Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009)

Drama, Misdaad
Een corrupte, cocaïnesnuivende rechercheur mag een onderzoek leiden naar de moord op vijf illegale immigranten uit Senegal, in New Orleans. Tevens ligt hij in de clinch met een klant van de prostituee op wie hij verliefd is.

Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans Film Info

Score: 6.152/10 van 1048 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-09-11
Lengte: 122 Minuut / 2:2
Regisseur: Werner Herzog
Productie Studios: Nu Image, Pressman Film, Saturn Films, Polsky Films, Osiris Productions, Lieutenant Productions, Millennium Media
Productie Land: United States of America

Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans Foto's


Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans Trailer


Nicolas Cage
als Terence McDonagh
Eva Mendes
als Frankie Donnenfeld
Val Kilmer
als Stevie Pruit
Fairuza Balk
als Heidi
Shawn Hatosy
als Armand Benoit
Jennifer Coolidge
als Genevieve
Tom Bower
als Pat McDonagh
Vondie Curtis-Hall
als Captain James Brasser
Irma P. Hall
als Binnie Rogers
Shea Whigham
als Justin
Michael Shannon
als Mundt
Brad Dourif
als Ned Schoenholtz
Xzibit
als Big Fate
Denzel Whitaker
als Daryl
Joe Nemmers
als Larry Moy
J.D. Evermore
als Rick Fitzsimon
Tim Bellow
als G (Gary Jenkins)
Lucius Baston
als Midget
Lauren Swinney
als Antoinette
Nick Gomez
als Evaristo Chavez
Sam Medina
als Andy
Lance E. Nichols
als Jeremiah Goodhusband
Tony Bentley
als Hurley
Jeremy Aaron Johnson
als Yasco
Bernard Johnson
als Dub
Matt Borel
als Bernie
Gary Grubbs
als Chief of Police
J. Omar Castro
als First Narcotics Detective
Kerry Cahill
als Second Narcotics Detective
Noel Arthur
als Renaldo Hayes
Douglas M. Griffin
als Sergeant
Jedda Jones
als Civilian Aide
Lauren Pennington
als Woman
Dane Rhodes
als Bettor
Don Yesso
als Client
Trey Burvant
als Dealer
Robert Pavlovich
als Dr. Milburn
Marco St. John
als Eugene Gratz
David Joseph Martinez
als Juan Michel
Kyle Clements
als Lawrence
Deena Beasley
als Maimouna
Deneen Tyler
als Pharmacist
Roger J. Timber
als Security Guard
Joshua Joseph Gillum
als Host
Sean Boyd
als Lt. Stoyer
Katie Chonacas
als Tina
Brandi Coleman
als Yvonne
Michael Zimbrich
als Waiter
Trenton Perez
als Boy
Stephanie Honoré
als Girl
Katrell Dixon
als Witness #1
Stiggidy Steve
als Witness #2
Armando Leduc
als Jeff
Jillian Batherson
als Assistant to D.A.
Scheryl W Brown
als Police Officer (uncredited)
Geraldine Glenn
als Family Member (uncredited)
Ted Jordan
als Detective (uncredited)
William M. Finkelstein
als Dave Jacobs
Johanna Ray Casting
Jay Meagher Sound Mixer
Mark Isham Original Music Composer
Walter Spencer Dialogue Editor
Werner Herzog Director
Peter Zeitlinger Director of Photography
Joe Bini Editor
Boaz Davidson Executive Producer
Edward R. Pressman Producer
Ilona Herman Makeup Artist
Ilona Herman Hairstylist
Avi Lerner Executive Producer
Randall Emmett Producer
John Thompson Producer
Jill Newell Costume Design
Trevor Short Executive Producer
Danny Dimbort Executive Producer
Omar Daher Assistant Editor
Alessandro Camon Executive Producer
Leonard R. Spears Set Decoration
Russell Towery Stunt Coordinator
Brent Findley Sound Effects Editor
Richard Kitting Additional Sound Re-Recording Mixer
Alan J. Lam Production Controller
René Besson Executive In Charge Of Production
Jeff Galpin Stunts
Nikki I Brown Makeup Artist
Stacy Kelly Makeup Department Head
Darryl Lucas Makeup Artist
Aimee Stuit Key Makeup Artist
Alan Polsky Producer
Gabe Polsky Producer
Meagan McLaughlin Costumer
William M. Finkelstein Writer
Stephen Belafonte Producer
Toby Corbett Production Design
Jenny Jue Casting
Sam Medina Stunts
Jerry M. Jacob Second Unit Cinematographer
Elliot Lewis Rosenblatt Executive Producer
Christina Eunji Kim Set Designer
Cathy Gesualdo Production Manager
Jerry Gilbert Post Production Supervisor
Ann Walters Costume Supervisor
David Nash Special Effects Technician
Zach Michaelis Foley Artist
Stanislav Draganov Visual Effects
Jason Gaya ADR Mixer
Michael Baird Sound Supervisor
William Burck Prop Maker
Jonathan Wales Sound Re-Recording Mixer
Chuck Stringer Construction Coordinator
Pat A. O'Connor Leadman
Malikka Coston Key Set Costumer
Danny Mortenson Transportation Coordinator
Lex D. Geddings Utility Stunts
D.J. Shea Compositor
Alexandra Eagle Costumer
Donna Spahn Hair Department Head
Stanford Gilbert Property Master
Stanford Gilbert Armorer
John Blanchard Construction Foreman
David K. Nami Special Effects Coordinator
Angelina Borisowa Visual Effects Editor
Veselina Georgieva Visual Effects Supervisor
Lena Herzog Still Photographer
Paul Olinde Gaffer
Tarik Naim Alherimi Best Boy Electric
S. Aimee Helms Set Costumer
Batou Chandler Location Manager
Amy Sanderson Script Supervisor
Margot Boccia Makeup Artist
Anthony Rossi III Production Coordinator
Joshua Adeniji Foley Editor
David Graubard Digital Intermediate
Scott C. Bivona Greensman
Ferdinand Duplantier Jr. Rigging Gaffer
Jon Pehlke Digital Intermediate Editor
Randy Pease Boom Operator
Jen Wasson Costume Assistant
Paul Anthony Morris Key Hair Stylist
Gail Briant Scenic Artist
George Bott Second Assistant Director
Janna Roach First Assistant Property Master
Brad Garris Electrician
Michael Zimbrich First Assistant Director
Todd Gilbert Executive In Charge Of Post Production
Kremena Ganeva Digital Compositor
Momchil Kirov Digital Compositor
Ashley Waldron Music Supervisor
Sarah Parker Executive In Charge Of Production
Judah Getz ADR Mixer
Lawrence Heap Set Dresser
Kiril Georgiev Visual Effects Coordinator
Jake Whitney Special Effects Technician
Vince LeBlanc Set Dresser
Duane Cooper Grip
Troy A. Johnson Construction Buyer
Michael Charbonnet First Assistant Camera
Steev Beeson Production Accountant
Gerald Autin Best Boy Grip
Luke Cauthern Set Dresser
Rachel Nowik Art Department Assistant
Penelope Helmer Second Assistant Camera
Sherman Shelton Jr. Second Second Assistant Director
Barry Williamson Grip
Gregory T. Geniusz Set Dresser
Robin Batherson Extras Casting
Jason Landry Casting Associate
Sam Horton Production Secretary
Chris Ward Digital Intermediate Producer
Tony Lazzara Stunts
Mark Micucci Post Production Accountant
Cory Parker Set Dresser
D.H. Jacobs Electrician
Lauren Bott Assistant Costume Designer
Chris J. Fanguy Animal Wrangler
Erik Söllner Assistant Camera
Kurt Tuffendsam Digital Intermediate
Julius Friede Digital Intermediate Colorist
George Sanchez Painter
Jonathan Stoll Grip
Jim Mayo Techno Crane Operator
Delyan Ketipov Digital Compositor
Corey J. Grasso ADR Mixer
Tiffany Lentz Assistant Sound Editor
Levent Erdogan Foley Editor
Joseph Lobato Post-Production Manager
Wayne Softley Jr. Set Painter
Larry Barado Special Effects Technician
McMurphy Quito Visual Effects
Shane Dufrene Utility Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024