francesca Boles Set Production Assistant
David Boysen Administration
James Eric Brown Set Production Assistant
Lisa A. Campbell Assistant Production Coordinator
Liza Cook Construction Buyer
Sarah Denero Set Production Assistant
Christine Donatelli Set Production Assistant
Steve Dougherty Catering
O'Briana Felik Set Production Assistant
Christie Fisher Production Assistant
Jonathan Michael Ford Craft Service
Judith French Assistant Accountant
Karen N. Horwitz Set Production Assistant
Keith Jernquist Projection
Lavine Lambkins Chef
Dwayne Lee Helicopter Camera
Manuel Lomas Jr. Projection
Dan McLean Helicopter Camera
Parker Meyer Set Production Assistant
Kevin Arthur Oliver Set Production Assistant
Drue Powell Set Production Assistant
Shannon Ragsdale Production Assistant
David Ritthamel Accounting Supervisor
Pat Becannon Sarver Medical Consultant
Mark Sayles Assistant Accountant
Lisa G. Shillingburg Assistant Accountant
Seve Spracklen Assistant Accountant
Jaleh Teymourian Production Coordinator
Peggy Tison First Assistant Accountant
Jeff Wickline Set Production Assistant
Dolores K. Wood Production Assistant
Andrew L. Lanier Production Assistant
Marcello Gilberti Thanks
Marco Marcacci Thanks
Gustavo Van Petechem Thanks
Eric Oliver Second Assistant Director
Eric Oliver Second Second Assistant Director
Doc Antle Animal Wrangler
Robert M. Johnson Animal Wrangler
James Johnson Craft Service
Nick Nelson Electrician






















ikwilfilmskijken © 2024