Brooklyn's Finest (2010)

Misdaad, Drama, Thriller
Nadat een jonge zwarte tiener wordt neergeschoten door de politie in de Newyorkse wijk Brooklyn, breekt de hel los. In deze moeilijke omstandigheden beleven drie doorwinterde agenten de donkerste jaren uit hun carrière: een uitgebluste wijkagent enkele dagen voor z’n pensioen, een corrupte narcotica-agent die moeilijk de eindjes aan elkaar kan knopen, en een undercoveragent die moet kiezen tussen zijn loyaliteit aan het korps, en zijn vrienden uit de onderwereld… Drie ogenschijnlijk op zichzelf staande verhalen die toch met elkaar verbonden blijken te zijn.

Brooklyn's Finest Film Info

Score: 6.284/10 van 859 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-03-04
Lengte: 132 Minuut / 2:12
Regisseur: Antoine Fuqua
Productie Studios: Nu Image, Langley Productions, Fuqua Films, Millennium Media, Thunder Road
Productie Land: United States of America


Brooklyn's Finest Trailer


Richard Gere
als Off. Eddie Dugan
Don Cheadle
als Det. Clarence 'Tango' Butler
Ethan Hawke
als Det. Sal Procida
Wesley Snipes
als Casanova 'Caz' Phillips
Vincent D'Onofrio
als Bobby 'Carlo' Powers
Ellen Barkin
als Agent Smith
Michael Kenneth Williams
als Red
Shannon Kane
als Chantel
Brían F. O'Byrne
als Det. Ronny Rosario
Will Patton
als Lt. Bill Hobarts
Lili Taylor
als Angela Procida
Wass Stevens
als Det. Patrick Leary
Armando Riesco
als Det. George Montress
Wade Allain-Marcus
als C-Rayz
Logan Marshall-Green
als Melvin Panton
Jesse Williams
als E. Quinlan
Hassan Johnson
als Beamer
Jas Anderson
als K. Rock
John D'Leo
als Vinny
Stella Maeve
als Cynthia
Raquel Castro
als Katherine
Robert John Burke
als State Trooper #1
Cle Sloan
Bruce MacVittie
als Father Scarpitta (as Bruce Macvittie)
Sarah Thompson
als Sarie
Thomas Jefferson Byrd
als Uncle Jeb
Lela Rochon
als Investigator #1 (as Lela Rochon Fuqua)
Ed Moran
als Investigator #2
Isiah Whitlock Jr.
als Investigator #3 (as Isiah Whitlock)
Tawny Cypress
als Allisa
Suzanne Smith Crowley Casting
Mary Vernieu Casting
Thérèse DePrez Production Design
Robert Greenhut Executive Producer
David Boulton ADR Mixer
Matiki Anoff Makeup Department Head
Marco Weber Executive Producer
Boaz Davidson Executive Producer
Avi Lerner Executive Producer
Phillip V. Caruso Still Photographer
Antoine Fuqua Director
Antoine Fuqua Executive Producer
John Thompson Producer
Trevor Short Executive Producer
Danny Dimbort Executive Producer
Barbara Tulliver Editor
Marcelo Zarvos Original Music Composer
Basil Iwanyk Producer
Stefan Sonnenfeld Colorist
Matthew Haasch Foley Editor
Ruth Hernandez ADR Editor
Jay Peck Foley Artist
Al Cerullo Pilot
Peter Soldo Second Assistant Director
Michael C. Martin Writer
Jim McCullough Jr. Electrician
Alan J. Lam Production Controller
Laura Civiello Dialogue Editor
Frank DeCurtis Set Dresser
John Cenatiempo Stunt Coordinator
Juliet Polcsa Costume Design
Patrick Murguia Director of Photography
Patrick Murguia Camera Operator
Mary Viola Executive Producer
John Langley Producer
Mariusz Glabinski Sound Effects Editor
Lindsay Graham Ahanonu Casting Associate
Aaron Vexler Stunts
Jessica Kelly Casting Associate
Elie Cohn Producer
Jeanne O'Brien-Ebiri Producer
Jesse Kennedy Executive Producer
Kat Samick Producer
Joe Napolitano Producer
Joe Napolitano First Assistant Director
Lauren Buckley Art Department Coordinator
LuAnn Claps Makeup Artist
Michael Saccio Property Master
Mila Khalevich Set Decoration
Ryan Collison Foley Mixer
Nancy Allen Music Editor
Peter Baran Art Direction
Richard King Sound Effects Editor
Justin Ball Visual Effects Supervisor
Deirdre Horgan Script Supervisor
Glenn Allen Visual Effects Producer
Richard Friedlander Visual Effects Producer
Phillip Schneider Scenic Artist
Richard Hebrank Construction Coordinator
Tom Fleischman Sound Re-Recording Mixer
Michael Leather Set Dresser
Jennifer Dunnington Music Editor
Shawnique Hill Set Costumer
Nathan J. Busch II Hair Department Head
Sunday Englis Key Makeup Artist
John Scott Cook Associate Editor
Jay Fortune Gaffer
Carmen S. Riviera Key Hair Stylist
Roderick Alleyne Production Supervisor
Peter Bundrick Construction Foreman
Peter DeCurtis Leadman
Alan J. Lawson Scenic Artist
Patricia Sprott Scenic Artist
Maurice Schell Sound Designer
Maurice Schell Supervising Sound Editor
Bret Johnson Sound Recordist
Mike O'Shea Jr. Camera Operator
Mike O'Shea Jr. Steadicam Operator
Debbe DuPerrieu Set Costumer
Nicholas Hasson Digital Intermediate Editor
Devin Sterling Digital Intermediate Producer
John M. Davis Music Editor
Dan Evans Farkas Music Editor
Eric J. Paul Music Editor
Ed Duranté Script Supervisor
Nicholas Bernstein Location Manager
Connie Brink Special Effects Coordinator
Lyndell Quiyou Hairstylist
Yale Kozinski First Assistant Editor
Scott Tinsley First Assistant "B" Camera
John Houlihan Music Supervisor
Alex Bovaird Costume Coordinator
Aissatou Parks Set Costumer
Thomas Dolan Rigging Gaffer
Billy Patsos Key Rigging Grip
Ralph Rea Rigging Grip
Brian McClean Best Boy Electric
Selena Arizanovic Music Coordinator
Igor Nikolic First Assistant Sound Editor
Barrett Hong Wardrobe Supervisor
Louis Sabat Dolly Grip
Bobby Mancuso First Assistant "A" Camera
Hunter Popalis Art Department Production Assistant
Lauren Press Assistant Costume Designer
Luke Ciarrocchi Editorial Production Assistant
Alfredo Viteri Boom Operator
Lorraine Z. Calvert Assistant Costume Designer
Cynthia Bauer Set Production Assistant
George Patsos Key Grip
Steve Jean-Baptiste Set Production Assistant
Kathi Scharer Production Accountant
Derrick Kardos Graphic Designer
Mike Yurich Dolly Grip
Kentaro Yano Tattooist
Andy Goldman Title Designer
Gerald Donlan Sound Editor
John Werner Foley Supervisor
Ryder Washburn Armorer
Joshua Anderson Utility Sound
Sean Dunckley Colorist
Eric McAllister First Assistant Sound Editor
Tommy Boyer Costumer
Gus Magalios Best Boy Grip
Joe White Sound Mixer
Brian Gallagher ADR Recordist
Jon Shaw Set Production Assistant
Julian J. Delacruz Second Assistant "B" Camera
Theron Alford Set Production Assistant
Kevin Gilligan Grip
Erica Kissack Contact Lens Technician
Ryan Bennett Colorist
Kenneth Potter Electrician
Bear Davies Set Dresser
Adam Johnson Second Assistant "B" Camera
Peter I. Sabat Production Coordinator
Angela Jensen Second Second Assistant Director
Kevin Kasarda Camera Loader
Raymond Fortune Generator Operator
Kevin Califano Grip
Rocco Proscia Grip
Ernest Yurich Grip
James J. McCullagh Lighting Technician
Jason Brignola Second Assistant "A" Camera
John Galuppo Construction Grip
Eddie DeCurtis Set Dresser
John Saracco Set Dresser
Rob Cadzow Digital Intermediate
Tom Antonetti Police Consultant
Paul Lozada Police Consultant
Tom Murray Police Consultant
Joseph Bannon Police Consultant
Jerry Speziale Police Consultant
Ahsaan Mitchell Production Assistant
Kenneth Daniels Production Secretary
Kirstin Liu Production Secretary
Scott 'Hitman' Sims Production Secretary
Cle Sloan Production Secretary
Ja'nae Burgess Set Production Assistant
Lisa Falzarano Set Production Assistant
Garrette Henson Set Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024