5.876

Beerfest (2006)

Komedie
Twee Amerikaanse broers van Duitse komaf reizen naar Duitsland om hun grootvader te begraven. Ze maken er tevens het jaarlijkse bierfestijn, het 'Oktoberfest' in München, mee. De twee stuiten vervolgens op een eeuwenoud geheim gebruik dat het best valt te omschrijven als een 'vechtsport' onder de bierspelletjes.

Beerfest Film Info

Score: 5.876/10 van 509 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-08-25
Lengte: 110 Minuut / 1:50
Regisseur: Jay Chandrasekhar
Productie Studios: Broken Lizard Industries, Cataland Films, Gerber Pictures, Legendary Pictures, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


Beerfest Trailer


Erik Stolhanske
als Todd Wolfhouse / Young Baron Ludwig
Jay Chandrasekhar
als Barry / Blind Sikh
Steve Lemme
als Fink / Emcee
Paul Soter
als Jan Wolfhouse
M.C. Gainey
als Priest
Cloris Leachman
als Great Gam Gam
Jürgen Prochnow
als Baron Wolfgang von Wolfhausen
Will Forte
als Otto
Allan Graf
als Soup Waiter
Kevin Heffernan
als Landfill / Gil / Sausage Lady
Cameron Scher
als Helmut
Chris Moss
als German Producer
Bjorn Johnson
als Mr. Schniedelwichsen
Nat Faxon
als Rolf
Jessica Williams
als Inga
Aaron Hendry
als Pim Scutney
Marya Beauvais
als Sandy Cook
Pab Schwendimann
als Door Bouncer
Blanchard Ryan
als Krista Krundle
Philippe Brenninkmeyer
als Herr Referee
Steven Michael Quezada
als Mexican
Owain Yeoman
als Aussie Sailor #1
Tom Tate
als Aussie Sailor #2
Collin Thornton
als Little Boy
Ivan Brutsche
als Spectator #2
Amber Hay
als 'Cops' Girl
James Roday Rodriguez
als German Messenger
Ralf Moeller
als Hammacher
Eric Christian Olsen
als Gunter
Simona Fusco
als Ulsa
Sarah Figoten
als Young Gam Gam
Candace Smith
als Naomi
Michael Yurchak
als Rog Gobshire
Gunter Schlierkamp
als Schlemmer
Isaac Kappy
als Hustler
Mo'Nique
als Cherry
Robert Douglas Washington
als Viking Master
Leanna Kristen Woodley
als Little Tough Chick
Audrey Marie Anderson
als Giddy Girl #1
Megan Robinson
als Giddy Girl #2
Arron Shiver
als Strike Out Kid
Justin Ocksrider
als Camera Phone Kid
Galen Hutchison
als Wiseass Partygoer
Anna Lane
als Dancing Girl
Brittney Higgins
als Todd's Wife
Marc Mouchet
als Karl Schumacher
James Grace
als Canadian #1
Tom Carver
als Canadian #2
Ben Zeller
als Spectator #1
Sabrina Jàvor
als Rog's Girl
Rohit Sang
als Raj Kumar
Richard Perello
als Bartender Percy McButtons
Gary Kanin
als Old Vet
Dennis Gubbins
als Video Camera Operator
Dan Fey
als Gam Gam's 'John'
Artist W. Robinson
als Taxi Driver
Christopher Hagen
als Elderly Man
Chloe Russell
als Waitress
Giancarlo Abriola
als Irishman (uncredited)
Braden Anderson
als Canadian Drinking Team Member (uncredited)
Michael Ark
als Drunk Aussie Sailor / Singer (uncredited)
James Blackburn
als Irish Drinking Team Captain (uncredited)
Kimberly Bosso
als St. Paulie Girl Waitress (uncredited)
Corey Brown
als Festival Patron (uncredited)
Michelle Chase
als Hot Girl Sprayed by Keg (uncredited)
Sam Cobean
als Funeral Mourner (uncredited)
Dave Colon
als Bar Patron (uncredited)
Kerri Daube
als Wet T-shirt Girl (uncredited)
Hugh Elliot
als German Businessman (uncredited)
Scott Flick
als European Aristocrat (uncredited)
Fortunato Frattasio
als American Tourist (uncredited)
Paul Haasch
als Aussie Sailor (uncredited)
Nancy Ann Hibbs
als Arena Personnel (uncredited)
Moy Hinojos
als Mexican Drinking Team Member (uncredited)
Sara Holden
als Beer Wench (uncredited)
Bruce Holman
als Xylophone Player (uncredited)
Brian Hudson
als Lederhosen Guy / Funeral Attendee (uncredited)
Philip Kamhi
als Drunk Aussie Sailor / Singer (uncredited)
Lux Kassidy
als Swedish Team Member (uncredited)
Mandi Leigh
als Beer Waitress (uncredited)
Chauntal Lewis
als Girl Sprayed by Keg (uncredited)
William E. Marshall
als Patron (uncredited)
Ryan McGonagle
als Drunk Irish Fan (uncredited)
Mike McKenny
als Baron's Henchman (uncredited)
William Myers
als Bar Patron (uncredited)
Meriah Nelson
als Topless Girl #1 (uncredited)
Willie Nelson
als Self (uncredited)
Ben Nolte
als French BeerBong Rooter (uncredited)
L.G. Ross
als Beerfest Patron (uncredited)
Lucas Ruggles
als Gang Member / Altar Boy (uncredited)
Charles Sans
als Old Man at Festival (uncredited)
Joseph Sims
als Beerfest Patron (uncredited)
Donald Sutherland
als Johann von Wolfhaus (uncredited)
Genevieve Trainor
als Gretchen (uncredited)
Steven Vulin
als Drunken Aussie (uncredited)
Z. Ray Wakeman
als European Aristocrat (uncredited)
Wil Willis
als British Team Member (uncredited)
Julian Wondolowski
als European Businessman (uncredited)
Maria Zambrana
als Beerfest Patron (uncredited)
Paul Zepeda
als European Frat Boy (uncredited)
Mary Vernieu Casting
Hank Amos Stunts
Lee Haxall Editor
Chad Stahelski Stunt Coordinator
David Leitch Stunts
David Leitch Fight Choreographer
Gene LeBell Stunts
Frankie DeMarco Director of Photography
Nathan Barr Original Music Composer
Allan Graf Stunts
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Clark Hunter Production Design
Venus Kanani Casting
Bill Gerber Producer
Marisa Frantz Set Designer
Jay Chandrasekhar Director
Jay Chandrasekhar Writer
Steve Lemme Writer
Thomas Tull Executive Producer
William Fay Executive Producer
Phil Shirey Leadman
Kevin Heffernan Writer
Erik Stolhanske Writer
Paul Soter Writer
Peter E. Lengyel Executive Producer
Richard Perello Producer
Michael Beugg Executive Producer
Michael Beugg Unit Production Manager
Scott Mednick Executive Producer
Jo Edna Boldin Casting
David Baca Art Direction
Gabriella Villarreal Set Decoration
Artist W. Robinson Associate Producer
Artist W. Robinson First Assistant Director
Tricia Gray Costume Design
David Loitz Leadman
Don White Foley Mixer
Natascha Hopkins Stunts
Natascha Hopkins Stunt Double
Geoffrey C. Martin Special Effects Coordinator
Pamela Lee Incardona Costume Supervisor
J.C. Cantu Casting Associate
Lindsay Graham Ahanonu Casting Assistant
John Stearns Assistant Chief Lighting Technician
Sandy Holt ADR Voice Casting
Ravi D. Mehta Executive In Charge Of Production
Bridgett Riley Stunts
Sara Bozik Makeup Artist
Erin Boyd Set Decoration
Ed Duran Stunts
Ed Duran Grip
Anette Czagany Costumer
Gregory H. Watkins Sound Re-Recording Mixer
David D. Baumann Assistant Property Master
Claire Sandrin Set Costumer
Andy Dylan Stunts
Jason Blumenfeld First Assistant Director
Gary Warshaw Assistant Art Director
Trisha Burton Script Supervisor
Darrin Prescott Stunt Coordinator
Deborah L. Mazor Stunts
Deborah L. Mazor Stunt Double
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Barbara Delpuech Sound Effects Editor
Chris Joehnk Rigging Gaffer
Richard Foreman Jr. Still Photographer
Corinne Pooler Visual Effects Producer
Jerry Pooler Visual Effects Supervisor
Marco Recuay Visual Effects Compositor
Rebecca Fulton Script Supervisor
Jimi Johnson Playback Coordinator
Emily Egge Costumer
Ron Barr Visual Effects
Ron Barr Digital Intermediate Editor
Andrea D'Amico Executive Visual Effects Producer
Gregory King Supervising Sound Editor
Gregory King Sound Re-Recording Mixer
Yann Delpuech Sound Designer
Yann Delpuech Sound Effects Editor
Shaughnessy Hare Sound Effects Editor
Juan Souter Leadman
Brian Richards Music Editor
Sara M. Pennington Art Department Assistant
Maria Bentfield Costumer
Amy Marsh Art Department Coordinator
Steven Litecky Chief Lighting Technician
Jason Piccioni Visual Effects Supervisor
Robert Barocci Additional Photography
Robert Barocci "A" Camera Operator
Bob Dohrmann Production Supervisor
Craig Frosty Silva Stunts
Philip C. Pfeiffer "B" Camera Operator
Philip C. Pfeiffer Second Unit Director
Caoimhe Doyle Foley Artist
Robert Alonzo Stunts
James Duddy Painter
Christopher Windisch Construction Coordinator
Ellen Lampl Graphic Designer
Karen A. Harris Assistant Production Coordinator
Alan Keffer First Assistant "B" Camera
John F. Gross VFX Supervisor
Colin Kelly Additional First Assistant Camera
Thomas Clary Visual Effects Coordinator
Daniel Holt Special Effects Technician
Rex Reddick Stunts
Juliet Hyde-White Key Costumer
Pilar Agoyo Seamstress
Marie A. Kohl Local Casting
Fred Pienkos Digital Compositor
Jeena M. Phelps Dialogue Editor
Randy Moffitt Propmaker
Matt Scharf Visual Effects Producer
Christina Fiers Loader
Dwayne Grady Property Master
John D'Aquino Boom Operator
Sonia Bhalla Additional Second Assistant Director
April A. Janow Production Accountant
David Guilbeau Craft Service
Sheri Kornhaber Makeup Department Head
David Alvarez Sound Mixer
Michyl-Shannon Quilty Production Coordinator
Erick Garibay Assistant Property Master
Heidi Moneymaker Stunts
Ainz Prasad Additional Music
Mark Steinig Grip
Jason Zimmerman Digital Compositor
Chris B. Schnitzer Visual Effects Production Manager
Richard Burden Stunts
Jeff Bettis Grip
Jolynn Nieto Assistant Hairstylist
Patrick R. Heffernan Dolly Grip
Justin Riemer Stunts
Charlie Newberry Second Assistant Camera
Lee Vickery Additional Camera
Katie Douthit Key Hair Stylist
Ian Scroggins Set Dresser
William Clark Coit III Location Scout
Susan Maas Post Production Supervisor
Deanna Stadler Second Assistant Director
Deanna Stadler Second Unit First Assistant Director
Dennis Crow Additional Second Assistant Director
Dennis Crow Second Second Assistant Director
Scott Gregory Digital Colorist
Ralph Diaz Greensman
Allyse Manoff Digital Intermediate Producer
Eric Gotthelf ADR Mixer
David Berman Assistant Editor
David McQuade Assistant Property Master
Leigh Anne Montaño Costume Assistant
Rebecca Hilliard Production Coordinator
Dennis W. Milliken Transportation Coordinator
Leonard Sanchez Location Assistant
Ryan Eustis Second Assistant "B" Camera
Ester Kim Assistant Art Director
Claire Chandou First Assistant Accountant
Barbara Noren Assistant Sound Editor
Harland Espeset Key Rigging Grip
Megan Robinson Stunts
Anna Burd Production Secretary
Ryne Niner Digital Imaging Technician
Robert Johnston Grip
Stephanie Wescott Payroll Accountant
Linda Vallejo Key Makeup Artist
Ryan Falkner Storyboard Artist
Lewis Liu Extras Casting
Kathleen Latlip Assistant Editor
J.D. Jacoby Location Assistant
Melissa E. Hollingsworth Costumer
David Beedon VFX Artist
Wade Whitman Assistant Location Manager
Debra Clair Hairstylist
George Greene Electrician
Ken Clark Stunts
Bradford Booth Costumer
Doug Foote First Assistant "A" Camera
Ryan C. Fill Post Production Assistant
Brian Seagrave Digital Conform Editor
Arlen Johnson Construction Foreman
Marcia Woske Grip
Marcia Woske Additional Second Assistant Director
Danya Joseph First Assistant Editor
Sean M. Scott VFX Artist
Roberta Souder Langhofer Key Costumer
Michael Warren Best Boy Grip
Cole Gittinger Cableman
Frank Eyers 24 Frame Playback
Greg Hewett Key Grip
Benjamin Lowell First Assistant Camera
Robbie Mueller Set Dresser
Hong Kim VFX Artist
Andy Boyd Transportation Captain
Eric Gallegos Paint Coordinator
Jai James Second Second Assistant Director
Logan Brown Stunts
Gavin Moughan Location Scout
Kathy Lineberger Hair Department Head
Timothy C. Reischauer Assistant Director
Timothy C. Reischauer Additional Second Assistant Director
Nikki Dennis Visual Effects Coordinator
Anthony Davis Digital Compositor
Vanessa Jaramillo Makeup Artist
Joseph Payton Second Second Assistant Director
Jason Fitzgerald Leadman
Paul Harman Sign Painter
Evan Martinez On Set Dresser
Isaac Amondson Set Dresser
Jeffrey G Baca Set Dresser
Mike Sudrow On Set Dresser
Brannon Wright Special Props
Nicole Hansen Special Effects Technician
Gary Petersen Special Effects
Jeff Strom Special Effects Technician
Danny Albano Digital Compositor
James Allan May Digital Compositor
Alfredo Ramirez Digital Compositor
Russ Dillon Stunts
Kirk LeBlanc Electrician
Wes Whittaker Grip
Allen Eaves Lighting Technician
Dan Stilling Camera Operator
Dan Stilling Steadicam Operator
Eleanor Bravo Extras Casting
Trixie Geisler Extras Casting Assistant
Lucas Ruggles Extras Casting Assistant
Kent Alan Parker Key Costumer
Don Gray Location Manager
Tim Mosher Additional Music
Lois King Script Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2024