Avatar (2009)

Actie, Avontuur, Fantasie, Sciencefiction
Jake Sully is een verlamde oorlogsveteraan in de toekomst, die met enkele anderen naar de maan Pandora wordt gebracht. De mensheid wil daar waardevolle grondstoffen uit de grond halen.

Avatar Film Info

Score: 7.5/10 van 26265 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-12-15
Lengte: 162 Minuut / 2:42
Regisseur: James Cameron
Productie Studios: 20th Century Fox, Ingenious Media, Dune Entertainment, Lightstorm Entertainment
Productie Land: United States of America, United Kingdom


Avatar Trailer


Sam Worthington
als Jake Sully
Zoe Saldaña
als Neytiri
Sigourney Weaver
als Dr. Grace Augustine
Stephen Lang
als Colonel Miles Quaritch
Michelle Rodriguez
als Trudy Chacon
Giovanni Ribisi
als Parker Selfridge
Joel David Moore
als Norm Spellman
CCH Pounder
als Mo'at
Wes Studi
als Eytukan
Laz Alonso
als Tsu'Tey
Dileep Rao
als Dr. Max Patel
Matt Gerald
als Corporal Lyle Wainfleet
Sean Anthony Moran
als Private Fike
Jason Whyte
als Cryo Vault Med Tech
Scott Lawrence
als Venture Star Crew Chief
Kelly Kilgour
als Lock Up Trooper
James Patrick Pitt
als Shuttle Pilot
Sean Patrick Murphy
als Shuttle Co-Pilot
Peter Dillon
als Shuttle Crew Chief
Kevin Dorman
als Tractor Operator
Kelson Henderson
als Dragon Gunship Pilot
David Van Horn
als Dragon Gunship Gunner
Jacob Tomuri
als Dragon Gunship Navigator
Michael Blain-Rozgay
als Suit #1
Jon Curry
als Suit #2
Julene Renee
als Ambient Room Tech
Luke Hawker
als Ambient Room Tech
Woody Schultz
als Ambient Room Tech
Peter Mensah
als Horse Clan Leader
Sonia Yee
als Link Room Tech
Jahnel Curfman
als Basketball Avatar
Ilram Choi
als Basketball Avatar
Kyla Warren
als Na'vi Child
Alicia Vela-Bailey
als Blonde in Bar
Kyle Dryberg
als Bar Bully
Larry Rew
als Crematorium Tech
Dina Morrone
als TV Voice Over Announcer
Stephen E. Rivkin Editor
Rick Carter Production Design
Christopher Boyes Sound Designer
Christopher Boyes Supervising Sound Editor
Mali Finn Casting
Liz Mullane Casting
James Horner Original Music Composer
James Cameron Director
James Cameron Editor
James Cameron Producer
James Cameron Writer
Andrew Menzies Art Direction
Jill Brooks Visual Effects Producer
Colin Strause Visual Effects
Greg Strause Visual Effects
Margery Simkin Casting
Kevin Ishioka Supervising Art Director
Dick Bernstein Music Editor
Richard Hymns ADR Editor
Josh McLaglen Co-Producer
Josh McLaglen First Assistant Director
Shannon Mills Sound Effects Editor
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Juan Peralta Additional Sound Re-Recording Mixer
Deborah Lynn Scott Costume Design
Jon Landau Producer
Hank Amos Stunts
Sean Haworth Art Direction
Ed Mulholand Construction Manager
John Buckley Gaffer
Kim Sinclair Set Decoration
Kim Sinclair Supervising Art Director
Richard Alonzo Makeup Artist
Richard F. Mays Set Designer
Ben Sanders Animation
Scott Chambers Compositor
Gregory Jein Modeling
Laeta Kalogridis Executive Producer
Mayes C. Rubeo Costume Design
Mauro Fiore Director of Photography
Tegan Taylor Makeup Department Head
Peter M. Tobyansen Line Producer
Scott Herbertson Set Designer
Woody Schultz Stunts
Linda DeVetta Makeup Artist
Linda DeVetta Hairstylist
Richard Bluck Camera Operator
Richard Bluck Second Unit Director of Photography
Simon Bright Art Direction
Rick Findlater Hair Supervisor
Rick Findlater Makeup Supervisor
Brooke Breton Co-Producer
Kevin Atkinson Software Engineer
William B. Kaplan Production Sound Mixer
Tim Gomillion Sound Recordist
Michel Barrière Compositing Supervisor
Thierry Delattre Compositing Supervisor
Lafleche Dumais CG Supervisor
Daniel Leduc VFX Supervisor
Daniel Leduc Visual Effects Producer
Richard Martin Visual Effects Supervisor
Nicolas-Alexandre Noel CG Supervisor
Pierre Raymond Executive Visual Effects Producer
Philippe Theroux CG Supervisor
Andrew R. Jones Animation Supervisor
Nicholas Dodd Orchestrator
John Bruno Visual Effects Supervisor
Steve R. Moore Visual Effects Editor
John Refoua Editor
Holly Dorff ADR Voice Casting
J.A.C. Redford Orchestrator
David Kolff Set Dresser
Karl J. Martin Set Designer
Jamie Couper Electrician
Milton Candish Set Dresser
Eduardo Cisneros I/O Manager
Jason Rodriguez Stunts
Pravin Bhatt Software Engineer
Ilram Choi Stunts
Steven Quale Visual Effects Supervisor
Tony Sereno Sound Mix Technician
Simone Bargetze Stunts
Colin Jackman Prop Maker
Carla Meyer Dialect Coach
Joshua Cordes Visual Effects
Tim Patterson Production Assistant
Nick Bassett Art Direction
Jill Cormack Art Direction
Andy McLaren Art Direction
Tony Johnson Production Sound Mixer
Allan Poppleton Stunt Coordinator
Kayne Asher Dolly Grip
David Brown Rigging Gaffer
Taipua Adams Electrician
Patrick Kalyn Animation
Mark Ginther Stunts
Terry Notary Motion Capture Artist
Reuben Langdon Stunts
Tom Greene Production Assistant
Dan Blank Compositor
Christopher Ivins Compositor
Pierre Buffin Visual Effects Supervisor
Jean-Luc Azzis Matte Painter
Inge Rademeyer Travel Coordinator
Allen Hemberger CG Supervisor
Garrett Warren Stunt Coordinator
Jonathan Rothbart Visual Effects Supervisor
Stefan Dechant Supervising Art Director
Todd Cherniawsky Supervising Art Director
Miranda Rivers Casting
Robert Stromberg Production Design
Richard Baneham Animation Supervisor
Luke Hawker Stand In
John Harding Costume Design
Neville Page Lead Creature Designer
Matthew Sharp Electrician
Marc Ashton Assistant Director
Douglas Falconer Special Effects Technician
Hannah Clarke Publicist
Roberto De Angelis Steadicam Operator
Alicia Vela-Bailey Stunts
Andrew Silke Animation
Mike Smithson Makeup Department Head
Nickolas Stevens Additional Visual Effects
Alain Lalanne Visual Effects Producer
Steve Upton Stunts
Lucas Salton Visual Effects Supervisor
Jahnel Curfman Stunts
Tristan McCallum Prop Maker
Robert Ward CG Artist
Ryan Brown Stunts
Janace Tashjian Post Production Supervisor
David Schultz Stunts
Matt Holland Compositing Lead
Luca Kouimelis Script Supervisor
Stephen Rosenbaum Visual Effects Supervisor
Pablo Ángeles Modeling
Eric Fernandes CG Supervisor
Frankie Karena Makeup Artist
Lisa Lovaas Costume Supervisor
Jonathan Fawkner Visual Effects Supervisor
Robert Bavin Art Direction
Anthony Almaraz Costume Supervisor
Carolyn M. Fenton Costume Supervisor
Beth Koenigsberg Costume Supervisor
Sam Page Set Designer
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Tex Kadonaga Set Designer
Ana Maria Quintana Script Supervisor
Lloyd Lee Barnett Compositing Lead
Sean England Foley Recordist
Kim Foscato Dialogue Editor
Tammy S. Lee Set Designer
Colin Follenweider Stunts
Victor James Martinez Conceptual Illustrator
Andrew M. Siegel Property Master
Denny Caira Transportation Coordinator
James Waitkus Transportation Coordinator
Addison Teague Supervising Sound Editor
Brice Liesveld Visual Effects Coordinator
C. Scott Baker Set Designer
Luke Caska Set Designer
David Chow Set Designer
Jonathan Dyer Set Designer
Joseph Hiura Set Designer
Rebecca Jellie Art Department Coordinator
Robert Andrew Johnson Set Designer
Mike Stassi Assistant Art Director
John Villarino Construction Coordinator
Jeffrey Wisniewski Assistant Art Director
Cheryl Nardi Dialogue Editor
Marshall Winn Dialogue Editor
Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
William Stein Sound Re-Recording Mixer
Lula Washington Choreographer
Daniel Hawley I/O Manager
Colin Wilson Executive Producer
Colin Wilson Unit Production Manager
Annette Wullems Production Manager
Chris Del Conte Visual Effects Producer
R. Christopher White Visual Effects Supervisor
Steve Unwin Still Photographer
Jody Echegaray Additional Visual Effects
Simon Rhodes Scoring Mixer
Dan Lemmon Visual Effects Supervisor
Tim Nielsen Sound Effects Editor
Michael Mulholland CG Supervisor
Thomas Nittmann Visual Effects Editor
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Christine Carr Digital Intermediate
Sean Cushing Executive Visual Effects Producer
Andrew Cochrane Production Coordinator
Rudi Holzapfel Compositor
David Emmerichs Steadicam Operator
Jim Henrikson Supervising Music Editor
Laurel Devenie Stand In
Christopher Scarabosio Sound Effects Editor
Marvyn Young Digital Effects Producer
Frank Torres Stunts
Regina Cachuela Animation Technical Director
Jennifer Teves Production Supervisor
Brigitte Yorke Production Manager
Ken Fischer Sound Effects Editor
Iain Hutton Special Effects Coordinator
Steve Ingram Special Effects Coordinator
Joyce Cox Visual Effects Producer
Jenny Foster Visual Effects Producer
Christopher Marino Visual Effects Editor
Jim Milton Visual Effects Editor
Cyndi Ochs Visual Effects Producer
Lucas Putnam Visual Effects Editor
Anthony 'Max' Ivins Visual Effects Supervisor
John Knoll Visual Effects Supervisor
Eric Saindon Visual Effects Supervisor
Wayne Stables Visual Effects Supervisor
David Stinnett Visual Effects Supervisor
Guy Williams Visual Effects Supervisor
Stuart Thorp Stunt Coordinator
Giles Coburn Best Boy Electric
Mark Fellman Still Photographer
Scott Sprague Lighting Technician
Jeremy Hollobon Animation Director
Orlando Meunier Animation Director
Taisuke Tanimura Animation Director
Lilia Mishel Acevedo Set Costumer
Alejandro M. Hernandez Set Costumer
Marvin Hall Digital Intermediate
Judy Alley Publicist
James Meikle Assistant Editor
Venti Hristova Compositor
David Carriker Digital Effects Supervisor
Daniel Chavez Visual Effects
Jason Gaudio First Assistant Editor
Jordu Schell Lead Character Designer
Wendy Chesebrough Lowe Post Production Coordinator
Tim Webber Visual Effects Supervisor
Paul Claessens Animation
Michal Bigger Makeup Artist
Billie-Jo Thomson Prop Maker
Luis F. Pazos Animation Coordinator
Robert Weaver Sequence Supervisor
Jeremy Cantor Animation
Roxanne Dorman Assistant Editor
Conrad Dueck CG Artist
Mika Saito Production Supervisor
Derrick Auyoung Animation Technical Director
Mike Perry CG Supervisor
Joe Letteri Senior Visual Effects Supervisor
Keith Miller CG Supervisor
Erik Winquist Visual Effects Supervisor
Frances Richardson Prop Maker
David Meng Prop Maker
Chris Culliton Gaffer
Tim Keene Executive Visual Effects Producer
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Adrien Toupet Visual Effects Technical Director
Tim Stevenson Animation
Ben Lambert Modelling Supervisor
Andrew Morley CG Supervisor
Jerad Marantz Character Designer
Nito Larioza Stunts
Daniel Birt Set Dresser
Shane Dawson Stunts
Craig Tanner Visual Effects Editor
Seth Engstrom Conceptual Design
David Shere Compositing Lead
Stuart McCowan ADR Editor
Peng Ke Visual Effects
Eric Oliver Visual Effects Art Director
Matsune Suzuki Modeling
Paul Tobin Art Department Manager
Chris Payne Visual Effects
Eileen Moran Visual Effects Producer
Tammy Sutton Roto Supervisor
Roxane Griffin Hair Department Head
Ed Hawkins Compositor
Gregory Salter Sequence Supervisor
Arun Ram-Mohan Lighting Artist
Andrea Castagnoli Animation
Ben Forster Lead Animator
Georgia Lockhart-Adams Makeup Artist
Michele Barber Makeup Artist
Michael Smale Set Designer
Michael Cozens Lead Animator
Jade Mansueto Software Engineer
Kevin Andrew Smith CG Supervisor
Ronnie Menahem Visual Effects Technical Director
David Caeiro Cebrián Visual Effects Technical Director
Sally Gray Costume Assistant
Barbara Szeman Production Assistant
Robin Hollander Compositing Lead
Steven Messing Conceptual Illustrator
Francois Sugny Visual Effects Technical Director
Michael Lloyd Matte Painter
Ryan Cole Sound Recordist
J.J. Dashnaw Stunts
Tony Keddy Key Grip
Richard McBride Compositor
Brian Fisher Compositor
Timothy Oakley Prop Maker
Craig Shoji Conceptual Illustrator
Peter Demarest Compositor
Marchand Jooste Animation
John M. Levin Layout Supervisor
Thrain Shadbolt CG Supervisor
Andrea Carter Art Department Coordinator
Brad Alexander CG Supervisor
Shadi Almassizadeh CG Supervisor
Simon Clutterbuck CG Supervisor
Graeme Demmocks CG Supervisor
Adrian Fernandes CG Supervisor
Mitch Gates CG Supervisor
Jerry Kung CG Supervisor
Andy Lomas CG Supervisor
Sebastian Marino CG Supervisor
Matthias Menz CG Supervisor
Sergei Nevshupov CG Supervisor
Philippe Rebours Visual Effects Supervisor
Michael Takarangi CG Supervisor
David Weitzberg CG Supervisor
Ben White CG Supervisor
Paul Kavanagh Animation Supervisor
Jon Kull Orchestrator
James Willingham III Modeling
Daniel Barrett Lead Animator
Ryan Sheridan Digital Imaging Technician
Ben Hawker Prop Maker
Andrew Chan Set Designer
Keith Watkins Rigging Grip
Tasha Lang Production Assistant
Amber Richards Set Dresser
Taylor Carrasco Animation Technical Director
Dawn Higginbotham Post-Production Manager
Patrick Murphy Compositor
Neil Glasbey Animation
Helene Takacs Assistant Production Coordinator
Angela Mooar Makeup Artist
Maricel Pagulayan Visual Effects Producer
Ryan Church Conceptual Illustrator
Kimberly Graham Casting Assistant
Eddie Pasquarello Compositing Supervisor
Skip Kimball Senior Digital Intermediate Colorist
James D. Fleming Compositor
Jean-Denis Haas Animation
Lori Smallwood Animation Technical Director
James M. Tanenbaum Production Sound Mixer
Samantha Morley 3D Modeller
Sarah Hinch Script Supervisor
Jeannie Flynn Assistant Costume Designer
Steve Slanec ADR Editor
Julian Bryant Compositor
Stella Angelova Stunts
Nick Mestrundrea Craft Service
Lori C. Miller Compositor
Jamie Robinson Production Coordinator
Michael Aerni Animation
Sven Harens Special Effects Technician
Alan Wilson Electrician
Chris McClintock Visual Effects Coordinator
Frank Rinella Foley Mixer
Jan Philip Cramer Lead Animator
Joe Harkins Visual Effects
Tony Leonardi Standby Painter
Andrew Reeder Set Designer
Jacopo Pantaleoni Software Engineer
Robyn Luckham Lead Animator
Nancy Lamontagne Visual Effects Coordinator
Tory Mercer Sequence Supervisor
Zara Park Digital Intermediate Producer
Jay Cooper Sequence Supervisor
Jaz Rongokea Visual Effects Supervisor
Jaz Rongokea Visual Effects Producer
Chris Haney Visual Effects
Gerald Clevy Animation
Justin Shaw Assistant Editor
Louise Bertrand Visual Effects Coordinator
Joseph Kasparian CG Supervisor
Min Windle Stunts
Rodney Cook Stunts
Karl Chisholm Special Effects Technician
Scott Harens Special Effects Technician
James Clyne Conceptual Illustrator
Jean-Pierre Flayeux Compositing Supervisor
Steve Parsons Compositor
Simon Franglen Music Arranger
Larry Nielsen First Assistant "A" Camera
Adam Azmy Compositor
Simeon Duncombe Animation
Andrew Roberts CG Artist
Daniel Hernández Alea Video Assist Operator
Nathan Hopkins Compositing Lead
Susan Dukow Production Coordinator
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Nour Dardari Production Controller
Lyse Beck Matte Painter
Gretchen Libby Executive Visual Effects Producer
Bill Whirity Production Assistant
Maureen 'Mo' Crutchfield Post Production Accountant
David Lee Sound Mixer
Laurent Laban Animation
Andrew Driver Assistant Set Dresser
Justine Hempe Casting Associate
Stephen Painter Layout
Steve Riera Visual Effects Coordinator
John Lindstein CG Artist
Ross Jones Rigging Grip
David Tremont Prop Maker
Gary Burritt Negative Cutter
Loeng Wong-Savun Visual Effects
Molly Pabian Visual Effects Coordinator
James Sutton Modeling
Richard Mall Key Grip
Jim Likowski Foley Editor
Mark Tait Lewis CG Supervisor
Tripp Hudson Visual Effects Producer
Peter Lyon Prop Maker
Richard Epper Stunts
Sandy Houston Roto Supervisor
Shannon Thomas Modeling
Donald Reynolds Jr. Key Grip
John A. Patterson Visual Effects Technical Director
Tong Tran CG Artist
Michael Musteric Additional Second Assistant Director
Gillian West-Walker Set Dresser
Phil McLaren Special Effects Technician
Tony Marsh Stunts
Vincent Roxburgh Stunts
Stuart Penn Modeling
Gareth Dinneen Compositor
Steve McGee Compositing Lead
Mark Stanger Animation
Giuseppe Tagliavini Compositor
John Lott Set Designer
Neil Schrader Prop Maker
Robin Reyer Pipeline Technical Director
Christoph Meyer Creature Technical Director
Alex Burt Lead Animator
Jacqui Allen Assistant Art Director
Huw Griffiths Best Boy Grip
Paul Ozzimo Set Designer
Myléne Guérin Visual Effects Coordinator
Anouk L'Heureux Visual Effects Coordinator
Alex Falkner Prop Maker
Stacy Bissell VFX Production Coordinator
Shigeharu Tomotoshi Visual Effects
Cara Tallulha Davies Visual Effects Coordinator
Tamer Eldib Visual Effects
Krystal Sae Eua Visual Effects
Ryan Carey Stunts
Christian Kaestner Compositing Supervisor
Atanas Atanasov Modeling
Nick Damico CG Artist
Troy McGatlin Assistant Accountant
Crystal Choo Visual Effects Coordinator
David Shaw Dolly Grip
Ricky Leach Compositor
Peter Megow Creature Technical Director
Denis St. Amand Score Engineer
Lee Briggs Production Assistant
Marcus Goodwin VFX Production Coordinator
Ean Carr Compositor
Robert Vignone Modeling
Jack Cornelius Prop Maker
James Bennett Animation
Robert McIntosh Animation
Dennis Hoerter Key Grip
Sarah Goller Production Assistant
Bruce Franklin Visual Effects Production Manager
Salima Needham Compositor
Alexander K. Lee Animation
Danny Testani Animation
Antoine Deschamps Visual Effects Supervisor
Simon Carlile Layout
Matthias Zeller Creature Technical Director
Brett McLaughlin CG Artist
Samy Fecih Animation
Ben Turner Compositor
Jance Rubinchik Animation
James Spencer Sound Recordist
Chris Walker Unit Manager
Andrew M. Collins Visual Effects
Jarrod Avalos Visual Effects
Jan Dubberke Compositing Lead
Brad Blackbourn Layout
Francis Biggs Stand In
Byron Sparrow Electrician
Ben Whale Set Dresser
Daphne Yap Conceptual Illustrator
Erik Morgansen Animation
Steve Rawlins Animation
Greg Towner Animation
Tim Waddy Animation
Andy Wong Animation
Tom Fejes Sequence Supervisor
Jen Howard Sequence Supervisor
Mark Nettleton Sequence Supervisor
Aurore de Blois Compositor
David Phillips Compositing Lead
Kristen Young Assistant Editor
Tatjana Bozinovski Compositor
Todd Carson Compositor
Richard Taylor Conceptual Design
Ruben Allen Assistant Set Dresser
Daniel Falconer Sculptor
Greg Tozer Prop Maker
Norman Cates Compositing Lead
Grant Roa Producer's Assistant
Erich Eder Compositor
Caterina Schiffers Compositing Lead
Maria Battle Campbell Second Assistant Director
Tony Meagher Visual Effects
Robyn Isaacs Publicist
Kris Bieringa Data Wrangler
Boris Kunac Unit Manager
Mark Richardson Compositing Lead
Ryan T. Smolarek Compositor
Aaron Singer Compositor
Charlyn Go Visual Effects Coordinator
Christoph Salzmann Compositing Lead
Foad Shah Compositor
Travis Wade Ivy Compositor
Pat Conran CG Supervisor
Daniel Loeb Animation Supervisor
Michael Ralla Compositor
Bo Mosley Modeling
John Zdankiewicz Animation
N'Cee Van Heerden VFX Production Coordinator
Jayandera Danappal Visual Effects Technical Director
Tim Hey Compositing Lead
Rajat Roy Compositor
Giuliano Dionisio Vigano Compositor
Geoff Burdick Executive In Charge Of Production
Richard Matthews Prop Maker
Richard Matthews Second Assistant Director
Darren Mackie Second Second Assistant Director
Stephanie Weststrate Second Assistant Director
Del Chatterton Third Assistant Director
Bryon Darling Third Assistant Director
Jacqui Pryor Third Assistant Director
Judith Wayers Third Assistant Director
Holly Jeter Art Department Assistant
Dan Horton Art Department Production Assistant
Vanessa Cole Assistant Art Director
Anthony Russell Assistant Set Dresser
Darryn Sigley Assistant Set Dresser
Dean Hudson Assistant Set Dresser
Rupert Grobben Assistant Set Dresser
Rupert Grobben 3D Modeller
Shaun Bolton Assistant Set Dresser
Barry Howell Conceptual Illustrator
Dorian Bustamante Conceptual Illustrator
Norman Willerton Construction Buyer
Nik Novis Construction Manager
Tanea Chapman Lead Set Dresser
Jason Mahakian Modeling
Francie McGirr Production Assistant
Sally Ford Production Assistant
Paul Hambleton Prop Maker
Andrew Gillespie Prop Maker
Erin Palmer Prop Maker
Darren A. Mosher Prop Maker
Gareth J. Jensen Prop Maker
Darryl Longstaffe Set Designer
Eliza Meldrum Set Dresser
Sam Spicer Boom Operator
Davis Lee Production Sound Mixer
Noah Katz Sound Editor
Jock Fyfe Location Manager
Kevin Magill Location Assistant
Steve Danhieux I/O Manager
Eric Bidinger Additional Colorist
Claudia Huerta Assistant Editor
Mark Hawthorne Assistant Editor
Dawn Marquette Assistant Editor
Carl Jacobson I/O Manager
Kris Gregg I/O Manager
Peter Moc I/O Manager
Rene Clark I/O Manager
Daniel Mei-Tal Post Production Assistant
Yvette Reid Extras Casting Assistant
Gillian Davies Extras Casting Assistant
Ashley Slater Casting Assistant
Alice Paton Machinist
Sheree Roud Machinist
Lorraine Willis Machinist
Melissa Mundt Machinist
Lachlan Mayclair Machinist
Amy Jansen-Leen Machinist
Hannah Goldblatt Costume Assistant
Kerstin Kary Costume Assistant
Rachel Callinan Costume Assistant
Sheila Horton Costume Assistant
Yvonne Autridge Costume Assistant
Zoe Fox Costume Assistant
Cilla Leckie Costume Coordinator
Wanda Lepionka Costume Coordinator
Andrea Plested Costume Standby
Chantelle Bowkett Costume Standby
Chris Chandler Electrician
Chris Smailes Electrician
Ryan O'Donnell Electrician
Antony Farrell Electrician
Anthony Waterhouse Electrician
Edward Tyrie Electrician
Hansel Verkerk Generator Operator
Paul Farley Key Grip
Peter Mansell Lighting Coordinator
Matt Andrews Rigging Gaffer
Ben Vere Jones Rigging Grip
Jason Rei Rigging Grip
Michael Braid Rigging Grip
Jason Naran Video Assist Operator
Rohan Satyanand Video Assist Operator
Rayner Jahnke Stunts
Justin B. Carter Stunts
Siosa Fonua Stunts
Chris Alviani Driver
Victor Ybiernas Driver
Cody Flemming Driver
Vaughn Bladen Driver
Bruce Bartley Driver
Kosta Vatselias Driver
Tim Harris Driver
Glenn Shaw Transportation Captain
Dan Neufeldt Technical Supervisor
Joshua Owens Systems Administrators & Support
Carly Neemia Stand In
Jaime Harrison Stand In
Kristin Berbae Producer's Assistant
Ted Cahn Producer's Assistant
Nicole Pitesa Actor's Assistant
Alexis Alexander Actor's Assistant
Terri Depaolo Producer's Assistant
Annette Encinas Assistant Accountant
Michael Ling Assistant Accountant
Valerie Suarez Assistant Accountant
Thea Govorko Assistant Production Coordinator
Chris Boswell Catering
Stacey Jelin Craft Service
Linus Murphy First Assistant Accountant
Sebastian Marr Payroll Accountant
Averil Mawhinney Production Accountant
Alexander Hamilton Westmore Production Assistant
Edward R. Apodaca Production Assistant
Jamie Landau Production Assistant
Jenna Pitula Production Assistant
Megan Fischer Production Assistant
Michael Urbanski Production Assistant
Morgan Elam Production Assistant
Sara Docksey Production Assistant
Andrew Emilio DeCesare Production Assistant
Michael Elko Weaver Production Assistant
Sherryn Hunt Production Assistant
Cale Hetariki Production Office Assistant
Georgia Mahaffie Production Office Assistant
Edith Viramontes Production Secretary
Anne Davenport Second Assistant Accountant
Anthony McIndoe Animation
Brett Purmal Animation
Cathy Harris 3D Modeller
Claire Prebble 3D Modeller
Darin Gordine 3D Modeller
Gabrielle Bertogg 3D Modeller
Haley May 3D Modeller
Jasmin Van Lith 3D Modeller
Nadine Jaggi 3D Modeller
Pranee McKinlay 3D Modeller
Tira O'Daly 3D Modeller
Michael Grealish 3D Modeller
Dordi Moen Painter
Les Nairn Painter
Jonathon Brough Painter
Melissa Dodds Production Assistant
Emily Sturrock Production Assistant
Grant Bensley Production Manager
Michelle Turner Production Manager
Amy Ingram Special Effects Technician
Dean Bushby Special Effects Technician
Paul Davenport Special Effects Technician
Pete Zivkovic Special Effects Technician
Sarah-Bailey Harper Special Effects Technician
Jonathan Roy Grindlay Special Effects Technician
Rodney Ford Special Effects Technician
Aldo Gagliardi Lead Animator
Karl Erlandsen Pipeline Technical Director
Ben Frost Visual Effects Technical Director
Steve Hardy Layout
Juan Salazar Compositor
Liam Russell Animation
Theodor Groeneboom Compositing Lead
Tom Baskaya Compositing Lead
Laia Alomar Visual Effects Coordinator
Elias Gonzalez Matte Painter
Heather Abels Matte Painter
Jonathan Reynolds 3D Generalist
Geronimo Moralez Additional Visual Effects
Sarah Reese-Edwards Additional Visual Effects
William Morrison Additional Visual Effects
Arthur Vail Additional Visual Effects
Brian Taber Additional Visual Effects
Toni Pace Carstensen Additional Visual Effects
Ambre Maurin Animation
Austin Eddy Animation
Chris Starwalt Animation
Daniel Zettl Animation
Jonathan Paquin Animation
Lina Kouznetsova Animation
Jarom Sidwell Animation Department Coordinator
Juan Antonio Amblés Animation Technical Director
Toby Haruno Animation
Sandy Taylor Camera Department Manager
Lee Bramwell Camera Supervisor
Aymeric Aute CG Artist
Charley Carlat CG Artist
Fred Haro CG Artist
Gavyn Thompson CG Artist
Nathan Millsap CG Artist
Tharyn Valavanis CG Artist
Anselm Seherr-Thoss CG Artist
Jonathan Mitchell CG Artist
Mike Jahnke CG Artist
Albert Hastings CG Supervisor
Roger Shortt CG Supervisor
Adrian Ferrnandes CG Supervisor
Areito Echevarria Compositing Lead
David Houghton-Williams Compositing Lead
Karim Sahai Compositing Lead
Paul Redican Compositing Lead
Steve McGillen Compositing Lead
Jane Sharvina Compositing Supervisor
Adam Ghering Compositor
Alberto Montañés Compositor
Aled Prosser Compositor
Angelo Perrotta Compositor
Bobby Silman Compositor
Gemma Cooper Compositor
Geoff Hadfield Compositor
Holly Acton Compositor
Howard Protheroe Compositor
Jarnail Bhachu Compositor
Jerry Whitaker Compositor
Jesse Parkhill Compositor
Jiwoon Kim Compositor
Michael Lanzensberger Compositor
Nicha Kumkeaw Compositor
Niki Bern Compositor
Rebecca Manning Compositor
Rony Soussan Compositor
Sarah Blank Compositor
Sergio Ayrosa Compositor
Sonia Calvert Compositor
Tim Christensen Compositor
Tim Young Compositor
Tom Pegg Compositor
Brett Stapleton-French Compositor
Kory Juul Compositor
Mark van den Bergen Compositor
Adam Cobabe Creature Technical Director
David Feuillatre Creature Technical Director
Eduardo Graña Creature Technical Director
Eli Tucker Creature Technical Director
Gios Johnston Creature Technical Director
Johann Francois Coetzee Creature Technical Director
Jon Lemmon Creature Technical Director
Laura Lumpuy Nicolas Creature Technical Director
Lonnie Kraatz Creature Technical Director
Lorenzo Basurto Creature Technical Director
Marco Barbati Creature Technical Director
Marco Vidaurre Creature Technical Director
Oleg Magrisso Creature Technical Director
Radford Hurn Creature Technical Director
Ron E.J. Miller Creature Technical Director
Rufus Blow Creature Technical Director
Sunny Teich Creature Technical Director
Vincent Yan Creature Technical Director
Jay Gambell Creature Technical Director
René van De Poel Creature Technical Director
Malcolm Thomas-Gustave Creature Technical Director
Kevin Romond VFX Supervisor
Leo Hills Pipeline Technical Director
Renton McNeill Data Wrangler
Andreas Vrhovsek Visual Effects Technical Director
Abhishek Pandian Data Wrangler
Brett Wilkins Data Wrangler
Filippo Paganoni Data Wrangler
Layne Small Data Wrangler
Navin Sk Data Wrangler
Richard McKenzie Data Wrangler
Rob Sclater Data Wrangler
Samuel Duncan Data Wrangler
Stephen Allison Data Wrangler
Stephen Smart Data Wrangler
Nolan Murtha Digital Effects Supervisor
Bee Jin Tan Graphic Designer
Mark Christiansen Graphic Designer
Shawn Dunn Head of Layout
Daniel Buhigas Layout
James Harmer Layout
Jorge Pimentel Layout
Keir Longden Layout
Melvin Polayah Layout
Rob Zohrab Layout
Adam J. Ely Matte Painter
Belinda Allen Matte Painter
Federico Bozzano Matte Painter
Kristi Valk Matte Painter
Mannix Bennett Matte Painter
Nicole Mather Matte Painter
Adrian Chan Modeling
Andreas Nehls Modeling
Andrei Coval Modeling
Andreja Vuckovic Modeling
Brook Kievit Modeling
Cajun Hylton Modeling
Cedric Enriquez Canlas Modeling
Clare Woodford-Robinson Modeling
Daniel Moy Modeling
Djordje Cakovan Modeling
Eung Ho Lo Modeling
Gershom Sissing Modeling
Hamza Butt Modeling
Jakob Kousholt Modeling
Jay Renner Modeling
Jeremy Berruel Modeling
Jose Samson Modeling
Justin Steel Modeling
Kaori Miyazawa Modeling
Kurt Butler Modeling
Leslie Chan Modeling
Makiko Handa Modeling
Mary Swinnerton Modeling
Matt Beale Modeling
Matt Fitzgerald Modeling
Matteo Stirati Modeling
Matthew Bullock Modeling
Myles Asseter Modeling
Nathan Farquhar Modeling
Nicholas Wilson Modeling
Niklas Preston Modeling
Pär Tingström Modeling
Romain Bivar Segurado Modeling
Sam Sharplin Modeling
Sun Jin Lee Modeling
Thomas Sing Wai Lo Modeling
Yasmin Khudari Modeling
Marco Revelant Modelling Supervisor
Andreas Rohr Pipeline Technical Director
James Liu Pipeline Technical Director
Lorenzo Angeli Pipeline Technical Director
Vaughn Cato Pipeline Technical Director
Felipe Bohórquez Pipeline Technical Director
Joao Montenegro Pipeline Technical Director
Charlotte Laney Production Assistant
Clint Spillers Production Assistant
Georgia Lovering Production Assistant
Nicole Bossier Production Assistant
Poppy Sinclair-Lockhart Production Assistant
Scott Bachert Production Assistant
Seb Abante Production Assistant
Helen Clare VFX Production Coordinator
Jennah Rasmussen VFX Production Coordinator
Jessica Ponte VFX Production Coordinator
Marissa Gomes VFX Production Coordinator
Peti Nohotima VFX Production Coordinator
Sam Buys VFX Production Coordinator
Schuyler Pappas VFX Production Coordinator
Alex Keegan Prop Maker
Andrew Moyes Prop Maker
Bill Hunt Prop Maker
Bryce Curtis Prop Maker
Carlos Slater Prop Maker
Charlotte Bowie Prop Maker
Chris Covich Prop Maker
Claire Middleton Prop Maker
Dallas Poll Prop Maker
Daniel Bennett Prop Maker
Daniel Cockersell Prop Maker
Daniel Kelly Prop Maker
Daniel Wickham Prop Maker
David Macclure Prop Maker
Don Brooker Prop Maker
Dorothy Hsu Prop Maker
Duncan Brown Prop Maker
Eden Small Prop Maker
Eric Bon Prop Maker
Gary Hunt Prop Maker
Greg Allison Prop Maker
Hiroshi Tange Prop Maker
Ian Ruxton Prop Maker
James French Prop Maker
Jamie Beswarick Prop Maker
Jobeen Tse Prop Maker
Joe Paice Prop Maker
Johnny Fraser Allen Prop Maker
Kane Lockhead Prop Maker
Kristos Focas Prop Maker
Lindsey Crummett Prop Maker
Marc Dutilloy Prop Maker
Neil Marname Prop Maker
Nicholas Antunovic Prop Maker
Niko Kaye Prop Maker
Paul Wickham Prop Maker
Peter Osborne Prop Maker
Richard Thurston Prop Maker
Robert Irons Prop Maker
Robert Ju Prop Maker
Ryk Fortuna Prop Maker
Shari Finn Prop Maker
Stephen Edwards Prop Maker
Vibol Moeung Prop Maker
Wayne Dawson Prop Maker
Wayne Thomas Prop Maker
Callum Linegard Prop Maker
John Stevenson-Galvin Senior Modeller
Jung Min Chang Senior Modeller
Nicholas Gaul Senior Modeller
Richard Raimbault Senior Modeller
Simon Cheung Senior Modeller
Antoine Bouthors Software Engineer
Bill Lorton Software Engineer
Boon Hean Low Software Engineer
Carla Morris Software Engineer
Daniel Lond Software Engineer
Eric Soulvie Software Engineer
Jack Elder Software Engineer
Jon Hertzig Software Engineer
Kim Slattery Software Engineer
Kiyoyuki Nakagaki Software Engineer
Marcus Schoo Software Engineer
Michael Tandecki Software Engineer
Paolo Emilio Selva Software Engineer
Paul-George H. Roberts Software Engineer
Wendy Lloyd Software Engineer
Xian Xiao Software Engineer
Michael Lester Stereoscopic Supervisor
Matt Nelson Systems Administrators & Support
Allen Tracy VFX Editor
Darryl Doherty VFX Editor
Tyler Hockett VFX Editor
Billy-Vu Lam Visual Effects
Bruno Parenti Visual Effects
C. Jerome Williams Visual Effects
Cameron Coombs Visual Effects
Chris Fregoso Visual Effects
Chris Radcliffe Visual Effects
Chun Seong Ng Visual Effects
David Michaels Visual Effects
Gizmo Rivera Visual Effects
Kenneth Quinn Brown Visual Effects
Kim LeBrane Visual Effects
Laura Sevilla Visual Effects
Leonardo Martinez Visual Effects
Marco Capparelli Visual Effects
Marcus Erbar Visual Effects
Miguel A. Guerrero Visual Effects
T.J. Burke Visual Effects
Tulio Hernandez Visual Effects
York N. Schueller Visual Effects
Bryan Searing Visual Effects Coordinator
Matthew Sabourin Visual Effects Coordinator
Mikael Jaeger Jensen Visual Effects Coordinator
Robin Prybil Executive Visual Effects Producer
Laura Zentil Visual Effects Producer
Fenella Stratton VFX Production Coordinator
Mathilde Tollec Visual Effects Supervisor
Florian Hu Visual Effects Technical Director
Garry Runke Visual Effects Technical Director
Guillaume Fradin Visual Effects Technical Director
Gunnar Radeloff Visual Effects Technical Director
Kawaldeep Singh Visual Effects Technical Director
Mariano Blanc Visual Effects Technical Director
Martin Halle Visual Effects Technical Director
Pierre Grage Visual Effects Technical Director
Thomas P. Bolt Visual Effects Technical Director
Will Elsdale Visual Effects Technical Director
Graham Binding Senior Animator
Robert Hubbard Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2022