5.8

Beyond the Reach (2014)

Thriller
Ben, een jongeman werkzaam als gids bij de jacht, wordt door de rijke zakenman Madec uit Los Angeles ingehuurd om op dikhoornschapen te jagen. Hun excursie in de Zuidwestelijke woestijn loopt al snel uit de hand wanneer de enthousiaste Madec per ongeluk een oude mijnwerker doodschiet. Vervolgens probeert hij Ben om te kopen in de hoop dit voorval geheim te houden.

Beyond the Reach Film Info

Score: 5.8/10 van 284 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-09-06
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: Jean-Baptiste Léonetti
Schrijver: Stephen Susco
Productie Studio: Furthur Films
Productie Land: United States of America

Beyond the Reach Foto's


Beyond the Reach Trailer


Michael Douglas
als Madec
Jeremy Irvine
als Ben
Hanna Mangan Lawrence
als Laina
Ronny Cox
als Sheriff Robb
Martin Palmer
als Charlie (uncredited)
Patricia Bethune
als Secretary
David Garver
als Ben's Father (uncredited)
Michael Douglas Producer
Ellen Mirojnick Costume Consultant
Russell Carpenter Director of Photography
Birgitta Bjerke Ager/Dyer
Stephen Susco Screenplay
Stephen Susco Executive Producer
Clark Hunter Production Design
Christopher Sheldon Sound Supervisor
Marisa Frantz Set Designer
Carmen Cuba Casting
Dickon Hinchliffe Original Music Composer
Robb White Novel
Jo Edna Boldin Casting
Lahly Poore Costume Design
Yagmur Kaplan Dialogue Editor
Michael Eaves Digital Intermediate Colorist
Joy Ellison Dialect Coach
Adam Wolfe Editor
Jean-Baptiste Léonetti Director
Philip Elway Executive Producer
Alton Walpole Line Producer
James F. Oberlander Art Direction
Chance Romero Production Coordinator
Mamie Mitchell Script Supervisor
Blair Leonard Key Makeup Artist
Sarah Robinson Scenic Artist
Mara Herdmann Set Costumer
Sandy Gendler Sound Effects Editor
Matthew Whitehurst Sound Editor
Kiku Vidal Foley Artist
Brent Brewington Boom Operator
Edgar Vidal Sound Designer
Edgar Vidal Foley Supervisor
Bill Holmquist Construction Coordinator
Mikael Sandgren Music Editor
Clay Enos Still Photographer
Peter C. Clarke Property Master
Jimmy Romano Stunt Coordinator
Corey Welk Makeup Effects
Maria Bentfield Key Set Costumer
Will Arnot Camera Operator
Dan Delgado Gaffer
Dan Delgado Chief Lighting Technician
Claudia Breckenridge Hair Department Head
Robert Mitas Producer
Diego Panadisi Visual Effects Producer
Diego Panadisi Co-Producer
Greg Strasz Visual Effects Supervisor
Greg Strasz Co-Producer
Jeremy E. Wilcox Production Accountant
Jeremy E. Wilcox Associate Producer
Alphonse Swinehart Main Title Designer
Pablo Perea Painter
Edward McLoughlin Set Decoration
Alicia Castro Chicol Art Department Coordinator
Nolan Hughes ADR Editor
Daniel Holt Special Effects Coordinator
Cristina Sansone Visual Effects Editor
Chris Tergesen Music Editor
Juliet Hyde-White Costume Supervisor
Debra Chapman Seamstress
Marie A. Kohl Casting Associate
Chip Byrd First Assistant Camera
Chip Byrd First Assistant "A" Camera
Francesca Esposito Visual Effects Coordinator
Wittney Horton Casting Associate
Dale Glenn Waseta Video Assist Operator
David Greene Special Effects Supervisor
Colin Zaug Leadman
Bayard Carey Sound Mixer
Victoria Carlson Painter
Brian Malone Best Boy Grip
Evan Fisher Additional Editing
Stephen Lippross Production Supervisor
Lance Cheatham Set Dresser
Jeff Bettis Grip
Joe Bacharka Best Boy Electric
Josh Kupanoff Assistant Sound Editor
Wynema Chavez Ager/Dyer
Julia Ballou Casting Assistant
Eli Schneider Lighting Technician
Erik Vidal Foley Artist
Ian Hanna Dolly Grip
Lynn Lockwood Camera Operator
Sean Wright Grip
Rafel Montoya Digital Imaging Technician
Nick Shuster First Assistant "B" Camera
Rob Salviotti Second Assistant "A" Camera
Bryan Perkal Makeup Artist
Jean E. Jacobson First Assistant Accountant
Ester Kim Set Dresser
Atom Crawford Grip
Lorrie Latham Extras Casting
Lonam Fogleman Set Dresser
Josh Mason Production Secretary
Cory L. Bol Travel Coordinator
Matt Miller Set Dresser
Kurt Kornemann Key Grip
Natalie Heltzel Digital Intermediate Producer
Diego Arroyo Lighting Technician
Kaaren F. Ochoa First Assistant Director
Rocky De la Vega Painter
Joey Bacharka Lighting Technician
Justin P. Boyes Grip
Tim Naylor Grip
Michael Hackett Lighting Technician
Bruce Lewis Lighting Technician
Robert L. Palmer Lighting Technician
Alexander Paul Second Assistant "B" Camera
Adrian Lobato Greensman
Vincent Berardi Prop Maker
Mike Blatner Prop Maker
David Battenberg Sculptor
William J. Albarez Set Dresser
Lelan Keffer Set Dresser
Matteo Petricone Compositing Supervisor
Gianluca De Pasquale Digital Compositor
Diego Fileri Digital Compositor
Joseph Lefevre Digital Compositor
Emanuele Serra Digital Compositor
Pietro Silvestri Visual Effects Production Manager
Anthony Prochaska Assistant Sound Editor
Cathy Marshall Payroll Accountant
Kelly Urig Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2021