Bad Teacher (2011)

Komedie
Sommige docenten doen maar wat. Elizabeth, bijvoorbeeld. Ze is meedogenloos, onaangepast en vloekt er op los. Ze drinkt, wordt regelmatig high en wil niets liever dan een rijke man aan de haak slaan, zodat ze kan stoppen met haar flutbaan. Als ze gedumpt wordt door haar verloofde, zet ze alles op alles om een rijke, knappe vervanger voor zich te winnen.

Bad Teacher Film Info

Score: 5.589/10 van 4505 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-05-16
Lengte: 92 Minuut / 1:32
Regisseur: Jake Kasdan
Schrijvers Gene Stupnitsky, Lee Eisenberg.
Productie Studios: Columbia Pictures, Mosaic Media Group
Productie Land: United States of America


Bad Teacher Trailer


Cameron Diaz
als Elizabeth Halsey
Jason Segel
als Russell Gettis
Justin Timberlake
als Scott Delacorte
Lucy Punch
als Amy Squirrel
John Michael Higgins
als Principal Wally Snur
Phyllis Smith
als Lynn Davies
Thomas Lennon
als Carl Halabi
Molly Shannon
als Melody (Garrett's Mom)
Eric Stonestreet
als Kirk
Dave Allen
als Sandy Pinkus
Matthew J. Evans
als Garrett Tiara
Kaitlyn Dever
als Sasha Abernathy
Jillian Armenante
als Ms. Pavicic
Kathryn Newton
als Chase Rubin-Rosse
Igal Ben Yair
als Arkady
Aja Bair
als Devon (Chase's Friend)
Andra Nechita
als Gaby
Noah Munck
als Tristan
Finneas O'Connell
als Spencer
Daniel Castro
als Rodrigo (Acne Kid)
Adrian Kali Turner
als Shawn
Paul Bates
als School Superintendent
Jeff Judah
als Janitor
Nat Faxon
als Mark
Stephanie Faracy
als Mrs. Pubich
David Paymer
als Doctor Vogel
Alanna Ubach
als Angela
Christine Smith
als Danni
Paul Feig
als Dad at Carwash
Deirdre Lovejoy
als Sasha's Mother
Melvin Mar
als Male Teacher (Bathroom)
Rose Abdoo
als School Secretary
Jerry Lambert
als Morgan's Dad
Jennifer Irwin
als Chase's Mom
Christopher Rockwell
als Chase's Dad
David Doty
als Armando the Homeless Guy
Rick Overton
als Philip
Danny Trapp
als Cowboy at Palace
Matt Besser
als Abraham Lincoln (Tour Guide)
Lee Eisenberg
als Blacksmith (Re-Enactor)
Bruno Gunn
als Police Officer
Jordan Van Vranken
als Crying Girl
Kadee Noel Brown
als Student in Elizabeth's Class (uncredited)
Jennifer Holloway
als Sheila (uncredited)
Christina Gabrielle
als 8th Grade Student (uncredited)
Michael Andrews Original Music Composer
Ronald R. Reiss Set Decoration
Georgia Kacandes Executive Producer
Georgia Kacandes Unit Production Manager
Maggie Fung Key Makeup Artist
James E. Tocci Set Designer
Peter Robb-King Makeup Department Head
Terry Leonard Stunts
Alar Kivilo Director of Photography
Carey Dietrich Associate Producer
Carey Dietrich First Assistant Director
Tara Timpone Editor
Andrew Max Cahn Art Direction
Jefferson Sage Production Design
Debra McGuire Costume Design
Jake Kasdan Director
Jake Kasdan Executive Producer
Joe Bucaro III Stunts
Pierce Austin Hairstylist
David B. Householter Producer
Jimmy Miller Producer
Carmine Goglia Standby Painter
Brendan Beebe Boom Operator
Anya Colloff Casting
Amy McIntyre Britt Casting
Gene Stupnitsky Screenplay
Gene Stupnitsky Executive Producer
Lee Eisenberg Screenplay
Lee Eisenberg Executive Producer
G.W. Brown Dialogue Editor
Soo-Jin Yoon Hairstylist
Jamie Dixon Visual Effects Supervisor
Chris Baugh Location Manager
Keith Bilderbeck Sound Effects Editor
Jessie Graff Stunts
Jonathan Leahy Music Coordinator
Bruce Luizzi Leadman
Ronald J. Webb Music Editor
Matt Riley Associate Producer
Matt Leonard Stunts
Robin Harlan Foley Artist
Randy Singer Foley Mixer
Gene Rizzardi Special Effects
Laurene Alvarado Makeup Artist
Paul Berolzheimer Sound Effects Editor
David M. Roberts Boom Operator
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Robert Grieve Sound Designer
Robert Grieve Sound Effects Editor
Nathan Kelly Producer's Assistant
Andrew M. Siegel Property Master
Sarah Monat Foley Artist
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Joseph T. Mastrolia Costume Supervisor
Katrina Mastrolia Key Costumer
Tom Goodrich Studio Teacher
Craig Fehrman Transportation Captain
Bill Purple Second Assistant Director
Shaughnessy Hare Foley Editor
Joel Shryack Supervising Sound Editor
Joseph V. Cicio "B" Camera Operator
Jill Rosenblatt Production Accountant
Joseph Guerino Assistant Chief Lighting Technician
Amy Cohn Unit Publicist
Nina Paskowitz Hair Department Head
Ranjani Brow Loop Group Coordinator
Howard London ADR Mixer
Thom Williams Stunts
Monty Rowan "A" Camera Operator
Kelli Barksdale Stunts
Jeff Kunkle Dolly Grip
Robin Fredriksz Makeup Artist
Jillian Giacomini Script Supervisor
Lona Vigi Hairstylist
Gemma La Mana Still Photographer
Tateum Kohut Sound Re-Recording Mixer
Manish Raval Music Editor
Manish Raval Music Supervisor
Melvin Mar Associate Producer
Tom Wolfe Music Supervisor
John Pritchett Sound Mixer
Jimmy E. Jensen First Assistant "A" Camera
Ari Jacobs Art Department Coordinator
Tom Calderaro Orchestrator
Tom Calderaro Conductor
Anne Couk First Assistant Sound Editor
Yulia Gershenzon Costumer
Nick Mestrundrea Craft Service
Matthew A. Petrosky Steadicam Operator
Selena Carrillo Production Coordinator
Louise DeCordoba Production Supervisor
George Santo Pietro Dolly Grip
Michael Herron Video Assist Operator
K.T. Wiegman Stunts
Chris Santini Construction Coordinator
Bruce Botnick Scoring Mixer
John Dietrick Assistant Editor
Michael Betz Assistant Location Manager
Malosi Leonard Stunt Coordinator
Josh Sheppard Storyboard Artist
Michael Kenner Key Grip
Louie DeMarco First Assistant "B" Camera
Joshua Sankar Production Assistant
Bethany Orlemann First Assistant Editor
Travis Panarisi Rigging Gaffer
Brent Egan Second Assistant "A" Camera
Gina Zimmitti Other
Kimberly Shannon Murphy Stunts
Kimberly Shannon Murphy Stunt Double
Chela Fiorini Assistant Property Master
Audrey Clark Austin Second Second Assistant Director
Rick Roesch Payroll Accountant
Juliet Seniff Casting Associate
Brian Munce Stunts
Margo Hunt McKay Driver
Tony Muller Second Assistant "B" Camera
John Morris Grip
Katy Galow Production Assistant
Steve Windle Assistant Director Trainee
Stephen Kaye Music Consultant
Gavin McGuire Production Assistant
Douglas I. Schwartz Post Production Assistant
Richard Thomas Chief Lighting Technician
Kate Galbraith Assistant Production Coordinator
Tara Guckeen Production Secretary
Michelle DeMayo First Assistant Accountant
Marty Atwell Construction Foreman
Jeffrey A. Brooks Construction Foreman
John Herrera McElroy On Set Dresser
Josue Rodriguez Assistant Property Master
Rhana Alhaid Producer's Assistant
Heinz Healey Producer's Assistant
Ebner Sobalvarro Producer's Assistant
Jesse Lutz Actor's Assistant
Catherine Burt Actor's Assistant
Isaac Kellman Carlen Production Assistant
Howie E. Kremer Production Assistant
Jason Kumalo Production Assistant
Francine Moss Production Assistant
Chad Witt Production Assistant
Henry Wyler Production Assistant
Melvin Langford, Jr. Transportation Co-Captain
Wendy Hoffman Loop Group Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024