Ant-Man (2015)

Sciencefiction, Actie, Avontuur
Het geheime wapen van meesterdief Scott Lang is zijn uitzonderlijke vermogen om kleiner en tegelijkertijd sterker te worden. Hij moet zijn innerlijke held aanvaarden en zijn mentor Dr. Hank Pym helpen om het geheim van zijn spectaculaire Ant-Man uniform te beschermen tegen een nieuwe generatie van opkomende bedreigingen.

Ant-Man Film Info

Score: 7.082/10 van 17879 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-07-14
Lengte: 117 Minuut / 1:57
Regisseur: Peyton Reed
Schrijvers Paul Rudd, Edgar Wright, Adam McKay, Joe Cornish.
website: http://marvel.com/antman#/antview
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


Ant-Man Trailer


Paul Rudd
als Scott Lang / Ant-Man
Michael Douglas
als Dr. Hank Pym
Evangeline Lilly
als Hope van Dyne
Bobby Cannavale
als Paxton
Corey Stoll
als Darren Cross / Yellowjacket
Anthony Mackie
als Sam Wilson / Falcon
Judy Greer
als Maggie
Abby Ryder Fortson
als Cassie Lang
Michael Peña
als Luis
David Dastmalchian
als Kurt
T.I.
als Dave
Wood Harris
als Gale
Hayley Atwell
als Peggy Carter
John Slattery
als Howard Stark
Martin Donovan
als Mitchell Carson
Garrett Morris
als Taxi Driver
Gregg Turkington
als Dale
Rod Hallett
als Hydra Buyer
Joe Chrest
als Frank
Joe Bucaro III
als Buyer
Jean Louisa Kelly
als Buyer
Dax Griffin
als Young Pym
Hayley Lovitt
als Janet van Dyne / Wasp
Anna Akana
als Writer
Stan Lee
als Bartender
Tom Kenny
als Hideous Rabbit (voice)
Norma Alvarez
als Spanish Woman
Darcie Isabella Cottrell
als Young Daughter
Teddy Williams
als Raver
Carol Anne Watts
als Raver
Chuck David Willis
als Raver
Diana Chiritescu
als Raver
Neko Parham
als Pool BBQ Dad
Onira Tares
als Pool BBQ Mom
Zamani Wilder
als Pool BBQ Kid
Kylen Davis
als Pool BBQ Kid
Jim R. Coleman
als Pym Tech Gate Guard
Desmond Phillips
als Pym Tech Security Guard
Aaron Saxton
als PYM Tech Security Guard
Michael A. Cook
als EMT
Ricki Lander
als Gorgeous Blonde
Rus Blackwell
als Superior Officer
Johnny Pemberton
als Ice Cream Store Customer
Nicholas Barrera
als Ernesto
Carlos Aviles
als Carlos
Lyndsi LaRose
als Emily
Robert Crayton
als Peachy
Ajani Perkins
als Cop on Speaker
Jessejames Locorriere
als Alpha Guard
Kevin Lacz
als Vault Guard
Michael Trisler
als Vault Guard
Daniel Stevens
als Armed Guard
Clay Donahue Fontenot
als Armed Guard
Michael Jamorski
als Armed Guard
Casey Pieretti
als Armed Guard
Antal Kalik
als Lab Guard
Adam Hart
als Lab Guard
Reuben Langdon
als Lab Guard
Todd Schneider
als Lab Guard
Zack Duhame
als Beta Guard
Alex Chansky
als Armed Guard
Kevin Buttimer
als Lab Tech
Danny Vasquez
als Ignacio
Rick Avery
als Helicopter Pilot
Erik Betts
als Helicopter Pilot
Raul Colon
als Prisoner (uncredited)
Patrick Constantine Bertagnolli Jr.
als Prison Guard (uncredited)
Chris Evans
als Steve Rogers / Captain America (uncredited)
Hayley Gagner
als Pedestrian in Rain (uncredited)
Tim Halpin
als Ten Doors Tenderloin (uncredited)
Christina July Kim
als Jogger (uncredited)
Jordi Mollà
als Castillo (uncredited)
Vanessa Ross
als Jogger (uncredited)
Sebastian Stan
als James 'Bucky' Barnes / Winter Soldier (uncredited)
Sam Medina
als Bunker Guard #2 (uncredited)
David Lazan Supervising Art Director
Jackie Burch Local Casting
Sala Baker Stunts
Sala Baker Utility Stunts
David Farmer Sound Designer
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Sarah Halley Finn Casting
Shepherd Frankel Production Design
Paul Rudd Screenplay
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Comic Book
Kevin Feige Producer
Leslie A. Pope Set Decoration
Shannon Mills Supervising Sound Editor
Dee Selby Foley Editor
Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
Russell Carpenter Director of Photography
Jeff Habberstad Stunt Coordinator
Edgar Wright Screenplay
Edgar Wright Executive Producer
Edgar Wright Story
Sammy Sheldon Costume Design
Dan Lebental Editor
Stephan Dupuis Makeup Artist
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Nina Fallon Visual Effects Producer
Daniel Laurie Supervising Sound Editor
Koen Vroeijenstijn CG Supervisor
Peyton Reed Director
Colby Parker Jr. Editor
Jack Kirby Comic Book
Larry Lieber Comic Book
Austin Gorg Art Direction
Christophe Beck Original Music Composer
Dave Jordan Music Supervisor
Michael Grillo Executive Producer
Chad S. Frey Set Designer
Adam McKay Screenplay
Louis D'Esposito Executive Producer
Kirk M. Morri Additional Editor
JoAnn Perritano Unit Production Manager
Thomas T. Taylor Set Designer
Dave Metzger Orchestrator
Alan Fine Executive Producer
Victoria Alonso Executive Producer
Kevin Kliesch Orchestrator
Michael Kelem Aerial Director of Photography
Jay Oliva Storyboard Designer
Jill Oshry Makeup Artist
Joe Cornish Screenplay
Joe Cornish Story
Kent Harvey Camera Operator
Barbara Harris ADR Voice Casting
Jimmy Ray Pickens Transportation Captain
Whit Norris Sound Mixer
Greg Funk Key Makeup Artist
Teresa Morgan Key Hair Stylist
Dean Wolcott Set Designer
Russell Bobbitt Property Master
Walter Gasparovic First Assistant Director
Sarah Contant Assistant Art Director
David Krentz Storyboard Designer
Gene Colan Thanks
John Buscema Thanks
John Byrne Thanks
David Michelinie Thanks
Leigh Folsom Boyd Additional Editor
Bryan Andrews Storyboard Designer
Robert Kirkman Thanks
Brad Winderbaum Co-Producer
Leo Birenberg Additional Music
Jonathan Cheetham Compositing Supervisor
James MacKinnon Makeup Department Head
Nicole Young Assistant Costume Designer
Jann K. Engel Art Direction
Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor
Wendy M. Craig Costume Supervisor
Josh Lusby Set Designer
Tanya Noel Hill Music Editor
Melanie Mascioli Key Set Costumer
Melanie Byrne Visual Effects Producer
Lars P. Winther Associate Producer
Lars P. Winther First Assistant Director
Kim Foscato Dialogue Editor
Kim Foscato ADR Editor
Russell R. Anderson Leadman
Kerry Lyn McKissick Script Supervisor
Heather Sease Key Costumer
Russell Earl Visual Effects Supervisor
Trevor Habberstad Stunt Coordinator
Mohen Leo Visual Effects Supervisor
Karey Maltzahn Visual Effects Producer
Brad Semenoff Dialogue Editor
Allison Paul Visual Effects Producer
Heba Thorisdottir Makeup Department Head
Trent Claus Visual Effects Supervisor
Bob Moore Jr. Key Set Costumer
Priyanka Balasubramania Visual Effects Producer
Simon Stanley-Clamp VFX Supervisor
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Edson Williams Compositing Supervisor
Michael Harden Visual Effects Editor
Bob Kellough Sound Effects Editor
Andy Stevens Visual Effects Editor
David C. Hughes Sound Designer
Joel Marrow Transportation Captain
Peter Rosenfeld Camera Operator
Peter Rosenfeld Steadicam Operator
Zade Rosenthal Still Photographer
John H. Samson Construction Coordinator
Abhishek Chauhan Visual Effects Editor
Arvind Chaurasiya Visual Effects Editor
Omkar Iyer Visual Effects Editor
Diana Giorgiutti Visual Effects Producer
David B. Nowell Aerial Director of Photography
John Polyson Visual Effects Editor
Steve Griffith Visual Effects Producer
Nia Hansen Sound Effects Editor
Josh Gold Sound Effects Editor
Len Levine Chief Lighting Technician
Kosta Saric Visual Effects Editor
Pavel Pranevsky CG Supervisor
Dan Riffel Gaffer
Yvette Stone Key Hair Stylist
Jack Whittaker Sound Effects Editor
Aaron Schultz Lead Animator
Edward A. Gutentag Camera Operator
Tom Driscoll VFX Editor
Dennis J. Lootens Rigging Gaffer
Janine Rath Hair Department Head
Kerrie Smith Hairstylist
David Butler Key Set Costumer
Lorena Talpan Assistant Editor
Evan Jacobs Stereoscopic Supervisor
Bill O'Drobinak Camera Operator
Samuel J. Tell Set Decoration Buyer
John Mahaffie Second Unit Director of Photography
Artemis Oikonomopoulou CG Supervisor
Eamonn Butler Animation Supervisor
Conor Byrne Visual Effects Editor
Stephen Buckingham Camera Operator
Branden Marks Key Costumer
Stephen Enticott Animation Supervisor
Tracey Moss Hairstylist
Tracey L. Miller-Smith Makeup Artist
Jenny Basen Visual Effects Production Manager
Roxane Griffin Hair Department Head
Bob Schneider Digital Intermediate
Tristan Connors Modelling Supervisor
Dhirendra Chhatpar Stereoscopic Editor
Amy Lehman Set Decorating Coordinator
Struan Farquhar Visual Effects Editor
Matthew Kemper Compositing Supervisor
James Jooyoung Lee Visual Effects Supervisor
Robert Settlemire First Assistant Camera
Jake Morrison Visual Effects Supervisor
Jamie Hallett Visual Effects Supervisor
Dustin Berry Art Department Coordinator
Rob Shears Visual Effects Producer
Frank Helbig Electrician
Sam Claitor Visual Effects Coordinator
Peter Gulla Camera Operator
Sagar Desai Camera Loader
John Kairis First Assistant Camera
Larry Zanoff Armorer
David J. Grant Co-Producer
Bob Kretschmer Wigmaker
Aymeric Perceval Compositing Supervisor
Jason B. Stamey Casting Associate
Danny Molaschi Set Costumer
Bryan Reynolds Key Makeup Artist
Jacqueline Fernandez Makeup Artist
Michelle Diamantides Hairstylist
Cameron Beasley Art Direction
Calla Klessig Assistant Art Director
Rachel Block Assistant Art Director
Lauren Rosenbloom Assistant Art Director
Neil Glasbey Animation Supervisor
Keith Roberts Animation Director
Bruce Creevey Lead Animator
Oskar Urretabizkaia Senior Animator
Michael Asiman Visual Effects Coordinator
Jayce Attewell Visual Effects Coordinator
Kelly Chow Visual Effects Coordinator
Tyler Cordova Visual Effects Coordinator
Devika Kawle Visual Effects Coordinator
Brittany Montero Visual Effects Coordinator
Ron Licari Armorer
Christopher Barnett Dialogue Editor
Rene Grasser Visual Effects Producer
Marie Rheinschild-Jordan Visual Effects Producer
Mark Webb Visual Effects Producer
Jenny Sandell Production Coordinator
Jason Tamez Production Supervisor
Ankit Gokani Visual Effects Coordinator
Arushi Govil Visual Effects Coordinator
Syuhada Hassan Visual Effects Coordinator
Tim Harrington Animation Supervisor
Brent Studler Electrician
Jim Harrison Music Editor
Edward T. Hanley Key Costumer
Marc Calvelo Senior Animator
Carlos-Christian Nickel CG Supervisor
Alex Wuttke Visual Effects Supervisor
Sean Hunter Moe First Assistant Camera
Nicholas Symons Animation Supervisor
Ashley Bradford Visual Effects Coordinator
James Ashwill Foley Mixer
Sheilah Sullivan Production Controller
Cole Darby Visual Effects Coordinator
John Moredock Set Designer
Jim Magdaleno Storyboard Designer
Helen Kozora Set Decoration Buyer
Ryan J. Frias First Assistant Sound Editor
Simone Kraus Townsend Visual Effects Supervisor
Dinesh K. Bishnoi Visual Effects Supervisor
John M. Pisani Unit Publicist
Richard Sutherland CG Supervisor
Richard Castro Production Accountant
Laura Holeman Digital Intermediate
Tim Davies Orchestrator
Danelle Davenport Storyboard Designer
Adrian Corsei CG Supervisor
Dominik Zimmerle Visual Effects Supervisor
Brendan Seals Sequence Supervisor
Tony Baldridge VFX Supervisor
Samson Neslund Assistant Sound Editor
Nick Satriano First Assistant Director
John Armstrong Picture Car Coordinator
Adam Kimmerlin First Assistant Editor
Rick Chouinard Transportation Co-Captain
Robert Drwila Stereoscopic Editor
Ben Wiggs Lead Animator
Sam Hodge Visual Effects Coordinator
Chris McLeod Visual Effects Coordinator
Matthew P. Stouppe Electrician
Richard Mall Key Grip
Richard L. Carden Dolly Grip
Alexandre Cancado 2D Supervisor
Jeffrey N. Civa First Assistant Camera
Andy Park Conceptual Illustrator
Claire Koonce Casting Assistant
Brad Rea Dolly Grip
Jim Shelton Key Grip
Christopher Grandel Compositors
Jim Likowski Foley Editor
Adam Cole Post Production Coordinator
Brian Avery Galligan Second Assistant Director
James Rothwell Storyboard Designer
Jesse Torres Post Production Supervisor
Dawn Michelle King First Assistant Editor
Scott McPhate Visual Effects Coordinator
Greg Reed VFX Editor
Ross Newton Compositors
Ryan Laney Compositors
Shiloe Swisher Compositors
Jim Stubblefield Assistant Property Master
C. Douglas Cameron Boom Operator
Michael Lowrance Best Boy Electric
Grace Lambert Pyke Key Costumer
Karen Gerbs Set Decoration Buyer
Sean Ricigliano Epk Camera Operator
Tyson Weatherford Transportation Captain
Chris Gridley Dialogue Editor
Damien Stumpf CG Supervisor
Jan Reichmann VFX Editor
Michael Karp Matchmove Supervisor
Daniel Hargrave Stunts
Kimberly Carlson Hairstylist
Allen Coulter Set Designer
Jack Runyon Visual Effects Editor
Justin Johnson Digital Effects Supervisor
Dan Jarrell Best Boy Grip
Jakris Smittant Visual Effects Coordinator
Tristan Fisher Visual Effects Editor
Kristin Patterson Visual Effects Coordinator
Melanie Marlar Visual Effects Coordinator
Lee Briggs Visual Effects Production Manager
Mark Santoni First Assistant Camera
Greg Steele Visual Effects Supervisor
François Lambert Compositing Supervisor
Michael Goldberg Assistant Editor
Daniele Bigi CG Supervisor
Dennis Rogers First Assistant Camera
Ferran Casas Lead Animator
Rafel Montoya Digital Imaging Technician
John J. Galloway Compositing Supervisor
Brent Egan Assistant Camera
Walter Garcia Fight Choreographer
Anton Yri Compositing Supervisor
Timothy Trimmings Visual Effects Coordinator
John Rex Woodward First Assistant Camera
Mike Stillwell 3D Sequence Supervisor
Daniel Paulsson CG Supervisor
Prateek Kaushal Stereoscopic Supervisor
Henry Nguyen Camera Loader
Daniel Wurschl Camera Loader
Rohan Tirkey Stereoscopic Supervisor
Robert Howie Digital Imaging Technician
Gruff Owen Compositing Supervisor
Ashton Hertz Visual Effects Editor
David Jeffrey Phillips Compositing Supervisor
Jeff Winkle Visual Effects Coordinator
Giuliano Dionisio Vigano 2D Supervisor
Jon Capleton Visual Effects Supervisor
Monifa Andrew Visual Effects Coordinator
Priyal Mahadik Stereoscopic Editor
Smeet Vedant Stereoscopic Editor
Vaibhav Marathe Stereoscopic Editor
Barry O'Brien Stereoscopic Supervisor
Peter Clayton Lead Animator
Abraham Thomas Visual Effects Editor
Darcie Tang Visual Effects Producer
Doug Sutton CG Supervisor
James Hatridge Assistant Chief Lighting Technician
Francisco De Jesus Digital Supervisor
Brian Waltsak Makeup Artist
Lisa Patnoe Makeup Artist
Raphael A. Pimentel Animation Supervisor
Franzisca Puppe Visual Effects Producer
Jennifer Salvon Hairstylist
Zach Hilton Digital Imaging Technician
Jordan Livingston Digital Imaging Technician
Michael Kim Digital Imaging Technician
Larry Jay Ertley Electrician
Evan Jones Electrician
Cas Lincoln Electrician
Steven Walker Electrician
Jeremy Woods Electrician
Christian Satrazemis First Assistant Camera
Stephen Newbold 2D Sequence Supervisor
Tnaya Witmer Main Title Designer
Juan S. Gomez CG Supervisor
Andy Zazzera CG Supervisor
John Filipkowski Lead Animator
Matthew Friedlander Matte Painter
Lersak Bunupuradah Modelling Supervisor
Chris J. Kenny Sequence Supervisor
Brandon Nelson Sequence Supervisor
Brian Delmonico Sequence Supervisor
Cyrus Jay Gladstone Stereoscopic Supervisor
Caroline Rowlands VFX Editor
Rebekah Noulles-Smith Visual Effects Coordinator
Chiranjeev Thakur Visual Effects Coordinator
Kat Greene Visual Effects Coordinator
Lisa Hallbauer Visual Effects Coordinator
H.R. Barnett Visual Effects Editor
Tarun Kripalani Visual Effects Producer
Bojana Solomonova Vishemirski Visual Effects Producer
Matthew Crnich Visual Effects Supervisor
Alexander Johnson Assistant Editor
Emily Mason Stereoscopic Editor
Lisa Curtis Saunders Software Engineer
Esme Coleman Compositor






















ikwilfilmskijken © 2023