Bastarden (2023)

Historisch, Drama
In 1755 gaat de verarmde kapitein Ludvig Kahlen op pad om in naam van de koning de onbewoonbare Deense heide te veroveren. Maar de enige heerser van het gebied, de meedogenloze Frederik de Schinkel, die gelooft dat het land van hem is, zweert wraak als het dienstmeisje Ann Barbara en haar lijfeigene echtgenoot vluchten en bij Kahlen hun toevlucht zoeken.

Bastarden Film Info

Score: 7.716/10 van 132 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-10-05
Lengte: 127 Minuut / 2:7
Regisseur: Nikolaj Arcel
Productie Studios: Zentropa International Berlin, Zentropa International Sweden, Nordisk Film & TV Fond, Zentropa Entertainments, Film i Väst, Plaion Pictures, SVT
Productie Land: Denmark, Germany, Norway, Sweden


Bastarden Trailer


Mads Mikkelsen
als Ludvig Kahlen
Amanda Collin
als Ann Barbara
Simon Bennebjerg
als Frederik de Schinkel
Kristine Kujath Thorp
als Edel Helene
Gustav Lindh
als Anton Eklund
Jacob Ulrik Lohmann
als Trappaud
Morten Hee Andersen
als Johannes Eriksen
Magnus Krepper
als Hector
Søren Malling
als Paulli
Morten Burian
als Lauenfeldt
Thomas W. Gabrielsson
als Bondo
Morten Buus
als Colonist
Olaf Højgaard
als Preisler
Melina Hagberg
als Anmai Mus
Felix Kramer
als Balzer
Laura Bilgrau Eskild-Jensen
als Anmai Mus (15)
Anna Filippa Hjarne
als Anne
Jiří Konvalinka
als Rømer
Martin Feifel
als Colonist Klein
Lasse Steen Jensen
als Uldrich
Nanna Finding Koppel
als Lise
Finn Nielsen
als Estate Owner
Michael Brostrup
als Workman
Joen Højerslev
als Coachman
Patricie Šlaufová
als Kristel
Jan Jankovský
als Tater #1
Josef Berousek
als Tater #2
Ivo Hanel
als Militærmand
Kristián Černík
als Schinkel's Guard
Lise Risom Olsen
als Kirstin
Nikol Kouklová
als Antonius' Girlfriend
Hans Christian Lundgren
als Kaspar
Arved Friese
als Colonist Claus
Zdenek Brüna
als Prisoner 1
Zdeněk Dvořáček
als Prisoner 2
Martin Navrátil
als Prisoner 3
Adam Pengsawang
als Prisoner 4
Tomáš Tobola
als Prisoner 5
Karel Heřmánek
als Servant
Nikolaj Arcel Director
Louise Vesth Producer
Olivier Bugge Coutté Editor
Ida Jessen Novel
Jette Lehmann Production Design
Kicki Ilander Costume Designer
Sabine Schumann Makeup Designer
Nikolaj Arcel Writer
Anders Thomas Jensen Writer
Rasmus Videbæk Director of Photography
Dan Romer Original Music Composer
Claus Lynge Sound Designer
Claus Lynge Sound Re-Recording Mixer
Hans Christian Kock Sound Designer
Hans Christian Kock Sound Re-Recording Mixer
Sabine Schumann Hair Designer
Anders Huulgaard Storyboard Artist
Anders Huulgaard Graphic Designer
Tanja Grunwald Casting
Mouns Overgaard Line Producer
Alexander Schepelern Visual Effects Supervisor
Tine Mikkelsen Co-Producer
Ida Harder Associate Producer
Hannibal Lang Colorist
Line Plougsbæk Visual Effects Producer
Nina Strøm Visual Effects Producer
Nina Strøm Visual Effects Supervisor
Adrian Baumeister Dialogue Editor
Henry Uhl Dialogue Editor
Johannes Krause Foley Editor
Thomas Køhler Foley Editor
Martin Langenbach Foley Artist
Jean-Marie Gilles Foley Mixer
Charlotte Buch Post Producer
Fabian Gasmia Co-Producer
Katja Lebedjewa Co-Producer
Lizette Jonjic Co-Producer
Jessica Balac Line Producer
Marianne Jul Hansen Line Producer
Kristina Kornum Line Producer
Pavel Muller Line Producer
Klaus Spinnler Line Producer
Jesper Clausen Art Direction
Seth Turner Art Direction
Frantisek Weber Art Direction
Kathrin Buhlan Makeup & Hair
Claudia Börsch Makeup & Hair
Manuela Halligan Makeup & Hair
Malene Klitte Handberg Assistant Makeup Artist
Vibeke Henningsen Assistant Makeup Artist
Charlotte Hertz Makeup & Hair
Tereza Hrdličková Special Effects Makeup Artist
Per Kapper Special Effects Makeup Artist
Sofia Korreborg Assistant Makeup Artist
Kitty Kratschke Makeup & Hair
Charlotte Laustsen Makeup & Hair
Ivana Němcová Makeup Supervisor
Ivana Němcová Hair Supervisor
Růžena Novotná Makeup & Hair
Radek Petr Extras Makeup Artist
Matylda Petrova Makeup & Hair
Kristin Rasch Makeup & Hair
Sylke Schneider Makeup & Hair
Rebekka Schwark Makeup & Hair
David Šesták Special Effects Makeup Artist
Nikola Skucková Makeup Supervisor
Nikola Skucková Hair Supervisor
Pauline Späte Makeup & Hair
Sofie Overgaard Stenholt Assistant Makeup Artist
Markéta Turečková Extras Makeup Artist
Kirsten Zäschke Special Effects Makeup Artist
Lina Bach Production Manager
Sofia Brandt Production Coordinator
Anja Søgaard Christiansen Production Coordinator
Tine Clasen Post-Production Manager
Pavlína Farkásová Production Coordinator
Katharina Gapski Production Coordinator
Katharina Gapski Unit Manager
Anne Falkesgaard Hansen Controller
Kathrin Krückeberg Production Manager
Agnes Parkrud Production Coordinator
Martina Pálková Production Manager
Tilde Wolffbrandt Production Coordinator
Adam Hashemi Second Unit Director
Filip Holec Second Unit First Assistant Director
Jan Menšík First Assistant Director
Kristýna Rousková Third Assistant Director
Jakub Strangmüller Second Assistant Director
Brian Westfall Additional Second Assistant Director
Brian Westfall Second Second Assistant Director
Andrea Östlund Assistant Director
Rasmus Balslev-Olesen Props
Christine Bechameil Painter
Farid Beyzai Props
Zuzana Bošková Assistant Production Design
Jacob Wirth Carlsen Property Master
Lucie Charles Art Department Coordinator
Thomas Frisch Construction Coordinator
Tereza Honsova Painter
Silja Cohn Jeppesen Props
Henning Jördens Art Direction
Jan Kodera Property Master
Titus Kunze Props
Filip Langenberger Property Buyer
Janna Lundius Graphic Designer
Ulla Malmros Props
Petr Marousek Leadman
Cornelius Meckseper Property Master
Magnus Nyholm Props
Martin Otepka Assistant Art Director
Martin Otepka Set Designer
Kasia Pol Standby Art Director
Peter Porta Props
Petr Průša Property Buyer
František Řezník Props
Václav Semelík Props
Ondrej Svarc Props
Seth Turner Supervising Art Director
Frantisek Weber Supervising Art Director
Lydia Wellbrock Props
Rasmus With Props
Martin Zerdik Props
Tom Deane Dialogue Editor
Tom Deane Sound Designer
Kai Hesselbarth Boom Operator
Tobias Lukassen Sound
Sebastian Löffler Boom Operator
Marc Meusinger Sound Mixer
Marc Meusinger Sound
Maxim Romasevich Sound Mixer
Karl-Heinz Bochnig Special Effects Supervisor
Louis Bremsen Special Effects Technician
Milos Cibulec Special Effects Technician
Katja Glæsner Special Effects Technician
Hummer Højmark Special Effects Coordinator
David Opatz Special Effects Assistant
Martin Penicka Special Effects Technician
Karel Pomahac Special Effects Supervisor
Petr Pomahac Special Effects Technician
Jan Rejnus Special Effects Supervisor
Michal Turner Special Effects Technician
William Veven Special Effects Technician
Steffen Benger VFX Editor
Lea Benjovitz Visual Effects Coordinator
Warwick Campbell Visual Effects Compositor
Jacob Carlsson Visual Effects Compositor
Linnea Duvström Visual Effects Compositor
Ruben Ejdestig Visual Effects Compositor
Zafer Fanari Visual Effects Compositor
Martin Fält 3D Artist
Mathias N.D. Gjelstrup Visual Effects Compositor
Emil Gunnarsson Pipeline Technical Director
Johan Hansson Visual Effects Compositor
Isac Hessellund VFX Editor
Jesper Jessen VFX Artist
Viktor Johansson Visual Effects Compositor
Viktor Johansson VFX Artist
Magnus Jonsson Visual Effects Compositor
Andree Knutsson 2D Artist
Samuel Lindskold Visual Effects Compositor
Katelyn McGill VFX Artist
David Morvaközi 3D Artist
Melissa D. Moss Visual Effects Compositor
Matias Brandt Møller VFX Artist
Andreas Nilsson Visual Effects Compositor
Jonathan Norlöv Visual Effects Compositor
Anders Nyman Visual Effects Supervisor
Alex Oddbrat VFX Artist
Pär Olsson Visual Effects Compositor
Håkan Ossian Visual Effects Compositor
Sara Pezzoni 3D Artist
Radoslaw Pyzel 3D Artist
Christian Reimann Visual Effects Compositor
Mille G. Rudfeld Visual Effects Coordinator
David Sjodin Visual Effects Compositor
Grim Svensson Visual Effects Compositor
Isidor Swande Matte Painter
Lucian Trofin 3D Artist
Joke Vervoort Visual Effects Compositor
Ota Bares Animal Wrangler
Jakub Bobuski Stunt Coordinator
Flemming Brask Animal Wrangler
Jacob Sebastian Malm Carlsen Stunt Coordinator
Martin Matejcik Stunt Double
Petr Prochazka Stunts
David Průša Stunts
Antje Rau Stunt Coordinator
Christopher Aoun Second Unit Director of Photography
Sebastian Beutler Rigging Gaffer
Jan Brumlich Best Boy Electric
Ivan Bruna Rigging Gaffer
Jakub Císař Electrician
Ronald Deter Electrician
Paco Didlaukies Electrician
Matthias Edinger Rigging Gaffer
Zuzana Fialová Second Assistant Camera
Artuš Fryš Grip
Sascha Görlich Best Boy Electric
Dietmar Haupt Rigging Gaffer
Michal Heršálek Key Grip
Jiří Hovorka Grip
Roberto Tomas Irmisch Key Grip
Vladimir Kesl Digital Imaging Technician
Morten Kildegaard Gaffer
Rudi Winterskov Kristiansen Assistant Grip
Florian Kronenberger Gaffer
Holger Lehnau Rigging Grip
Karel Lehár Rigging Gaffer
Ron Lüscher Grip
Henrik Ohsten Still Photographer
Miroslav Pavlík First Assistant "A" Camera
Pavel Repa Digital Imaging Technician
Mark Rimmer Steadicam Operator
Patrik Schneider Rigging Gaffer
Michael Slavik Rigging Gaffer
Ivo Spanhel Electrician
Martin Strunge Drone Operator
Alexander Suer Drone Pilot
Petr Sulc Electrician
Mads Frølich Sørensen Lighting Technician
Martin Tichy Gaffer
Jan Vogel Grip
Felix Weddige Electrician
Michael Wähner Electrician
Alex Zeihn Electrician
Kseniia Ziakun Video Assist Operator
Marcos Zimmermann Grip
Tommy Duus Extras Casting Assistant
Bohumil Macecek Extras Casting
Ulrike Müller Casting
Arwa Salmanova Casting
Jette Termann Casting
Maggie Widstrand Casting
Amanda-Lie Natalie Lavrine Rasmussen Casting
Pernille Høier Casting
Antonina Belinska Costume Assistant
Lucie Bikárová Costumer
Lenka Cechová Seamstress
Maria Roed Eriksen Costume Assistant
Vibe Knoblauch Hededam Costumer
Phia Hokkanen Seamstress
Sophia Ladegaard Costumer
Charlotte Moe Costume Supervisor
Nina Moravcova Costumer
Nathalie Holt Olsen Costumer
Marcela Pecenkova Extras Dresser
Romana Redlova Costumer
Ljuba Rezinckova Costume Supervisor
Sanja Saric Costumer
Dennis Schmidt Costumer
Sylvia Vanicková Extras Dresser
Michael Wolf Costumer






















ikwilfilmskijken © 2024