Black Panther: Wakanda Forever (2022)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
Koningin Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye en de Dora Milaje vechten om hun natie te beschermen tegen tussenkomende wereldmachten na de dood van koning T'Challa. Terwijl de Wakandans ernaar streven hun volgende hoofdstuk te omarmen, moeten de helden samenwerken met de hulp van War Dog Nakia en Everett Ross en een nieuwe weg banen voor het koninkrijk Wakanda.

Black Panther: Wakanda Forever Film Info

Score: 7.1/10 van 6139 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2022-11-09
Lengte: 162 Minuut / 2:42
Regisseur: Ryan Coogler
Schrijvers Ryan Coogler, Joe Robert Cole.
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


Black Panther: Wakanda Forever Trailer


Letitia Wright
als Shuri / Black Panther
Tenoch Huerta Mejía
als Namor
Lupita Nyong'o
als Nakia
Danai Gurira
als Okoye
Winston Duke
als M'Baku
Dominique Thorne
als Riri Williams / Ironheart
Angela Bassett
als Ramonda
Florence Kasumba
als Ayo
Michaela Coel
als Aneka
Mabel Cadena
als Namora
Lake Bell
als Dr. Graham
Alex Livinalli
als Attuma
Robert John Burke
als Smitty
Danny Sapani
als Border Tribe Elder
Isaach De Bankolé
als River Tribe Elder
Connie Chiume
als Zawavari
Martin Freeman
als Everett Ross
Julia Louis-Dreyfus
als Valentina Allegra de Fontaine
Richard Schiff
als U.S. Secretary of State
Michael B. Jordan
als N'Jadaka / Erik 'Killmonger' Stevens
Dorothy Steel
als Merchant Tribe Elder
Zainab Jah
als Mining Tribe Elder
Sope Aluko
als Sope the Shaman
Trevor Noah
als Griot (voice)
Shawn Roberts
als WDG Scientist
Zola Williams
als Zola
Janeshia Adams-Ginyard
als Nomble
Jemini Powell
als Jemini
Marija Abney
als Dora Milaje
Keisha Tucker
als Dora Milaje
Ivy Haralson
als Dora Milaje
Maya Macatumpag
als Dora Milaje
Baaba Maal
als Funeral Singer
Jabari Exum
als Drummer / Naval Guard
Massamba Diop
als Drummer
Magatte Saw
als Drummer
Gerardo Aldana
als Assembly Chairperson
Gigi Bermingham
als French Secretary of State
Rudolph Massanga
als Young Mali Technician
Judd Wild
als Jackson
Amber Harrington
als Rita Salazar
Michael Blake Kruse
als Henderson
Justin James Boykin
als Cargo Ship Helo Pilot
Anderson Cooper
als Anderson Cooper
Mackenro Alexander
als River Barrier Naval Guard
Kamaru Usman
als Naval Officer
T. Love
als M'Bele
Floyd Anthony Johns Jr.
als Jabari Warrior
Jermaine Brantley
als Jabari Warrior
Granger Summerset II
als Jabari Warrior
Luke Lenza
als MIT Student
Alan Wells
als Federal Agent
Bill Barrett
als FBI Special Agent
Lieiry J. Perez Escalera
als Haitian School Kid
Sevyn Hill
als Haitian School Kid
Gavin Macon
als Haitian School Kid
Skylar Ebron
als Haitian School Kid
Taylor Holmes
als Haitian School Kid
Angela Cipra
als Talokanil Guard
Faya Madrid
als Talokanil Guard
María Telón
als Female Mayan Elder
María Mercedes Coroy
als Namor's Mother
Josué Maychi
als Shaman
Sal Lopez
als Yucatan Elder
Irma Estella La Guerre
als Namor's Mother (Older)
Manuel Chavez
als Young Namor
Leonardo Castro
als Hacienda Owner
Juan Carlos Cantu
als Friar
Shawntae Hughes
als Fisherman
Corey Hibbert
als Terrified Man
Zaiden James
als Wakandan Kid
Aba Arthur
als Naval Engineer
Délé Ogundiran
als Flower Shop Owner
Kevin Changaris
als Pete
Valerio Dorvillen
als Haitian Taxi Passenger
Don Castor
als Haitian Taxi Passenger
Jonathan González Collins
als Haitian Taxi Passenger
Divine Love Konadu-Sun
als Toussaint
Chadwick Boseman
als T'Challa / Black Panther (archive footage) (uncredited)
Kevin Feige Producer
Ryan Coogler Director
Sarah Halley Finn Casting
Marlie Arnold Art Direction
Gloria Shih Concept Artist
Andrew H. Leung Concept Artist
Till Nowak Concept Artist
Vicki Pui Concept Artist
Anthony Liberatore Storyboard Artist
Dan Milligan Storyboard Artist
Hannah Beachler Production Design
Lisa K. Sessions Set Decoration
Jason T. Clark Art Direction
Jasmine Alexia Jackson Storyboard Artist
Autumn Durald Director of Photography
Ludwig Göransson Original Music Composer
Victoria Alonso Executive Producer
Louis D'Esposito Executive Producer
Barry H. Waldman Executive Producer
Nate Moore Producer
Ryan Coogler Story
Ryan Coogler Screenplay
Joe Robert Cole Screenplay
Dave Jordan Music Supervisor
Ruth E. Carter Costume Design
Michael P. Shawver Editor
Kelley Dixon Editor
Jennifer Lame Editor
David J. Grant Co-Producer
Geoffrey Baumann Visual Effects Supervisor
Richard Alonzo Makeup Artist
Lay'Na Anderson Makeup Artist
Natasha Arellano Makeup Artist
Gigi Collins Makeup Artist
A.J. Crimson Makeup Artist
Chris Diamantides Makeup Artist
Tara DiPetrillo Makeup Artist
Joel Harlow Makeup Department Head
Noel Hernandez Makeup Artist
Leonard MacDonald Makeup Artist
Lia Malamo Makeup Artist
Para Malden Makeup Artist
Aida Scuffle Makeup Artist
Jennifer Gingery Set Costumer
Tomoko Goddard Set Costumer
Dana Kay Hart Costume Supervisor
Alejandro M. Hernandez Set Costumer
Ashley Kendrick Set Costumer
Honah Lee Milne Set Costumer
Day Ramphal Set Costumer
Shalcata Winkfield Set Costumer
Zena Zeizet Set Costumer
Steve Boeddeker Supervising Sound Editor
Steve Boeddeker Sound Re-Recording Mixer
Benjamin A. Burtt Supervising Sound Editor
David C. Hughes Sound Designer
Brandon Proctor Sound Re-Recording Mixer
Stan Lee Characters
Jack Kirby Characters
Nicole Rowley Visual Effects Producer
Tems Vocals
Chadwick Boseman In Memory Of
Dorothy Steel In Memory Of
Gilda Longoria In Memory Of
A.J. Crimson In Memory Of
Cora Pantin In Memory Of
JC Lee Thanks
Zinzi Coogler Thanks
Simone Ledward Boseman Thanks
Logan Coles Thanks
Ime Archibong Thanks
Chris Arnold Set Designer
Vincent Bates Set Designer
Michael Corrigan Set Dresser
Tim Croshaw Set Designer
Molly Ebner Set Decoration Buyer
George Lee Set Designer
Max Sweeney Assistant Art Director
Yolande Thame Set Designer
Brandon Uloho Set Designer
Ed Bruce Visual Effects Supervisor
Espen Nordahl Visual Effects Supervisor
Hanzhi Tang Visual Effects Supervisor
R. Christopher White Visual Effects Supervisor
Cameron Beasley Art Direction
Laurel Bergman Art Direction
Kedra S. Dawkins Assistant Art Director
Lorin Flemming Art Direction
Michael Allen Glover Art Direction
Ron Mendell Art Direction
Brad Ricker Supervising Art Director
Jesse Rosenthal Art Direction
Mailara Santana Art Direction
Nina Adado Additional Hairstylist
Terence Alston Hairstylist
Geisha M. Barreto Assistant Makeup Artist
Alyson Black-Barrie Additional Hairstylist
Amanda Bourne Additional Hairstylist
Alex Breijak Makeup Artist
Crystal Broedel Additional Hairstylist
Larraya Bynum Additional Hairstylist
Kay Cantrell Additional Hairstylist
Anna Daniel Makeup Artist
Tayari Edwards Additional Hairstylist
Jillian Erickson Makeup Artist
Evelyn Feliciano Key Hair Stylist
Kimberly Felix Key Makeup Artist
Camille Friend Hair Department Head
Jessica S. Geiger Additional Hairstylist
Janet Gibson Additional Hairstylist
Debola Immanuel Makeup Artist
Kelli Jones Additional Hairstylist
Erin Keith Special Effects Makeup Artist
Sakeitha King Additional Hairstylist
Roshieka Lanham Additional Hairstylist
Alex R. Lucas Assistant Makeup Artist
Amber Nicholle Maher Hairstylist
Jeagraesha Marrero Assistant Makeup Artist
Jeagraesha Marrero Special Effects Makeup Artist
Tonilee Marrone Special Effects Makeup Artist
Greg McDougall Special Effects Makeup Artist
D'Andre Michael Makeup Artist
Devin Shayla Morales Makeup Artist
Juliana Ononiwu-Brinson Additional Hairstylist
Terez Ordon Additional Hairstylist
Victor Paz Hairdresser
Jason Chandler Pettus Additional Hairstylist
Ashley Piccinich Makeup Artist
Gigi Roman Special Effects Makeup Artist
Jan Rooney Makeup Artist
Mark James Ross Special Effects Makeup Artist
Jason Simmons Hairdresser
Lanzel Smith Jr. Additional Hairstylist
Marva Stokes Key Hair Stylist
China Upshaw Additional Hairstylist
Derrick Washington Hairdresser
Roy Wooley Makeup Artist
Andy Wright Makeup Artist
Ismael Mulero Special Effects Makeup Artist
Hannah Mae Smith Makeup Artist
Will Zuidema Makeup Artist
Adam Cole Post Production Supervisor
Susan Ehrhart Production Manager
Katie Hinsen Production Executive
Steven S. Shapiro Production Executive
Jason Simmonds Production Supervisor
Barry H. Waldman Unit Production Manager
Geoffrey Baumann Second Unit Director
Oliver Mack Calhoun Second Second Assistant Director
Catherine A. Cospelich Additional Second Assistant Director
Ryan Gentilucci Second Second Assistant Director
Meaghan Gillenwater Second Second Assistant Director
Dixon McPhillips First Assistant Director
Darrin Prescott Second Unit Director
Tony Scelsi Additional Second Assistant Director
Jeremy Silveira Second Assistant Director
Donald Sparks First Assistant Director
Stephen Turro Additional Second Assistant Director
Marvin Williams Second Unit First Assistant Director
Efrem L. Acosta Propmaker
Shane Baxley Conceptual Design
Sarena Bhargava Sculptor
Phillip Boutte Jr. Concept Artist
Kelsey Brennan Graphic Designer
Aleksi Briclot Concept Artist
Kelly R. Burroughs Visual Development
David L. Bush Set Decorating Coordinator
Leslie Castiblanco Art Department Production Assistant
Brett Chapman Property Master
Tiffany Cinco Sculptor
Derek Crimmel Set Dresser
Jeffrey DeBell Greensman
Paolo DeLeon Set Dresser
Alícia Díaz Sculptor
Tim Flattery Concept Artist
Matthew Lee Flory Set Decorating Coordinator
Daniel Frank Concept Artist
Bradley Good Assistant Property Master
Monty Granito Storyboard Artist
Ron Hammond Art Department Coordinator
Matt Hausmann Assistant Property Master
Nelson Hawthorne Paint Coordinator
Hannah M. Hinkel Assistant Property Master
Julie Hurwitz Propmaker
Julie Hurwitz Sculptor
James Isaacson Props
Charlie Jaramillo Greensman
Kent Jones Paint Coordinator
Thierry Labbe Leadman
April LaBranche Set Decorating Coordinator
Fabian Lacey Concept Artist
Ji Young Lee Assistant Art Director
Sergey Mazurov Prop Maker
John Naehrlich Leadman
Ed Natividad Conceptual Design
F. Xavier Neuner III Art Department Assistant
Andrew Petrotta Property Master
Jose F. Garcia Pineda Propmaker
Manuel Plank-Jorge Concept Artist
Sorin Popescu Set Designer
Bradley Reyes Sculptor
Raj Rihal Concept Artist
Peter Mitchell Rubin Conceptual Design
Chris Samp Standby Painter
Phil Saunders Concept Artist
Antonio Scaletta Construction Foreman
Andrew Shinavier Props
Mary Shriner Art Department Assistant
Shaquana Simmons Graphic Designer
Nikkolas Smith Conceptual Illustrator
Shea Soutar Standby Painter
Amy Lynn Umezu Storyboard Artist
Shawn Upthegrove On Set Dresser
Shawn Upthegrove Set Dresser
Ely Vegh Set Dressing Manager
Kevin Vickery Set Designer
Josh Viers Concept Artist
Andersyn West Props
Andersyn West Set Painter
Dean Wolcott Set Designer
Ben Woodworth Charge Scenic Artist
Shanna Worsham Set Decoration Buyer
Armin J. Zellers Construction Buyer
Dan Abrams Sound Engineer
Angela Ang Dialogue Editor
Angela Ang ADR Editor
Tyler Blythe Sound Mixer
Peter J. Devlin Sound Mixer
Jeremy Eisener Utility Sound
Jenny Elsinger Utility Sound
Kim Foscato ADR Supervisor
John Harton Utility Sound
Doc Kane ADR Mixer
Jason C. Lewis Utility Sound
Colt Logan Boom Operator
Brian Long Sound Engineer
Brandon Loulias Utility Sound
James Peterson Sound Mixer
David Raymond Boom Operator
Ryan Robinson Sound Engineer
Shelley Roden Foley Artist
Richard Marty Simpson Boom Operator
Brenton Stumpf Boom Operator
Daniel Tappan Sound Engineer
Brett Voss ADR Recordist
Trevor Ward Sound Engineer
Andy Winderbaum Sound Engineer
Marc Banich Special Effects Manager
Heidi Beers Scenic Artist
Marshall T. Broyles Special Effects Technician
Ken Cornett Modeling
William Cunha Special Effects Technician
Bailey Eller Special Effects Technician
Jonathan Faber Modeling
Allison Gainza Special Effects Technician
Morgan Guynes Special Effects Manager
Ryan Hartnett Special Effects Technician
Arthur T. Haynes Special Effects Technician
Damian Lund Special Effects Technician
Bruce E. Merlin Pyrotechnic Supervisor
Toi Ogunyoku Jr. Modeling
John Ruggieri Special Effects Coordinator
Lisette Santana Special Effects
Michael Schramm Special Effects Technician
Emma Siate Special Effects
Anthony Simonaitis Special Effects Manager
Bradley Smit Special Effects
Josh Spooner Modeling
Richard Stapleton Special Effects Technician
Chris Stockton Special Effects Technician
Daniel Sudick Special Effects Supervisor
Joshua von Badinski Special Effects Technician
Marco Wuest Modelling Supervisor
David Adan Visual Effects Technical Director
Atyeb Ahmed Visual Effects Compositor
Alireza Akhbariarabani VFX Artist
Lissa Katharina Albrecht CG Artist
Oleg Alekseev Visual Effects Technical Director
Kimberly Aller Visual Effects Production Manager
Bimpe Alliu Concept Artist
Victor Almela Visual Effects Compositor
Juan Alonso Visual Effects Compositor
Terence Alvares Visual Effects Compositor
Brian J. Alvarez VFX Artist
Daniel Amor Animation
Katarzyna Ancuta Visual Effects Compositor
Tor Andreassen Visual Effects Compositor
Matteo C. Angeles VFX Production Coordinator
Matt Armstrong CG Artist
Nenad Arsic Modeling
Myles Asseter Modelling Supervisor
Mikael Aune Visual Effects Compositor
Tony Bacigalupi VFX Editor
Kader Bagli Visual Effects Compositor
Alice Baglietto Visual Effects Technical Director
Kenneth Bailey VFX Artist
Jonathan Baker Animation
Valdimar Baldvinsson CG Artist
Dorothy Ballarini Senior Modeller
Ashwin Bangalore Visual Effects Technical Director
Tiago Barbosa Visual Effects Compositor
Joshua Barua-Fowle Pipeline Technical Director
Anton Baumann Pipeline Technical Director
Jo Ann Cordero Belen Visual Effects Compositor
Gabriel Belluco VFX Artist
Adam Bennink Visual Effects Production Manager
Jason Bidwell Digital Compositor
Miki Blazevski Rotoscoping Artist
Cedric Blondelle Visual Effects Compositor
Antony Buff Executive Visual Effects Producer
Casi Blume CG Supervisor
Federico Bonato Visual Effects Compositor
Aaron Bookout CG Artist
Jacquelyn Booth Digital Compositor
Gaëtan Borneuf Matte Painter
Sudeepto Bose Visual Effects Compositor
Gregory Bossert Layout Supervisor
Sebastian Braende CG Artist
Martin Brattensborg VFX Artist
Patrick Brennan Visual Effects Compositor
Bertrand Breuze Visual Effects Compositor
Tiffany Nichole Bromley Digital Compositor
Markus Bruland VFX Artist
Ragnar Brynjúlfsson CG Artist
Chad Buehler Digital Compositor
Kaitlen Burns VFX Production Coordinator
Daniela Garcia Bustos Visual Effects Coordinator
Tiago Cabrita Visual Effects Compositor
Marlen Caemmerer Systems Administrators & Support
Alvaro Cajal Visual Effects Compositor
Louise Calloni Visual Effects Production Manager
David Cam Visual Effects Compositor
Tony Camehl CG Artist
Anna-Lena Carl Visual Effects Coordinator
Amy Carpenter Visual Effects Compositor
Michael Andrew Carpenter Generalist
Sascha Caspar VFX Artist
Jorge Catala Visual Effects Technical Director
Juan Francisco Cevallos Digital Compositor
Karla Vazquez Ch Digital Compositor
Christopher Chaber Visual Effects Coordinator
Chih-Che Chai VFX Artist
Viki Chan Visual Effects Supervisor
Star Chaplin Digital Compositor
Humphrey Cheng VFX Production Coordinator
Joe Chiang VFX Lighting Artist
Tagui Chilyan Stereoscopic Supervisor
Eva Chiochetti VFX Artist
Sourabh Chougule VFX Artist
Craig Christian Animation
Kajsa Christiansson Rotoscoping Artist
Thomas Clary Executive Visual Effects Producer
Nicolae-Gheorghe Cojocaru VFX Artist
Stefano Colaprete Visual Effects Compositor
Lilia Collar Digital Compositor
Miodrag Colombo Visual Effects Compositor
Michael Conte CG Artist
Florian Coquaz VFX Artist
Maurizio Corda VFX Production Coordinator
Danny Corona VFX Artist
William Cote Digital Compositor
Mathew Cowie Animation Supervisor
Dan Cox Visual Effects Supervisor
Razvan Teodor Cristea VFX Artist
Christian Cunningham VFX Lighting Artist
Grahame Curtis Modeling
Paul Daiko Visual Effects Compositor
Eric Daly Visual Effects Production Manager
Dang-Vy Nguyen VFX Artist
Varuna Darensbourg Compositing Supervisor
Rakesh Das VFX Artist
Alejandro Davalos Digital Compositor
Gentry Davidson Rotoscoping Artist
Daphne De Jesus Digital Compositor
Christophe Dehaene Visual Effects Compositor
Christian Carlos Camacho del Carpio Rotoscoping Artist
Guliz Demiray Senior Animator
Gianluca Dentici Compositing Lead
Julie Elisabeth Derlick Visual Effects Compositor
Veronica Diaz Visual Effects Coordinator
Stoimen Dimitrov Matte Painter
Jeremy Dineen Digital Effects Supervisor
Michael Dohne Visual Effects Compositor
Jason Donnelly Pre-Visualization Supervisor
Graham Dorey Visual Effects Compositor
Kristen Drewski Visual Effects Coordinator
Philip Drobar VFX Editor
Kristen Drosinos Pipeline Technical Director
Ryan Duhaime Digital Effects Supervisor
Tristan Dunse Visual Effects Compositor
Daniel Duwe Compositing Lead
Karianne Dybedahl Visual Effects Compositor
Jennifer Dzielo Animation
Matthew Eberle Visual Effects Production Manager
Kade Eckstein Digital Compositor
Mattias Edström CG Artist
Anedra Edwards VFX Editor
Markus Eiken Visual Effects Compositor
Andie Eikenberg Visual Effects Producer
Elmar Bragi Einarsson VFX Artist
Sebastian Elsner Pipeline Technical Director
Brandon Endy Data Wrangler
Maike Engelmann Animation
Damien England Digital Compositor
Kilian Eschenbach Modeling
Bernhard Esperester VFX Lighting Artist
David Espinoza VFX Artist
Arkin Esref Matte Painter
Sean Andrew Faden Visual Effects Supervisor
Michele Fabbro Visual Effects Technical Director
Carl Fairweather Effects Supervisor
Selena Farkas Visual Effects Compositor
Gerald Feather VFX Artist
Lauren Fee VFX Production Coordinator
Andrew Fensom Compositing Lead
Bruno Fernandes Visual Effects Compositor
Matt Fezza Animation
Simone Fichera Digital Compositor
Kelly Fischer Visual Effects Compositor
Chrisjan Fitzpatrick Visual Effects Production Manager
Jane Fletcher Visual Effects Production Manager
Jonathan Flores Generalist
Larkin Flynn Digital Compositor
Tim Forsgren Visual Effects Compositor
Christian Foucher CG Artist
Aidan Fraser Visual Effects Supervisor
Pierre Fred Isaac 3D Artist
Roderick Freidrich CG Artist
Theo Frobert Modeling
Holly Fung Visual Effects Production Manager
Borja Fuste Visual Effects Compositor
Veronica Gail VFX Production Coordinator
Stephen A. Gall Digital Compositor
Sebastian Gaspar VFX Artist
Alexandre Gaudiano Visual Effects Compositor
Sinje Gebauer Executive Visual Effects Producer
Florian Gellinger Executive Visual Effects Producer
Chady Ghorayeb Layout Supervisor
Mohamed Ghouse Visual Effects Compositor
Ross Gilbert CG Supervisor
Rebecca Gill Visual Effects Production Manager
Pedro Giménez Visual Effects Technical Director
Martina Gismondo Visual Effects Compositor
Francesco Giugliano Visual Effects Technical Director
Vasko Gjorgjiovski Rotoscoping Artist
Madeline Gonzales Stereoscopic Coordinator
Jose Luis Gonzalez Visual Effects Technical Director
Jenny Goodwin VFX Production Coordinator
Vladislava Govednik Visual Effects Production Manager
Jorge Grandes Visual Effects Compositor
Callum Grant Visual Effects Coordinator
Kalee Griffin Visual Effects Camera
Sindre Grimsrud Visual Effects Compositor
Andre Phillipp Grosser VFX Artist
Jan Grundmann Pipeline Technical Director
Alan Guimont Visual Effects Technical Director
Anisha Gupta VFX Lighting Artist
Alexandra Gutierrez VFX Production Coordinator
Carlota Gutiérrez Pou Digital Compositor
Jesper Gyllstad Visual Effects Compositor
Dimos Hadjisavvas CG Supervisor
Venetia Hadley Visual Effects Compositor
Philipp Hafellner Layout Supervisor
Rami Hage Pipeline Technical Director
David Hall Animation
Ludvig Hallenius Visual Effects Compositor
Jihyae Ham Visual Effects Compositor
Craig Hammack Senior Visual Effects Supervisor
Matthew Hanger Effects Supervisor
Jonathan Harb Executive Visual Effects Producer
Dante Harbridge Robinson Matte Painter
Emile Hardy Matte Painter
Heidi Kathrin Harnisch Visual Effects Compositor
Jason Harris Visual Effects Technical Director
Tom Harrison Matchmove Supervisor
Dan Harrod Visual Effects Compositor
Ryan Harvey 3D Coordinator
Christoph Hasche Visual Effects Compositor
Daniel Hazeltine 3D Artist
Daniel Flehner Heen Pipeline Technical Director
Natasja Helledie CG Artist
Ethan Helms Visual Effects Compositor
Greg Herman Title Designer
Victoria Hetherington Visual Effects Production Manager
Kahurangi Hingston-Mill Visual Effects Production Assistant
Dennis Ho Visual Effects Compositor
Jen Hoang Pipeline Technical Director
Joe Holt Visual Effects Compositor
Neha Hooda Executive Visual Effects Producer
Korbinian Hopfner Effects Supervisor
Eric Horton VFX Artist
Leon Hsieh Visual Effects Compositor
Michael Huber VFX Artist
Kolja Huebschmann Pipeline Technical Director
Jan Humpal Visual Effects Compositor
Adnan Hussain Pipeline Technical Director
Seona Hwang VFX Artist
Rachel Hynds Visual Effects Compositor
Vlad Iliescu Visual Effects Compositor
Dragan Ilikj Rotoscoping Artist
Sarah Indolfo Pipeline Technical Director
John Iskandar VFX Lighting Artist
Santiago E. Iturmendi Visual Effects Compositor
Zave Jackson Compositing Lead
Morten Jacobsen Visual Effects Compositor
Joni Jacobson Executive Visual Effects Producer
Jordan Jakimovski Rotoscoping Artist
Espen Netland Jakobsen CG Artist
Bartosz Jerczyński Senior Animator
Na Jian Visual Effects Supervisor
Regina Calix Jo Visual Effects Coordinator
Kevin J. Jolly VFX Editor
Gios Johnston Creature Technical Director
Lewis Jones Visual Effects Technical Director
Jay Joshi Rotoscoping Artist
Chery Julien Senior Animator
Andy Jurka Visual Effects Production Assistant
RJ Juson VFX Production Coordinator
Stefan Jähner Pipeline Technical Director
Nancy Thurston Stunts
Kurt Bryant Stunts
Vinii Khullar Music Producer
Andy Gill Stunt Coordinator
Tad Griffith Stunts
Holly Dowell Stunts
Aakomon Jones Choreographer
Jennifer Badger Stunts
Kevin R. Wright Other
Leigha Hancock Stunts
Joe Bucaro III Stunts
Jeremy Fry Stunts
Alli Beckman Stunts
Brett Duffy Extras Casting
Todd Harris Storyboard Artist
Emely Cartagena Utility Stunts
Alexya Garcia Stunts
Ilyana Eberhardt Stunts
Mare Advertencia Lirika Songs
Mike Deodato Thanks
Eddie Perez Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024