7.259

Buoyancy (2019)

Drama, Misdaad
Een 14-jarige Cambodjaanse jongen verlaat zijn huis om op zoek te gaan naar een beter leven. Hij wordt echter verkocht aan een Thaise mensenhandelaar en moet als slaaf aan de slag op een vissersboot. Terwijl de andere slaven worden gemarteld en vermoord, realiseert de jongen zich dat hij zal moeten ontsnappen.

Buoyancy Film Info

Score: 7.259/10 van 29 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-02-08
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseur: Rodd Rathjen
Schrijver: Rodd Rathjen
Productie Studios: Causeway Films, Feracious Entertainment, Screen Australia, Film Victoria, Definition Films, Anupheap Production
Productie Land: Australia, Cambodia, Thailand

Buoyancy Foto's


Buoyancy Trailer


Sarm Heng
als Chakra
Thanawut Ketsaro
als Rom Ran
Rous Mony
als Kea
Saichia Wongwirot
als Kadir
Yothin Udomsanti
als Danchi
Chan Visal
als Samnang
Chheung Vakhim
als Friend in Waterhole
Terb Sophon
als Girl from Rich Families
Phouen Nisa
als Girl from Rich Families
Sareoun Sopheara
als Chakra's Father
Nhim Chhun
als Kravaan (Eldest Brother)
Kunthea Sngoun
als Chakra's Mother
Phouern Mey Mey
als Chakra's Sister
Ros Leang Hong
als Chakra's Sister
Sim Lyma
als Chakra's Sister
Bou Samnang
als Chakra's Younger Brother
Samphos Phon
als Romli
Cheap Sovichea
als Minivan Driver
Decha Chinpornkawee
als Jimmy Truck Driver
Vuthy Sao
als Toh
Bonthea Seng
als Sokchan
Chancy Prum
als Old Burmese Worker
Myo Thu
als Second Burmese Worker
Chhum Sreyrath
als Lady of the Night
Horn Dyna
als Lady of the Night
Lay Kimhong
als Lady of the Night
Nai Kosoll
als Lady of the Night
Champagne Nuttanun
als Woman in Magazine
Sophorn Pich
als Supply Boat Slave Broker
Ko Ko Lwin
als Third Burmese Worker
Seavphat Ly
als New Young Burmese Worker
Vuthypul Kaom
als Supply Boat Captain
Jakkawan Worasup
als Other Trawler Captain
Khem Ratha
als Young Man with Drink
Khorn Channara
als Other Ute Passenger
Paul S. Mezey Script Consultant
Bryce Menzies Executive Producer
Bryce Menzies Legal Services
Adrian Medhurst Foley Artist
Rithy Panh Executive Producer
Sam Petty Sound Designer
Sam Petty Music Editor
Sam Petty Sound Re-Recording Mixer
Sam Petty Dialogue Editor
Sam Petty Sound Effects
Sam Petty Music Arranger
Nicholas Simon Production Consultant
Petar Ristić ADR Editor
Jonathan Duffy Executive Producer
Jonathan Page Executive Producer
Jeff Harrison Executive Producer
Simon Christidis Underwater Camera
Kristina Ceyton Producer
David Gross Post Production Supervisor
Rafael Winer Still Photographer
Raweeporn 'Non' Srimonju Casting
Raweeporn 'Non' Srimonju Production Manager
Raweeporn 'Non' Srimonju Associate Producer
Maile Daugherty Production Supervisor
Lawrence English Music
Greg Cobain First Assistant Director
Julia Egerton Compositing Lead
Michael Latham Director of Photography
Alicia Brown Executive Producer
Dane Cody Sound Recordist
Samantha Jennings Producer
Rita Walsh Producer
Bethany Ryan Production Design
Brett Manson Colorist
Leo Baker Visual Effects Supervisor
Marcus Friedlander Color Assistant
Rodd Rathjen Screenplay
Rodd Rathjen Director
Steven McKinnon Production Accountant
Steven McKinnon Co-Producer
Sony Morm Boom Operator
Ashlee Lukas First Assistant Editor
Sreyra In Second Assistant Director
Paul Rowe Thanks
Andy Clarke Stunt Coordinator
Cheap Sovichea Line Producer
Sophorn Pich Data Wrangler
Graeme Pereira Editor
Chanry Krauch Art Direction
Ol Sam Orn Set Decoration
Rachana Boun Makeup & Hair
Nawaporn Loungchai Hairstylist
Sovith Son Assistant Makeup Artist
Chamrong Chhel Unit Manager
Paula Smith Arrigoni Executive Producer
Kate Kennedy Executive Producer
Michele Turnure-Salleo Executive Producer
Sros Chhe Construction Manager
Ban Heng Assistant Art Director
Soheng Hing Painter
Kan Koeum Painter
Mengvibol Lak Construction Foreman
Chivy Meach Painter
Tita Na Props
Noeun Nem Painter
Sambath Pech Construction Foreman
Roeun Phyrom Props
Sokun Rem Painter
Mach Sdeung Construction Foreman
Thoeun Seihak Props
Peter Sheehan Storyboard Artist
Mao Sohoeun Painter
Vanessa Carr Foley Recording Engineer
Watanakit Chakornbundit ADR Recordist
Rittichai Cheepho Sound Recordist
Manasnit Setthawong ADR Recordist
Sophaekday Touch ADR Recordist
Ngov Bora Gaffer
Phally But Key Grip
Matt Chang Aerial Director of Photography
Ray Chanthou Additional Second Assistant Camera
Sokseyha Chhinchhum First Assistant Camera
Un Sam Chhorn Best Boy Electric
Tran Trung Hau Assistant Camera
Yin Nhor Steadicam Operator
Phirum Oudom Grip
Phimsornthong Phiphat Assistant Camera
Thitiwat Pradthanadee Second Assistant Camera
Kongkea Vann Second Assistant Camera
Sam Ath Cheng Casting
Salin Kuong Costumer
KeoSotheavy Ouk Costume Assistant
Niamh Peren Costume Coordinator
Kanhchana Samrith Costume Supervisor
Chea Soviton Costume Assistant
Jana Plumm Additional Editorial Assistant
Virak Ros Script Consultant
Vuthy Keo Picture Car Coordinator
Pros Phauk Transportation Coordinator
Pros Phauk Armorer
Yunly Chhe Catering
Sereivuth Kung Production Coordinator
Samon Mean Production Assistant
Tithya Nouhem Set Production Assistant
Bolony Ros Production Accountant
Chansovanarath Ros Set Production Assistant
Chansovannary Ros Assistant Accountant
Angus Stevens EPK Editor
Marco Angele Legal Services






















ikwilfilmskijken © 2024