6.167

Believe (2013)

Drama

Believe Film Info

Score: 6.167/10 van 33 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-10-04
Lengte: 94 Minuut / 1:34
Regisseur: David Scheinmann
Productie Studios: Wachafilm, Bill and Ben Productions
Productie Land: United Kingdom

Believe Foto's


Believe Trailer


Natascha McElhone
als Erica Gallagher
Brian Cox
als Matt Busby
Toby Stephens
als Dr. Farquar
Kate Ashfield
als Helen
Anne Reid
als Jean Busby
Philip Jackson
als Bob
Richard Strange
als Father Brian
Jack Smith
als Georgie Gallagher
Danny Scheinmann
als Billy
Joshua Dunne
als Steve
Finlay Preston
als Frankie
Harry Armes
als Harry
Jack Armes
als Barry
Sam Wisniewski
als Paul
Aine O'Duffy
als Sinead
Spencer Jack Phillips
als Spence
Peter Dale
als Referee
Lucas Boylan
als Lions Youth Brass Band Member
Samuel Boylan
als Lions Youth Brass Band Member
Robert Dakin
als Lions Youth Brass Band Member
Jordan Edge
als Lions Youth Brass Band Member
Jack Gresty
als Lions Youth Brass Band Member
Rhys Kerry
als Lions Youth Brass Band Member
Harry Mace
als Lions Youth Brass Band Member
Edwin Morris
als Lions Youth Brass Band Member
Luke Murphy
als Lions Youth Brass Band Member
Christopher Parker
als Lions Youth Brass Band Member
Michael Parker
als Lions Youth Brass Band Member
Oliver Smedley
als Lions Youth Brass Band Member
William Gordon
als LGS Boys Team
Ryan Wakelam
als LGS Boys Team
Scott Cooper
als LGS Boys Team
Luke Mills Flemming
als LGS Boys Team
Paul Stanley
als LGS Boys Team
Stephen Stanley
als LGS Boys Team
Abe Lisberg
als LGS Boys Team
Raif Clarke
als Bailey
Jon-Paul Gates
als Journalist
David Annen
als Journalist
Daniel Swann
als Bobby Charlton
Malcolm Raeburn
als Exam Master
Luke Todd
als Helen's Fella
Tony Sweeney
als LGS Coach
Roy Rigby
als The Mayor
Jessie Wright
als Mayor's Wife
Anita Gupta Set Decoration
Christian Henson Original Music Composer
Brent Emery Co-Executive Producer
Craig Irving Sound Re-Recording Mixer
Gary Shaw Director of Photography
Sav Akyüz Visual Effects Editor
Justin Peyton Producer
Ben Timlett Producer
Ben Timlett Second Unit Director
David Scheinmann Director
David Scheinmann Writer
André Jacquemin Sound Designer
André Jacquemin Sound Supervisor
Massimiliano Durante Writer
Massimiliano Durante Story
Carmelo Pennisi Writer
Carmelo Pennisi Story
Manuela Noble Producer
Pawlo Wintoniuk Draughtsman
Margarita Doyle Line Producer
Michael Feinberg Foley Editor
Jane Jackson Script Supervisor
Julian Rodd Editor
Jack Stew Foley Artist
Ricky Butt Foley Artist
Dave Judge Stunt Coordinator
William Tracey Gaffer
Peter Gaudino Sound Mixer
Sarah Shepherd Dialect Coach
Charlotte Rogers Makeup Artist
Maggie Monteith Co-Executive Producer
Matt Biffa Music Supervisor
Daniel Bishop Steadicam Operator
Daniel Bishop "B" Camera Operator
Jason Iqbal First Assistant "B" Camera
Dario Swade Foley Mixer
Mick Ward First Assistant Director
Sandra Coulson Second Assistant Camera
Jemma Carballo Makeup Artist
Nic Pallace Art Direction
Andy Merchant Stunt Coordinator
Jonathan Davies Unit Manager
Dan Crinnion Assistant Editor
Paul Kemp Key Grip
Tom White Second Assistant Director
Andrew Henstock Location Assistant
Joanna Macklin Costume Supervisor
Ben Jeffes Boom Operator
Tim Waller Colorist
Jerry Richards Foley Artist
Sarah Gardiner First Assistant Camera
Alex Kaye-Besley Second Assistant Director
Lyndon S. Hellewell Stunt Driver
Ben Foskett Orchestrator
Caroline Harper Standby Art Director
Debbie Ormrod Makeup Trainee
Barney Batchelor Camera Trainee
Jamie Hamer Third Assistant Director
Mark Sandell Executive Producer
Glen Carroll Third Assistant Director
Sarah Teboul Production Accountant
Mark Lo Executive Music Producer
Paul Ashley Co-Executive Producer
Ronnie Dick Co-Executive Producer
Andreas Geiger Co-Executive Producer
James Greenslade Co-Executive Producer
Hanspeter Jaberg Executive Producer
Bill Jones Co-Producer
Olenka Kipnis Co-Executive Producer
Peter Kleb Co-Executive Producer
Aurelio Landolt Executive Producer
Suzanne Landolt-Parker Co-Executive Producer
Henry Nevstad Co-Executive Producer
Arnold Pfister Co-Executive Producer
Dieter Reiff Co-Executive Producer
Frank Sauer Co-Executive Producer
Benno Schuler Co-Executive Producer
Sean Sharkey Co-Executive Producer
Walter Streuli Co-Executive Producer
Sean Lomax "B" Camera Operator
Sean Lomax Digital Imaging Technician
Jamie Lisa Jacquemin Assistant Sound Editor
Ruth Ley Production Coordinator
Shaun Bleasley Second Assistant "B" Camera
Joe Broady Camera Trainee
Joseph MacDonald Lighting Technician
Tony Hughes Best Boy Electric
Edward McCarthy Electrician
Craig Mellor Grip
Helen Priestley Art Department Assistant
Peter O'Rourke Property Master
Jennifer Lea Orford Costume Assistant
Joseph Cairns Location Manager
Christopher Evans Assistant Location Manager
Hilary King Studio Teacher
Stuart Brumpton Assistant Accountant
Diane McKaye Unit Publicist






















ikwilfilmskijken © 2024