Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

Actie, Avontuur, Fantasie
Uit angst voor het handelen van een godachtige superheld die aan niemand verantwoording hoeft af te leggen, neemt Gotham City’s eigen formidabele en krachtige burgerwacht het tegen Metropolis' meest vereerde redder op.

Batman v Superman: Dawn of Justice Film Info

Score: 5.965/10 van 17511 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-03-23
Lengte: 151 Minuut / 2:31
Regisseur: Zack Snyder
Schrijvers David S. Goyer, Chris Terrio.
Productie Studios: Warner Bros. Pictures, RatPac Entertainment, Atlas Entertainment, DC Entertainment, Cruel & Unusual Films
Productie Land: United States of America


Batman v Superman: Dawn of Justice Trailer


Ben Affleck
als Bruce Wayne / Batman
Henry Cavill
als Clark Kent / Superman / Kal-El
Jesse Eisenberg
als Lex Luthor
Gal Gadot
als Diana Prince / Wonder Woman
Amy Adams
als Lois Lane
Diane Lane
als Martha Kent
Jeremy Irons
als Alfred Pennyworth
Holly Hunter
als Senator June Finch
Laurence Fishburne
als Perry White
Callan Mulvey
als Anatoli Knyazev
Scoot McNairy
als Wallace Keefe
Tao Okamoto
als Mercy Graves
Jena Malone
als Jenet Klyburn
Lauren Cohan
als Martha Wayne
Brandon Spink
als Young Bruce Wayne
Hugh Maguire
als Jack O'Dwyer
Michael Cassidy
als Jimmy Olsen
Alan D. Purwin
als Wayne Industries Pilot
Dan Amboyer
als Drone Pilot
Rebecca Buller
als Jenny Jurwich
Harry Lennix
als Secretary Calvin Swanwick
Christina Wren
als Major Farris
Jade Chynoweth
als Carmen
Chad Krowchuk
als Glen Woodburn
Kevin Costner
als Jonathan Kent
Ezra Miller
als Barry Allen / The Flash
Charlie Rose
als Charlie Rose
Vikram Gandhi
als Vikram Gandhi
Andrew Sullivan
als Andrew Sullivan
Neil deGrasse Tyson
als Neil deGrasse Tyson
Jon Stewart
als Jon Stewart
Soledad O'Brien
als Soledad O'Brien
Erika R. Erickson
als Erika R. Erickson
Dana Bash
als Dana Bash
Nancy Grace
als Nancy Grace
Anderson Cooper
als Anderson Cooper
Brooke Baldwin
als Brooke Baldwin
Jason Momoa
als Arthur Curry / Aquaman
Joe Morton
als Silas Stone
Ray Fisher
als Victor Stone / Cyborg
Joseph Cranford
als Pete Ross
Emily Peterson
als Lana
Patrick Wilson
als POTUS (voice)
Carla Gugino
als Ship Voice (voice)
Sammi Rotibi
als General Amajagh
Hanna Dworkin
als Metropolis Citizen
Tiffany L. Addison
als Metropolis Citizen
Owais Ahmed
als Metropolis Citizen
Anish Jethmalani
als Metropolis Citizen
Tiffany Bedwell
als Metropolis Citizen
Natalee Arteaga
als Metropolis Citizen
Keith D. Gallagher
als Metropolis Citizen
Jeff Dumas
als Metropolis Citizen
Miriam Lee
als Metropolis Citizen
Alicia Regan
als Metropolis Citizen
Stephanie Koenig
als Teacher
Ripley Sobo
als Sage
Richard Burden
als Island Scientist
Julius Tennon
als General Security Chief
Wunmi Mosaku
als Kahina Ziri
Dennis North
als Senator Barrows
Kiff VandenHeuvel
als Officer Mazzuccheli
Mason Heidger
als Officer Rucka
Ahney Her
als Hostage Girl
Kristine Cabanban
als Hostage Girl
Sebastian Sozzi
als Cesar Santos
Kent Shocknek
als Kent Shocknek
Ralph Lister
als Emmet Vale
Sammy A. Publes
als Metropolis Cop
Jay R. Adams
als Metropolis Cop
David Midura
als Hero's Park Tourist
Jay Towers
als Reporter at Monument
Michael Ellison
als Air Force MP
Kirill Ostapenko
als Underground Fight Patron
Rashontae Wawrzyniak
als Beautiful Woman
Tom Luginbill
als Sports Announcer
Dave Pasch
als Sports Announcer
Danny Mooney
als Party Photographer
Henry Frost III
als Party Doorman
Nicole Forester
als LeBlanc - Library President
Debbie Stabenow
als Metropolis Governor
Milica Govich
als Colorado Woman
John Lepard
als Jail Guard
Sandra Love Aldridge
als Finch's Receptionist
Graham W.J. Beal
als James Harmon - Museum Director
Henri Franklin
als Bunker Soldier
Jonathan Leigh West
als Bunker Soldier
T.J. Martinelli
als US Park Officer
Chris Newman
als Wayne Accountant
Lulu Dahl
als Diner Waitress
Sam Logan Khaleghi
als DC Protestor
Anne Marie Damman
als DC Protestor
Connie Craig
als DC Protestor
Henrietta Hermelin
als DC Protestor
Patrick Leahy
als Senator Purrington
Albert Valladares
als Convenience Store Robber
David Paris
als Helicopter Pilot
Abigail Kuklis
als Flight Attendant
Greg Violand
als Chairman of Joint Chiefs
Tiren Jhames
als Vice Chairman of Joint Chiefs
Steve Jasgur
als Signals Officer - Air Force
Jonathan Stanley
als Silo Officer
Jesse Nagy
als Silo Officer
Duvale Murchison
als Supermax Guard
Thomas J. Fentress
als Prison Barber
Coburn Goss
als Father Leone
Jeff Hanlin
als Wagon Driver
Gary A. Hecker
als Creature Vocals (voice)
Robin Atkin Downes
als Creature Vocals (voice)
Brandon Bautista
als Party Guest (uncredited)
Carmen Gangale
als EMT (uncredited)
Mark Edward Taylor
als Wayne Industries Pilot
Michael Shannon
als Zod
Matahi Drollet
als Island Diver
Mormon Maitui
als Island Diver
Taraina Sanford
als Island Mother
Jean Ho
als Hostage Girl
Julia Glander
als Hero's Park Jogger
Cleve McTier
als Mob Boss
Bevin Kowal
als Bartender
Carmen Ayala
als Kitchen Service Worker
Josh Carrizales
als Kitchen Service Worker
James Quesada
als Kitchen Service Worker
Aida Munoz
als Carmen's Mother
David Dailey Green
als Colorado Father
Madison Autumn Mies
als Colorado Daughter
Thomas M. Taylor
als Jail Guard
Thom Kikot
als Diner Owner
John Seibert
als McGraw (Finch's Aide)
Liam Matthews
als Capitol Cop
Zachary Schafer
als DC Protestor
Monrico Ward
als DC Protestor
Ryan D'Silva
als Convenience Store Clerk
Tom Whalen
als Secretary of the Air Force
Jeffrey Dean Morgan
als Thomas Wayne (uncredited)
Richard Cetrone
als Fight Club Spectator (uncredited)
Marcus Goddard
als Gala Waiter
Joe Fishel
als US Senator
Jalene Mack
als Nairomian Crying Woman
Patrick O'Connor Cronin
als Gotham Desk Cop
Isabella Gielniak
als Child (uncredited)
Chris Pine
als Steve Trevor (photograph) (uncredited)
Saïd Taghmaoui
als Sameer (photograph) (uncredited)
Ewen Bremner
als Charlie (photograph) (uncredited)
Eugene Brave Rock
als The Chief (photograph) (uncredited)
Jay Oliva Storyboard
David S. Goyer Screenplay
Jerry Siegel Characters
Chris Terrio Screenplay
Bob Kane Characters
Joe Shuster Characters
Zack Snyder Director
Deborah Snyder Producer
Charles Roven Producer
Michael Uslan Executive Producer
Benjamin Melniker Executive Producer
Larry Fong Director of Photography
Bill Finger Characters
Gregory Wilson Co-Producer
Hans Zimmer Original Music Composer
Kristy Carlson Casting
Wesley Coller Executive Producer
Lora Kennedy Casting
Jo Edna Boldin Casting
David S. Goyer Executive Producer
Christopher Nolan Executive Producer
Patrick Tatopoulos Production Design
Curt Kanemoto Co-Producer
David Brenner Editor
Emma Thomas Executive Producer
Bruce Moriarty Associate Producer
Geoff Johns Executive Producer
Tom Holkenborg Original Music Composer
Frank Miller Graphic Novel Illustrator
Brian Avery Stunts
Kevin Kaska Orchestrator
Beat Frutiger Art Direction
Deborah Jurvis Art Department Coordinator
Chuck Michael Sound Designer
Joel Thingvall Researcher
Melissa Muik Music Editor
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Scott A. Hecker Supervising Sound Editor
Shari Ratliff Assistant Art Director
Gabriel Vargas CG Supervisor
Joel Whist Special Effects Supervisor
Kevin D. Hewitt Camera Operator
Roger Meilink Rigging Gaffer
Jules Holdren Key Hair Stylist
David Grimaldi Sound Effects Editor
Richard Spriggs Animation Supervisor
Kimi Webber Script Supervisor
Kate Abraham Set Costumer
Michael Welch Set Costumer
Brian Heller Helicopter Camera
Ricardo Silva Animation Supervisor
Victoria Wagner Armorer
Gina Nalli Set Costumer
Hannes Poser CG Supervisor
John Clothier Camera Operator
Daniel Saxlid Dialogue Editor
Jessica R. Lawson Seamstress
Lidia Martinez Prado Animation Director
William R. Dalgleish Camera Operator
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Marie A. Kohl Casting Associate
J.R. Hawbaker Assistant Costume Designer
Victoria Down Makeup Department Head
Patricio M. Farrell Art Direction
Lorin Flemming Art Direction
Michael Wilkinson Costume Design
Gary Harper Armorer
Bob Morgan Costume Supervisor
Gregory S. Hooper Art Direction
Amber Harley Script Supervisor
Jennifer Jobst Costume Supervisor
Daniel Macarin CG Supervisor
Tom Castronovo Assistant Art Director
Michael Fournier VFX Editor
Martin November VFX Editor
Jim Grce Gaffer
Geoff George Additional Camera
Kevin Ishioka Art Direction
Caitlin Well Casting Associate
May Azzow Set Costumer
John Voght Set Costumer
Jade Mansueto Animation Director
Mike Piccirillo Art Department Coordinator
Justin N. Lang Assistant Art Director
Lei Zhang VFX Editor
Andy Leo Additional Camera
Eric Petey Animation Supervisor
Troy Sizemore Supervising Art Director
Carolyn A. Loucks Set Decoration
Liz Pecos Set Costumer
Aura Sperling Pierce Seamstress
Simeon Duncombe Animation Supervisor
Bob Gomez Rigging Gaffer
Clay Enos Still Photographer
Warren Paeff First Assistant Editor
Jussi Tegelman Sound Designer
David Wallace Allen Visual Effects Supervisor
Carlos Castillon Assistant Editor
Jason Fields Assistant Editor
Wayne Dalglish Stunts
Tim Rigby Stunt Coordinator
Curt Swan Thanks
John 'D.J.' Des Jardin Visual Effects Supervisor
Steven Mnuchin Executive Producer
Stephanie Portnoy Porter Assistant Costume Designer
Jerad Marantz Costume Illustrator
Kristin Wahl Hair Department Head
Po Sing Chu Concept Artist
Kristen Nowotarski Art Department Assistant
Bruce Moriarty First Assistant Director
Lane Stewart Art Department Assistant
Liz Ritenour Art Department Assistant
Brandon Lambdin First Assistant Director
Rob Bliss Concept Artist
Bradley Good Assistant Property Master
Cynthia La Jeunesse Assistant Set Decoration
Julian Wall First Assistant Director
Brad Elliott Assistant Property Master
Robert McKinnon Concept Artist
H. Barclay Aaris Construction Buyer
Christine Mahuna Sculptor
Edward Skade Sculptor
Libby Morris Set Decoration Buyer
David Venezky Set Dresser
Kiersten Hargroder Costumer
Godofredo Catolico Gannod Props
Robert Clark Sculptor
Gerald D'Onofrio Sculptor
Linda R. Gore Set Dresser
Lauren Kress Hairstylist
Debbie Djardkian Makeup Artist
Kelly Hemenway Graphic Designer
David James Sculptor
Anshuman Prasad Set Designer
Derek Berk Set Dresser
Jay Oliva Storyboard Artist
Jared Purrington Storyboard Artist
Pepper J. Gallegos Makeup Artist
Adam Girardet Costume Assistant
Sabra Temple Costumer
Sarah Yellin Costumer
Josh Moceri Set Dresser
Scott Schutzki Set Dresser
Cindy Shute Hairstylist
Chase Heard Hairstylist
Sharon Fauvel Textile Artist
Gary Metzen Painter
Darren Patnode Set Dresser
Michael Trosper Set Dresser
Celeste Cole Set Dresser
Annie Jewell Costumer
Aline Hong Set Costumer
Grant Samson Leadman
Anna Zenner Hairstylist
Lynn Ollie Costumer
Serrita Walker Costumer
Cacey Kirshner Costumer
Dan Milligan Concept Artist
John Millard Leadman
Katie Childs Set Decoration Buyer
Avril Dishaw Set Dresser
Christopher Hayes Set Dresser
Deida K. Massey Makeup Artist
Rachel Bris Ager/Dyer
Malgosia Wojtkowski Costumer
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Illustrator
Erick Donaldson Set Designer
Reyna Robinson Hairstylist
Kathy Fennessy Costumer
Rich Siil Costumer
Nikki Sass Painter
Doug Harlocker Property Master
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
David Chow Set Designer
Jonas De Ro Concept Artist
Nadezda Kuzmina Concept Artist
Jeff Markwith Set Designer
Richard Redlefsen Key Makeup Artist
John Ostrander Costume Assistant
Shaun Garcia Costumer
Sonny Merritt Key Costumer
Michael Meyers Concept Artist
Jon J. Bush Leadman
Silas Brandon Set Dresser
Neil D'Monte Storyboard Artist
Willow Snyder Makeup Artist
Alejandra Ford Makeup Artist
Jason Rainey Ager/Dyer
Red Rose Connerty Costumer
Stella Cottini Costumer
Kimberly A. Fleming Set Dresser
Christopher M. Settanni Set Dresser
Lillian Sakamaki Makeup Artist
Renee Allen Costumer
Kelton Cram Concept Artist
Christian Scheurer Concept Artist
Bria Kinter Set Designer
James Hardy Set Dresser
Sarah Ivey Set Dresser
Ben Brenner Set Dresser
Alexander Headley Costume Assistant
Sarah Anderson Costumer
Patrick Caulfield Costumer
Leandre Lagrange Concept Artist
Victor James Martinez Concept Artist
Rosalind Jones-Crosby Hairstylist
Kate Biscoe Key Makeup Artist
Suzi Ostos Makeup Artist
Tim Phoenix Costumer
Nathalie Kwok-Lundy Costumer
David Fernandez Key Costumer
Jonathan Burdeshaw Sculptor
Daniel Soltis Sculptor
Claire Sandrin Costumer
Clark Birchmeier Digital Imaging Technician
John P. Chittick Grip
Colin Robertson Rigging Grip
Babak Bina 3D Generalist
Daniel Perez 3D Generalist
Troy Moore Compositing Supervisor
Ben Breckenridge Stereoscopic Supervisor
Clementine Lo Visual Effects Technical Director
Vaibhav Marathe Stereoscopic Editor
Michael Dzialowski Additional First Assistant Camera
Daniel A Hernandez Digital Imaging Technician
Gus Sacks Digital Imaging Technician
Brian Christie Grip
Matthew Bullock 3D Modeller
Douglas Bloom Digital Effects Supervisor
Nelson Sousa Senior Modeller
Hugh Brompton Visual Effects Coordinator
Antonella Ferrari Visual Effects Producer
Bojana Solomonova Vishemirski Visual Effects Producer
Dusan Strugar Visual Effects Supervisor
Ramachari Murali Visual Effects Technical Director
Brett Schlaman 3D Editor
Carlos Castillon First Assistant Editor
Brandon Kovatch Electrician
Matthew Massie Grip
Tommy Copper Rigging Grip
Trevor Carroll-Coe Second Assistant Camera
Ian Seabrook Underwater Director of Photography
Ranjit Gosavi Compositing Supervisor
Ian Spriggs Senior Modeller
Maximillian McNair MacEwan Visual Effects Coordinator
Connie Sung Visual Effects Coordinator
Kevin Maliakal Visual Effects Production Manager
Bill Coe First Assistant "A" Camera
Tyler Gendron Grip
Christy Taddeo Grip
Kevin Olson Grip
Mike D. Fernandez Lighting Technician
Bogdan Dubovyk Senior Modeller
Thomas Proctor Visual Effects Supervisor
Bryan Hirota Visual Effects Supervisor
Bryan Godwin Visual Effects Supervisor
Yann Moalic Visual Effects Technical Director
Volker Heisterberg Visual Effects Technical Director
Dhirendra Chhatpar Stereoscopic Editor
Kyle R. Adcock Additional First Assistant Camera
Jeff Feller BTS Photographer
Noah Eagle Electrician
Tim Soronen Grip
John S. Robertson Key Rigging Grip
William R. Dalgleish Second Unit Director of Photography
Ryan Bridger 3D Artist
Charlie Banks Creature Technical Director
Atanas Atanasov Modeling
Rohan Tirkey Stereoscopic Supervisor
Allan Peresh Christian Visual Effects Coordinator
Chloe Feodoroff Visual Effects Coordinator
Deepak Jalesh Visual Effects Coordinator
Julie Orosz Visual Effects Producer
Rachel Cadden Visual Effects Production Assistant
Brendan Carroll Visual Effects Technical Director
Erica Kim Electrician
Ryan Faulkner Grip
David Skinner Grip
Clement Yip Lead Animator
Josephine Dinata Visual Effects Coordinator
Andrew Fitchett Visual Effects Coordinator
Edan Hopper Visual Effects Coordinator
Tylor Maurer Visual Effects Coordinator
Tricia Henry Ashford Visual Effects Producer
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Producer
Brian Kelly Electrician
Ted Nimz Lighting Technician
Quinn Grove Rigging Grip
Michael Karp Matchmove Supervisor
Richard Hayward Matchmove Supervisor
Ken Satchel King Senior Animator
Wahid Ibn Reza Visual Effects Coordinator
Robin Williams Visual Effects Coordinator
Richard Ivan Mann Visual Effects Producer
Ian Sullivan Digital Intermediate
Daniel Shaw Electrician
Jeff Amaral Lighting Programmer
Souvik Mitra Matchmove Supervisor
Dan Carnegie Matchmove Supervisor
Ran Sieradzki Senior Animator
Holly Price Visual Effects Production Manager
Aleksandar Vishemirski Visual Effects Supervisor
Chris Peterson Electrician
Marc-Antoine Serou Lighting Technician
Sean Konrad Compositing Supervisor
Sapna Agrawal Visual Effects Coordinator
Megan Galbraith Visual Effects Coordinator
Daniel Jeffery Visual Effects Coordinator
Lara Perez Takagi Visual Effects Coordinator
Levi Martinez Electrician
Russell Moeller Electrician
Dean M. Simmon First Assistant "B" Camera
Kevin Erb Key Rigging Grip
Sean Heuston Compositing Supervisor
Jonathan Macintosh Senior Animator
Warren Larkam Visual Effects Coordinator
David P.I. James Visual Effects Producer
Alex Rush Visual Effects Production Assistant
Smeet Vedant Stereoscopic Editor
Andy Hoehn Additional First Assistant Camera
Dan Mikulski Best Boy Grip
David Tomita Dolly Grip
Gary J. Dodd Key Grip
Yoshihiro Harimoto Creature Technical Director
Aaron Barlow Senior Animator
Sean Santiago Stereoscopic Supervisor
Ngnodjom Yvan Visual Effects Technical Director
Dave Lee Colorist
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Oscar Cifuentes Grip
Creig Symons Rigging Grip
Felicia Tolbert Still Photographer
Murugan Siju Compositing Supervisor
Amy Thomas Creature Technical Director
Harry Mukhopadhyay Digital Effects Supervisor
Nick Booth Digital Effects Supervisor
Fiaz Shaikh Modeling
Nicole Maria Nonis Visual Effects Coordinator
Ryan Atimoyoo VFX Editor
Courteney Smith Visual Effects Production Assistant
Olivier Dumont Visual Effects Supervisor
Gerardo Aguilera Visual Effects Technical Director
Annie Johnson Digital Intermediate Producer
Casey McClurken Additional Grip
Ryan Creasy Camera Loader
Jule Fontana Camera Loader
Sherin Varghese Compositing Supervisor
Jep Hill Compositing Supervisor
Stacy M. Yoi Creature Technical Director
Harimander Singh Khalsa Digital Effects Supervisor
Evan Fraser Matchmove Supervisor
Manmath Matondkar Modeling
Will Newis Visual Effects Coordinator
Nick Dacey VFX Editor
Josh R. Jaggars Visual Effects Producer
Guillaume Rocheron Visual Effects Supervisor
Dan Jones Best Boy Electric
Vinny Walsh Electrician
Kirstin Cambie Animation Coordinator
Tim Teramoto Creature Technical Director
Mohamed Sobhy Digital Effects Supervisor
Matthieu Poirey Senior Animator
Joe Letteri Senior Visual Effects Supervisor
Ryan Doell Visual Effects Coordinator
Rebecca Matkaluk Visual Effects Coordinator
Alexandra Sumner Visual Effects Coordinator
Lisa Goldberg Visual Effects Producer
Dinesh K. Bishnoi Visual Effects Supervisor
Dan Spellman Online Editor
Stewart Smith Additional First Assistant Camera
Jeremy Brussell Best Boy Grip
Jason Bowers Compositing Supervisor
Julian Gnass Compositing Supervisor
Adam Vanner Creature Technical Director
Kevin Kelm Creature Technical Director
Joel Kittle Modelling Supervisor
Kyle Robinson Pre-Visualization Supervisor
Thirupathi Nomula Senior Modeller
James Rees Stereoscopic Supervisor
Mark Divekar Visual Effects Coordinator
Jon Warne Visual Effects Coordinator
Abhishek Chauhan VFX Editor
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Patrick George Electrician
Ed Titus Rigging Grip
Michael Lum Lead Animator
David Apgar Lead Animator
Wesley Chandler Lead Animator
Vipin Raj Modeling
Allen Holbrook Senior Animator
Doug Penner Systems Administrators & Support
Karina Benesh Visual Effects Coordinator
Zack Mazerolle VFX Editor
Keith Miller Visual Effects Supervisor
Priyal Mahadik Stereoscopic Editor
Thomas Whiting ADR Editor
Rick Owens Foley Artist
Amy Denning Winfrey Payroll Accountant
Anouk Frösch Travel Coordinator
Jessica Gisin Needham Extras Casting
Jeffrey Gates ADR Recordist
Sam François Sound Assistant
David Buehrle Production Coordinator
Charles Irving Beale Extras Casting Assistant
Jay Fisher ADR Mixer
Danny Todd Armorer
Ashish Kukian Production Manager
Johanna McGinley Extras Casting Assistant
Ryan Murphy Sound Mix Technician
Lauren Swearingen Production Coordinator
Lava Buckley Casting Assistant
Lauren Candela Extras Casting Assistant
Lisa Berry Animal Wrangler
Maria Mira Production Coordinator
Kristen Schreck Production Secretary
John Arbuckle Marine Coordinator
Lisa Nichols Studio Teacher
Cédric Gentil Second Assistant Director
Page Rosenberg-Marvin Production Supervisor
Margit Pfeiffer ADR Supervisor
Michael McGee Production Sound Mixer
Lou Carlucci Pyrotechnic Supervisor
Stephen W. Moore Second Assistant Director
Damon Caro Second Unit Director
William Doyle Production Supervisor
Matthew Hirsch Production Supervisor
Jeanette Benzie Casting Assistant
Kathy Mooney Casting Director
Beau Williams Sound Mixer
Charuhas Sonar Production Manager
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Ross Jensen Production Controller
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Jason Roberts Second Assistant Director
Jyoti Bhalchandra Deshpande Production Manager
Tom Pearson Music Consultant
Ron Ayers Boom Operator
Brian Tarlecki Sound Mix Technician
Allison Daly Payroll Accountant
Karen Jarnecke Production Supervisor
Mary Aldousary Extras Casting Assistant
Prashant Sharan Production Manager
Sainath Shinde Production Manager
Mandy Marion Extras Casting Assistant
Roy Seeger First Assistant Sound Editor
Emma Siegel Production Secretary
Nerses Gezalyan Sound Mixer
Merrilee Dale Production Accountant
Erin Sahlstrom Production Coordinator
Kristina Robison Casting Associate
Maryellen Aviano Extras Casting Coordinator
Ryan Young ADR Recordist
Jason Johnston Boom Operator
Maura Gannett Studio Teacher
Vinay Gautam Production Manager
Ryan Watson Fight Choreographer
Jim Rowe Co-Producer
William Moulton Marston Characters
Gregor Wilson Unit Production Manager
Jim Rowe Unit Production Manager
Misha Bukowski Second Assistant Director
Scott A. Hecker Sound Designer
Scott A. Hecker Sound Supervisor
Steve Mazzaro Additional Music
Andrew Kawczynski Additional Music
Benjamin Wallfisch Additional Music
Alan Meyerson Scoring Mixer
Jerry T. Adams Stunts
Ammar Aldieri Stunts
Chris Jai Alex Stunts
Brian Avery Stunt Double
Helena Barrett Stunt Double
Richard Cetrone Stunt Double
Tim Connolly Stunt Double
Dane Farwell Stunt Double
Sara Holden Stunt Double
Mike Justus Stunt Double
T. Ryan Mooney Stunt Double
Jade Quon Stunt Double
Sahir Rashid Utility Stunts
Albert Valladares Stunt Double
Alicia Vela-Bailey Stunt Double
Christoph Westphal VFX Artist
Eric Zimmerman Stunts
Bill Young Stunts
Kofi Yiadom Stunts
Danny Wynands Stunts
Justin A. Williams Stunts
Scott Wilder Stunts
Amber Whelan Stunts
Mark Warrack Stunts
Jordan Warrack Stunts
Alicia Vela-Bailey Stunts
Albert Valladares Stunts
Steve Upton Stunts
Coleen M. Tracy Stunts
Todd Rogers Terry Stunts
Caleb Swiatek Stunts
Jake Swallow Stunts
Monty Stuart Stunts
Alicia Skirball Stunts
Rose Sias Stunts
Jeff Shannon Stunts
Wesley Scott Stunts
Stephen M. Sanders Stunts
Travis Russell Stunts
Michael Runyard Stunts
Michael Runyard Stunt Driver
Matthew Rugetti Stunts
Steve Rosenbluth Stunts
Jason Rodriguez Stunts
Larry Rippenkroeger Stunts
Ardeshir Radpour Stunts
Jade Quon Stunts
Ladell Preston Stunts
Matt Philliben Stunts
Dario Perez Stunts
Travis Parker Stunts
Chris Palermo Stunts
Chris Palermo Stunt Driver
Lin Oeding Stunts
Jason Mowen Stunts
David Angelo Morales III Stunt Driver
T. Ryan Mooney Stunts
Nancy McCrumb Stunts
Nancy McCrumb Utility Stunts
Brad Martin Stunts
Kortney Manns Stunts
Raymond Mamrak Stunts
Daniel Maldonado Stunts
Neil Macwan Stunts
Victor Lopez Stunts
Sam Looc Stunts
Darcy Leutzinger Stunts
Oakley Lehman Stunts
Matthew LeFevour Stunts
Devlin Lara Stunts
Cody Bo Kruger Stunts
Alex Krimm Stunts
John Koyama Stunts
Horace Knight Jr. Stunts
Henry Kingi Stunts
Richard King Stunts
Krisztian Kery Stunts
Shawn Kautz Stunts
Terrence Julien Stunts
Allen Jo Stunts
Kevin L. Jackson Stunts
Jeff Imada Stunts
Brian Imada Stunts
Sara Holden Stunts
Sara Holden Utility Stunts
Scout Hendrickson Stunts
Gene Hartline Stunts
Jimmy Hart Stunts
Jesse Harrison Stunts
James M. Halty Stunts
James M. Halty Utility Stunts
Craig Gubert Stunts
Tad Griffith Stunts
Tad Griffith Utility Stunts
Troy Gilbert Stunts
Troy Gilbert Utility Stunts
Jeremy Fry Stunts
Jeremy Fry Utility Stunts
Gary Fry Stunts
Clay Donahue Fontenot Stunts
Jeremy Fitzgerald Stunts
Mike Fierro Stunts
Tom Elliott Stunts
Tom Elliott Utility Stunts
Kofi Elam Stunts
Kiante Elam Stunts
Zack Duhame Stunts
Zack Duhame Utility Stunts
Todd Duffee Stunts
Keith Splinter Davis Stunts
Darrell Davis Stunts
Chad Dashnaw Stunts
Paul Darnell Stunts
Clay Cullen Stunts
Clay Cullen Stunt Driver
Lateef Crowder Stunts
Aaron Crippen Stunts
Tim Connolly Stunts
Ilram Choi Stunts
Richard Cetrone Stunts
Richard Burden Stunt Driver
Richard Bucher Stunts
Steven John Brown Stunts
Craig Branham Stunts
Michael T. Brady Stunts
Michael T. Brady Utility Stunts
Jessica Bouz Stunts
Freddy Bouciegues Stunts
Jeremiah Bishop Stunts
Shawn Bernal Stunts
Matt Berberi Stunts
Vincent Bellina Stunts
Janelle Beaudry Stunts
Helena Barrett Stunts
Ele Bardha Stunts
Ele Bardha Utility Stunts
Donny Bailey Stunts
Donny Bailey Stunt Driver
Dean Bailey Stunts
Madison Ainley Actor's Assistant
Gena Vazquez Props
Frieda Valenzuela Makeup Artist
Damon Caro Stunt Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024