Ava (2020)

Actie, Thriller, Misdaad
Ava is een uitstekende huurmoordenaar die geheime operaties uitvoert voor de overheid. Ze reist de hele wereld rond en haar expertise bestaat uit het uitschakelen van, voornamelijk, vooraanstaande namen. Wanneer een klus helemaal uit de hand loopt bevindt Ava zich in een levensbedreigende situatie. Ze wordt nu op de hielen gezeten door haar voormalige werkgevers.

Ava Film Info

Score: 5.81/10 van 2459 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-07-02
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseur: Tate Taylor
Schrijver: Matthew Newton
Productie Studios: Freckle Films, Voltage Pictures, Vertical Entertainment
Productie Land: United States of America


Ava Trailer


Jessica Chastain
als Ava
John Malkovich
als Duke
Common
als Michael
Colin Farrell
als Simon
Geena Davis
als Bobbi
Jess Weixler
als Judy
Ioan Gruffudd
als Peter
Diana Silvers
als Camille
Joan Chen
als Toni
Efka Kvaraciejus
als Alain
Christopher J. Domig
als Gunther
Michel Muller
als Teddy
Dieter Riesle
als Gunther's Officer
Aramis Merlin
als Gunther's Officer
Michael Guarnera
als Lobby Bartender
Bruce-Robert Serafin
als Toni's Outdoor Guard
Jeff Bellin
als Boston Jogger
Martin Lee
als Tony the Alcoholic
Constantin Tripes
als Other German Guard
Ronald Woodhead
als German Guard Helping Ava
Simonne Stern
als Daniela
Steve Gagliastro
als Larry the Nurse
Nadezhda Russo
als Simon's Wife
Joe Sobalo Jr.
als Alejandro
Catherine Virginia Patterson
als Patient Jinny
Victoria Diamond
als Go-Go Dancer (uncredited)
Lin Hult
als Female German Embassy Guest (uncredited)
Ben Bunnag
als French Traveler (uncredited)
Charles Coan
als Hotel Guest (uncredited)
Andresito Germosen De La Cruz
als Hotel Guest (uncredited)
Annie Pisapia
als Female Shopper (uncredited)
Marisa Defranco
als Embassy Hostess (uncredited)
Chris J. Faria
als German Soldier (uncredited)
Ineke Garbacz
als German Embassy Party Guest (uncredited)
Silas Archer Gustav
als Dog in Park (uncredited)
Benjamin Healy
als Guest Checking In (uncredited)
GeGe Jackson
als French Tourist (uncredited)
Levon Panek
als Club Goer (uncredited)
Omar Khan
als Hotel Guest (uncredited)
James L. Leite
als Nite Club Raver (uncredited)
Rob Lévesque
als Panicked Father (uncredited)
Kimberly Mae
als Club Goer (uncredited)
Cassidy Neal
als Hotel Bartender (uncredited)
Rickland Powell
als Lounge Patron (uncredited)
Dannielle Rose
als Nightclub Raver (uncredited)
Carissa Roy
als Club Goer (uncredited)
Sheila Salaverry
als Nightclub Raver (uncredited)
Yefim Somin
als Saudi Royal (uncredited)
Scott Sederquist
als German Soldier (uncredited)
Alexandria Tait
als Hotel Guest (uncredited)
Susan Halsey Singer
als Raver (uncredited)
Uliana Tabaka
als Club Goer (uncredited)
Brian Tobin
als Embassy Guard (uncredited)
Jessica Chastain Producer
Babacar Diene Co-Producer
Nicolas Chartier Producer
Kelly Carmichael Producer
Matthew Newton Screenplay
Jonathan Deckter Executive Producer
Dominic Rustam Producer
Tate Taylor Director
Stephen Turro Second Second Assistant Director
Jason Fyrberg Sound Mixer
Molly Hughes Production Design
Emily Aragones Still Photographer
Brett Robinson First Assistant Director
Michael Dynice Rigging Gaffer
Will Arnot "A" Camera Operator
John R. Kaplan Dolly Grip
Erika Hampson Executive Producer
Narine Garibyan Co-Producer
William Earon Executive Producer
John Norris Executive Producer
Megan Coates Costume Design
Bear McCreary Original Music Composer
Lindsey Weissmueller Casting Director
Linda Cohen Music Supervisor
Stephen Goldblatt Director of Photography
Zach Staenberg Editor
Neely Eisenstein Casting Director
Leslie E. Rollins Set Decoration
Justine Follansbee Art Department Production Assistant
Vince Mountain Assistant Art Director
Mike Schenk Assistant Property Master
Rick Radomski Art Department Coordinator
Masha Kurenkov Carpenter
Nick Bellofatto Carpenter
Benjamin Regan Carpenter
Ashley Troiani Carpenter
Amber Primm Scenic Artist
Greg Gonzalez Property Master
Thomas Colleran Scenic Artist
Paul Peabody Construction Coordinator
Stephen C. Peterman Leadman
Katrina Morgan Set Decorating Coordinator
Jarrett Staaf Set Dresser
Brenda McNally Hair Department Head
Stephanie Ingram Hairstylist
Sean Martin Set Dresser
Tricia Turczynski Set Dresser
Christopher Sawtelle Set Dresser
Nicky Pattison Illum Key Makeup Artist
Emma C. Rotondi Key Hair Stylist
Trish Seeney Makeup Department Head
Linda Dowds Makeup Artist
Tommy Fitzgerald "B" Camera Operator
Krystle Poulin Makeup Artist
Edwin Rubio Camera Operator
Nicholas Pasquariello Digital Imaging Technician
Guy Holt Electrician
Lon Caracappa Electrician
David Demers Electrician
Brandon J. Meadows Best Boy Electric
Alexandra Hadley Electrician
Nolan Ball First Assistant "A" Camera
Jill Tufts First Assistant "B" Camera
Stephen Kaye Electrician
Dan Mason First Assistant "B" Camera
Steven R. Mathis Gaffer
Mark Oliver Generator Operator
Tim Fagundes Grip
Walton Hall Grip
Toshadeva Palani Loader
Samuel Lüsted Second Assistant "A" Camera
Felix Giuffrida Second Assistant "B" Camera
Chris Malenfant Second Assistant "B" Camera
Jonathan Hall Additional Director of Photography
Seacia Pavao Additional Still Photographer
Arianna Gallo Assistant Costume Designer
Nicholas Cushman Costume Assistant
Sara Dangler Key Costumer
Amanda Hannan Set Costumer
Joanna Murphy Wardrobe Supervisor
Vikram Kale Compositor
Manmath Birader Digital Compositor
Neeraj Dhote Digital Compositor
Anupam Pal Digital Compositor
Bhanu Prakash Digital Effects Supervisor
Mayur Gangasagar Matte Painter
Paul Robert Turner Matte Painter
Salim Kandulna Visual Effects Compositor
Balaji Sreedharan Visual Effects Production Manager
Greg Behrens Visual Effects Supervisor
Bharat De Visual Effects Supervisor
Mangesh Palkrit Visual Effects Supervisor
John Ruggieri Special Effects Supervisor
Patrick Christensen ADR Mixer
Brian Courchine Boom Operator
Bogdan Zavarzin Foley Artist
Rustam Gimadiyev Foley Mixer
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Andrew Twite Sound Effects Editor
Dionysius Vlachos Sound Mix Technician
Joel Dougherty Sound Re-Recording Mixer
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
David V. Butler Supervising ADR Editor
Katie Halliday Supervising Sound Editor
Jeff Imada Stunt Coordinator
Rob Bessette Colorist
Corinne Bogdanowicz Digital Intermediate Colorist
Kyle Tekiela EPK Editor
Emily Freund First Assistant Editor
Michael Baber Music Editor
Mary Parker Music Editor
Gary L. Whelpley Armorer
Laura Calcagni Production Coordinator
Jenna Dayton Script Supervisor
Joaquin Diego Prange Location Manager
David Allen Cluck First Assistant Director
Will Files Supervising Sound Editor
Ramses del Hierro Production Supervisor
Nancy Kirhoffer Post Production Supervisor
Steve Cooper Art Direction
Patricia Klawonn Assistant Art Director
Niko Diaz Set Dresser
James Sanderson Set Dresser
Rory Brett Set Dresser
Cara E. Rhodes Set Dresser
Joshua Manning Set Dresser
Frank M. Fleming Set Dresser
Catherine Scott Set Dresser
Andrew Dehlinger Set Dresser
Greg Gonzalez Armorer
Will Arnot Steadicam Operator
Christopher Love Drone Operator
Guy Holt Generator Operator
Ian Halter Generator Operator
Peter D'Angelo Rigging Grip
Barry F. Hite Rigging Grip
Zachary Brown Rigging Grip
Devin Charette Rigging Grip
Fletcher Zona Rigging Grip
Robin Chalfin Tailor
Lindsey Kethan Truck Costumer
Carolyn Volta Costume Assistant
Mariarosa Calderon Production Accountant
Josef Boreland Marine Coordinator
Rachel Goldman Casting Assistant
Julia Solomon Casting Assistant
Joey Montenarello Casting Associate
Roya Semnanian Casting Associate
Molly Oliver Extras Casting
Marina Clarke Paolino Extras Casting
Ashley Skomurski Local Casting
Aaron Kahl Local Casting
Julie Arvedon Knowlton Local Casting
Michael Caizzi Propmaker
Ashley Troiani Propmaker
Stephen Goudreau Propmaker
Aaron Emery Propmaker
Henry Tomkins Propmaker
Mathew T. Meeds Propmaker
Stephanie Lapointe Propmaker
Pamela Peabody Construction Buyer
Kerri McGill Scenic Artist
James Tolman Scenic Artist
Julia Garrison Scenic Artist
Josie Colt Scenic Artist
Isabel Riley Scenic Artist
John Ruggieri Special Effects Coordinator
Tommy Carroll Special Effects Technician
Herve Desroches Special Effects Technician
Ralph Wilber III Special Effects Technician
Wendy Hoffmann ADR Voice Casting
Ashley Lambert ADR Voice Casting
Ranjani Brow ADR Voice Casting
Matt Blackshear Digital Intermediate Editor
Zara Park Digital Intermediate Producer
Christopher Abdon Digital Intermediate Assistant
Hugo Smith Digital Intermediate Assistant
Brandon Trotter Digital Intermediate Assistant
Brett Turner Digital Intermediate Assistant
Brandee Wyse Digital Intermediate Assistant
Mangesh Palkrit Digital Effects Supervisor
Vivek Shelke Digital Effects Supervisor
Laura Carnegie VFX Editor
Bojan Zoric VFX Supervisor
Sunkyu Park Visual Effects Coordinator
Prashant Agrawal Visual Effects Production Manager
Toshiko Miura Compositing Supervisor
Christine Moosher Assistant Set Decoration
Catherine Rooney Greensman
Russell Farmarco Dialogue Editor
Dasom Song Matte Painter
Chengwei Zheng Matte Painter
Peter Braeley Matte Painter
John Dinh Compositor
Eric Covello Compositor
Daniel Lee Compositor
Yuri Shubenin Compositor
Guillaume Tunzini BTS Photographer
Amy Johnston Stunt Double
Lauren Mary Kim Stunts
Donna Evans Stunt Double
Mallory Thompson Stunt Double
Gui DaSilva-Greene Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024