Anaconda (1997)

Avontuur, Horror, Thriller
Een filmcrew vaart een rivier af om een mysterieuze stam te vinden voor een documentaire. Ze redden een man van een zinkende boot, die aanbiedt om hen te helpen met het zoeken. Hij is echter eigenlijk een slangenjager, die op zoek is naar een legendarische anaconda.

Anaconda Film Info

Score: 5.186/10 van 2364 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-04-11
Lengte: 89 Minuut / 1:29
Regisseur: Luis Llosa
Productie Studios: St. Tropez Films, Cinema Line Film Corporation, Middle Fork Productions, Skylight Cinema Foto Art, Columbia Pictures, Skylight Cinema Foto Art (US)
Productie Land: Brazil, Peru, United States of America

Anaconda Foto's


Anaconda Trailer


Jennifer Lopez
als Terri Flores
Ice Cube
als Danny Rich
Jon Voight
als Paul Serone
Eric Stoltz
als Dr. Steven Cale
Jonathan Hyde
als Warren Westridge
Owen Wilson
als Gary Dixon
Kari Wuhrer
als Denise Kalberg
Vincent Castellanos
als Mateo
Danny Trejo
als Poacher
Frank Welker
als Anaconda (voice) (uncredited)
Leonard Rabinowitz Producer
Carole Little Producer
Susan Ruskin Executive Producer
Michael R. Miller Editor
Randy Edelman Original Music Composer
Bill Butler Director of Photography
Verna Harrah Producer
Luis Llosa Director
Gregory Nutt Transportation Co-Captain
Beau Marks Co-Producer
Mindy Marin Casting
Andy Fickman Associate Producer
Stelvio Rosi Line Producer
Jack Epps Jr. Producer
James Dyer Unit Production Manager
Thomas W. Lay Jr. Production Illustrator
Louis Medrano Painter
Kathy Monderine Costume Design
Tom Reta Assistant Art Director
Serge Genitempo Standby Painter
Ken Diaz Makeup Artist
Jennifer Badger Stunts
Roy Bean Video Assist Operator
Destiny Borden First Assistant Sound Editor
Joanie Diener Music Editor
Robin Griffin Visual Effects Producer
Barbara Mesney Set Designer
Glen Harmon Greensman
Douglas B. Arnold Sound Mixer
Richard C. Franklin Supervising Sound Editor
Donna Barrett Gilbert Key Hair Stylist
Tracy Farrington Property Master
Laurence Cropley Lighting Technician
John Nelson Visual Effects Supervisor
K.C. Colwell First Assistant Director
Kirk M. Petruccelli Production Design
Dino Ganziano Hairstylist
Todd Johnson Craft Service
Pete Romano Underwater Camera
Greg Nutt Transportation Captain
Jon Aguilar Set Dressing Artist
John Papsidera Casting Associate
Kimberly Harris ADR Supervisor
David Maddux Gaffer
Serge Sretschinsky Supervising Technical Director
David Tanner Software Engineer
Jacquie Barnbrook Visual Effects Coordinator
Deborah Laub Location Manager
Gene Kelly Production Accountant
Steve Birkett Boom Operator
Kevin A. Canamar Set Medic
Bill Houston Ball Visual Effects
Walt Fraser Camera Operator
Gary A. Beaird Grip
Dale E. Grahn Color Timer
Kris Fullan Martinez Production Coordinator
Philip Sloan Key Grip
Robert Ulland Steadicam Operator
Adam Martyn Sculptor
Alex Touyarot First Assistant Camera
John F. Teeple Driver
Webster Whinery Stunt Coordinator
Scott Anderson Visual Effects Editor
Barry Chusid Art Direction
Randy Bostic Leadman
Toca Seabra Aerial Camera
Steve Blumenkrantz Animatronic and Prosthetic Effects
John H. Arrufat Dialogue Editor
Simon Coke Sound Effects Editor
Martin A. Kline Visual Effects Art Director
Michael Douglas Middleton Still Photographer
Justin J. LaPresle Propmaker
Vanessa Grayson Stand In
Mira Tweti Unit Publicist
Daniel Loren May Set Decoration
Michael Muscarella Construction Coordinator
Gala Autumn Set Costumer
Guy Moon Orchestrator
Chuck Gaspar Special Effects Supervisor
Caique Martins Ferreira Production Manager
Justine Hebron Assistant Production Coordinator
Fred Aghajanian Production Assistant
Nancy Huffman Special Effects Assistant
Pedro Moraes Camera Trainee
Valeria Costa Amorim Assistant Production Manager
Rick Senteno Assistant Chief Lighting Technician
Jim Marquette Assistant Camera
Marcela Bourseau Second Assistant Camera
Lisanne Sartor Second Second Assistant Director
Avram D. Gold ADR Editor
Walter Royle Best Boy Grip
Tony Allard Special Effects Technician
Edward C. Peters Dolly Grip
Kelvin Lee Lead Animator
Roberto Carneiro Costumer
Gary A. Hecker Foley Artist
Inéz Salgado Miranda Wardrobe Assistant
Michael Neal Payroll Accountant
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Richard Harrah Production Executive
Ann Monn VFX Artist
Jane E. Graves Assistant Location Manager
Xochi Blymyer Second Assistant Director
Mo Henry Negative Cutter
Tiffany Fraser First Assistant Accountant
Beau Marks Second Unit Director
David J. Negrón Jr. Storyboard Artist
Gu Ramalho Camera Loader
Colin Campbell Compositing Lead
Anthony Ceccomancini Pre-Visualization Coordinator
Chuck Picerni Jr. Stunts
Hans Bauer Writer
Jack Epps Jr. Writer
Jim Cash Writer
Stephanie Finochio Stunt Double
Patricia Eskenazi Stunt Double
Terry Jackson Stunt Double
Dain Turner Stunts
Tierre Turner Stunts
Patrick J. Statham Stunts
April Weeden Stunts
Eddie L. Watkins Stunts
Nick Brett Stunts
Phil Culotta Stunts
Sandy Berumen Stunts
Carol Daniels Stunts
Richard Epper Stunts
J. Mark Donaldson Stunts
Terry James Stunts
Mickey Giacomazzi Stunts
Denney Pierce Stunts
Hugh Aodh O'Brien Stunts
James Ryan Stunts
Dennis Scott Stunts
Jeff Podgurski Stunts
Mike Smith Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024