Ad Astra (2019)

Sciencefiction, Drama
'Ad Astra' volgt de ruimteavonturen van een licht autistische ingenieur, Roy McBride genaamd. Het is jaren geleden dat zijn vader naar Neptunes afreisde om buitenaardse intelligentie op te sporen. Roy besluit nu de Melkweg door te reizen, op zoek naar zijn vader en om antwoord te krijgen op de vraag waarom hij niets van zich heeft laten horen.

Ad Astra Film Info

Score: 6/10 van 2744 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-09-17
Lengte: 123 Minuut / 2:3
Regisseur: James Gray
Schrijvers James Gray, Ethan Gross.
website: https://www.foxmovies.com/movies/ad-astra
Productie Studios: New Regency Productions, Keep Your Head, MadRiver Pictures, Plan B Entertainment, RT Features, Bona Film Group, TSG Entertainment
Productie Land: Brazil, China, United States of America


Ad Astra Trailer


Brad Pitt
als Roy McBride
Tommy Lee Jones
als H. Clifford McBride
Ruth Negga
als Hellen Lantos
John Ortiz
als Lieutenant General Rivas
Liv Tyler
als Eve
Donald Sutherland
als Thomas Pruitt
Greg Bryk
als Chip Garnes
Loren Dean
als Donald Stanford
Kimberly Elise
als Lorraine Deavers
John Finn
als Brigadier General Stroud
LisaGay Hamilton
als Adjutant General Vogel
Donnie Keshawarz
als Captain Lawrence Tanner
Bobby Nish
als Franklin Yoshida
Sean Blakemore
als Willie Levant
Freda Foh Shen
als Captain Lu
Kayla Adams
als Female Flight Attendant
Ravi Kapoor
als Arjun Dhariwal
Elisa Perry
als Woman in White Pants-Shirt
Daniel Sauli
als Sal
Kimmy Shields
als Sergeant Romano
Kunal Dudheker
als Technician One
Alyson Reed
als Janice Collins
Sasha Compère
als Female Team Member
Justin Dray
als Male Team Member
Alexandria Rousset
als Woman on Screen
Natasha Lyonne
als Tanya Pincus
Zoro Saro Manuel Daghlian
als Spacecom Employee
Jacob Sandler
als Young Roy
Elizabeth Willaman
als Voice of 'Cepheus' (voice)
Brad Pitt Producer
Arnon Milchan Producer
Gary Rydstrom Sound Designer
Gary Rydstrom Supervising Sound Editor
Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Hank Corwin Consulting Editor
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Douglas Aibel Casting
Christa Munro Supervising Art Director
Karen O'Hara Set Decoration
Dan Bradley Stunt Coordinator
Dan Bradley Second Unit Director
Albert Wolsky Costume Designer
Darrell Hall Music Editor
Kevin Constant Art Direction
Dede Gardner Producer
James Gray Screenplay
James Gray Director
James Gray Producer
Marc Butan Executive Producer
John Axelrad Editor
Michael Schaefer Executive Producer
Scott Herbertson Set Designer
Kevin Thompson Production Design
Randall Poster Music Supervisor
Max Richter Original Music Composer
Anthony Katagas Producer
Anthony Katagas Unit Production Manager
Yu Dong Executive Producer
Hoyte van Hoytema Director of Photography
Nana Fischer Makeup Department Head
Nana Fischer Makeup & Hair
Mark Sussman ADR Voice Casting
Jeffrey Chan Executive Producer
Lorne Balfe Additional Music
Jeremy Kleiner Producer
Bradley Parker Visual Effects Supervisor
Sarah Contant Set Designer
Easton Michael Smith Set Designer
Samuel Le Stunt Coordinator
Richard Ziegler Music Editor
François Duhamel Still Photographer
George Drakoulias Music Supervisor
Vicki L. Sawyer Production Accountant
Chris Stenner Animation Supervisor
Rodrigo Teixeira Producer
Melinda Sue Gordon Still Photographer
Galaxy San Juan Key Makeup Artist
Anne Porter Set Designer
Chris Snyder Construction Coordinator
Chris Moseley Second Unit Director of Photography
Gary Warshaw Art Direction
Scott R. Fisher Special Effects Supervisor
Tim Croshaw Set Designer
Noelle King Set Designer
Jeremy Cisneros Set Dresser
Susan Hall Assistant Costume Designer
Brad Semenoff Supervising Sound Editor
Allison Paul Visual Effects Producer
Allen Maris Visual Effects Supervisor
Allan Magled Visual Effects Supervisor
Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor
Pete Romano Underwater Director of Photography
Deborah Maxwell Dion Casting Associate
Olaf Wendt Visual Effects Supervisor
Philip Tallman Music Editor
Lourenço Sant'Anna Executive Producer
Terry Wilson Music Editor
Carla S. Nemec Art Department Coordinator
Heather Elwell Art Department Coordinator
Jack Blanchard Set Decoration Buyer
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Ryan Tudhope Visual Effects Supervisor
Michael FitzMaurice Aerial Director of Photography
Nils Frahm Additional Music
Andrew Loschin Visual Effects Editor
Guillaume Rocheron Visual Effects Supervisor
Christopher Downs Visual Effects Supervisor
Robert Alonzo Stunt Coordinator
Eran Dinur Visual Effects Supervisor
Akiko Matsumoto Makeup Artist
Amy Elise Roberts Costumer
Matthew Kemper Visual Effects Supervisor
Trinh Vu Set Designer
Henry Russell Bergstein Casting Associate
Jamie Hallett Visual Effects Supervisor
Martin Wiseman Visual Effects Producer
Peter Gulla Camera Operator
Rémy Normand CG Supervisor
Heikki Kossi Foley Artist
Kris Peck Property Master
Patty Majorczak-Connolly ADR Voice Casting
Kris Krosskove Camera Operator
Mike Dacko Lead Animator
Mark Ulano Production Sound Mixer
Rebecca West Visual Effects Producer
Ray Milazzo First Assistant Camera
Christopher Collis Visual Effects Editor
Anders Langlands Visual Effects Supervisor
Chuck Courrieu Set Dresser
Jeremiah Sweeney Visual Effects Supervisor
Warren Drummond Storyboard Artist
Chad R. Davis Set Dresser
Lee Haugen Editor
Cesha Ventre Set Costumer
Barbara Holmes Visual Effects Editor
Herb Ault Key Grip
Keith B. Davis First Assistant "A" Camera
Traci Duran First Assistant Editor
Ray Ruotolo Digital Intermediate Editor
Matt Wallach Colorist
Jaime Leigh McIntosh Hair Department Head
Cynthia Mourou Visual Effects Producer
Dhamarata Dhiensuwana Key Rigging Grip
Stacy Bisel Additional Hairstylist
R. Adam Chambers Gaffer
Doug Torres Co-Producer
Doug Torres First Assistant Director
Karen Teneyck Graphic Designer
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Matthew Jerome Costumer
Loren Corl Key Grip
Sophie Mas Executive Producer
Jake Dewitt Stunt Coordinator
Trey Harrell CG Supervisor
Jin Yong Kim Matchmove Supervisor
Aidan Fraser Visual Effects Supervisor
Molly Pabian Visual Effects Producer
Ethan Gross Screenplay
Jason F. Voss Assistant Editor
Keith Sellers Visual Effects Supervisor
Christina Fong Second Assistant Director
Julie Rea Key Hair Stylist
Laura Martín Matte Painter
Rio Noel Zumwalt Second Assistant Camera
Fante Zamora Set Dresser
Bogdan Iofciulescu Techno Crane Operator
Erik Coutts Driver
Laurent Taillefer CG Supervisor
Rich King Extras Casting
Krista Guggia Key Costumer
Ryan Monro Dolly Grip
Matthew Holman Additional Hairstylist
Andre Freimann Set Dresser
Christi Cagle Additional Hairstylist
Karen Riemenschneider Set Decoration Buyer
Emilien Lazaron Visual Effects Supervisor
Annie Normandin Visual Effects Producer
Victor Del Castillo Makeup Artist
Sarah McLauchlan Visual Effects Producer
Kelly McCarthy Visual Effects Producer
Sandra Doyle Carmola Assistant Art Director
Eric Schoellnast CG Supervisor
Jonathan D. Martin Visual Effects Editor
Chay Johansson Creature Technical Director
Cassie Lyons Makeup Artist
David E. Scott Art Direction
Sun Lee Matte Painter
Lynnae Duley Additional Hairstylist
Dhamindra Jeevan Matte Painter
Sean Samuels Concept Artist
Chris Howland Additional Production Sound Mixer
Alison Sadler Assistant Art Director
Wendy Weaver Set Decoration Buyer
Sarah Brandes First Assistant "B" Camera
Nadim Zaidi Matte Painter
Ben Grangereau Concept Artist
Finnian Macmanus Concept Artist
Stephen Zavala Concept Artist
Erica Kim Lighting Technician
Darren Christie Compositing Supervisor
Ryan Drake Casting Assistant
Oliver Winwood CG Supervisor
Kristen Correll Camera Operator
Catherine Hébert CG Supervisor
Jedediah Smith Visual Effects Supervisor
Jiwoong Kim Visual Effects Supervisor
Emily Dominguez Set Costumer
Christina Oh Associate Producer
John Casey Costume Supervisor
Gunn Espegard Makeup Artist
Clint G. Reagan Pre-Visualization Supervisor
Greg Fisher Colorist
Eric Andrusyszyn 2D Supervisor
Yariv Milchan Executive Producer
Paul Conway Executive Producer
Anthony Mosawi Executive Producer
Ray Valerio Rigging Grip
Ricky Carrillo Rigging Gaffer
Robert Charles Mann Additional Music
Kris E. Peck Property Master
Jessica Nelson Contact Lens Designer
Lena Glikson Music Editor
Keiko Wedding Makeup Artist
Giovanni Vargas Electrician
Blake Collins Second Assistant Camera
Kevin Miles Second Assistant Camera
Sharmila Ray Costume Assistant
Allie Venrick Costumer
Sarah Wachel Set Costumer
Kacie Guggia Wardrobe Assistant
Russell Story Concept Artist
Chelsey Morin Set Decorating Coordinator
Linda Herrera Set Dresser
Merlin Bela Wassiij Maertz Animation Supervisor
Jonathan Swartz CG Supervisor
Mani Trump Compositing Supervisor
Vincent Boucher-Cormier Matte Painter
Ben Zylberman Matte Painter
Alexandria Johnson Pre-Visualization Coordinator
Stephen Trepanier Visual Effects Editor
Rosa Sanchez Visual Effects Editor
Emilie Arcand Visual Effects Editor
Jackson Chow Visual Effects Editor
Samantha Banack Visual Effects Producer
Matthew Dravitzki Visual Effects Producer
Heather Hennessey Visual Effects Production Assistant
Stephanie Brandolini Visual Effects Production Assistant
Nunzia Lombardo Visual Effects Production Assistant
Shania Gharagozlou Visual Effects Production Assistant
Amber Davy Visual Effects Production Manager
Scott Morris Additional Editing
Jared Simon Assistant Editor
Jonathan Thornhill Assistant Editor
Christopher Kusiak Location Manager
Mark Valenzuela Continuity
Sarah Medley Production Accountant






















ikwilfilmskijken © 2020