Brightburn (2019)

Horror, Thriller, Sciencefiction
Een man en vrouw kunnen hun kinderwens niet vervullen, maar vinden op een dag een baby. Ze noemen hem Brendan en voeden op hem. Jaren later wordt het duidelijk dat Brendan geen normale jongen is en over bovennatuurlijke krachten beschikt.

Brightburn Film Info

Score: 6.1/10 van 2123 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-05-09
Lengte: 91 Minuut / 1:31
Regisseur: David Yarovesky
Schrijvers Brian Gunn, Mark Gunn.
website: https://www.brightburn.movie/
Productie Studios: Troll Court Entertainment, Screen Gems, Sony Pictures
Productie Land: United States of America


Brightburn Trailer


Elizabeth Banks
als Tori Breyer
David Denman
als Kyle Breyer
Jackson A. Dunn
als Brandon Breyer
Matt Jones
als Noah McNichol
Meredith Hagner
als Merilee McNichol
Becky Wahlstrom
als Erica
Emmie Hunter
als Caitlyn
Gregory Alan Williams
als Sheriff Deever
Annie Humphrey
als Deputy Ayres
Abraham Clinkscales
als Royce
Christian Finlayson
als Fauxhawk
Jennifer Holland
als Ms. Espenschied
Terence Rosemore
als P.E. Teacher
Elizabeth Becka
als Principal Susko
Steve Agee
als EJ
Stephen Blackehart
als Travis
Mike Dunston
als Reporter
Michael Rooker
als The Big T
Tom Myers Sound Re-Recording Mixer
James Gunn Producer
Patrick M. Sullivan Production Design
Andrew S. Eisen Editor
Brian Gunn Screenplay
Brian Gunn Executive Producer
Mark Gunn Screenplay
Mark Gunn Executive Producer
Mike Robertson Sound Mixer
Dan Clifton Executive Producer
Dan Clifton Unit Production Manager
Ian Campbell First Assistant Camera
Matthew Medlin Co-Producer
Rich Delia Casting Director
Peter Gvozdas Editor
Josh Hakian Special Effects Coordinator
Justin Raleigh Special Effects Makeup Artist
Ali Jazayeri Executive Producer
Erik H. Magnus Sound Mixer
Melanie Deforrest Key Makeup Artist
Chase Paris Casting Director
Tara Feldstein Bennett Casting Director
David Yarovesky Director
Caius Man Special Effects Coordinator
Brett Hamann Script Supervisor
Jack Lazzaro Key Makeup Artist
Christian Pundschus Compositing Supervisor
Claudius Urban Animation Supervisor
Anna Quinn Hair Department Head
P.K. Hooker Sound Designer
P.K. Hooker Supervising Sound Editor
Simeon Wilkins Storyboard Artist
Jan Ruona Camera Operator
Tim Williams Original Music Composer
Riki LeCotey Set Costumer
Autumn Steed Costume Designer
Nicholas Cochran Sound Re-Recording Mixer
Sara Cobbeldick Set Costumer
Adam Richards Casting Associate
Fabiana Arrastia ADR Voice Casting
Luca Nemolato Concept Artist
Michael Dallatorre Director of Photography
Josh Sheppard Storyboard Artist
Simon Hatt Executive Producer
Joe Duarte Key Grip
Edward Young Rigging Grip
David Gendron Executive Producer
Christian Snell Art Direction
Elizabeth Ralston Assistant Property Master
Jan Reichmann VFX Editor
Gabor Szabo Concept Artist
Jesse Jaraczewski Gaffer
Bongani Mlambo Camera Operator
German Valle Gaffer
Taschi Lynell Hair Department Head
Lauren Oppelt Assistant Costume Designer
Chris Smallfield CG Supervisor
Tye Kerber Set Dresser
Raul Flores Lighting Technician
Robert Lee First Assistant Editor
Michael Costello Assistant Editor
Tulio Duenas First Assistant Camera
Diego Perez Sound Editor
Brian Murray Storyboard Artist
Caitlin 'Cat' Booth Set Costumer
Joanie Ming Key Costumer
Jeremy Emerman Epk Camera Operator
Kassandra DeAngelis Set Decoration
Aaron Welch Grip
Patrick M. Allen Digital Intermediate Producer
Matthew Benjamin Parker Graphic Designer
Michael Green Set Dresser
Forest Fagan Property Master
Briky Stone Makeup Department Head
Kenneth Huang Producer
Nic Crawley Executive Producer
Kent Huang Executive Producer
Tessie Groff Associate Producer
Boris Martin Still Photographer
Dietrich Hasse Visual Effects Supervisor
Heather Morris Key Hair Stylist
Paul Stockwell Best Boy Electric
Tom Waijers Dolly Grip
Andre Sobczak Dolly Grip
Kevin Newton Electrician
Cris Toebben Electrician
Clay Caldwell Grip
Eddy Flores Rigging Gaffer
Nathan Ward Rigging Grip
Zena Zeizet Costumer
Skyler Zurn Casting Assistant
Belen Sousa Domínguez Animation
Daniel S. Yuhlmann Animation
Sebastian Zilius CG Supervisor
Patrick Kreuser Compositing Supervisor
Michael Dohne Compositing Supervisor
Chris Debski Lighting Artist
Joerg Unterberg Lighting Artist
Philipp Wibisono Lighting Artist
Marco Curado Lighting Artist
Laura Fong-Prospero VFX Editor
Tracey Smith Visual Effects Production Manager
Sarah Fernandez Visual Effects Production Manager
Matthew Czarnowsky Armorer
Hannah Smith Art Department Coordinator
Megan Chomskis Assistant Editor
Jennifer Raymond Digital Intermediate Editor
Yu Jung Hou First Assistant Editor
Cesar E. Lemus Storyboard Artist
Spencer James Steadman Set Dresser
Shawn W. Logue Assistant Property Master
Suzu Tran Assistant Property Master
Jimmy Duda Concept Artist
Michael C. Woodcock Construction Coordinator
Madison Stojanowski Greensman
Beth Sheldon Property Master
Troy N. Satterfield Prop Maker
Andre Spencer Prop Maker
Christopher Watson Set Dresser
Lason White Set Dresser
Robert Ballew Set Painter
Anna Ragghianti Set Painter
John McKey Storyboard Artist






















ikwilfilmskijken © 2021