Bill & Ted Face the Music (2020)

Komedie, Sciencefiction, Avontuur
Om hun rock-'n-roll-bestemming te vervullen, gaan de nu middelbare leeftijdsvrienden Bill en Ted op een nieuw avontuur wanneer een bezoeker uit de toekomst hen waarschuwt dat alleen hun lied het leven kan redden zoals wij dat kennen. Onderweg worden ze geholpen door hun dochters, een nieuwe lichting historische figuren en een paar muzieklegendes - om het lied te zoeken dat hun wereld recht zal zetten en harmonie zal brengen in het universum.

Bill & Ted Face the Music Film Info

Score: 5.905/10 van 858 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-08-27
Lengte: 78 Minuut / 1:18
Regisseur: Dean Parisot
Schrijvers Ed Solomon, Chris Matheson.
Productie Studios: Endeavor Content, Hammerstone Studios, Lakeview Entertainment, TinRes Entertainment, Many Rivers Productions, Cittadino/Dugan Entertainment, Dial 9, Orion Pictures
Productie Land: Bahamas, Canada, United States of America


Bill & Ted Face the Music Trailer


Keanu Reeves
als Ted Logan
Alex Winter
als Bill S. Preston
Kristen Schaal
als Kelly
Samara Weaving
als Thea Preston
Brigette Lundy-Paine
als Billie Logan
William Sadler
als Death
Anthony Carrigan
als Dennis Caleb McCoy
Erinn Hayes
als Princess Elizabeth
Jayma Mays
als Princess Joanna
Hal Landon Jr.
als Chief Logan
Beck Bennett
als Deacon Logan
Kid Cudi
als Kid Cudi
Amy Stoch
als Missy
Holland Taylor
als The Great Leader
Jillian Bell
als Dr. Taylor Wood
Dave Grohl
als Dave Grohl
DazMann Still
als Jimi Hendrix
Jeremiah Craft
als Louis Armstrong
Sharon Gee
als Ling Lun
Patty Anne Miller
als Grom
George Carlin
als Rufus Hologram (archive footage)
Piotr Michael
als Rufus (voice)
Shoshana Bean
als First Noble
Sharon K. London
als Second Noble
Al Vicente
als Lead Scientist
Jared Bankens
als Jesus / Young Ted
Ed Solomon
als Stupid Demon
Chris Matheson
als Ugly Demon
Kelly Carlin-McCall
als Head Technician
Mickey Gooch Jr.
als Clete
Billy Slaughter
als Young Bill
Reece Loustalot
als Babe Ruth
William E. Harris
als George Washington
Kimberly Stockton
als Queen Elizabeth
Christian Scott
als Noble
Bridget Andrews
als Cleopatra
Artis Burney
als Buddha
Gretchen Byers
als Renaissance Lady
Georgia Cohran
als Harriet Tubman
David Calloway
als Roman Soldier
John Devilman
als Roman Soldier
Bailie Duzaut
als Female Celt
Andrea Garcia
als Gypsy
Gabriel Derrick
als Gypsy
Maddison Nicolosi
als Gypsy
Kallie Glidewell
als Flapper
Xavier Leblanc
als Pharaoh
Joseph Martin
als Elizabethan Nobleman
Kharismisa Morris
als Josephine Baker
Ned Yousef
als Gandhi
Eliana Ruiz
als Indira Gandhi
Tommie Wong
als Kubla Khan
Lindy Ariff
als Amelia Earhart
Diana Barnes
als Frida
Alberto Corrales
als Spanish Count
Scott Gelpi
als Native Chief
Andrian Harabaru
als Cellist
Dylan Langlois
als Rifleman
Nick Garrison
als Hendrix Band Member
Jeff Pagano
als Noelle Redding
Dijon Lodree
als Caveman
Jeremy Thomas
als Caveman
Alexis Long
als Cavewoman
Suzy Cole
als Scientist
Alex Halpern
als Scientist
Kierra Luv
als Scientist
Bill Prady
als Scientist
Nicolas Bosc
als Caveman (uncredited)
Daniel Dorr
als Mozart (uncredited)
Gregory Hobson
als Tough Prisoner (uncredited)
'Weird Al' Yankovic
als Guy Playing Accordion (uncredited)
William Buster Benefield
als Wedding Guest (uncredited)
Michael Biss
als Umpire (uncredited)
Maydelle Clarice
als Renaissance Dancer (uncredited)
Guillermo Rodriguez
als Guy in Shower (uncredited)
Matt Gorman
als Fan Playing Air Guitar (uncredited)
John Morzen
als Man in Lounge (Uncredited)
Julia Holt
als Tambourine Player (uncredited)
Jeanne McCarthy Casting
Steven Soderbergh Executive Producer
William Sadler Executive Producer
Mark Isham Original Music Composer
Shelly Johnson Director of Photography
Keanu Reeves Executive Producer
Ed Solomon Screenplay
Ed Solomon Producer
Scott Kroopf Producer
Catherine Harper Foley Artist
Jeff Carson Music Editor
Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Dean Parisot Director
Don Zimmerman Editor
Bill Corso Makeup Department Head
Bill Corso Makeup Designer
Alex Winter Executive Producer
Chris Matheson Screenplay
Chris Matheson Executive Producer
Jeff Yagher Sculptor
Rodrigo Armendariz VFX Artist
Glenn Curry VFX Artist
Jean-Louis Darville Visual Effects Supervisor
David Hillary Unit Production Manager
David Hillary Line Producer
David Hillary Associate Producer
David Hillary Co-Producer
Scott Fischer Executive Producer
Luc Julien Visual Effects Supervisor
Kevin Yagher Makeup Effects
Kevin Yagher Makeup Effects Designer
Nicole Abellara Hallman Casting
Pierre Buffin Executive Visual Effects Producer
Jeanette Volturno Line Producer
Jonathan Leahy Music Supervisor
Randi Mavestrand Makeup Department Head
Steve Neal Sound Re-Recording Mixer
Leslie Woo Casting
Brent Caballero Location Casting
Eric Sanford Senior Generalist
Melanie Jones Production Design
Lucas Salton Visual Effects Supervisor
Randy Singer Foley Mixer
Eliot Brasseaux Lighting Technician
Eliot Brasseaux Electrician
Dennis Liddiard Key Makeup Artist
Grant Guthrie Executive Producer
Philip Toolin Set Designer
Stephen M. Kelley Makeup Artist
Selina van den Brink Set Decoration
Doré Cermak Costumer
Aaron Barsky Second Unit First Assistant Director
Bryan Godwin VFX Artist
Andy Dylan Stunt Coordinator
Oscar Beguiristain Transportation Coordinator
Marylou Lim Assistant Costume Designer
Patti Perret Still Photographer
Deb Adair Sound Re-Recording Mixer
Casey Hotchkiss Camera Operator
Casey Hotchkiss "A" Camera Operator
Lisa Latter Location Manager
Budd Bird Key Hair Stylist
Donna Spahn Hair Department Head
Donna Spahn Hair Designer
Michael J. Urann Associate Producer
Frederic Breault CG Supervisor
Donnie Dean Special Effects Coordinator
James Madigan Second Unit Director
Laura Altmann Production Supervisor
Emily Tatum Makeup Artist
Jose Zamora Hair Department Head
Greg Morris Additional Camera
Cameron Frankley Sound Re-Recording Mixer
Cameron Frankley Sound Supervisor
Bailey Domke Makeup Artist
Bailey Domke Prosthetic Makeup Artist
John Sanacore Foley Mixer
T. Ryan Mooney Stunt Double
Christian Mercuri Executive Producer
Courtney Lether Makeup Artist
Nancy St. John Visual Effects Producer
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Charles Martin Inouye Music Editor
Jeri Baker Hairstylist
Carol Koch Sculptor
Bradford Bell Sound Mix Technician
Annabelle MacNeal Makeup Artist
Chris Welcker Production Sound Mixer
Bradley Gaines Visual Effects Compositor
Charles Baden Visual Effects Compositor
Makana Sylva Visual Effects Producer
Iggie Colomer Set Dresser
Heather Rae Miller Costumer
Thomas Floutz Painter
Robert Benavidez Special Effects
Chris Navarro ADR Mixer
Sherman Kew Storyboard Artist
Zak Faust Art Direction
Jennifer Starzyk Costume Design
Jennifer Starzyk Costume Designer
Benoit Touchette Executive Visual Effects Producer
Skip Kimball Digital Intermediate Colorist
Andre Green Rigging Gaffer
Jim Harrison Music Editor
Matt Kutcher Special Effects Supervisor
Eric Roberts Special Effects Technician
Brad Peterman First Assistant "A" Camera
Ted Barba Utility Stunts
David Zimmerman First Assistant Editor
David Sardi First Assistant Director
Daniel Coe Construction Coordinator
RIP Odebralski Special Effects Technician
Joe Dryden Utility Stunts
Cynthia Mourou Visual Effects Producer
Noémie Jacques Visual Effects Coordinator
Samuel Boisvert VFX Artist
Vincent Forand VFX Artist
Hershel Cohen Finishing Producer
Jon Michaels Supervising Sound Editor
Michelle Nyree Makeup Artist
Ashley Waldron Co-Producer
Justin Rader VFX Artist
Nikola Simeonov Visual Effects Supervisor
Amy Darden Amos Seamstress
Stephanie Weier Co-Executive Producer
Max Patrucco Key Rigging Grip
Charles B. Walker Best Boy Grip
Steve Ponce Producer
Mark Miscione Stunt Double
Jimi Ryan Key Grip
Jim Wayer Grip
Joe Sökmen Dolly Grip
Richard T. Hoover Grip
Chad Chamberlain Steadicam Operator
Chad Chamberlain "B" Camera Operator
Alex Lebovici Producer
Erdwin J. Clausen Jr. Special Effects Technician
Molly Federline Special Effects Technician
Matthew James Kutcher Special Effects
Ryan Chamberlain Grip
Nathan Fung Grip
Kevin Luster Grip
Dan Wyssmann Best Boy Grip
Jeff Brockton Utility Stunts
Eric Scott Williamson Second Unit
Troy Benjamin Video Assist Operator
Matthew Armstrong Utility Sound
Charlotte Jones Set Decorating Coordinator
Karin Joy Executive Visual Effects Producer
Valek Sykes Set Costumer
Leslie Sungail Costume Supervisor
Luke Cauthern Dolly Grip
Tedd Underwood Lighting Technician
Ernesto Cornejo Sculptor
James Roque Jr. Second Assistant Director
Courtney Jarrell Makeup Artist
John Ryan Jr. Executive Producer
Olivier Bolduc VFX Artist
Nathan Hughes Grip
Alexander Salazar Additional Second Assistant Director
Michael Callahan Digital Compositor
Eric Jacobo Visual Effects Coordinator
Ray Bouderau Executive Producer
Aaron Collins Production Supervisor
Chad Buehler Digital Compositor
Bianca Appice Makeup Artist
Jorge Luis German Video Assist Operator
Ryosuke Kawanaka First Assistant "B" Camera
Allison Cantor Additional Music
Ryan Farris Boom Operator
Laurence Provost VFX Artist
Mauricio Ruiz Concept Artist
Joe Iverson Gaffer
Antoine Rouleau VFX Artist
Lee Gren Tattoo Designer
Kenneth Armstrong Digital Compositor
Katie Wells Executive Visual Effects Producer
Francois Cote-Paquet Visual Effects Supervisor
William Banti VFX Artist
Graham Geraghty Second Second Assistant Director
Celina Barnette Production Coordinator
Dylan Coates Grip
Shannon de Vergnette Assistant Art Director
Edward Grad Matte Painter
Eric Desaulniers VFX Artist
Tim Dodge Set Dresser
Evan Yarbrough Storyboard Artist
David Easley Rigging Grip
Gayle Merindino Ager/Dyer
Michael Martino Additional First Assistant Camera
Paul Ferretti Special Effects
Zachary Blosser Additional First Assistant Camera
Zander White Second Assistant "A" Camera
Kazli Sullivan Tailor
Andrew Schwartz Visual Effects Compositor
Caitlin Disney Costumer
David Haring Producer
Richard Sanchez VFX Editor
Bradley Martin Best Boy Electric
Paige Winburne Art Department Coordinator
Thomas McGovern Electrician
Justine Paynat-Sautivet Visual Effects Producer
Jorin Ostroska Property Master
David Warburton Assistant Property Master
Michael Dares Leadman
Vincent Boucher-Cormier VFX Artist
Justin Kane Miller Special Effects Technician
Donovan Thibodeaux Utility Sound
Eric Ritter Grip
Rigney Sackley Second Assistant Camera
Ulla Gaudin Hairstylist
Mario Donio VFX Artist
Patrick W. Dugan Executive Producer
James Langdon Electrician
Heidi Bannon Set Costumer
Adam Lipscomb Camera Loader
Goeun Lee Everett Sound Effects Editor
Lana Mora Makeup Artist
Elias Duhe Jr. Special Effects Technician
Illya Laney Colorist
R. Scott Reid Co-Executive Producer
Preston Trahan Location Assistant
Taylor Fenno First Assistant "C" Camera
Chuck Lucia Special Effects Technician
Bradley Floyd Electrician
Curt Burlin Rigging Grip
François Trudel VFX Artist
Angela Ang Dialogue Editor
Troy Collins Jr. Special Effects
Thomas Lagana VFX Artist
Dallas Hollomon Grip
Allison Hilder Props
Michael Pickering Digital Compositor
Antoine Cosset Visual Effects Producer
Yann Austin VFX Artist
Nicolas Ndame VFX Artist
Mathieu Archambault VFX Artist
Adie Kaplan Set Designer
Eric Mancha VFX Artist
Stacy Brewer Set Costumer
Stacy Brewer Tailor
Cindy O'Connor Additional Music
Rebecca Wyman Casting Assistant
Ursula Hawks Hairstylist
Peter Steffan VFX Artist
Geoffrey Basquin Visual Effects Supervisor
Karen Clark Seamstress
Everett Brannon Makeup Artist
Brent Guttman Co-Executive Producer
Isabelle Clermont VFX Editor
Marion Gasqui VFX Editor
Sylvain Thibodeau VFX Editor
Evelyne Coté VFX Artist
Thomas Bacanu VFX Artist
Zhavier Dumont VFX Artist
Julie Pagé Visual Effects Coordinator
Mariève St-Laurent Visual Effects Coordinator
Elizabeth Macey Key Costumer
Gnatalie Crawford Set Costumer
Chelsea Caldwell Costume Coordinator
Richard F. Creedon Rigging Grip
Peter Sidoriak Compositing Supervisor
Travis Locke Stunt Double
David O. Whatley Sculptor
Florian Heilig VFX Artist
Todd Pecoul Set Dresser
Walker Kennedy CG Artist
Erin Killelea-Moreau Hairstylist
Jason La Rocca Scoring Mixer
Courtney Chenn Executive Producer
Waylen Lin Co-Executive Producer
Daniel Kirschner Sculptor
Ryan E. Murphy Visual Effects Compositor
Scott H. Cohen Co-Executive Producer
Elliot Grainge Executive Music Producer
Elliot Grainge Co-Producer
Jacqueline Mahan Co-Executive Producer
Bella Pace Co-Executive Producer
Marcus L. Rogers Co-Executive Producer
John Santilli Executive Producer
Lainey Dalton Makeup Department Head
Jordan Renee Graye Hairstylist
Linda Stamm Hairstylist
Chris Yagher Special Effects Makeup Artist
Jonathan M. Warren Second Second Assistant Director
Travis C. Acosta Set Dresser
Genevieve Bamburg Painter
Johnny Barksdale Propmaker
Dana Beahler Sculptor
Kenneth Bellmyer Painter
Giovanni Bijou Carpenter
William Boyle Painter
Alfonso Bradley Set Dresser
Brande Brown Painter
Dedric Cain Set Dresser
Erik Carpenter Sculptor
Jason Chaffin Sculptor
Justin Bruce Trevor Comiskey Propmaker
David Dionne VFX Artist
David Dionne 3D Artist
Richard Dorrity Propmaker
Lucien Fernandez Props
Jason Fraude Greensman
Ricardo Don Fredricks Painter
Jeremy Grannan Set Dresser
Shaynna Gueno Painter
Joseph Guerriero Sculptor
John Guillory Sculptor
Luke Hammond Propmaker
Erik Jon Holmberg Propmaker
Edward Johnson Propmaker
Ian Mayronne Greensman
Kip Morse Propmaker
Christopher Nicaud Propmaker
Nicole Joubert Pazos Art Department Coordinator
Ellis Powell Set Dresser
David Sessum Propmaker
Floyd Shepard Set Dresser
Joe Skinner Props
Clayton Stephens Sculptor
Jessica Taylor Set Decoration Buyer
Karl Tear Art Department Assistant
Susan Thompson Painter
Jeremy Williams Set Dresser
Dennis Bodenheimer Special Effects Technician
Santanna Dean Special Effects Technician
Emily Dorosky Painter
Ben Goldberg Special Effects Technician
Maggie Anne Goll Special Effects
Gordon Gross Special Effects Technician
Garrett Hernandez Special Effects Technician
Kurt Hilthon Special Effects Technician
Justin B. Johnson Special Effects Technician
Ashley Kopanski Special Effects Technician
Keith Lore Special Effects Technician
Michael May Special Effects Technician
Jeff Moshell Special Effects Technician
Miyo Nakamura Sculptor
Tim Phoenix Special Effects
William Robinson Special Effects Technician
Steve Wang Supervising Art Director
Taylor Weigel Special Effects Technician
Nicholas Winstead Sculptor
Tania Beaulieu VFX Artist
Florence Bichon VFX Artist
Alexandre Boesch-Brassens VFX Artist
Reine Bourgault VFX Artist
Matt Cashman Systems Administrators & Support
Joseph Charette VFX Artist
Deanna Chittum Digital Compositor
Ryan Coster VFX Artist
Paris Edlyn Deesing Visual Effects Coordinator
Valérie Dessureault VFX Artist
Kenny DiGiordano Pre-Visualization Supervisor
Francis Drolet VFX Artist
Florian Dubois VFX Artist
Maxime Ducharme VFX Artist
Chris Ferriter Executive Visual Effects Producer
Giovani Francis Visual Effects Coordinator
Sébastien Gagné VFX Artist
Katie Grenier VFX Artist
Ciprian Iorga VFX Artist
Eren Karabulut Visual Effects
Arthur Leung VFX Artist
Sam Margolius Executive Visual Effects Producer
Partipilo Massimo VFX Artist
Keegan McDougall VFX Artist
Alexandre Meneux VFX Artist
Gabriel Monette VFX Artist
Yecid Munoz VFX Artist
Emilie Pelletier VFX Artist
Michael Phan Digital Compositor
Michelle Polacinski Visual Effects Coordinator
Jérome Routhier VFX Artist
Hadrien Schlumberger Digital Compositor
Joshua John Simon Pre-Visualization Coordinator
Vikramjit Sorensangbam VFX Artist
Noemie St-Pierre VFX Artist
Olivier Thériault VFX Artist
Samuel Vachon VFX Artist
Mingyang Zhao VFX Artist
Hayden Ethan Lee Utility Stunts
Gus Bechtold Second Assistant Camera
Mike 'Big Mike' Bonnet Rigging Grip
Joey Chiappellone Lighting Technician
Brendan Devanie Loader
Larry Dorsey Jr. Best Boy Electric
Joshua Ermon Grip
Jonathan Fontenot Second Assistant Camera
Michael McLaughlin Gaffer
Robert Stenger Additional Camera
Alex Vucic Lighting Technician
Davaughn Williams II Grip
Mahmoud Elragheb Animation
Allison Agler Costumer
Reena Ray Costume Assistant
Nicole Schmitt Costume Assistant
Jordan Anonuevo Post Production Coordinator
Tyler Hohmann Assistant Location Manager
Arash Rezaei Music Arranger
Ray Suen Additional Music
Mary Frances Perlander Script Supervisor
Gerard Callahan Jr. Transportation Captain
Samir Alem Set Production Assistant
Collier Meyer Assistant Production Coordinator
Anne James Hairstylist






















ikwilfilmskijken © 2024