Jason O'Mara als Batman / Bruce Wayne (voice) | |
Yvonne Strahovski als Batwoman / Kathy Kane (voice) | |
Stuart Allan als Robin / Damian Wayne (voice) | |
Sean Maher als Nightwing / Dick Grayson (voice) | |
Morena Baccarin als Talia al Ghul (voice) | |
Steve Blum als Black Mask / Firefly (voice) | |
Gaius Charles als Batwing / Luke Fox (voice) | |
John DiMaggio als Tusk (voice) | |
Robin Atkin Downes als The Mad Hatter / Jervis Tetch (voice) | |
James Garrett als Alfred (voice) | |
Ernie Hudson als Lucius Fox (voice) | |
Christine Lakin als Reporter (voice) | |
Vanessa Marshall als Renee (voice) | |
Richard McGonagle als President (voice) | |
Matthew Mercer als Hellhound / Chuckie Sol (voice) | |
Geoff Pierson als Colonel Jacob Kane (voice) | |
Jason Spisak als The Calculator / Kuttler / Killer Moth (voice) | |
Bruce Thomas als Commissioner Gordon (voice) | |
Kari Wahlgren als Ms. Bannister / Kori (voice) | |
Travis Willingham als The Heretic (voice) |
Jay Oliva | Director |
Frederik Wiedmann | Original Music Composer |
Christopher D. Lozinski | Editor |
Michael Uslan | Executive Producer |
J. M. DeMatteis | Writer |
Sam Register | Executive Producer |
Benjamin Melniker | Executive Producer |
James Tucker | Supervising Producer |
Alan Burnett | Co-Producer |
Wes Gleason | Casting |
Wes Gleason | Other |
Bob Kane | Characters |
Doug Moench | Characters |
Tom Mandrake | Characters |
Len Wein | Characters |
John Calnan | Characters |
Marv Wolfman | Characters |
George Pérez | Characters |
Denny O'Neil | Characters |
Amy McKenna | Line Producer |
Matthew Mahoney | Production Manager |
Sunisa Petchpoo | Production Manager |
Nathan Johnson | Assistant Production Manager |
Phil Bourassa | Lead Character Designer |
Dusty Abell | Character Designer |
Andy Chiang | Prop Designer |
Jay Hong | Background Designer |
Fedja Jovanovic | Background Designer |
Bill Dunn | Matte Painter |
Chun Liu | Matte Painter |
Wei M. Zhao | Matte Painter |
Craig Cuqro | Other |
Christina Long | Other |
Kim Bowen | Painter |
Chris Copeland | Storyboard Artist |
Tim Divar | Storyboard Artist |
Chuck Drost | Storyboard Artist |
Jeff Johnson | Storyboard Artist |
Tanner Johnson | Storyboard Artist |
Stephen Jones | Storyboard Artist |
Sam Liu | Storyboard Artist |
Justin Montgomery | Storyboard Artist |
Shaun O'Neil | Storyboard Artist |
Chris Rutkowski | Storyboard Artist |
William Ruzicka | Storyboard Artist |
Christina Sotta | Storyboard Artist |
Carli Squitieri | Storyboard Artist |
Kazuyoshi Takeuchi | Supervising Animation Director |
Kohei Kenmotsu | Line Producer |
Seigo Kitazawa | Animation Director |
Isamitsu Kashima | Animation Director |
Yuji Watanabe | Animation Director |
Greg Emerson | Other |
Matt Singer | Post-Production Manager |
Sarah Baluch | Sound Re-Recording Mixer |
Jeff O. Collins | Sound Re-Recording Mixer |
Mark A. Keatts | Supervising Dialogue Editor |
Mark A. Keatts | Supervising ADR Editor |
Gabriel Thorburn | Assistant Editor |
Liz Carroll | Administration |
Niki Sherrod | Other |
Candi Purugganan | Administration |
Yadira Davis | Production Accountant |
Luisa Guzman | Production Accountant |
Debbie Lindquist | Production Accountant |
Maral Simonian | Production Accountant |
Athena Wingate | Production Accountant |
Ed Adams | Production Manager |
Bobbie Page | Production Supervisor |