5.1

Alien Hunter (2003)

Sciencefiction, Actie, Avontuur
De overheidsinstelling SETI heeft de hulp van codekraker en alienjager Julian Rome nodig. Hij moet naar Antarctica om een groep onderzoekers te helpen, die bezoek hebben van een enorm buitenaards object dat krachtige, onbekende codes uitzendt. Julian ziet de opdracht als een uitgesproken kans om zijn leven en carrière weer op de rails te krijgen en misschien zelfs zijn relatie met zijn ex-verloofde Kate, één van de onderzoekers, te lijmen. Als Julian de code beetje bij beetje ontcijfert, ontdekt hij de verborgen maar angstaanjagende betekenis.

Alien Hunter Film Info

Score: 5.1/10 van 118 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-07-19
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseur: Ron Krauss
Schrijver: J.S. Cardone
Productie Studios: Sandstorm Films, Millennium Media, Nu Image
Productie Land: Bulgaria, United States of America

Alien Hunter Foto's


Alien Hunter Trailer


James Spader
als Julian Rome
Janine Eser
als Dr. Kate Brecher
John Lynch
als Dr. Michael Straub
Nikolai Binev
als Dr. Alexi Gierach
Leslie Stefanson
als Nyla Olson
Aimee Graham
als Shelly Klein
Stuart Charno
als Abell
Carl Lewis
als Grisham
Svetla Vasileva
als Dacia
Anthony Crivello
als Pilot
Kaloian Vodenicharov
als Co-Pilot
George Stanchev
als Airman
Rufus Dorsey
als Navigator
Roy Dotrice
als Dr. John Bachman
Woody Schultz
als Sam
Ron Krauss
als First Man
William Ladd Skinner
als Second Man
Franklin A. Vallette
als Third Man
Hristo Aleksandrov
als Fourth Man
Ross W. Clarkson
als Falkland Man #1
Willie Botha
als Falkland Man #2
Tyrone Pinkham
als Kitt Peak Man #1
Atanas Srebrev
als Kitt Peak Man #2
Joel Polis
als Copeland
Keir Dullea
als Secretary Bayer
Bert Emmett
als Gordon Osler
Marianne Stanicheva
als Reporter
Dobrin Dosev
als Kapitan Sokolov
Atanas Atanasov
als Xo Volkov
Hristo Shopov
als Navigator Petrenko
Harry Anichkin
als Army General
Velimir Velev
als Alien
Mary Jo Slater Casting
William Ladd Skinner Production Design
Derek Marcil ADR Mixer
Boaz Davidson Producer
Boaz Davidson Writer
Danny Lerner Producer
Franklin A. Vallette First Assistant Director
J.S. Cardone Screenplay
J.S. Cardone Writer
Scott Einbinder Producer
Tim Jones Music
Darko Šuvak Director of Photography
Carol Kottenbrook Producer
Emil Topuzov Camera Operator
Nina Ruseva Scenic Artist
Ron Krauss Director
Brian Wade Special Effects Supervisor
Scott Coulter Visual Effects Producer
Rosen Stefanov Set Dresser
Bobby Ranghelov Production Manager
Brady Hallongren Camera Supervisor
Amanda I. Kirpaul Editor
Valentina Mladenova Art Direction
Rossitsa Bakeva Set Decoration
Yana Stoyanova Scenic Artist
Vladimir Kaloyanov Sound Recordist
Jordan Markov Digital Compositor
John Brasher Sound Re-Recording Mixer
Lyubo Samardjiev Set Dresser
Milena Mihaylova Script Supervisor
Charles Deenen Sound Designer
Stefan Manchev Set Designer
Dirk Buchmann Property Master
Yavor Zahariev Electrician
Willie Botha Special Effects Supervisor
Konstantin Vladimirov Set Dresser
Simeon Asenov Visual Effects Supervisor
Simeon Asenov Digital Compositor
Rozalina Atanasova Set Designer
Ana Kasabova Art Department Coordinator
Paul Menichini Sound Designer
Eric Hoeschen Foley Artist
Michael Wetherwax Dialogue Editor
Mark Ettel Sound Re-Recording Mixer
Iva Petkova Visual Effects Supervisor
Deyan Donev Still Photographer
Goran Mecava Steadicam Operator
Frits De Jong Gaffer
Morag Cameron Script Supervisor
Veselin Karadjov Location Manager
Peggy McAffee Sound Effects Editor
Veselina Georgieva Visual Effects Compositor
Aleksandar Yochkolovski CG Animator
Sofi Hvarleva Makeup Artist
Ivon Ivanova Makeup Artist
Sarah Brady ADR Supervisor
Irina Hadzhieva Art Department Coordinator
Alexander Kotsev Set Dressing Buyer
Josh Einsohn Casting Assistant
Hristo Idakiev Electrician
Antony Tanev Second Assistant Director
Janie Bryant Costume Design
Vladimir Petkov Set Dresser
Dimiter Petkov Scenic Artist
Emil Shmidt Scenic Artist
Violeta Rusinova Wardrobe Assistant
Plamen Soklev Electrician
Hristo Aleksandrov Focus Puller
Ludmil Ivanov Special Effects
Iana Stoilova Visual Effects Coordinator
Nikolai Kerezov Assistant Camera
Alex Filipov 3D Animator
Yoon Sin Park Negative Cutter
Mihail Apostolov Grip
Rositsa Tsanovska Hairstylist
Krasimir Shtabekov Boom Operator
Todor Lazarov Stunts
Todor Lazarov Stunt Double
Spiro Dichev Grip
Hristo Elandjiev Electrician
Rumen Idakiev Electrician
Ivailo Kostov Electrician
Borislav Zlatinov Camera Loader
Atanas Ivanov Wardrobe Assistant
Charlie Variyski Assistant Editor
Mark Moretti Storyboard Artist
Roberto Dominguez Alegria Foley Mixer
Stasi Petrova Production Coordinator
Katya Ivanova Wardrobe Supervisor
Stoyan Georgiev Grip
Venzislav Lilov Set Dressing Buyer
Lyudmil Nikolov Special Effects
Shimon Sabach Key Grip
Milosav Hugasian Visual Effects Coordinator
Donald Bruce Production Controller
Iliya Yonev Grip
Nikolai Kostov Best Boy Grip
Venelin Dinkov Visual Effects Designer
Kalin Stefanov Set Dresser
Dimiter Tsvetkov Electrician
Milen Zhelyazkov Digital Compositor
Marie Hélène Desbiens Negative Cutter
Buddy MacKett Construction Manager
Lazar Lazarov Focus Puller
Ventsislava Yoveva Production Accountant
Teodor Yordanov Electrician
Rick MacLane Sound Engineer
Trevor Sperry ADR Mixer
Lyubomir Hristoskov Grip
Manol Manolov Grip
Laura Sotirova Casting
Krasimir Pashkulev Leadman
Petko Angelov Set Dresser
Alexander Ivanov Set Dresser
Yuri Stoyanov Set Dresser
Keith Van Der Vent Set Supervisor
Iva Sasheva Storyboard Artist
George Hristov Scenic Artist
Gergana Hristova Scenic Artist
Irena Nikolich Scenic Artist
Ivana Nikolich Scenic Artist
Vlado Popov Scenic Artist
Ivan Sarov Scenic Artist
Plamen Stanchev Scenic Artist
Arta Totsi Scenic Artist
Mihail Kotev Assistant Camera
Krasi Iliev Electrician
Miroslav Minchev Electrician
Dimiter Asenov Grip
Philip Philipov Grip
George K. Dimitrov Grip
John Villacorta Casting Assistant
Angelina Konstantinova Extras Casting
Antonia Romeo Assistant Costume Designer
Tsvetana Pekanova Seamstress
Atanas Stoichkov Wardrobe Assistant
Aneta Yotova Wardrobe Assistant
Maria Mavrova 3D Animator
Nedyalko Nedyalkov Compositor
Iavor Gantchev Digital Compositor
Jivko Popov Digital Compositor
Iasen Pisarov Visual Effects
Nikolay Gerjikov Visual Effects
Victor Radulov Visual Effects
Ludmilla Gospodinova Visual Effects Compositor
Dragomir Sarachev Visual Effects Compositor
Ralica Todorova Visual Effects Compositor
Ivan Vasev Visual Effects Compositor
Tania Vasileva Visual Effects Compositor
Martin Hilke Visual Effects Compositor
Michael Georgiev Special Effects Technician
Asya Ivanova Production Accountant
Kristina Mileva Production Accountant
Veselin Stankov Production Accountant






















ikwilfilmskijken © 2024