AVP: Alien vs. Predator (2004)

Avontuur, Sciencefiction, Actie, Horror
Een team van onderzoekers, wetenschappers en archeologen, onder leiding van een schatrijke industrieel, reist naar Bouvet om enkele piramides te onderzoeken, die nog ouder zijn dan die in Egypte en Mexico. Het lijkt er op dat ze gemaakt zijn door een oervolk dat voor onze tijd over de Aarde heerste. Daar aangekomen ontdekken ze allerlei fossielen en skeletten van buitenaardse wezens, en het vermoeden bestaat dat enkele van hen nog steeds in leven zijn.

AVP: Alien vs. Predator Film Info

Score: 5.902/10 van 4136 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-08-12
Lengte: 101 Minuut / 1:41
Regisseur: Paul W. S. Anderson
Schrijvers Paul W. S. Anderson, Dan O'Bannon, Ronald Shusett.
Productie Studios: Revolution Sun Studios, Impact Pictures, Studio Babelsberg, Davis Entertainment, Stillking Films, Lonlink Productions, Kut Productions, Inside Track Films, Charenton Productions Limited, 20th Century Fox, Brandywine Productions
Productie Land: Czech Republic, Germany, United Kingdom, United States of America


AVP: Alien vs. Predator Trailer


Sanaa Lathan
als Alexa Woods
Raoul Bova
als Sebastian de Rosa
Lance Henriksen
als Charles Bishop Weyland
Ewen Bremner
als Graeme Miller
Colin Salmon
als Maxwell Stafford
Tommy Flanagan
als Mark Verheiden
Joseph Rye
als Joe Connors
Agathe de La Boulaye
als Adele Rousseau
Carsten Norgaard
als Rusten Quinn
Sam Troughton
als Thomas Parks
Petr Jákl
als Stone
Pavel Bezděk
als Bass
Kieran Bew
als Klaus
Carsten Voigt
als Mikkel
Jan Filipenský
als Boris
Adrian Bouchet
als Sven
Andy Lucas
als Juan Ramirez
Liz May Brice
als Supervisor
Glenn Conroy
als Technician
Eoin McCarthy
als Karl
Karima McAdams
als Sacrificial Maiden
Tom Woodruff Jr.
als Grid
Ian Whyte
als Scar
Joseph Balderrama
als High Priest (uncredited)
Alec Gillis
als Technician (uncredited)
Alex Lorre
als Spaceship Crew (uncredited)
Jack Pierce
als Co-Pilot (uncredited)
Paul W. S. Anderson Screenplay
Paul W. S. Anderson Director
Magali Guidasci Costume Design
David Giler Producer
Jim Thomas Author
John Thomas Author
Walter Hill Producer
Alexander Berner Editor
John Davis Producer
Mark Egerton First Assistant Director
David Minkowski Co-Producer
Matthew Stillman Co-Producer
Dan O'Bannon Screenplay
Dan O'Bannon Author
Ronald Shusett Screenplay
Ronald Shusett Author
Gordon Carroll Producer
H. R. Giger Creature Design
Harald Kloser Original Music Composer
David Johnson Director of Photography
Richard Bridgland Production Design
Wyck Godfrey Executive Producer
James Clarke Visual Effects
Brian Donovan Production Supervisor
Adam O'Neill Supervising Art Director
Mark Bartholomew Assistant Art Director
Henning Molfenter Associate Producer
Peter Walpole Set Decoration
Marco Bittner Rosser Set Designer
Heiko Kiesow Stunts
Stephen Bream Set Designer
Stephan O. Gessler Set Designer
Jindřich Kočí Art Direction
Sam Conway Special Effects Technician
Mike Richardson Executive Producer
Les Healey Additional Editing
Thierry Potok Associate Producer
Barrie Gower Makeup Effects
Chris Symes Co-Producer
Adam Goodman Unit Production Manager
Nancy Bishop Casting
Charles Ladmiral First Assistant Editor
Dawn Dininger Makeup Effects
James Seymour Brett Orchestrator
John Bruno Visual Effects Supervisor
Bharat Nalluri Second Unit Director
Thomas M. Hammel Executive Producer
Patrick Esposito Post-Production Manager
Ian Differ Visual Effects Editor
Grace Gilroy Associate Producer
Steve Burg Conceptual Design
Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Simon Webber Makeup Effects
Colin Jackman Sculptor
Jan Hogevold Production Executive
Andrew Jack Dialect Coach
Miroslav Čáslavka Driver
Miroslav Čáslavka Swing
Tomáš Červenka Boom Operator
Michal Grün Stunts
Martin Hobbs Head of Production
David Vána Visual Effects Supervisor
Adam Valdez Visual Effects Supervisor
Ivo Strangmüller Makeup Artist
Ivo Strangmüller Key Hair Stylist
Graham Riddell Propmaker
Ray Chan Art Direction
Lukáš Bech Location Manager
Mark Kenna Dolby Consultant
Julie Harkin Casting Assistant
Věra Mírová Wardrobe Master
Emma Zee Post Production Supervisor
Stephen Dobric Art Direction
Milena Koubková Art Direction
Justin Warburton-Brown Art Direction
John Warhurst Music Editor
Jason Swanscott Foley
Michal Holubec Sound Recordist
Adam Inglis Digital Colorist
Richard K. Buoen Conceptual Design
Mike Grimes Sound Effects Editor
Dino Herrmann Technical Advisor
Ben Meechan Sound Effects Editor
Jessica Clothier Script Supervisor
Ben Shepherd Digital Effects Supervisor
Ben Shepherd Effects Supervisor
Simon Price Dialogue Editor
Jennifer Silver Line Producer
Jiří Husák Unit Manager
Arthur Windus Visual Effects Producer
Simon Gershon Supervising Sound Editor
Simon Gershon Sound Re-Recording Mixer
Jeremy Price Supervising Sound Editor
Suzanne Smith Casting
Katerina van Gemundova Art Department Coordinator
Noel Cowell Property Master
Jan Kodera Leadman
Andrea King Foley Artist
Melissa Lake Foley
Howard Bargroff Sound Re-Recording Mixer
Mei-Ming Casino Visual Effects Producer
Stefan Drury Visual Effects Producer
Angie Wills Visual Effects Producer
Vít Komrzý Visual Effects Producer
Rick Forsayeth Stunt Coordinator
Jürgen Vollmer Still Photographer
Jaromír Šedina Camera Operator
Jaromír Šedina Steadicam Operator
Petr Konrád Gaffer
Jiri Kotlas Transportation Coordinator
Dean Brkic Rigging Gaffer
Nigel Bennett Sound Mix Technician
Geoff Freeman Unit Publicist
Karl Morgan Focus Puller
Stephane Paris Modeling
Dan Johnson Additional Sound Re-Recording Mixer
Blair Jollands Sound Editor
Claudia Dehmel Production Coordinator
Andrew Glen Supervising Music Editor
Aleksandar Pejic CG Artist
Christopher Learmonth VFX Editor
Steven Hall Visual Effects Camera
Mattias Lindahl CG Supervisor
Gabriele Zucchelli Animation
Jakub Dvorak Second Assistant Director
Craig Cheeseman Dressing Prop
Charles Howell Visual Effects Coordinator
Petr Forejt Production Sound Mixer
Craig Lyn CG Supervisor
Craig Lyn CGI Supervisor
Miroslav Lhotka Stunts
Lesley Lamont-Fisher Hair Designer
Lesley Lamont-Fisher Makeup Designer
Karl-Heinz Bochnig Special Effects Supervisor
Greg Fisher Senior Animator
Sherman Hawthorne Hairdresser
Karen Elliott Music Coordinator
Michael Miller ADR Mixer
Robert Milicevic Security
Bára Barová Set Dressing Supervisor
Ladislav Hrubý First Assistant Camera
Eva Dvorakova Set Medic
Michal Houzvicka Rigging Grip
Aleksandar Sasha Matic Draughtsman
Jiří Gažda Grip
Jaroslav Peterka Stunts
Ian Morgan Supervising ADR Editor
Rene Hajek Stunt Double
David Lištván Stunts
Jason Keever Post Production Assistant
Václav Kareš Camera Loader
Martina Burgetová Production Manager
Jeremy Lazare Lead Animator
Oliver Faldo I/O Supervisor
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Michal Chadima Video Assist Operator
Henry Badgett Digital Compositors
Paul Elman Digital Intermediate Editor
Jitka Švecová Costumer
Steven Bray Rotoscoping Artist
David Selvadurai Painter
Andreas Pense Legal Services
Petra Ratner Set Production Assistant
Martin Tichy Electrician
Rafael Morant Lighting Artist
Minna Pyyhkala Casting Associate
Mark Birmingham Production Accountant
Julian Mann Head of Research
Laurent Cordier 3D Supervisor
Lenka Rock Translator
Dan Balzer Second Assistant Camera
Marc Marcum Story Editor
Goran Uljanic Assistant Production Coordinator
Jiri Simberský Stunts
Pavel Proisl Best Boy Grip
Nic Benns Title Designer
Miriam Ludbrook Supervising Dialogue Editor
Edward Brett First Assistant Director
Jan Petřina Stunts
Xavier Roig Generalist
Angelica Lisk-Hann Stunt Double
Courtney Bishop ADR Recordist
Richard Bennett Storyboard Artist
Renee D. Czarapata First Assistant Accountant
David Trojan Art Department Production Assistant
Veronika Lencová Production Secretary
Zdeněk Mrkvička Assistant Camera
Jan Kotik Graphic Designer
Martin Hubáček Assistant Editor
Jirí Hrstka Extras Casting
Andrew Baggarley Data Wrangler
Brano Danis Colorist
Lucy Egerton Third Assistant Director
Radek Petr Hair Assistant
Joseph C. Pepe Concept Artist
Gianluca Buttari ADR Coordinator
Marco di Vittorio ADR Engineer
Michael Beck Special Effects Assistant
Ian Smith Dolly Grip
Michael Charles Negative Cutter
Rolf Hanke Project Manager
Karolina Cerna Assistant Accountant
Dave Early Matte Painter
Luke Gale Production Assistant
Andy Howard Additional Second Assistant Director
Jakub Švec Stunts
Ferran Domenech Animation
Petr Hnetkovský Stunts
David Motl Stunts
John T. Sweeney Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024