6.056

Below (2002)

Thriller, Horror, Mysterie
De Amerikaanse onderzeeër U.S.S. Tiger Shark is op een routineklus tijdens de Tweede Wereldoorlog. Het zal voor de crew, samengepakt in de nauwe gangen van de boot, echter een angstaanjagende ervaring worden wanneer er vreemde dingen beginnen te gebeuren op de boot.

Below Film Info

Score: 6.056/10 van 382 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-08-11
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: David Twohy
Schrijvers Darren Aronofsky, David Twohy, Lucas Sussman.
Productie Studios: Protozoa Pictures, Dimension Films
Productie Land: United States of America

Below Foto's


Below Trailer


Matthew Davis
als Odell
Bruce Greenwood
als Brice
Olivia Williams
als Claire
Zach Galifianakis
als Weird Wally
Scott Foley
als Coors
Holt McCallany
als Loomis
Nick Chinlund
als Chief
Jason Flemyng
als Stumbo
Dexter Fletcher
als Kingsley
Andrew Howard
als Hoag
Christopher Fairbank
als Pappy
Matthew Leitch
als Zap
Jonathan Hartman
als Bernard Schillings
David Twohy
als British Captain
Chuck Ellsworth
als Navy Pilot
Crispin Layfield
als Navy Lookout
Sebastian Knapp
als Sonar #1
Max Casali
als Air Manifold
Alexis Conran
als Helmsman
Gary Broadway
als Mess Steward
Tim Plester
als Motormac
Craig Blake
als Steward
Mitchell Barnett
als Bow Planesman
David Crow
als Sonar #2
Nick Hobbs
als Captain Winters
Chris Bridgeman
als Stern Planesman
Paul Bayfield
als Radar Operator (uncredited)
Gary Bunn
als Submariner (uncredited)
John Colton
als Ensign Long (uncredited)
David Gries
als Rescue Sailor (uncredited)
DJ Perry
als Rescue Sailor (uncredited)
Harry Cohen Sound Editor
Bob Weinstein Executive Producer
Harvey Weinstein Executive Producer
Graeme Revell Original Music Composer
Mary Vernieu Casting
Scott Martin Gershin Sound Designer
Scott Martin Gershin Supervising Sound Editor
Daniel Hubbard Casting
Martin Hunter Editor
Darren Aronofsky Screenplay
Darren Aronofsky Producer
Eric Watson Producer
Richard Roberts Set Decoration
Anne McCarthy Casting
Mark Bartholomew Draughtsman
Fred Hole Art Direction
Elizabeth Waller Costume Design
Charles Dwight Lee Production Design
Bryan Bowen Sound Editor
Sam Conway Special Effects Coordinator
Ian Wilson Director of Photography
Paul Jennings Stunt Coordinator
David Twohy Screenplay
David Twohy Director
Roger Bowles Draughtsman
Peter Gleaves ADR Mixer
Andrew Rona Executive Producer
Tracy Adams Assistant Editor
Lucas Sussman Screenplay
Sue Baden-Powell Producer
Christopher Atkinson Sound Assistant
Felicia Fasano Casting
Joshua Winget Music Editor
Peter Chiang Visual Effects Supervisor
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Patrick Cyccone Jr. Sound Re-Recording Mixer
Eric Flickinger Sound Recordist
Kimaree Long Dialogue Editor
Kimaree Long ADR Editor
Branden Spencer Sound Editor
Greg Zimmerman ADR Recordist
Freddy Luis Casting Associate
Tim Boggs ADR Editor
Mark Harris Supervising Art Director
Kerry Ann Carmean Foley Editor
Annie Crawford Costume Supervisor
Georgia Simon ADR Voice Casting
Alan Rankin Sound Editor
Sarah Robinson Art Department Coordinator
Terry Royce Props
Richard Bain Digital Effects Supervisor
Caron Weidner Sound Editor
Mark Freund Visual Effects Supervisor
Blair Scheller Boom Operator
Mark Indig Co-Producer
Tom Ozanich Sound Editor
Anthony Caron-Delion Draughtsman
Fay McConkey Visual Effects Producer
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
David Norris Camera Operator
Hugh Waddell ADR Supervisor
Brian McNulty Post Production Supervisor
Bryn Court Sculptor
Brian Fredrickson Sound Recordist
Richard Dwan Jr. Dialogue Editor
Richard Dwan Jr. ADR Editor
John Seymour Visual Effects Editor
Alex Hope Visual Effects Producer
George Kohut Camera Operator
Vince McGahon Steadicam Operator
Mike Valentine Underwater Camera
Hilary Fagg Script Supervisor
Mary Tallman Script Supervisor
Zack Davis ADR Editor
Greg Steele ADR Mixer
Mark Choi Sound Editor
Michael Bruce Ellis Compositor
Peter Zinda Sound Editor
Laura Graham ADR Editor
John Bailie First Assistant Camera
Christof Roche-Gordon Key Costumer
Michael Green Focus Puller
Patric Scott Unit Publicist
Frances Hannon Makeup Department Head
Frances Hannon Hair Department Head
Daniel Parker Prosthetic Designer
Paul J. Hayes Construction Coordinator
Waldo Mason Special Effects Makeup Artist
Chris Ryan CGI Supervisor
Peter Talbot Second Unit Director of Photography
Michael Zoumas Co-Producer
Debs Richardson Assistant Editor
Remo Tozzi Draughtsman
Peter Lindsay Production Sound Mixer
Kelly R. Borisy Key Grip
Robert C. Lusted First Assistant Editor
Michael Hatzer Color Timer
Danny Espey Electrician
Fae Hammond Makeup Artist
Steve Hamilton Special Effects Supervisor
Norman Smith Gaffer
Craig S. Jaeger Foley Editor
Andy Hopkins Key Grip
Mo Henry Negative Cutter
David Daniels First Assistant Director
Gavin Buckley First Assistant Editor
Dan Schroer Camera Loader
Toby Ford First Assistant Director
Fred Folmer Best Boy Grip
Makiko Carlson Assistant Camera
Gary Smith Grip
Christian Joyce Boom Operator
Pip Hare Second Assistant Camera
Dylan Jones Camera Trainee
Carol Kupisz Graphic Designer
Chris Atkinson Sound Assistant
Gary B. Goldman First Assistant Director
Rossana Parker Makeup Artist
Alex Smith Art Department Assistant
Gari Bacon Props
Michelle Mann Assistant Camera
Will Correia CG Artist
Heather MacPhee Ryan Compositor






















ikwilfilmskijken © 2023