Allied (2016)

Actie, Drama, Oorlog, Romantiek, Thriller
'Allied' volgt een Britse geheimagent, Max Vatan genaamd, die in 1942 op een gevaarlijke missie wordt gestuurd in Noord-Afrika. Daar ontmoet hij vervolgens een Franse verzetsstrijdster op vijandelijk gebied.

Allied Film Info

Score: 6.7/10 van 3320 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-11-17
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Robert Zemeckis
website: http://www.alliedmovie.com/
Productie Studios: Paramount, GK Films, ImageMovers, Huahua Media
Productie Land: United Kingdom, United States of America

Allied Foto's


Allied Trailer


Brad Pitt
als Max Vatan
Marion Cotillard
als Marianne Beauséjour
Jared Harris
als Frank Heslop
Simon McBurney
als S.O.E. Official
Lizzy Caplan
als Bridget Vatan
Matthew Goode
als Guy Sangster
Anton Lesser
als Emmanuel Lombard
August Diehl
als Hobar
Camille Cottin
als Monique
Charlotte Hope
als Louise
Marion Bailey
als Mrs. Sinclair
Thierry Frémont
als Paul Delamare
Raffey Cassidy
als Anna Vatan
Xavier de Guillebon
als Claude
Michael McKell
als German Officer Anfe Cafe
Raphael Acloque
als Renoir
Christian Rubeck
als Lars
Russell Balogh
als Marianne's Friend
Paul Longley
als Soldier at Party
Freddie Stewart
als RAF Officer
Daniel Betts
als George Kavanagh
Sally Messham
als Margaret
Celeste Dodwell
als Scarlet
Vincent Latorre
als Vincent
Phillipe Spall
als Monet
Raphael Desprez
als Degas
Eric Théobald
als Gendarme-Dieppe
Ami Metcalf
als Roxie
Iain Batchelor
als Lt. James Fletcher
Angus Kennedy
als Geoffrey
Angelique Joan
als French Girl - Dieppe
Anton Blake
als The German Ambassador
Lukas Johne
als Jörg
Chris Reilly
als Hendon Gate Guard
Josh Dylan
als Captain Adam Hunter
Maggie O'Brien
als Midwife
Billy Burke
als Dancer (uncredited)
Tom Dab
als German Officer (uncredited)
Jonathan Cass
als German Officer (uncredited)
Laraine Dix
als Pub Goer / Singer (uncredited)
Vikki Edwards
als Madame Petite (uncredited)
Sternkiker François
als German Soldier (uncredited)
Sorcha Garavan
als Special Agent (uncredited)
Cecilia Gragnani
als Hazel (uncredited)
Jason Grangier
als Vichy French Air Force Officer (uncredited)
Roman Green
als Amputee Hospital Patient (uncredited)
Shane Griffin
als Sailor (uncredited)
Michael Haydon
als Newspaper Man (uncredited)
Richard Hills Jr.
als RMP Sergeant (uncredited)
Ty Hurley
als Distinguished Home Guard (uncredited)
Sophie Karl
als Female Geek (uncredited)
Ben Laumann
als RAF Motorcyclist (uncredited)
Saif Lone
als Moroccan Embassy Man (uncredited)
Tiar Lounis
als French Soldier (uncredited)
Jason Matthewson
als Agent Hicks (uncredited)
Christopher McMullen
als R.A.F Police Officer (uncredited)
Peter Meyer
als Max's Non-Uniformed Friend (uncredited)
Claire Richardson
als Nurse at Desk (uncredited)
Sophie Shad
als Midwife (uncredited)
Marinelly Vaslon
als French Girl (uncredited)
Evie Wray
als Girl Walking Through Glass (uncredited)
Jake Wyatt
als Young Sailor (uncredited)
Miroslav Zaruba
als German Soldier (uncredited)
Alan Silvestri Original Music Composer
Robert Zemeckis Director
Robert Zemeckis Producer
Steve Starkey Producer
Don Burgess Director of Photography
Mick Audsley Editor
Joanna Johnston Costume Design
Jeff Carson Music Editor
Nina Gold Casting
Graham King Producer
José Vico Costumer
Steven Knight Executive Producer
Steven Knight Writer
Jack Rapke Executive Producer
Jeremiah O'Driscoll Editor
Randy Thom Supervising Sound Editor
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Stéphane Foenkinos Casting
Scott Curtis Foley Mixer
David Lucarelli ADR Recordist
Charleen Richards ADR Mixer
Patrick McCormick Executive Producer
Denis O'Sullivan Executive Producer
Daniel Phillips Hair Designer
Daniel Phillips Makeup Designer
Luke Redgrave Camera Operator
Shelley Roden Foley Artist
Rohan Harris Scenic Artist
Jason Knox-Johnston Supervising Art Director
Robert Sterne Casting
Christophe Danchaud Makeup Artist
John Roesch Foley Artist
Tabitha Quitman Art Department Coordinator
Lee Grumett First Assistant Director
Jo Tew Second Assistant Director
Gary Freeman Production Design
Jean Ann Black Makeup Artist
Simon Hayes Production Sound Mixer
Diego Betancor Casting
Bjorn Ole Schroeder Supervising Sound Editor
Meike Maher Construction Coordinator
Georgina Gunner Costume Supervisor
Richard Selway Art Direction
Kevin Baillie Visual Effects Supervisor
Brandon Proctor Sound Re-Recording Mixer
Vincent Cosson ADR Mixer
Marco Anton Restivo Assistant Art Director
Anthony Caron-Delion Art Direction
Perry Evans Gaffer
Annie Penn Script Supervisor
Tom Still Art Direction
Jeremy Bowker Sound Designer
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Matt Blackshear Digital Intermediate Editor
David Balfour Property Master
Vít Komrzý Visual Effects Producer
Katherine Tibbetts Production Supervisor
Francesca Jaynes Choreographer
Ian Vertovec Digital Intermediate Colorist
Francesca Birri Set Decorating Coordinator
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Linda Gamble Unit Publicist
Dennis S. Sands Sound Re-Recording Mixer
Kristyan Mallett Prosthetic Designer
Anna Bregman Assistant Art Director
Viktor Muller Visual Effects Supervisor
Tapio Salmi Hairstylist
Olly Tellett First Assistant "A" Camera
Anita Burger Hairstylist
Derek Casari ADR Engineer
Raffaella Giovannetti Set Decoration
Monique Eissing Digital Intermediate
Cristina Sopeña Costume Supervisor
Loulia Sheppard Hairstylist
Rebecca Cole Key Hair Stylist
Will Ralston Dialogue Editor
Neil Swain Dialect Coach
Alex Coverley Dolly Grip
Jane Gooday Assistant Costume Designer
Daniel Smith Still Photographer
Will Newton Assistant Art Director
Gina De Ferrer Researcher
Cécile Bouquet Researcher
Paul Geffre Digital Intermediate Producer
Marc Wolff Aerial Coordinator
Marc Wolff Pilot
Aisha Saeed Art Department Coordinator
Jamie Mills Gaffer
Dan Bartolucci VFX Supervisor
Angel Airan Bonilla Armorer
Ben Rothwell Armory Coordinator
Sean Rogers Libra Head Technician
Zara Park Digital Intermediate Producer
Sam Irwin Camera Loader
Tobias Eedy First Assistant "B" Camera
Corinne Bogdanowicz Digital Intermediate Colorist
Tina Charad Graphic Designer
Lenka Likarova Visual Effects Coordinator
Jenna Kerr Visual Effects Producer
Anwei Chen Visual Effects Coordinator
Danny Keefe Digital Intermediate Assistant
Alison Learned Wolf Additional Editor
Jin Yong Kim Matchmove Supervisor
Ryan Chan Associate Editor
Alex Howe First Assistant "C" Camera
Kan Muftic Concept Artist
Kate Pickthall Draughtsman
Corrine Silver Draughtsman
Harriet Kendall Costume Assistant
George Bird Lighting Technician
Jonathan Marin Socas Assistant Art Director
Laura Miller Draughtsman
Claire Watson Costume Coordinator
Elisabete Santibañez Seamstress
Tommaso Mele Key Grip
Petr Hepner 3D Artist
Andrii Zavolokin 3D Generalist
Laurent Taillefer CG Supervisor
Lenora Acidera Modeling
Chris 'Willie' Williams Pre-Visualization Supervisor
Leo-Patrick Houde VFX Editor
Jakub Černý Visual Effects Coordinator
Nadja Hromádko Visual Effects Coordinator
Alizée Plourde Visual Effects Coordinator
Sandra Scott Visual Effects Producer
Shaun Farley Foley Editor
Kate Garbett Production Coordinator
Billy Dunn Lighting Technician
Andrea Biklian Production Accountant
Amie Wilson Makeup & Hair
Simon Tanner Lighting Technician
Angus Hale Greensman
Josh Sales Set Dresser
Griffith Davies Digital Intermediate Assistant
Josh Fapp Digital Intermediate Assistant
Carlos Nieto Lopez Concept Artist
Lee Perkins Lighting Technician
Mary Mackenzie Assistant Art Director
Chris McAleese Second Assistant "C" Camera
Maria Ana D. Dias Production Secretary
Daniel Phillips Hair Designer
John Maher Construction Manager
Dan Riches Set Dresser
Paul Snell Second Assistant "A" Camera
Daniel Rogers Health and Safety
Jason Dully Second Assistant "A" Camera
John Wells Assistant Property Master
Joe Bovington Props
Joe Steel Digital Imaging Technician
Peter Marsden Digital Imaging Technician
Michael Sloan Tailor
Pani Scott First Assistant Editor
Adele Steward Production Coordinator
John Usher Costume Assistant
Silvia Fontana Graphic Designer
Delfín Emiliano Construction Foreman
Eva Fervenza Costumer
Nuria Barrio Costumer
Jack Sands Second Assistant "B" Camera
Daniel Lillie Camera Loader
Beatriz Fluxa Production Coordinator
George Anthony Fox Second Assistant "C" Camera
Jeffrey Hernandez Assistant Makeup Artist
Steven Byrne Prosthetic Makeup Artist
Luli González Assistant Property Master
Kieran Belshaw Concept Artist
Thomas Kingsley Painter
Daniel Martos Navarro Props
Jorge Noguerales Set Decoration Buyer
Adal Tahiche Morales Blanco Set Dresser
Iván Medina Hernández Set Dresser
Laura Redpath Digital Imaging Technician
Kevin Heatherington Electrician
Duncan Fowlie First Assistant Camera
Cressida Connolly Costume Assistant
Kimberley Scott Costume Assistant
Katie Sheehy Costume Assistant
Genevieve Cox Set Costumer
Andrew Fletcher Wardrobe Supervisor
Robert Bowman Digital Intermediate Assistant
Frederic Tomasi Dialect Coach
Helen Seery Production Accountant
Xavi Tió Production Coordinator
Regina Ruffini Travel Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2020