Body of Lies (2008)

Actie, Drama, Thriller
Roger Ferris is een CIA-agent in het Midden-Oosten. Hij krijgt opdracht om een succesvolle terreurcel uit Jordanië te ontmantelen door de leider ervan op te pakken. Hulp komt van zijn chef, Ed Hoffman, en het hoofd van de Jordaanse inlichtingendienst. Maar wie van deze mannen is het meest te vertrouwen wanneer het gaat om zijn eigen veiligheid?

Body of Lies Film Info

Score: 6.63/10 van 2862 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-10-09
Lengte: 128 Minuut / 2:8
Regisseur: Ridley Scott
Schrijvers William Monahan, David Ignatius.
Productie Studios: Scott Free Productions, De Line Pictures, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America, United Kingdom


Body of Lies Trailer


Leonardo DiCaprio
als Roger Ferris
Russell Crowe
als Ed Hoffman
Mark Strong
als Hani
Ali Suliman
als Omar Sadiki
Simon McBurney
als Garland
Michael Gaston
als Holiday
Mehdi Nebbou
als Nizar
Golshifteh Farahani
als Aisha
Oscar Isaac
als Bassam
Alon Abutbul
als Al-Saleem
Vince Colosimo
als Skip
Qais Nashif
als Mustafa Karami
Lubna Azabal
als Aisha's Sister Cala
Ghali Benlafkih
als Aisha's Nephew Rowley
Clara Khoury
als Bessam's wife
Giannina Facio
als Hoffman's Wife
Annabelle Wallis
als Hani's Girlfriend in Bar
Xanthe Elbrick
als Manchester News Reporter
Michael Stuhlbarg
als Ferris' Attorney
Jameel Khoury
als Marwan
Aaron Lee Wright
als Firefighter
Avy Kaufman Casting
Peter Kohn First Assistant Director
Jina Jay Casting
Ridley Scott Director
Ridley Scott Producer
Janty Yates Costume Design
Arthur Max Production Design
Pietro Scalia Editor
Marco Trentini Supervising Art Director
Daniele Massaccesi Steadicam Operator
Toni-Ann Walker Hairstylist
Mark Peterson Costume Supervisor
Tim Monich Dialect Coach
Dino DiMuro Sound Effects Editor
Christopher Assells Sound Effects Editor
Per Hallberg Supervising Sound Editor
William Monahan Screenplay
Sonja Klaus Set Decoration
Robert Cowper Art Direction
Alexander Witt Director of Photography
Jacquie Barnbrook Visual Effects Producer
Paul Corbould Special Effects Supervisor
Michael Costigan Executive Producer
Charley Beal Supervising Art Director
Robert Steadman Gaffer
Donald De Line Producer
Judy Dickerson Dialect Coach
Marc Streitenfeld Original Music Composer
David Insley Camera Operator
Hinju Kim Art Direction
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate
Jim Morse Costumer
David Ignatius Screenplay
David Ignatius Novel
Zakaria Alaoui Line Producer
Charles J.D. Schlissel Executive Producer
Charles J.D. Schlissel Unit Production Manager
Alessandro Santucci Art Direction
Sam Sako Dialect Coach
Stefano Spadoni Unit Manager
Ernie Malik Unit Publicist
Saverio Sammali Assistant Art Director
Zoe Smith Assistant Set Decoration
Bernadette Mazur Key Makeup Artist
Peter Epstein Stunts
John Cenatiempo Stunts
Ed Natividad Storyboard Artist
Christopher Peterson Assistant Costume Designer
Larry McConkey Steadicam Operator
Lucio Trentini Production Manager
Billy Rich First Assistant Editor
Billy Rich Visual Effects Editor
Aaron Vexler Stunts
Del Spiva Music Editor
Larry Huston First Assistant "C" Camera
G. A. Aguilar Stunt Coordinator
Peter Lambert Assistant Editor
Julia Frey Visual Effects Producer
François Duhamel Still Photographer
Craig Lyman Makeup Artist
Tony Roche Assistant Set Decoration
John McLeod Special Effects Coordinator
Michael Mooney Assistant Costume Designer
Leeba Zakharov Casting Associate
Betsy Glick Costumer
Clare Spragge Costume Supervisor
Abdelkrim Akallach Costume Supervisor
Hartsell Taylor Key Costumer
Brad Einhorn Property Master
Terry Wells Sr. Property Master
Dan O'Connell Foley Artist
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Lois J. Drabkin Casting Associate
John T. Cucci Foley Artist
John M. 'Jack' Wright Key Costumer
Wendy Means Art Department Coordinator
Bruno de Santa Principal Costumer
Annie Penn Script Supervisor
Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
Abdellah Baadil Assistant Art Director
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Rich Romig Set Designer
Sheila Waldron Script Supervisor
Candace Neal Key Hair Stylist
Christian McWilliams Location Manager
Michelle Pazer ADR Editor
Kathryn Blondell Hairstylist
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Antonio Tarolla Assistant Art Director
T. David Pash Unit Manager
Teresa Kelly Post Production Supervisor
Monica Sallustio Assistant Art Director
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Peter Staubli Sound Effects Editor
John Marzano Aerial Director of Photography
Audrey L. Anzures Hair Department Head
Francesca Birri Art Department Coordinator
Peter J. Hampton Supervising Art Director
Alex McCarroll Set Designer
Francesco Valento Construction Foreman
R. Scott Doran Leadman
Chris Ashley Leadman
Chris Hogan Dialogue Editor
Sheena Duggal Visual Effects Supervisor
Alessandro Chiara Camera Operator
Ronald Hersey Camera Operator
Stefan H. Fritz Hummel Camera Operator
Marco Sacerdoti Camera Operator
Mark Schmidt Camera Operator
Nick Monton Digital Intermediate
Gary Shephard Transportation Coordinator
Gary Duncan Picture Car Coordinator
Mounir Badia Picture Car Coordinator
Carol Flaisher Location Manager
J. Chan Claggett Location Manager
Driss Benchhiba Location Manager
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Chris Jargo Supervising ADR Editor
Leonardo Beltrame Electrician
Stephen G. Shifflette Set Dresser
Sian Grigg Makeup Artist
Debi Young Makeup Artist
Jill Brown Stunts
Russell Allen Travel Coordinator
Maria Tortu Assistant Costume Designer
James Goldman Second Assistant "A" Camera
Philip D. Morrill Assistant Sound Editor
Cheryl 'Pickles' Kinion Makeup Artist
Jody Felz Costumer
Richard Hooper Armorer
Michael Castellano Costumer
Dan Pemberton Construction Coordinator
Trevor Loomis First Assistant "A" Camera
Barbara Lacy Makeup Artist
Josh Blakeslee Second Assistant "D" Camera
Mohammed Amine Hlal Rigging Gaffer
Carl Catanese Set Dresser
Michael Patrick O'Leary Electrician
L. Dean Jones Jr. Unit Production Manager
Dave Evans Armorer
Don Steinberg First Assistant "D" Camera
Ardis Cohen Hairstylist
Cookie Lopez Costumer
Chris Cenatiempo Stunts
Richard Van Dyke Production Sound Mixer
Greg Corke Armorer
Stefano Marino Gaffer
Susan Antonelli Costumer
Glauco Isidori Painter
Tony Negrete Assistant Sound Editor
Caroline Vexler Stunts
James Ashwill Foley Mixer
Marc Wolff Aerial Coordinator
Marcostavros Maggi Second Assistant "B" Camera
Paula Kelly Makeup Artist
Ben Plant Second Assistant "A" Camera
Saad Ajedigue Production Assistant
Edward Hohman Rigging Grip
Gary Romolo Fiorelli Second Assistant Director
Laura Hill Contact Lens Technician
Shaun Duffy Extras Casting
David Paris Aerial Coordinator
Mason Hersey First Assistant "B" Camera
Stephen Nakamura Digital Intermediate Colorist
Martin Mandeville Costume Coordinator
Jem Rayner First Assistant "A" Camera
Don Kozma Makeup Department Head
Sarah Trowse Production Accountant
Claudio Del Gobbo Dolly Grip
David Deever Video Assist Operator
Josh Turi Makeup Artist
Tommaso Mele Key Grip
Massimiliano Dessena Best Boy Grip
Francisco Pintore First Assistant "D" Camera
Brahim Ait Belkas Cableman
Brenda M. Ware Key Costumer
Yann Mari Faget Second Assistant Director
David Young Sound Engineer
Jack Glenn Dolly Grip
Fernando Valento Construction Manager
Karin Mercurio First Assistant Accountant
Chris Beattie Best Boy Grip
Olivier Arnesen Production Coordinator
Zineb Bendoula Hairstylist
Gian Claudio Giacomini Second Assistant "C" Camera
Kraig Kishi Boom Operator
Sarah Brandes Camera Loader
John C. Barber Dolly Grip
Ian Axilrod Second Assistant "B" Camera
Sean O'Harra Set Dresser
Julie Pitts Assistant Set Decoration
Scott Hillman Key Rigging Grip
Pierson Silver Second Assistant "C" Camera
Mohammed Hamza Regragui Production Assistant
Othmane Ajana Wardrobe Assistant
Thami Lahrach Electrician
Ahmed Hatimi First Assistant Director
Zakaria Badreddine Focus Puller
Hassan Hajhouj Grip
Mustapha Bentayeb Production Assistant
Julian Wilson Dressing Prop
Robert Mead Assistant Editor
Lahcen Abbana Costume Assistant
Najat Ait Badi Costume Assistant
Mustapha Adidou Animal Wrangler
Widad Taha Production Coordinator
Billy Dowd Extras Casting
Omar Chraibi Unit Manager
Kathleen Latlip Assistant Editor
Terry Wells Jr. Assistant Property Master
Isaac Marcos Gonzalez Visual Effects Production Assistant
Richard Cronn Assistant Chief Lighting Technician
Zineb El Idrissi Costume Assistant
Sallie Hard Second Assistant Director
Ricky Carrillo Rigging Gaffer
John Semedik First Assistant Accountant
Franco Fabietti Construction Foreman
Eddy Shalita Dialect Coach
John P. Watson Unit Manager
Moulay Mustapha El Idrissi Key Grip
Ider Eddadsi Rigging Grip
Charmaine Henninger Hairstylist
Giacomo Zampieri Camera Loader
Brahim Naim Hairstylist
Aicha Ameziane Makeup Artist
Zhor Bennani Makeup Artist
Anthony Grayson Wig Designer
Imiaa Ougdal Art Department Production Assistant
Younes Rahoui Art Department Production Assistant
Murray Steele Painter
Youness Benbakrim Props
Jeff Stacy Set Dresser
Mary Ann Creamer Costumer
Louise Lewis Costumer
Antonio E. Vega Varela Camera Operator
Giuseppe Falcone First Assistant "B" Camera
Yakoubi Nordine Grip
Mark Sannes Key Grip
Richard Crown Rigging Gaffer
Mustapha Badredinne Second Assistant "C" Camera
Ivan Massaccesi Second Assistant "D" Camera
Jason Fischman Casting Assistant
Lucinda Johnston Casting Assistant
Charlie Adcock Pyrotechnician
El Mahjoub Ahbid Production Assistant
Mostafa Selmani Production Assistant
Jay Shepley Production Assistant
Loubna Elhassani Production Secretary
Ayana Reece Production Secretary
Gareth Jones Security Coordinator
Taoufiq Belhadj Security Coordinator
Hedi El Ayoubi Set Production Assistant
Mary McGrady Studio Teacher






















ikwilfilmskijken © 2024