Blade: Trinity (2004)

Actie, Horror, Sciencefiction
De vampiernatie heeft een duister plan bedacht om Blade te laten opdraaien voor een reeks brutale moorden. Om zichzelf te redden, moet Blade zijn krachten bundelen met een groep menselijke vampierjagers, de 'Nightstalkers'. Abigail, de dochter van zijn mentor Whistler en Hannibal King, een van de 'Nightstalkers', staan Blade bij in de ultieme strijd tegen de vampieren.

Blade: Trinity Film Info

Score: 5.855/10 van 3726 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-12-08
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: David S. Goyer
Productie Studios: Marvel Enterprises, New Line Cinema, Amen Ra Films, Imaginary Forces, Peter Frankfurt Productions
Productie Land: United States of America


Blade: Trinity Trailer


Wesley Snipes
als Eric Brooks / Blade
Jessica Biel
als Abigail Whistler
Ryan Reynolds
als Hannibal King
Kris Kristofferson
als Abraham Whistler
Dominic Purcell
als Dracula / Drake
Parker Posey
als Danica Talos
Natasha Lyonne
als Sommerfield
James Remar
als Ray Cumberland
John Michael Higgins
als Dr. Edgar Vance
Patton Oswalt
als Hedges
Callum Keith Rennie
als Asher Talos
Paul Michael Lévesque
als Jarko Grimwood
Françoise Yip
als Virago
Mark Berry
als Chief Martin Vreede
Paul Anthony
als Wolfe
Michael Anthony Rawlins
als Wilson Hale
Ginger Page
als Zoe
Eric Bogosian
als Bentley Tittle
Erica Cerra
als Goth Vixen Wannabe
Clay Cullen
als Stone
Shannon Powell
als Woman Bystander
Birkett Turton
als Dingo
Brian Steele
als Drake Creature (uncredited)
Christopher Heyerdahl
als Caulder
Ramin Djawadi Original Music Composer
David S. Goyer Producer
Toby Emmerich Executive Producer
Gabriel Beristain Director of Photography
David S. Goyer Director
Gene Colan Characters
Stan Lee Executive Producer
Marv Wolfman Characters
RZA Original Music Composer
Lynn Harris Producer
Conrad Smart Editor
Peter Frankfurt Producer
Cale Boyter Executive Producer
Avi Arad Executive Producer
Ronnie Yeskel Casting
David S. Goyer Writer
Howard E. Smith Editor
Laura Jean Shannon Costume Design
Wesley Snipes Producer
Art Schaefer Co-Producer
Lucrezia Casta Production Design
Skip Lievsay Sound Re-Recording Mixer
Craig Fikse Steadicam Operator
Eric Fraser Art Direction
Yoichi Art Sakamoto Makeup Effects
Chris Del Conte Visual Effects Producer
Lou Gruzelier Camera Operator
Diyah Pera Still Photographer
Jeff Upton Gaffer
Brad Reinke Digital Intermediate
Chris Claridge Construction Coordinator
Vicki Galloway Weimer Visual Effects Producer
Jamie Jonasson Set Decoration
Nancy Ford Assistant Art Director
Curt Schulkey Supervising Sound Editor
Tracey Shelley-Lavery Studio Teachers
Chris Gorak Production Design
Joe Bauer Visual Effects Supervisor
Aaron Glascock Supervising Sound Editor
Alex Gibson Music Editor
Danna Rutherford Hairstylist
Paul M. Wagner Visual Effects Editor
Bill Kassis Gaffer
Karin Graziani Digital Intermediate
Harlow MacFarlane Makeup Effects
Lin-Li-Anne Lee Art Department Coordinator
Andrei Andrianko Set Designer
Eileen Cunningham Scenic Artist
Jordu Schell Sculptor
Piero Mura Sound Effects Editor
Alexandra Altrocchi Visual Effects Producer
Luisa Dalmagro Set Costumer
Meredith Meyer-Nichols Visual Effects Producer
Mark Chow Camera Operator
Tim Abbatoye Transportation Coordinator
Patrick Banister Art Direction
Sheila Millar Set Designer
Joe Wilmott Lead Painter
John Vegher Visual Effects Supervisor
Richard Wilson Camera Operator
Tedd Kuchera Set Decoration
Sara Romilly Post Production Supervisor
Max Chickite Sculptor
Aaron Glascock Sound Re-Recording Mixer
Ryan Ennis Stunt Coordinator
Marco Ciccone Camera Operator
Lisa Love Makeup Artist
Vern Lavoie Lead Painter
Ezra Dweck Sound Effects Editor
Desi Ortiz Visual Effects Editor
Larry Lam Stunt Coordinator
Susan O'Hara Set Costumer
Faye Sevilla Costume Supervisor
Mike Sassen Transportation Coordinator
Michael C. Young Location Manager
Sydney Silvert Makeup Artist
Stephen Hunter Flick Sound Effects Editor
Lance Fisher Additional Camera
Lee Sollenberger Set Costumer
Julia Frittaion Unit Publicist
Perry Battista Leadman
John Joseph Thomas Sound Effects Editor
George A. Grieve Production Manager
Marvin Walowitz Sound Effects Editor
Rory Cutler Special Effects Coordinator
Joseph B. Conmy IV Visual Effects Producer
Steven Bernstein Additional Photography
James Bamford Stunts
Eddie Perez Stunt Coordinator
Anji Bemben Key Hair Stylist
Everett Burrell Digital Effects Supervisor
Erik Holmberg Executive In Charge Of Production
George Drakoulias Music Supervisor
Mindy Elliott First Assistant Editor
Rod Newby Rigging Gaffer
Herb DeWaal Rigging Grip
Gregory Arbit 3D Artist
Pete Whyte First Assistant Director
David Ghegan Electrician
Lenore Nemani Location Manager
Deb Asch Technical Supervisor
Jeff Varga Visual Effects
Robert Milicevic Security
Harley Ware Transportation Co-Captain
Caroline Liem Casting Associate
Oscar Mitt Assistant Sound Editor
Lindsay Bucknell Sound Mixer
Akira Orikasa Animation Supervisor
Rob Meyers Digital Compositors
Martin Emond Production Illustrator
David Pirrie Standby Painter
Steven J. Winslow Camera Technician
Alan Cohen First Assistant Camera
Brian Walsh Production Supervisor
Miya Dube Set Dressing Artist
Ryan Steacy Armorer
John Beatty Carpenter
Lisa Ahlers Craft Service
Tim Fortin Transportation Captain
Barb Foster Chef
Art Schaefer Unit Production Manager
Jim Passon Color Timer
Dave Griffiths Boom Operator
Chris Cochrane Best Boy Electric
Mark Edwards Visual Effects Coordinator
John Lavell Propmaker
Troy James Miller Production Coordinator
Nancy Duggan Assistant Costume Designer
James L. Hurford Key Grip
Paul Prokop Executive in Charge of Finance
Colin Decker Utility Stunts
Doug Parton Construction Foreman
Bart Fisher Post Production Assistant
Lennox Brown Stand In
Karen Eisenstadt Production Accountant
Raymond Alley Painter
Grant Hamakawa Grip
Joe Boswell Systems Administrators & Support
Paul Herndon Conceptual Design
Paul Amenta Driver
Jonathan Davidson Production Controller
Jason Crosby CG Supervisor
Kira Roessler Dialogue Editor
Andy Nieman Property Master
John Roesch Foley Artist
Greg Steele ADR Mixer
Steve Koster Aerial Director of Photography
Mary Jo Lang Foley Mixer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Alyson Dee Moore Foley Artist
Mark Hensley ADR Mixer
Rick Canelli ADR Recordist
Patrick Kalyn Pre-Visualization Supervisor
Donna Smith Assistant Property Master
Leah Hong Graphic Designer
Heidi Buecking Second Assistant Camera
Dawn Climie Costume Set Supervisor
John Reynolds Special Effects Best Boy
Trevor Jones Stunt Double
Dennis Skog Best Boy Grip
Seth Clark Assistant Editor
Jeff Miller Production Assistant
Sean Goojha Art Department Production Assistant
Jason Fischer First Assistant Production Coordinator
Linda Williams Digital Intermediate Editor
Eddie Perez Second Unit Director
Adam Tayler Special Effects Technician
Greg Baxter Visual Effects Production Manager
John Ashker Stunt Driver
Gary Burritt Negative Cutter
Rob Meyers Digital Supervisor
Jonathan Jakubec Construction Buyer
Dinesh Gill Property Buyer
Scott Morgan Foley Recordist
Alison Fraser Wardrobe Supervisor
Ginger Joyce Accountant
Anthony Alvaro Production Secretary
Andre Brouwer Truck Costumer
Vic Armstrong Action Director
Mark Dumas Animal Coordinator
Rob Miller Contact Lens Technician
John Joseph Thomas Foley Supervisor
Derry Frost Head of Production
Leon Dudevoir Production Executive
Jeremy Oddo Senior Animator
Sarah Done Assistant Location Manager
Denise Love Assistant Production Coordinator
Sylvia Jang First Assistant Accountant
Deak Ferrand Matte Painter
Cindy Smith Second Assistant Director
Steve Fox Special Effects Assistant
Vanessa Andrascik Camera Loader
Martin Udo Haas Dolly Grip
Niles Heckman Compositing Supervisor
Jill Bogdanowicz Digital Intermediate Colorist
Betty Burkhart Post Production Coordinator
Rob Gibbs Assistant Chef
Chuck Jeffreys Fight Choreographer
John Dines Generator Operator
Adrian Diepold Key Set Production Assistant
Ryan Carpenter Third Assistant Director
Danny Braet Lead Animator
Errin Lally Casting Assistant
Rebecca Lee Assistant Makeup Artist
Naan Spiess Sound Assistant
TyRuben Ellingson Concept Artist
Darrin Denlinger Storyboard Artist
Ray Scalice General Manager
Matt Russell Visual Effects Production Assistant
Howard Blank Technical Advisor
Yuka Kobayashi Stunts
Miya Dube Set Dresser
Paul Goodwin Set Dresser
Brant Lindroos Set Dresser
Mike Marsten Set Dresser
Colin Meacham Set Dresser
Guy Miller Set Dresser
Ocea Ringrose Set Dresser
Tracy B. Dunlop Set Dresser
Matthew Clancy Standby Carpenter
James Doh Storyboard Artist
Natasha Young Script Supervisor
Amanda Alexander Script Supervisor
Jeannine Dupuy Script Supervisor
Gary Archer Prosthetics
Doug Chapman Stunts
Corry Glass Stunts
Ruby J. Munro Script Supervisor
Andrea Kinsky Stunts
Brett Armstrong Stunts
Krista Bell Stunts
Steven McMichael Stunt Double
Joanne Leach Stunts
Clint Carleton Stunts
Don Lew Stunts
Jon Kralt Stunts
Gerald Paetz Stunts
Ryan Ennis Stunts
Glenn Ennis Stunts
Caroline Field Stunts
Brian Ho Stunts
Tom Glass Stunts
Brad Kelly Stunts
Clay Donahue Fontenot Stunt Coordinator
Kimberly Chiang Stunts
Alex Chiang Stunts
Garvin Cross Stunts
Mark Aisbett Stunts
Lloyd Adams Stunts
Scott J. Ateah Stunts
Aaron Au Stunts
Curt Bonn Stunts
Loyd Bateman Stunts
Leanne Buchanan Stunt Double
Rob 'Sluggo' Boyce Stunts
Mike Carpenter Stunts
Clint Cadinha Fight Choreographer
Mike Cook Stunts
Joe Doserro Stunts
Larry Lam Stunts
Darren McGuire Stunts
Trevor Jones Stunt Double
Todd Scott Stunts
Darryl Scheelar Stunts
Hugo Steele Stunts
Rob Wilton Stunts
Colby Chartrand Stunts
Mike Desabrais Stunts
Gloria O'Brien Stunt Double
Shawn Orr Stunts
Sharon Simms Stunts
Sylvesta Stuart Stunts
Jeff Sanca Stunts
Rorelee Tio Stunts
Ryan Schroeder Stunts
Claire Webb Stunts
Terrance Leigh Stunts
Scott Nicholson Stunts
Christopher Gordon Stunts
Mark Chin Stunts
Mike Ching Stunts
Dean Choe Stunts
Janina Dall Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024