Zoe SaldaƱa als Sarah Cotton | |
Jamie Chung als Ginny Bai | |
Rosamund Pike als Dedra Davenport | |
Lake Bell als Maryjane | |
Nick Stahl als Robert Kane | |
Paz Vega als Blanca Juarez | |
Shannen Doherty als Dr. Shelly | |
Robert Hoffman als Chad Bower | |
Emily Meade als Chloe Marx | |
Dylan McDermott als Dennis Marx | |
Colleen Camp als Barbara Barish | |
Anson Mount als Tom | |
Ross Thomas als Lukas | |
Jon Polito als The Phamacist | |
Victor Webster als Paulo Small | |
Peter Macdissi als Gerry | |
Tiara McKinney als Mahogany | |
Adriana Barraza als Louisa Alvarez | |
Jake Austin Walker als Trevor | |
Addison Black als Colby | |
Chandler George Brown als Jeffrey | |
Naz Jafri als Dr. Pakora | |
Victoria Patenaude als Bag Lady | |
Jonathan McDaniel als Trey | |
Jim Lau als Tak Bai | |
Scott Lunsford als Stud | |
Jason Brooks als Steve | |
Haley Tju als Rose | |
Kate Albrecht als Tammy Lynn | |
Cici Lau als Soon Li | |
Fabian C. Moreno als Hector | |
Tom Wright als Maxwell Barron | |
C.K. McFarland als Woman | |
Dimitri Diatchenko als Bob | |
Aron Biedenharn Coates als Tammy | |
Lisa Marie Dupree als Busty Waitress | |
Cherie Thibodeaux als Girl #1 | |
Edrick Browne als Medical Center Guard | |
Austin Williams als Nicholas Pinter | |
Monica Acosta als Birthday Party Mom | |
Daurice Cummings als Club Dancer | |
Aurelius DiBarsanti als Geisha House Waiter | |
Carol Dupuy als Apartment Tenant | |
Louis Dupuy als Apartment Tenant | |
Jerald Garner als Restaurant Patron / Dancer | |
Adam Knapp als Party Guy | |
Michelle Lenhardt als Beautiful Woman | |
Kelly Migdon als Student | |
Marcus Morales als Restaurant Customer | |
Gabriela Ostos als Cashier | |
Ross Rouillier als Orderly | |
Aaron Sauer als Orderly | |
Jabari Simba als Gym Patron | |
Deanna Tryon als Flight Attendant | |
Valerie Joy Wilson als Club Dancer | |
Jackie Zane als Caretaker |
Christopher Landon | Director |
Christopher Landon | Writer |
Linda Burton | Production Design |
Christie Wittenborn | Costume Design |
Lindsay Graham Ahanonu | Casting Associate |
Richard Limbaugh | Associate Producer |
Venus Kanani | Casting |
Artist W. Robinson | Unit Production Manager |
Dawson Warner | Line Producer |
Mary Vernieu | Casting |
Jason Hewitt | Producer |
Brigitte Green | Music Supervisor |
Artist W. Robinson | Co-Producer |
Gia Grosso | Set Decoration |
David Nico | Production Coordinator |
Vince Morella | Executive Producer |
Oren Segal | Producer |
Sean Findley | Post Production Supervisor |
Naz Jafri | Executive Producer |
Seamus Tierney | Director of Photography |
Christopher Lee | Location Manager |
Alex Hackford | Music Supervisor |
Michael Coscia | Production Coordinator |
Steven Chester Prince | Producer |
Lori Grabowski | Script Supervisor |
Gregory Plotkin | Editor |
Tyler Thompson | Executive Producer |
Jeffrey F. January | First Assistant Director |
Christopher Sheldon | Supervising Sound Editor |
Beth Dubber | Still Photographer |
Matt Coby | Sound Re-Recording Mixer |
Matthew Margeson | Original Music Composer |
Mark Ettel | Sound Re-Recording Mixer |
Hilary Bronwyn Gayle | Still Photographer |
Deven MacNair | Stunts |