Black Adam (2022)

Actie, Fantasie, Sciencefiction
Duizenden jaren geleden kreeg een man magische krachten toebedeeld van tovenaar Shazam. Nadat de man zijn gaven voor kwaadaardige doeleinden gebruikte, werd hij eeuwenlang gevangen gezet. Nu staat hij op het punt eindelijk vrij te komen.

Black Adam Film Info

Score: 7.303/10 van 2583 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2022-10-19
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Jaume Collet-Serra
Productie Studios: New Line Cinema, Flynn Picture Company, Seven Bucks Productions, DC Films
Productie Land: United States of America


Black Adam Trailer


Dwayne Johnson
als Black Adam / Teth Adam
Aldis Hodge
als Hawkman / Carter Hall
Noah Centineo
als Atom Smasher / Al Rothstein
Sarah Shahi
als Adrianna Tomaz
Quintessa Swindell
als Cyclone / Maxine Hunkel
Marwan Kenzari
als Ishmael / Sabbac / King Ahk-Ton
Mo Amer
als Karim
Bodhi Sabongui
als Amon Tomaz
Pierce Brosnan
als Dr. Fate / Kent Nelson
James Cusati-Moyer
als Samir
Jalon Christian
als Hurut
Benjamin Patterson
als Skinny Teth Adam
Odelya Halevi
als Shiruta
Uli Latukefu
als The Champion
Jennifer Holland
als Emilia Harcourt
Henry Winkler
als Uncle Al
Chaim Jeraffi
als Djau
Sharon Gee
als Mrs. Farmer
Stephan Jones
als Commander
A. Manuel Miranda
als Ancient Mine Soldier
Djimon Hounsou
als Wizard
Raj Kala
als Wizard #1
E. Lloyd Napier
als Wizard #2
Kiara Rashawn
als Wizard #3
Onye Eme-Akwari
als Wizard #4
Sanna Erica
als Wizard #5
Vince Canlas
als Wizard #6
Tonea Stewart
als Wizard #7
Meghna Nagarajan
als Apartment Resident
Patrick Sabongui
als Rami
Alex Parkinson
als Chauffeur
Joseph Gatt
als Intergang Squad Leader
Kamen Casey
als Intergang Pilot #2
Dennis Dawson
als Intergang Pilot #3
Mike Senior
als Intergang Pilot #4
Jermaine Rivers
als Intergang Sniper
Regina Ting Chen
als Helicopter #1 Pilot #1
Sekou Laidlow
als Helicopter #2 Pilot #1
Cameron Moir
als Helicopter #2 Pilot #2
Donny Carrington
als Checkpoint Mercenary #1
Boone Platt
als Checkpoint Mercenary #2
Philip Fornah
als Squad Mercenary #1
Derek Russo
als Squad Mercenary #2
Angel Rosario Jr.
als Squad Mercenary #3
Tang Nguyen
als Squad Mercenary #13
Christopher Matthew Cook
als Stairwell Mercenary #1
Natasha Ellie
als Stairwell Mercenary #2
Daniel Danca
als Stairwell Mercenary #3
Yssa Mei Panganiban
als Stairwell Mercenary #4
Ben Jenkin
als Intergang Mercenary #8
Viola Davis
als Amanda Waller (uncredited)
Henry Cavill
als Clark Kent / Superman (uncredited)
Natalie Burn
als Revolutionary Mercenary #1 (uncredited)
Maurice T. Johnson
als Ancient Slave (uncredited)
Rahiem Riley
als Foreign Resident (uncredited)
Tre Ryan
als Mercenary (uncredited)
Juan Szilagyi
als Mercenary 0 (uncredited)
Harry Cohen Sound Designer
Eric McLeod Executive Producer
Beat Frutiger Supervising Art Director
Lawrence Sher Director of Photography
Stella Vaccaro Set Designer
Beau Flynn Producer
Richard F. Mays Set Designer
Dwayne Johnson Producer
Larry Dias Set Decoration
Toby Emmerich Executive Producer
Deborah La Mia Denaver Makeup Department Head
Deborah La Mia Denaver Makeup Designer
Matthew W. Mungle Prosthetics
Scott Herbertson Set Designer
Walter Hamada Executive Producer
Joni Jacobson Executive Visual Effects Producer
James Seymour Brett Conductor
Richard Brener Executive Producer
Jean-Louis Darville Visual Effects Coordinator
Jaume Collet-Serra Director
Adam Sztykiel Writer
Gary Archer Prosthetics
Joel Harlow Makeup Department Head
Kelcey Fry Makeup Supervisor
Hanjoo Jeong Visual Effects Technical Director
Michael L. Sale Editor
Sean Byrne Sound Re-Recording Mixer
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Terri Douglas ADR Voice Casting
Geoff Johns Executive Producer
Whit Norris Sound Mixer
Knox White Boom Operator
Charlie Dicus Set Costumer
Rich Delia Casting
Lorne Balfe Original Music Composer
Jeff Seelye ADR Recordist
Dave Neustadter Executive Producer
Robert Pik Compositing Supervisor
Devin Ward Production Supervisor
Dany Garcia Producer
J.D. Schwalm Special Effects Supervisor
Ronald J. Webb Music Editor
Kevin Riepl Additional Music
Anne Costa Assistant Art Director
Midian Crosby Makeup Effects
Stuart Michael Thomas Additional Music
Jo Ann Cordero Belen Visual Effects Compositor
Stacy Horn Costume Supervisor
Erica Arvold Location Casting
Francesco Grisi Executive Visual Effects Producer
Lyubomir Kirkov Visual Effects Technical Director
Jeff Bruneel Visual Effects Supervisor
Bryan O. Watkins Sound Effects Editor
Anna Rane Script Supervisor
Victor James Martinez Character Designer
Tim Walston Sound Editor
Jason Suhrke Additional Second Assistant Director
Tim Croshaw Set Designer
Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
Adrienne Wilson Extras Casting Assistant
Marlon Victor Bondoc VFX Artist
David Chow Set Designer
Mike Stassi Art Direction
Steven Melton Property Master
Romain Besnard Visual Effects
Bria Kinter Set Designer
Jonas Kirk Construction Coordinator
John Hoskins Construction Coordinator
Kirsty Whalley Scoring Mixer
Ann Scibelli Sound Designer
Karen M. Murphy Visual Effects Producer
David Werntz Sound Designer
Walter Schneider Set Designer
D. Chris Smith Sound Effects Editor
Thomas Nittmann Executive Visual Effects Producer
Bill R. Dean Sound Designer
Bill R. Dean Supervising Sound Editor
Sean Cushing Visual Effects Producer
J. Bryan Holloway Sculptor
Alyson Dee Moore Foley Artist
Barbara McDermott Music Editor
Ryan Heck Set Designer
Dea Cantu Script Supervisor
David An VFX Editor
Scott T. Coppock Costumer
Darryl Garcia Jr. Set Costumer
Brett C. Smith Leadman
Ryan Murphy Sound Engineer
Krisztian Majdik Additional Editing
David Vyle Levy Conceptual Illustrator
Bruce Tanis Foley Supervisor
Björn Rehbein Makeup Designer
Shari Ratliff Set Designer
William Groebe Storyboard Artist
Don Rutherford Makeup Artist
Adruitha Lee Hair Department Head
Adruitha Lee Hair Designer
Derek Spears Visual Effects Supervisor
Eric A. Lewy First Assistant Editor
Paul Story Animation Supervisor
Susan Strubel Set Costumer
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Yuri Bartoli Supervising Art Director
Bonnie Kanner Executive Visual Effects Producer
Justin O'Neal Miller Art Direction
Jonathan Burdeshaw Sculptor
Chris Morley Visual Effects Supervisor
Lai Lok Chau Senior Animator
Bill Westenhofer Visual Effects Supervisor
Kerry Herta Key Makeup Artist
Sarah Mays Makeup Artist
Shawn Broes VFX Editor
Paul Fedor Matte Painter
Peter Cobbin Scoring Mixer
Rob Meyers VFX Artist
Bradford Bell Sound Mix Technician
Jennifer Hodges Hairstylist
Lachlan Tolley Visual Effects Compositor
Greg Rementer Second Unit Director
David Moreau Concept Artist
Hiram Garcia Producer
Sande Alessi Extras Casting
Peter G. Adams Additional Music
Matt Vowles Sound Re-Recording Mixer
Gabe Hilfer Music Supervisor
Unsun Song Sound Mix Technician
Cliff Welsh Visual Effects Supervisor
Riki LeCotey Set Costumer
Alexandra Casey Assistant Costume Designer
Patty Connolly ADR Voice Casting
Joe Schiff Dialogue Editor
Pete Anthony Conductor
Aaron Sowd Storyboard Artist
Ando Johnson Sound Effects Editor
Kil Won Yu Set Designer
Lisha Hocking Set Decorating Coordinator
Kevin Cerchiai Boom Operator
Christopher Battaglia Sound Effects Editor
Scott La Rue Boom Operator
Claire Callway Visual Effects Producer
Mazena Puksto Makeup Artist
Monique Hyman Key Hair Stylist
Suzanna Boykin Hairstylist
John Lee Editor
Mike Meaker Visual Effects Art Director
Donna Martin Makeup Artist
Natasha Romanow Set Costumer
Jill Bogdanowicz Senior Colorist
Frank Casaceli Propmaker
Manuel Plank-Jorge Concept Artist
Nikos Kalaitzidis Visual Effects Supervisor
Joel Venti Storyboard Artist
Laura Holeman Digital Intermediate Producer
Monika van Schellenbeck Set Decoration Buyer
Christina Myal Graphic Designer
Christian Scheurer Conceptual Design
Christian Scheurer Concept Artist
Aaron Eaton Visual Effects Supervisor
Zachary Goodson VFX Artist
James Milligan Visual Effects Producer
Jared Krichevsky Concept Artist
Doug Spilatro VFX Artist
Luca Nemolato Concept Artist
Valentina Biffi Visual Effects Compositor
Kevin Houlihan Art Direction
Nick Satriano First Assistant Director
Josh Sheppard Storyboard Artist
Encho Nedevski Compositing Artist
Jennifer Conroy Unit Production Manager
Jennifer Conroy Co-Producer
Perry Goyen Costumer
Daniela Medeiros Set Designer
John Lindstein VFX Artist
Warren Manser Costume Illustrator
Gaia Bussolati Visual Effects Supervisor
Allen Lee Williams III Boom Operator
Rob Garlow Propmaker
Mark D. Spain Ager/Dyer
Jason Oliver ADR Mixer
Darrin Mann Foley Mixer
Dan Riker Armorer
Brian Avery Galligan Second Unit First Assistant Director
Andrea Ceccarelli Visual Effects Compositor
Darin Read Post Production Supervisor
John Sheridan Sound Mixer
Al Watson Additional Hairstylist
Daniel Perez 3D Generalist
Skylar Gorrell Pyrotechnician
Mari Lappalainen Art Direction
Mari Lappalainen Assistant Art Director
Carolina Wong Set Costumer
Lisa Smedley Assistant Costume Designer
Kimberly Huston VFX Editor
Robert McKinnon Concept Artist
Gary Jamroz-Palma Concept Artist
Nick Irving Allen Visual Effects Producer
Susan Lee Costume Coordinator
Joshua Robertson Pipeline Technical Director
Alex Berson Visual Effects Compositor
Olivier Blanchet Digital Compositor
Robert Bock Visual Effects Supervisor
Sébastien Jacob Compositing Artist
Kaylee Swisher Makeup Effects
Blade Ladish Set Dresser
Jose F. Garcia Pineda Propmaker
Allen Coulter Set Designer
Lesly Cazares Visual Effects Production Manager
Gary DeLeone Loop Group Coordinator
Gildardo Tobon Ager/Dyer
Greg Teegarden Digital Effects Supervisor
Cassie Russek Key Hair Stylist
Dan Wilken VFX Editor
Micah Loken Dialogue Editor
Robert Schajer Visual Effects Producer
Justin Trudeau Set Designer
Arda Uysal Animation Supervisor
Javier Lopez-Duprey Pre-Visualization Supervisor
Paul Ozzimo Conceptual Illustrator
Jeremy Hampton Visual Effects Supervisor
C.C. Beck Characters
Bill Parker Characters
Erik Lehmann Senior Modeller
Stewart Probert Visual Effects Production Manager
Daniele DeMaio Visual Effects Supervisor
Shamus Baker Modeling
Mark Keever Set Dresser
Leay Cangelosi Hairstylist
Rodrigue El Hajj Visual Effects Technical Director
Andrea Onorato Conceptual Illustrator
Scott Sheldon Executive Producer
Robert Brenner Special Effects Technician
Spencer R. Williams Additional Second Assistant Director
Shayne Hartigan Extras Casting
Abby Potts Sound Mix Technician
Richard Bennett Storyboard Artist
Diego Perez Sound Effects Editor
Joanie Ming Set Costumer
Robin Lamontagne CG Supervisor
Kristen Kadel Costumer
Martin Cicmanec Compositing Supervisor
Martin Charles Graphic Designer
Sarah Delucchi Art Direction
Michael Porterfield Compositing Supervisor
Matt Huish Property Master
Carrie Carnevale Visual Effects Production Manager
Daniel Soltis Sculptor
Ujwal W Dhankute 2D Supervisor
Gaëtan Borneuf Matte Painter
Aaron Barlow Senior Animator
John Rosploch Special Effects Technician
Zachary Kinney VFX Artist
Stephanie Gadsden Digital Compositor
Ray Lai Prop Designer
Tosin Akinwoye Visual Effects Technical Director
Aaron Baudin Visual Effects Technical Director
Jean-Michel Cristofaro Digital Compositor
Yann Moalic Effects Supervisor
Nicholas Winkelmann Colorist
Etienne Devillée Visual Effects
Marco Bordignon Digital Compositor
Yasemin Hepguler Digital Compositor
Charles Labbé Compositing Supervisor
Nicha Kumkeaw Digital Compositor
Patrice Poissant Visual Effects
Donghoon Han Visual Effects Compositor
John Abraham Chempil Digital Compositor
Matthew Bullock Modelling Supervisor
Myles Asseter Modelling Supervisor
Thomas Sing Wai Lo Modeling
Chris Radcliffe Modelling Supervisor
Peter Dudley Digital Compositor
Suzanne MacLennan Visual Effects Producer
Margaret Hungerford Assistant Set Decoration
Ramachari Murali Visual Effects Technical Director
Stephen A. Gall Digital Compositor
Sam Balzer Concept Artist
Mohamed Ghouse Visual Effects Compositor
Vivek Karmarkar Visual Effects Compositor
Rhianna Shaheen Assistant Production Manager
Antonio Mossucca CG Artist
Carley Armstrong Script Supervisor
Stian Dahlslett Concept Artist
Danny Reeves ADR Recordist
Alex Nice Conceptual Illustrator
Ralph Reinle Compositing Supervisor
Mitch Osias Sound Effects Editor
Liciani Vargas Compositing Lead
Adam Tankell Graphic Designer
Lindsay MacGowan Special Effects Supervisor
Melissa Kennedy Construction Buyer
Rob Hamby Propmaker
Nick Chambers Additional Second Assistant Director
Matt Cordero Digital Compositor
Emil Simeonov Senior Animator
Pedram Goshtasbpour Senior Animator
Constanza Ortega Visual Effects Compositor
Gabriela Pruszkowska VFX Artist
Harry Brokensha Orchestrator
Philip Banks Additional Second Assistant Director
Ankit Vajpayee Visual Effects Compositor
Karl Rogovin Visual Effects Technical Director
Adam Schlagman Executive Producer
Joseph Grundfast Conceptual Design
Roxanne Gross Special Effects Technician
Chris Diamantides Makeup Artist
Chris Diamantides Key Makeup Artist
Alexandra Gallo Utility Sound
Robert Aguirre Assistant Art Director
Salvatore Salamone Costumer
Sohrab Noshirvani Writer
Josy Capkun Second Unit First Assistant Director
Ryan Robert Howard Second Second Assistant Director
Jarin Rossiter Production Manager
Tom Meyer Production Design
Matthew Dravitzki Visual Effects Producer
Erick Ocampo Sound Designer
Ryan Dempsey Set Costumer
Amanda Cornell Set Decoration Buyer
Ben Warner Compositing Supervisor
Megan Schmidt Second Assistant Director
Stephanie A. Hernandez Visual Effects Coordinator
Hailie Yang Visual Effects Coordinator
Kin Yiu Visual Effects Production Manager
Eric Sibley Visual Effects Compositor
Ben Campbell CG Supervisor
Kurt Swanson Costume Design
Bart Mueller Costume Design
Shane Christopher Wicklund Digital Compositor
Pier Lefebvre Visual Effects Supervisor
Ryan J. Pezdirc Second Assistant Director
Robert Ratner Second Second Assistant Director
Matthew Dion Special Effects Technician
Jack Nolan Visual Effects Coordinator
Jeffrey Henderson Storyboard Artist
Zack Annesty Second Second Assistant Director
David Masson Concept Artist
Brett Fahle Set Dresser
Roman Weisgerber Digital Compositor
Matthew McDonald VFX Artist
Virginia Berg Assistant Art Director
Lersak Bunupuradah Modeling
Albert Whitemore Visual Effects Coordinator
Robert Chapin VFX Artist
Guillaume Grimberghs Visual Effects Compositor
Merten Tremer Modeling
Emma Sparer Set Designer
Brandon Hines VFX Artist
Gerald D'Onofrio Sculptor
Rory Haines Writer
Reetu Aggarwal 3D Artist
Glen Hombrebueno Visual Effects Coordinator
Debby Ruby-Winsberg ADR Mixer
Ian Blewitt Visual Effects Compositor
Emily Freund First Assistant Editor
Erin Rose Kelly Casting Assistant
Valentin Cottenye VFX Artist
Amir Wahid Eleswy CG Supervisor
Erin Ochi Art Department Coordinator
Darla Wigley Special Effects Makeup Artist
Duncan Shirah Costumer
Kulbhushan Kale Digital Compositor
Patricia Nedd Foley Artist
Dino Doane Special Effects Technician
Ben Bigiel Modeling
Jim Steel Compositing Supervisor
Kat Rodriguez Assistant Property Master
Tonilee Marrone Makeup Artist
Para Malden Makeup Artist
Bill McCoy Makeup Artist
Fabrizio Fioretti VFX Artist
Margo Smith Visual Effects
Jamison Rabbe ADR Mixer
Jim Meyer Propmaker
Ross Nakamura Compositing Supervisor
Khizer Diwan Modeling
Constantin von Zitzewitz Compositing Lead
Erik Omar Digital Compositor
Gak Gyu Choi Senior Modeller
Silvia Mahapatra Set Designer
Tony Marioni Digital Compositor
Chase Commins Dailies Operator
Kerem Ogan Visual Effects Compositor
Kevin Gilbert Art Direction
Jesse Forsey Digital Compositor
Jen Knight Leadman
Nick Forman Set Dresser
Zach Kilpatrick Set Decorating Coordinator
Henri Trinh Costume Assistant
Samuel Blouin Digital Compositor
Heather Benson Special Effects Makeup Artist
Irenia Vail Hairstylist
Michael Shawn McCracken Prosthetics
Jev Belyaev Visual Effects
Anthony Delacruz Special Effects
Can Yesilyurt Sound Mixer
Jalal Jemison Visual Effects Compositor
Haile Werntz Makeup Artist
Lindsay Tessier Assistant Editor
Alexander T.H. Browne Visual Effects
Yan Weitlauff Visual Effects Technical Director
Aldo Martinez Calzadilla Modeling
Sam Winkler Visual Effects Compositor
Kay Hoddy Rotoscoping Artist
Patrick Bacon Visual Effects
Mykhailo Slavov Digital Compositor
Alex Klotz Animation
Taylor M. Potts Animation
Tiffany McKitrick Set Costumer
Nicole Auringer ADR Recordist
David Hemphill Visual Effects Coordinator
Kate Loftis Hairstylist
Day Ramphal Costumer
Joshua Tong Rotoscoping Artist
Elisabetta Rocca Visual Effects Producer
Andrea Lorusso Visual Effects Technical Director
Chris Pan Executive Producer
Lia Malamo Makeup Artist
Amani Durrani Makeup Artist
Jason Sheriff Special Effects Technician
Erik Bergrin Textile Artist
Madison Landis Location Casting
Esmeralda Fernandez Assistant Editor
Josh Millman ADR Recordist
Bjørn Rabben Makeup Artist
Amanda Sprunger Makeup Artist
William Wright Anderson Visual Effects Producer
Fabricio de Vasconcellos Baessa Antonio Visual Effects Supervisor
Austin Beaulier Visual Effects
Cheyenne A. Bell Set Designer
Joseph Ramiro Set Designer
Faizan Munawar Varya Key Animation
Arielle DePace Second Second Assistant Director
Miguel Victorio Production Manager
Jazmyn Tanski Associate Producer
Frank Piercy Paint Coordinator
Rachel Aguirre Assistant Art Director
Jefrin Antony VFX Artist
Rajneesh Bahukhandi Digital Compositor
Luigi Baggio Pipeline Technical Director
Rohan Bansie Modeling
Davide Battiston Visual Effects Compositor
Rohan Bediskar Visual Effects Supervisor
Tarun Behal VFX Lighting Artist
Youcef Bessaa VFX Artist
Akansha Bhagat Matte Painter
Manthan Bhayani Visual Effects Compositor
Patcha Binginapalli Visual Effects
David Blanco Castillero VFX Artist
Federico Bonato Visual Effects Compositor
Kevin Brosseau Rotoscoping Artist
Tristan Brown Digital Compositor
Christina Bruce Visual Effects Technical Director
Lisieux Calandro VFX Artist
Shannon Cameron Visual Effects Coordinator
Eloise Cameron-Smith Visual Effects Coordinator
Angel Carrasco VFX Artist
Arijit Chatterjee Visual Effects Compositor
Nilesh Chhadimali VFX Artist
Jack Chiu Visual Effects Compositor
Edoardo Compagnucci Visual Effects Technical Director
Aaron Cornwall Visual Effects
Tony D'Aurio Animation
Gentry Davidson Rotoscoping Artist
Daniel Enrique De Leon VFX Artist
Vera Dementchouk Matte Painter
Spencer Dinney Visual Effects Compositor
Chris DiPaola Modeling
Roland Dobson Visual Effects Compositor
Nico Duce Visual Effects Technical Director
Tosh Elliott Modelling Supervisor
Brett Ellis CG Supervisor
Adam Endrodi VFX Artist
Cederic Estevao Rotoscoping Artist
Kevin Estey Senior Animator
Darby Faccinto VFX Artist
Rogiero Fernández Visual Effects Compositor
Paolo Forni VFX Artist
Emily Hoi Ying Fung Visual Effects Technical Director
Silvia Fusetti Matte Painter
James Gaczkowski Visual Effects Technical Director
Ramiro Galan VFX Artist
Vikas Ganer Visual Effects Compositor
Nathan Gardner Visual Effects Compositor
Martin Gorbea Sanchez Visual Effects
Maryna Goretti Matte Painter
Tarn Greenlaw Modeling
Shreyas Gujrati Digital Compositor
Robert J. Hall Digital Compositor
Heiðrún Tinna Haraldsdóttir Digital Compositor
Max Hicks VFX Artist
Andrew Hofman VFX Artist
Mike Hsu VFX Artist
Vincent Ren Haur Hsu VFX Artist
Deokmun Jeong VFX Artist
Khiew Jit Chun Modeling
Tomas Kalhous 2D Supervisor
Kirill Kalitukha Digital Compositor
Sanjeev Kandulna Compositing Artist
Khitish Shekhar Karua Rotoscoping Artist
Emad Khalili VFX Artist
Euna Kho Digital Compositor
Colton Kirkegaard Pre-Visualization Supervisor
John Kitching Digital Compositor
Kristina Krasteva Matte Painter
Daniel Labossiere Visual Effects Technical Director
Marie-Eve Lecours VFX Artist
Yuyoung Lim VFX Artist
Fredrick Lyn VFX Artist
Kristina Maevskaya Visual Effects Technical Director
Siddharth Malviya Visual Effects Compositor
Ron Marelli Visual Effects Compositor
Luis Martino VFX Editor
Kym McCann Visual Effects Coordinator
Chad Meire Digital Compositor
Peter Mercell Digital Compositor
Jacob Metcalf VFX Artist
Oscar Michell Rotoscoping Artist
Jacob Curtis Miller VFX Artist
James Milligan Visual Effects Producer
Deepika Mistri Visual Effects Coordinator
Yan Morin-Dubuisson Animation
Hugo R.A. Morris Visual Effects Producer
Gabriele Motta Compositing Supervisor
Ryan E. Murphy Visual Effects
Truptesh Naik Visual Effects Compositor
Joy Nguyen Visual Effects Coordinator
Karina Nunes Visual Effects Production Assistant
Carlos Oceguera Animation
Erdem Ogel Visual Effects Compositor
Anthony Vincent Papillo Visual Effects Coordinator
Maxime Parent-Michaud Visual Effects Production Assistant
Caitlin Parker Visual Effects Production Assistant
Tim Parsons Visual Effects Compositor
Yash S. Pathak VFX Artist
Emma Pelliciari Visual Effects Compositor
Francesco Pepe Visual Effects Director
Maddalena Perfetti Animation
Monika Peulic Visual Effects Coordinator
James Pollard Visual Effects Compositor
Aditya Ponguri Visual Effects Compositor
Dale Pretorius Digital Compositor
Diego Zura Puntaroni Visual Effects Compositor
Prashant Raj Digital Compositor
Velmurugan Rajamani Visual Effects Compositor
Davee Ramos-San Diego Digital Compositor
Francesca Restelli Animation
Alessandra Restivo Animation
Vinay Krishan Rohilla VFX Artist
Guillem Rovira Matte Painter
Randy Ruan Compositing Supervisor
Ron Schab Visual Effects Technical Director
Gerardo Schiavone Visual Effects Compositor
William J. Shaw Rotoscoping Artist
Federico Sibella Compositing Artist
John Can Simsek Matte Painter
Evraam Soliman Digital Compositor
Wonchan Song VFX Artist
Pamela Souza Visual Effects Coordinator
Matthew Wade Stokes Visual Effects Coordinator
Justin Strong Visual Effects
Vinay Sudhindran Animation
Shermaine Toh Digital Compositor
Imre Toke Visual Effects Technical Director
Jesse Turnbull Visual Effects Technical Director
Shevina Valentina VFX Artist
Victor Van De Velde VFX Artist
Francesco Vassora Visual Effects Technical Director
Mathieu Vezina VFX Artist
Matthias Villemont Visual Effects
Pol Villà Trilla Visual Effects Technical Director
Jacob Wan Visual Effects Compositor
Ryan S. Westphal VFX Editor
Amy Wetzler Matte Painter
Natalie Narin Yoo Rotoscoping Artist
Hiromu Yoshida VFX Artist
Gabrielle Garam You Rotoscoping Artist
Riccardo Zoccarato CG Supervisor
William B. Lim VFX Artist
Roland Torda Digital Compositor






















ikwilfilmskijken © 2022