Beestenboel (2006)

Animatie, Komedie, Familie
Koe Otis en zijn vrienden op de boerderij dollen veel met elkaar en halen geintjes uit met mensen. Wanneer Otis echter plotseling de verantwoordelijkheid over de boerderij krijgt, moet hij zich bewijzen als de leider en zorgen dat de zaken orderlijk verlopen.

Beestenboel Film Info

Score: 5.852/10 van 1022 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-08-04
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: Steve Oedekerk
Productie Studios: O Entertainment, Nickelodeon Movies, Paramount, Omation, Kumar Mobiliengesellschaft mbH & Co. Projekt Nr. 2 KG
Productie Land: Germany, United States of America


Beestenboel Trailer


Kevin James
als Otis the Cow (voice)
Courteney Cox
als Daisy the Cow (voice)
Sam Elliott
als Ben the Cow (voice)
Danny Glover
als Miles the Mule (voice)
Wanda Sykes
als Bessy the Cow (voice)
Andie MacDowell
als Etta the Hen (voice)
David Koechner
als Dag the Coyote (voice)
Jeffrey Garcia
als Pip the Mouse (voice)
Cam Clarke
als Freddy the Ferret (voice)
Rob Paulsen
als Peck the Rooster / Gopher / Pizza Twin #1(voice)
Tino Insana
als Pig the Pig (voice)
Dom Irrera
als Duke the Dog (voice)
S. Scott Bullock
als Eddy the Cow (voice)
John DiMaggio
als Bud the Cow / Officer O'Hanlon (voice)
Maurice LaMarche
als Igg the Cow (voice)
Madeline Lovejoy
als Maddy the Chick (voice)
Earthquake
als Root the Rooster (voice)
Steve Oedekerk
als Snotty Boy / Mr. Beady / Snotty Boy's Father (voice)
Maria Bamford
als Mrs. Beady (voice)
Fred Tatasciore
als Farmer (voice)
Peter Stenstrom
als Skunk (voice)
Jill Talley
als Snotty Boy's Mother (voice)
Laraine Newman
als Snotty Boy's Friend (voice)
Katie Leigh
als Snotty Boy's Friend / Additional Barnyard Voices (voice)
North Mississippi Allstars
als Barn Boys (voice)
Anna Pistor
als Chick (voice)
Thomas Pistor
als Chick (voice)
Eliana Bendetson
als Chick (voice)
Paul Butcher
als Chick (voice)
Khamani Griffin
als Chick (voice)
Arlo Levin
als Chick (voice)
Liliana Mumy
als Chick (voice)
Cydney Neal
als Chick (voice)
Cate Ozawa
als Chick (voice)
Isaiah Tefilo
als Chick (voice)
Georgia Van Newkirk
als Chick (voice)
Joni Allen
als Singer (voice)
Leigh French
als Additional Barnyard Voices (voice)
William Calvert
als Additional Barnyard Voices (voice)
Julianne Buescher
als Additional Barnyard Voices (voice)
Nicholas Guest
als Additional Barnyard Voices (voice)
Audrey Wasilewski
als Additional Barnyard Voices (voice)
Phil Proctor
als Additional Barnyard Voices (voice)
Archie Hahn
als Additional Barnyard Voices (voice)
Chad Einbinder
als Additional Barnyard Voices (voice)
Keith Anthony
als Additional Barnyard Voices (voice)
Claudette Wells
als Additional Barnyard Voices (voice)
Lynne Marie Stewart
als Additional Barnyard Voices (voice)
Christie Mellor
als Additional Barnyard Voices (voice)
Justin Shenkarow
als Additional Barnyard Voices (voice)
Jacqueline Pinol
als Additional Barnyard Voices (voice)
Nika Futterman
als Additional Barnyard Voices (voice)
Eddie Frierson
als Additional Barnyard Voices (voice)
Billy Weber Editor
John Debney Original Music Composer
John Debney Conductor
Steve Oedekerk Director
Steve Oedekerk Producer
Steve Oedekerk Writer
Karyn Rachtman Executive Music Producer
Jeff Carson Music Editor
Michael Hilkene Supervising Sound Editor
Odin Benitez Sound Designer
Glenn Curry Storyboard Artist
Nicholisa Contis Associate Producer
Paul Marshall Producer
Mark Beam Associate Producer
Mark Beam Character Designer
Aaron Parry Executive Producer
Julia Pistor Executive Producer
Andrew Egiziano Associate Producer
Paul D. Calder Editor
Philip A. Cruden Production Design
Philip A. Cruden Art Direction
Pam Marsden Producer
Kevin Kaska Orchestrator
Curtis A. Koller Casting
Danik Thomas Assistant Editor
G.W. Brown ADR Editor
Ramsey Ann Naito Executive In Charge Of Production
Ryan Maguire Foley Mixer
Devon Bowman Production Sound Mixer
Robin Harlan Foley Artist
James Wright Dolby Consultant
Gabriel Guy Sound Mix Technician
Linda Lew Foley Editor
Yann Delpuech Sound Effects Editor
Steven Clay Hunter Supervising Animator
Kristine Familletti Script Supervisor
Dale E. Grahn Color Timer
William Jacobs Sound Editor
Leslie Barker Production Manager
Eric Oliver Animation
Ivaylo Anguelov Layout
Andre Medina Animation
Bill Schwab Art Department Manager
Rick Moser Compositors
Mark Dinicola Digital Intermediate Colorist
Mike Bodkin Production Coordinator
Leonard F.W. Green Special Effects
Christine Dougherty Digital Intermediate Producer
Pernell L. Salinas First Assistant Sound Editor
Steve Baker Animation Supervisor
Brad Dechter Orchestrator
Jeff Gomillion ADR Mixer
Philip Rogers ADR Recordist
Mark Berrow Musician
Todd Grimes Character Modelling Supervisor
Zachary J. Rose Animation Production Assistant
A.K. Madhavan Executive Producer
Sonia Meza-Leon First Assistant Accountant
Asako Miyamori Set Dresser
Kyle Morgan Art Department Production Assistant
Anand Pawar Dialogue Editor
Patrick Beauchamp Lighting Artist
Tom Capizzi CG Supervisor
Rosie Galvin Visual Effects Coordinator
Annick Harmel-Tourneur Rigging Supervisor
Steve Kolbe Layout Supervisor
Martin Lauzon Visual Effects Supervisor
Joaquin Pecheur Digital Compositor
Johann Quéré Visual Effects
Bharat Waskar Matte Painter
Charlie Winter Lighting Supervisor
Mel Rapster Lighting Production Assistant
Dominique Monfery Animation Director
Margaret Johnson-Holzendorf Associate Editor
Matt Voges Editorial Coordinator
Leo Josefsson Music Producer
Angela Reid Music Coordinator
Steven C. Butwell Production Assistant
Sydney S Matthews Production Intern






















ikwilfilmskijken © 2024