American Sniper (2014)

Oorlog, Actie
Het waargebeurde verhaal van Navy SEAL Chris Kyle, de dodelijkste schutter aller tijden die door zijn vijanden `de duivel` wordt genoemd. Van 1999 tot 2009 vestigde hij een record n als scherpschutter met het meest aantal doden in de geschiedenis van het Amerikaanse leger. Kyle leerde ade fijne kneepjes als schutter al van toen hij kind nog was. Hij zou later een prominente rol gaan spelen in de strijd tegen het moslimterrorisme, die na 9/11 volop losbarstte .

American Sniper Film Info

Score: 7.4/10 van 10836 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-12-25
Lengte: 132 Minuut / 2:12
Regisseur: Clint Eastwood
website: http://www.americansnipermovie.com
Productie Studios: RatPac Entertainment, Village Roadshow Pictures, 22 & Indiana Pictures, Malpaso Productions, Warner Bros. Pictures, Mad Chance
Productie Land: United States of America


American Sniper Trailer


Bradley Cooper
als Chris Kyle
Sienna Miller
als Taya Renae Kyle
Kyle Gallner
als Goat - Winston
Cole Konis
als Chris Kyle Enfant
Ben Reed
als Wayne Kyle
Elise Robertson
als Debbie Kyle
Keir O'Donnell
als Jeff Kyle
Luke Sunshine
als Jeff Kyle Enfant
Kevin Lacz
als Dauber
Troy Vincent
als Pastor
Brandon Salgado Telis
als Bully
Chance Kelly
als Lt. Col. Jones
Marnette Patterson
als Sarah
Billy Miller
als Navy Recruiter
Leonard Roberts
als Instructor Rolle
Reynaldo Gallegos
als Tony
Jake McDorman
als Biggles
Cory Hardrict
als "D" / Dandridge
Eric Ladin
als "Squirrel" / Case
Brando Eaton
als Dapper Navy Man
James Ryen
als PO Kaman
Luke Grimes
als Marc Lee
Sammy Sheik
als Mustafa
Evan Gamble
als Jag Officer #1
Tim Griffin
als Colonel Gronski
Brian Hallisay
als Capt. Gillespie
Navid Negahban
als Sheikh Al-Obeidi
Fehd Benchemsi
als Terp #1
Eric Close
als DIA Agent Snead
Zack Duhame
als Contractor
Mido Hamada
als The Butcher
Kathe Mazur
als Dr. Hallerman
Sam Jaeger
als Navy Seal Lt. Martin
Assaf Cohen
als Terp #2
Fahim Fazli
als Messianic Tribal Leader
Hector Bucio
als PFC Alvarez
Jonathan Groff
als Young Vet-Mads
Melissa Hayden
als Receptionist
Pamela Denise Weaver
als Marc Lee's Mom
James D. Dever
als Funeral Detail OIC
Owain Yeoman
als Ranger One
Greg Duke
als MRAP Gunner
Max Charles
als Colton
Robert Clotworthy
als VA Doctor
Anthony Jennings
als Veteran #2
Vincent Selhorst-Jones
als Veteran at Truck
Emerson Brooks
als Marine Sniper (uncredited)
E.R. Ruiz
als Carjacker #2 (uncredited)
Amber Alexander
als Drinking Buddy (uncredited)
Jason Hall
als Cowboy
Jason Walsh
als Instructor #2
Jonathan Kowalsky
als 1st Marine #2
Shane Habberstad
als 1st Marine #1
Kevin Ryan
als Marine Viper #4
Benjamin Mathes
als JAG Officer #2
Luis Jose Lopez
als Sanchez
Had Mhidi Senhaji
als Omar
Ryan Sadaghiani
als Son
Ayman Samman
als Father
Salah Salea
als Angry Neighbor
Aidan McGraw
als Young Colton
Ferguson Reid
als Navy Doctor
Mark Thomason
als Chaplain
Amie Farrell
als Marc Lee's Wife
Quay Terry
als Firing Party NCO
Tami Goveia
als Navy Nurse
Leon Farmer
als Marine Gate Guard #1
Paul Meixner
als Marine Gate Guard #2
Victoria Reina Sigloch
als Marine Gate Guard #3
Joel Lambert
als Delta Sniper
Tony Nevada
als Recon Sniper
Brett Edwards
als Recon Gunner
Nick Salter
als Navy Dispatch Officer
Ricky Ryba
als Cobra Pilot
Jet Jurgensmeyer
als Colton's Friend
Madeleine McGraw
als McKenna
Elizabeth Schmidt
als Boy's Mom
Bryan Anderson
als Wynn's Friend
Jacob Schick
als Wynn
Wade White
als Veteran #1
Clint Eastwood
als Church Goer
Erik Audé
als Thompson
Clint Eastwood Director
Clint Eastwood Producer
Joel Cox Editor
Bill Coe First Assistant "A" Camera
Bub Asman Supervising Sound Editor
Tom Stern Director of Photography
Deborah Hopper Costume Design
James J. Murakami Production Design
Bruce Berman Executive Producer
Ed French Makeup Artist
Robert Lorenz Producer
Jeff Habberstad Stunt Coordinator
John W. Micheletos Set Decoration Buyer
Tim Monich Dialect Coach
Roland N. Thai Sound Effects Editor
Andrew Lazar Producer
Margaret E. Elliott Makeup Artist
Nezha Aouis Makeup Artist
Bradley Cooper Producer
Tim Moore Executive Producer
Gary Fettis Set Decoration
Gary D. Roach Editor
Charles Saldana Key Grip
Paul Sonski Set Designer
Carol A. O'Connell Hairstylist
Carol A. O'Connell Key Hair Stylist
Faycal Attougui Stunt Coordinator
Terry Baliel Hairstylist
Geoffrey Miclat Casting
Steve Riley Special Effects Supervisor
Charisse Cardenas Production Design
Dean Wolcott Art Direction
Eric Sundahl Set Designer
Jason Dean Hall Executive Producer
Jennifer Fairweather Visual Effects Producer
Chris Kyle Writer
Keith Bernstein Still Photographer
Ross Dunkerley Gaffer
Koji Ohmura Special Effects Makeup Artist
Janeen Schreyer Makeup Artist
Michael Sexton Property Master
Harry E. Otto Art Direction
Luisa Abel Makeup Department Head
Edouard F. Henriques Makeup Artist
Mitchell Ray Kenney Costume Supervisor
Josh Lusby Set Designer
Dan O'Connell Foley
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Matthew Iadarola Sound Re-Recording Mixer
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Larry Stelling Transportation Coordinator
Kerry Lyn McKissick Script Supervisor
David V. Butler Dialogue Editor
Corey Bronson Set Costumer
Mark Boucher Set Dresser
John T. Cucci Foley
Alan Robert Murray Supervising Sound Editor
Tom Ozanich Sound Designer
Michael Owens Visual Effects Supervisor
Stephen S. Campanelli Camera Operator
Joe Ondrejko Construction Coordinator
Max Leonard Visual Effects Producer
Trevor Habberstad Stunt Coordinator
John Clinton Visual Effects Producer
Mark Larry Sound Effects Editor
Peter Rosenfeld Steadicam Operator
Mark Breakspear Visual Effects Supervisor
Lori McCoy-Bell Hairstylist
Christine Youngstrom Art Department Coordinator
Curt Schulkey ADR Editor
Darin McCormick-Millett Visual Effects Producer
Barry Idoine Second Unit Director of Photography
Phillip Feiner Visual Effects Supervisor
Adam Ohl Digital Intermediate
Erik Kaufmann Digital Intermediate
Jay Wejebe Makeup Artist
Jay Wejebe Key Makeup Artist
Sheroum Kim Executive Producer
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Patricia DeHaney Hair Department Head
Samuel J. Tell Set Decoration Buyer
Ali Bakkioui Transportation Coordinator
Jason King Sound Effects Editor
Kevin Murray Assistant Sound Editor
Jessica Brooks Makeup Artist
Peter Muyzers Visual Effects Supervisor
Carol Pershing Hairstylist
Ray Barrett Construction Coordinator
Catherine Mullan Animation Supervisor
Steven Mnuchin Executive Producer
Jonathan Macintosh Animation
Katy Wood Supervising ADR Editor
Katy Wood Supervising Dialogue Editor
Walt Martin Sound Mixer
Audrey Doyle Makeup Artist
Scott McEwen Writer
Marc Jones Matchmove Supervisor
Sami Gaidi Art Department Coordinator
Rachid Quiat Assistant Art Director
Brendon O'Dell Special Effects Coordinator
Greg Butler Visual Effects Supervisor
Jamie Hallett Visual Effects Supervisor
Matt Seckman Visual Effects Supervisor
Ryan Hosking Helicopter Camera
Ryan Hosking Aerial Camera
Jason C. Fitzgerald Rigging Gaffer
Driss Marzak Gaffer
Jason Hall Writer
James W. Apted First Assistant "B" Camera
Abdenabi Izlaguen Leadman
Hugh Brompton Visual Effects Coordinator
Jillian Brooks Visual Effects Coordinator
Mike Edmonson Special Effects Supervisor
John Lacy Assistant Chief Lighting Technician
Warwick Campbell 2D Supervisor
David Ladish Set Dresser
Buzzy Burwell Lighting Technician
Michael Fournier VFX Editor
Ann Chow Visual Effects Coordinator
Elena Arroy Makeup Artist
David M. Bernstein First Assistant Director
Jeff Angelo Assistant Property Master
Anthony Carlino Leadman
Greg Gonzalez Assistant Property Master
Jim DeFelice Writer
Dan Ming First Assistant "A" Camera
Michael Fitzgerald Epk Camera Operator
Trevor Carroll-Coe Second Assistant "B" Camera
Thomas P. Marshall Lighting Technician
Ahman Hung Visual Effects Coordinator
Ashley Bellm Visual Effects Coordinator
Robert Chinello Grip
Greg Brooks Dolly Grip
Cara Tallulha Davies Visual Effects Production Manager
Miles Lauridsen Compositing Supervisor
Marvin Kim Modelling Supervisor
Mitch Naber Carpenter
Holly Hagy Production Supervisor
Holly Price Visual Effects Production Manager
Sonia Akouz Makeup Artist
Randy Severino Dresser
Aaron Barlow Animation Supervisor
Bobby McMahan Second Assistant "A" Camera
Molly Hunter Flick Art Department Assistant
Sven Granlund Assistant Makeup Artist
Kevin Kalaba Graphic Designer
Thami Lahrach Electrician
Lahcen Elyazidi Set Dresser
Hanin Ouidder Special Effects Coordinator
Yassine Abounouom Lighting Technician
John Mann Storyboard Artist
Max Deleo Second Assistant "A" Camera
Tommy Cheng Animation
Brian Waltsak Makeup Artist
Salima Oulad Dahhou Assistant Makeup Artist
Amber Davy Visual Effects Coordinator
Peter Morgan Producer
Zaira Brilhante Visual Effects Coordinator
Trish Herremans Lighting Technician
Nick Murphy VFX Editor
Magen Grays Assistant Makeup Artist
Khalid Alami Makeup Artist
Kendall Huberman Art Department Assistant
Rudy Oblak Art Department Assistant
Curtis Hamill Painter
Anne Tobin Set Decorating Coordinator
Max Bostic Set Dresser
Eduardo Eguia Digital Imaging Technician
Daniel A Hernandez Digital Imaging Technician
Nick Zeigler Lighting Technician
Julia Flanagan Animation
Josh Judd Matte Painter
Audrius Urbonavicius Matte Painter
Matt Welford VFX Supervisor
Ben Harrison Visual Effects Coordinator
Blair Brownlee Visual Effects Coordinator
Nathan Stern Loader






















ikwilfilmskijken © 2022