6.4

Beesten bij de Buren (2006)

Komedie, Animatie, Familie
De ondeugende en mondige wasbeer R.J. komt terecht in een bos bij andere dieren die leven onder ouderwetse omstandigheden. R.J raakt echter gefascineerd door de leefwereld voorbij de heg aan de rand van dat bos en probeert er zijn eigen logica op toe te passen bij het observeren ervan. Iedereen raakt aangemoedigd door hem en samen doen ze verwoede pogingen 'de buitenwijk' binnen te dringen.

Beesten bij de Buren Film Info

Score: 6.4/10 van 2930 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-05-17
Lengte: 83 Minuut / 1:23
Regisseurs: Karey Kirkpatrick, Tim Johnson.
Schrijvers Karey Kirkpatrick, Len Blum, Lorne Cameron, David Hoselton.
Productie Studio: DreamWorks Animation
Productie Land: United States of America

Beesten bij de Buren Foto's


Beesten bij de Buren Trailer


Bruce Willis
als RJ (voice)
Garry Shandling
als Verne (voice)
Steve Carell
als Hammy (voice)
Wanda Sykes
als Stella (voice)
William Shatner
als Ozzie (voice)
Nick Nolte
als Vincent (voice)
Thomas Haden Church
als Dwayne (voice)
Allison Janney
als Gladys (voice)
Eugene Levy
als Lou (voice)
Catherine O'Hara
als Penny (voice)
Avril Lavigne
als Heather (voice)
Omid Djalili
als Tiger (voice)
Sami Kirkpatrick
als Bucky (voice)
Shane Baumel
als Spike (voice)
Madison Davenport
als Quillo (voice)
Ariel Winter
als (voice)
Jessie Flower
als (voice)
Paul Butcher
als Skeeter (voice)
Zoe Randol
als Mackenzie (voice)
Jessica DiCicco
als Shelby (voice)
Debra Wilson
als Debbie (voice)
Sean Bishop
als Police Officer (voice)
Jeannie Elias
als Janis (voice)
Kejon Kesse
als Timmy (voice)
Sean Yazbeck
als BBQ Barry (voice)
Geoffrey Pomeroy
als Ranger (voice)
Joel McCrary
als Dr. Dennis (voice)
Lee Bienstock
als Lunch Table Larry (voice)
Brian Stepanek
als Nugent the Dog (voice)
Steve Alterman
als (voice)
Erin Lander
als (voice)
Kirk Baily
als (voice)
Jordan Orr
als (voice)
Michelle Ruff
als (voice)
Nicholas Guest
als (voice)
Greyson Spann
als (voice)
David Hiller
als (voice)
April Lawrence
als Navistar GPS System (voice)
Bridget Hoffman
als (voice)
Marcelo Tubert
als (voice)
Sandy Holt
als (voice)
Talula Holt
als (voice)
Hans Zimmer Executive Music Producer
Richard L. Anderson Supervising Sound Editor
Rupert Gregson-Williams Original Music Composer
Rupert Gregson-Williams Orchestrator
Rupert Gregson-Williams Conductor
Nico Marlet Character Designer
Juan Peralta Sound Mix Technician
Leslee Feldman Casting
Mark A. Hester Associate Editor
Bonnie Arnold Producer
Stephen J. Eads Thanks
Tom Lewis Characters
Randy Thom Sound Mixer
Cameron Stevning Thanks
Jane Poole Costume Design
Chris Bancroft Animation
Karey Kirkpatrick Screenplay
Karey Kirkpatrick Director
Tim Johnson Director
Len Blum Screenplay
Lorne Cameron Screenplay
David Hoselton Screenplay
Michael Fry Characters
Rob Letterman Thanks
Bill Damaschke Executive Producer
Barbara Ford Post-Production Manager
John K. Carr Editor
Jim Cox Co-Executive Producer
Susan Fitzer Associate Editor
Steven E. Gordon Storyboard
Ben Folds Songs
Eric Forsberg Additional Dialogue
Ronald G. Roumas Sound Recordist
Tony Sereno Additional Sound Re-Recording Mixer
James Beshears Post Production Supervisor
Chris Douridas Music Supervisor
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Karen Smith VFX Artist
David A. Whittaker Sound Effects Editor
Lorne Balfe Thanks
Serguei Kouchnerov Animation
Gina Gallo Associate Editor
Bruce White Musician
Lori Korngiebel Post Production Supervisor
George Doering Musician
Mike de Seve Script Consultant
Karl Armstrong Assistant Editor
Chris Poche Additional Dialogue
Kristina Reed Executive In Charge Of Production
Halli Cauthery Additional Music
Alessandro Carloni Animation
Alessandro Carloni Storyboard Artist
Kevin Koch Animation
Mike Chock Sound Effects Editor
Tom Kramer Additional Music
Dan O'Connell Foley
Brandon Proctor Sound Mix Technician
John T. Cucci Foley Artist
Slamm Andrews Music Editor
Bob Newlan Foley Editor
Zahida Bacchus Digital Intermediate Producer
Thomas Jones Supervising Sound Editor
Derek Casari ADR Engineer
Simon Otto Art Department Manager
Buck Lewis Character Designer
Buck Lewis Lead Character Designer
Christian Schellewald Art Direction
Pat Sito Art Department Manager
Kevin MacLean Animation
Damon Bard Sculptor
Kristof Serrand Supervising Animator
David Caeiro Cebrián Visual Effects
Mark Binder Sound Designer
Kathy Zielinski Animation
Paul Chung Supervising Animator
Steve Cunningham Animation
Emilio Ghorayeb Animation
Morgan R. Kelly Animation
Marek Kochout Animation
John P. Rand Modeling
Bill Diaz Animation
Willy Harber Animation
Kathy Altieri Production Design
Alastair King Orchestrator
Michael Miller ADR Mixer
Terry Claborn Color Timer
Andrea McCarthy Paul Production Accountant
Mark Fattibene CG Supervisor
Mark Coffey Assistant Sound Editor
James Ashwill Foley Mixer
Marny Nahrwold Production Supervisor
Abhay Manusmare Score Engineer
Alan Meyerson Scoring Mixer
Chris Wahl Animation
Frank Wolf Scoring Mixer
Melchior Zwyer Props
Erik Mattson CG Supervisor
Matthieu Grospiron Lighting Artist
Jeff Snow Head of Story
Kristen D. Chidel Executive In Charge Of Production
Kristen D. Chidel Production Executive
Amanda Deering Jones Script Coordinator
Michael Zavala Modeling
Dave Walvoord CG Supervisor
Mark Berrow Musician
Mo Henry Negative Cutter
Tom Boyd Musician
James Thatcher Musician
Donnachada Daly Animation
Charlie Ramos Modeling
Celeste Leger Casting Assistant
Ray Felipe Script Researcher
Andy Sisul Assistant Sound Editor
Theodore Anthony Lee Ty Animation
Steve Lee Sound Effects Editor
Reuben Simon Foley Editor
Craig Ring Visual Effects Supervisor
Jennifer Dahlman Production Supervisor
Bert Poole CG Supervisor
Milton E. Rodriguez-Rios CG Supervisor
Mark Schoellkopf Post Production Assistant
Rodrigo Ortiz-Parraga Foley Editor
Rachel Bolt Musician
Jeff Chasin Production Coordinator
Raffaella Filipponi Animation
Fredrik Nilsson Animation
Jason Reisig Supervising Animator
Steve McGrath Modeling
Nicholas Bucknall Musician
Bart Feliciano Systems Administrators & Support
John O'Sullivan Systems Administrators & Support
William Salazar Supervising Animator
Heather Knight Animation
Eric Daniels Animation
Ben Rush Animation
Patrick Marc Hanenberger Visual Development
Max Boas Visual Development
Antony Gray Animation
Vicki Hunter Finance
Terri Anderson Finance
Kevin Edwards Lighting Artist
Dennis Recchia Lighting Artist
Mary M. Quinn Administrative Assistant
Ariandy Chandra Title Designer
Stuart Sumida Thanks
Arnaud Berthier Animation
Alex McDonnell Assistant Editor
Bruce Seifert Production Manager
James Hull Animation
Sean Sexton Animation
Scott Wright Animation
Maurissa Horwitz First Assistant Editor
Mary Blee Associate Editor
Tony Siruno Character Designer
Amy Rae Jones Lighting Artist
Jeff Wagner Modeling
Scott Kilty Systems Administrators & Support
Craig Rittenbaum Production Supervisor
Michael Lynn Production Coordinator
Larry Weisberg Production Office Coordinator
Jakob Hjort Jensen Character Designer
Gregory Brentin Supervising Technical Director
Paul Duncan Visual Development
Roberto Espanto Domingo Animation
Derek Mann Systems Administrators & Support
Fern Lee Thanks
Jaewon Lee Modeling
Darci Zalvin Animation Supervisor
Jeffrey Joe Animation
Joshua West Modeling
Liang-Yuan Wang Lighting Artist
Aaron Kirby Animation
Wendy Berry Campbell Production Coordinator
Dave Burgess Supervising Animator
Shaun Collaco Lighting Artist
Dan Newell Musician
Stephen E. Ross Systems Administrators & Support
Stephanie C. Lee Production Coordinator
Jeremy Bernstein Animation
Eric Deuel Animation
Sean Mahoney Animation
Luci Napier Animation
Jason Schleifer Animation
William Opdyke Visual Effects
Paul Rademacher Visual Effects
Kevin Vassey Visual Effects
John Hill Supervising Animator
John R. Miller Systems Administrators & Support
Lei Han Lighting Artist
Alison Fedrick Donahue Production Supervisor
Christopher Leahy Production Coordinator
Nadja Bonacina Modeling
Chris Kirshbaum Animation
Ellen Coss Associate Producer
Christian Kubsch Producer
Paul Shardlow Art Direction
Kolja Erman CGI Director
Ben H. Kwa Software Engineer
Philip K. Livingston Jr. Animation
Jennifer L. Hoskin Actor's Assistant
Tiffany Moss Actor's Assistant
Tony Clarke Additional Music
Gianni Aliotti Compositors
Jonathan Snowden Musician
Angel G. Salinas Production Coordinator
David Juan Bianchi Production Coordinator
Kathy Cavaiola Production Supervisor
Laurence Cottle Musician
Michael H. Lee Visual Effects Technical Director
Joe Palrang CG Supervisor
Hernan Silberman Software Engineer
Joshua Pruett Script Coordinator
Joshua Pruett Story Coordinator
Christopher Lexington Lighting Artist
Ozgur Ustundag Lighting Artist
Malia P. Russell Production Coordinator
Patrice Avery Production Supervisor
Matt Pomeroy Production Supervisor
Bethany Wilksen Production Supervisor
Caprice Ann Ridgeway Researcher
Josephine Nericcio First Assistant Sound Editor
Christopher Lee Capel Animation
Beau DeSilva Animation
Scott Claus Animation
Thomas Estrada Animation
Tim Ingersoll Animation
Sean McLaughlin Animation
Claire Morrissey Animation
Jim Van der Keyl Animation
Tony K. Williams Modeling
Hyun Huh Modeling
Ron Lukas Visual Development
Ritchie Sacilioc Visual Development
Andy Chen VFX Artist
Jim Mainard Head of Research
Courtney Bishop ADR Recordist
Wayne Hellinger Post Production Coordinator
Lok Ming Hwa Layout Supervisor
David Soren Story Artist
Julie Imboden Keel Music Coordinator
Dan A. Walker Animation Technical Director
Max Boas Matte Painter
Brendan O'Connor Production Assistant
Damon O'Beirne Cinematography
Damon O'Beirne Head of Layout






















ikwilfilmskijken © 2020