Captain America: The First Avenger (2011)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
Een dappere, maar zachtaardige jonge soldaat genaamd Steve Rogers moet aan een aantal experimenten deelnemen voor het Amerikaanse leger, het zogenaamde Super Soldier programma. Maar wanneer het experiment wordt stopgezet besluiten ze Steve te gebruiken om het imago van het Amerikaanse leger te verbeteren.

Captain America: The First Avenger Film Info

Score: 6.999/10 van 20918 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-07-22
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Joe Johnston
Schrijvers Stephen McFeely, Christopher Markus.
Productie Studios: Marvel Studios, Marvel Entertainment
Productie Land: United States of America


Captain America: The First Avenger Trailer


Chris Evans
als Steve Rogers / Captain America
Tommy Lee Jones
als Chester Phillips
Hugo Weaving
als Johann Schmidt / Red Skull
Hayley Atwell
als Peggy Carter
Sebastian Stan
als James Buchanan 'Bucky' Barnes
Dominic Cooper
als Howard Stark
Toby Jones
als Dr. Arnim Zola
Neal McDonough
als Timothy 'Dum Dum' Dugan
Derek Luke
als Gabe Jones
Bruno Ricci
als Jacques Dernier
JJ Feild
als James Montgomery Falsworth
Kenneth Choi
als Jim Morita
Richard Armitage
als Heinz Kruger
Stanley Tucci
als Abraham Erskine
Samuel L. Jackson
als Nick Fury
Lex Shrapnel
als Gilmore Hodge
Michael Brandon
als Senator Brandt
Martin Sherman
als Brandt's Aide
Natalie Dormer
als Private Lorraine
Oscar Pearce
als Search Team Leader
William Hope
als SHIELD Lieutenant
Nicholas Pinnock
als SHIELD Tech
Marek Oravec
als Jan
David Bradley
als Tower Keeper
Leander Deeny
als Barman
Sam Hoare
als Nervous Recruit
Simon Kunz
als 4F Doctor
Kieran O'Connor
als Loud Jerk
Jenna Coleman
als Connie
Sophie Colquhoun
als Bonnie
Doug Cockle
als Young Doctor
Ben Batt
als Enlistment Office MP
Mollie Fitzgerald
als Stark Girl
Damon Driver
als Sergeant Duffy
David McKail
als Johann Schmidt's Artist
Amanda Walker
als Antique Store Owner
Richard Freeman
als SSR Doctor
Katherine Press
als Project Rebirth Nurse
Sergio James
als Kruger's Aide
Marcello Walton
als Undercover Bum
Anatole Taubman
als Roeder
Jan Pohl
als Hutter
Erich Redman
als Schneider
Rosanna Hoult
als The Star Spangled Singer
Naomi Slights
als The Star Spangled Singer
Kirsty Mather
als The Star Spangled Singer
Laura Haddock
als Autograph Seeker
James Payton
als 'Adolph Hitler'
Ronan Raftery
als Army Heckler
Nick Hendrix
als Army Heckler
Luke Allen-Gale
als Army Heckler
Jack Gordon
als Army Heckler
Benjamin Uttley
als HYDRA Guard / HYDRA Pilot
Patrick Monckeberg
als Manager Velt
Amanda Righetti
als SHIELD Agent
Stan Lee
als General (uncredited)
Fabrizio Santino
als Kruger's Driver
Caroline Royce
als USO Dancer
Louis D'Esposito Executive Producer
Jeffrey Ford Editor
Joe Johnston Director
Randi Hiller Casting
Stephen McFeely Screenplay
Alan Fine Executive Producer
Joe Johnston Executive Producer
Priscilla John Casting
David Maisel Executive Producer
Robert Dalva Editor
Nigel Gostelow Executive Producer
Stan Lee Executive Producer
Shelly Johnson Director of Photography
Christopher Markus Screenplay
Alan Silvestri Original Music Composer
Kevin Feige Producer
Anna B. Sheppard Costume Design
Sarah Halley Finn Casting
Ken Crouch Costume Supervisor
Martin Gaskell Sculptor
Jason Knox-Johnston Art Direction
Phil Harvey Art Direction
Randy L. Childs Construction Coordinator
Dean Clegg Art Direction
Rick Heinrichs Production Design
Phil Sims Art Direction
John Bush Set Decoration
Chris Lowe Supervising Art Director
John Dexter Supervising Art Director
Ruben Malaret Publicist
Tom Crooke Location Manager
Sam Breckman Production Manager
Katie Gabriel Art Department Coordinator
Mike Stassi Set Designer
Kathy Siegel Visual Effects Supervisor
Pete Cavaciuti Camera Operator
Kiran Pallegadda First Assistant Editor
Florian Gellinger Visual Effects Supervisor
Paul Stemmer Visual Effects Supervisor
Steve Griffith Visual Effects Producer
Brian Baverstock Transportation Coordinator
Richard Selway Assistant Art Director
Darren Fitzsimons Sculptor
Dan Riffel Gaffer
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Daniel P. Rosen Visual Effects Supervisor
Emma McCleave First Assistant Editor
Francine Segal Dialect Coach
Monika Schellenberge Sculptor
Shannon Mills Sound Designer
Craig Barron Visual Effects Supervisor
Des Whelan Camera Operator
Kevin Edland Best Boy Electric
Patricia Klawonn Set Designer
Ian Whiteford Greensman
Howell Gibbens Supervising Sound Editor
Beverly Austin Special Effects Coordinator
Daniel Pagan Sound Designer
Suhail Kafity Sound Effects Editor
Alexandra Daunt Watney Visual Effects Producer
George Peters Camera Operator
Jay Maidment Still Photographer
Matthew Sampson Stunt Coordinator
Henry Tirl Camera Operator
David Knox Additional Camera
Barbara McDermott Music Editor
Shari Ratliff Art Department Coordinator
Helen Xenopoulos Assistant Art Director
Blake Maslin Greensman
David Parker Sound Re-Recording Mixer
John Berri Visual Effects Editor
Richard Higham Visual Effects Supervisor
Christopher Townsend Visual Effects Supervisor
Pouyan Navid CG Supervisor
Pavel Pranevsky CG Supervisor
David Richert Camera Operator
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Wayne Leach Rigging Gaffer
Reese Spensley Set Costumer
Ali James Location Manager
Emma Pill Location Manager
Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor
Kosta Saric Visual Effects Editor
Jeff Muhlstock Steadicam Operator
Kathryn Donovan Unit Publicist
Melinka Thompson-Godoy Visual Effects Producer
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Votch Levi CG Supervisor
Thomas Baber CG Supervisor
Tyson Bidner Location Manager
Jonathan Harb Visual Effects Supervisor
Peter Bebb CG Supervisor
Susie Allnutt Still Photographer
Thomas Calderon First Assistant Editor
Stephen Hunter Flick Sound Designer
Jon Johnson Sound Effects Editor
Cameron Sharp Visual Effects Editor
Rob Woiwod Visual Effects Editor
Robert Pinnow Visual Effects Producer
Felix Crawshaw Visual Effects Producer
Douglas Bloom CG Supervisor
John Higgins Lighting Technician
Jean Harter Set Designer
Craig Whiteford Greensman
Jonathan Fawkner Visual Effects Supervisor
Gian Ganziano Visual Effects Editor
Casey Allen VFX Supervisor
Jason W. Jennings Sound Designer
Aaron Rhodes Visual Effects Editor
Steve Dent Stunt Coordinator
Henry Tirl Steadicam Operator
Suzie F. Wiesmann Production Manager
Albert Gasser Sound Effects Editor
Alessandro Cioffi VFX Supervisor
Brian N. Bentley Compositors
Chris O'Connell Visual Effects Editor
Scott F. Johnston Visual Effects
Brian Avery Stunts
Andy Nicholson Supervising Art Director
Lisa Westcott Makeup Designer
Mark Appleby ADR Mixer
Lisa J. Levine ADR Editor
David Lucarelli ADR Recordist
Vincent Guisetti Foley Artist
Lisa Vick Script Supervisor
Susan Dudeck ADR Editor
Joe Dorn Supervising ADR Editor
Kyle Rochlin Foley Mixer
Greg Steele ADR Mixer
Anthony J. Ciccolini III ADR Editor
Pamela Kahn Foley Artist
Billy Theriot ADR Mixer
Elizabeth Kenton Supervising Dialogue Editor
Greg Zimmerman ADR Recordist
Brenda K. Wachel Script Supervisor
Larry Kemp Dialogue Editor
Barry Gibbs Property Master
Emmet O'Donnell ADR Recordist
David A. Arnold Dialogue Editor
Peter N. Brown Supervising Carpenter
Rick Marcus Utility Stunts
Jo McLaren Stunts
Trinh Tran Production Assistant
Andy Park Conceptual Illustrator
Martin Wilde Stunts
Tony van Silva Stunts
Andy Smart Stunts
Allen Robinson Utility Stunts
Chris Palermo Utility Stunts
Jeremy Fry Utility Stunts
James Embree Stunts
Kelly Dent Stunt Double
Doug Coleman Stunt Coordinator
Michael Byrch Stunt Double
Steen Young Stunts
Mark Vanselow Utility Stunts
Brian Simpson Utility Stunts
Peter Pedrero Stunt Double
James O'Donnell Stunts
Kim McGarrity Stunts
Baz Karbouris Stunts
Jeremy Fitzgerald Utility Stunts
Dane Farwell Utility Stunts
Rico Burgos Utility Stunts
Nick Brett Utility Stunts
Jeff Wolfe Utility Stunts
Tom Rodgers Stunts
Ray Nicholas Stunts
Maurice Lee Stunts
Brett A. Jones Utility Stunts
Terry Jackson Utility Stunts
Rick Avery Utility Stunts
Marcus Young Fight Choreographer
Donna Williams Stunts
Vincent Wang Stunts
Mark Mottram Stunts
Lee Millham Stunt Driver
Kai Martin Stunts
Thomas J. Larsen Stunts
Rob Hunt Stunts
Paul Hanks Stunt Double
Allan Graf Utility Stunts
Kevin Derr Utility Stunts
Paul Darnell Utility Stunts
Joey Box Utility Stunts
Brian Avery Utility Stunts
Joey Anaya Utility Stunts
Curtis Rivers Stunts
Holly Lumsden Stunts
Jef Groff Utility Stunts
Freddie Joe Farnsworth Stunts
Rick English Stunt Double
Clay Cullen Utility Stunts
David Cronnelly Stunts
Keith Campbell Utility Stunts
Roy Taylor Stunts
Todd Schneider Stunts
Gregg Preston Utility Stunts
Gary Kane Stunts
Trevor Habberstad Utility Stunts
Bradley Farmer Stunts
Jerry T. Adams Utility Stunts
Ben Wright Stunt Double
Pete Turner Utility Stunts
Ray Siegle Utility Stunts
Mike Mukatis Utility Stunts
Nick McKinless Stunts
Rowley Irlam Stunt Coordinator
Pete Ford Stunts
Colin Follenweider Utility Stunts
Charlie Estepp Stunts
Rob Cooper Stunts
Heather Arthur Utility Stunts
Mark Aaron Wagner Utility Stunts
Matthew Stirling Stunts
Justin Riemer Utility Stunts
Jan Petřina Stunt Double
David M. Morizot Utility Stunts
Tony Lucken Stunts
Stephanie Lelievre Stunts
Rob Inch Stunt Coordinator
Richard Holmes Stunts
Whitney Coleman Utility Stunts
Dan Brown Utility Stunts
Daniel Vernan Stunts
Ryan Stuart Stunts
Brady Romberg Utility Stunts
Charles Ramsay Stunts
Bean Peel Stunts
Jess King Utility Stunts
Adam Hart Stunt Double
Bobby Holland Hanton Stunts
Graeme Crowther Stunts
Eliza Coleman Utility Stunts
Craig Baxley Jr Utility Stunts
Lee Millham Stunt Double
Michael McGuire Utility Stunts
Master Lee Stunts
Nick Hobbs Stunts
Tom Hallahan Stunts
Thomas DeWier Utility Stunts
Darrell Davis Utility Stunts
Tim Connolly Utility Stunts
Gary Arthurs Stunt Double
Ben Wright Utility Stunts
Arran Topham Stunts
Rob Mars Utility Stunts
Kurt D. Lott Utility Stunts
Mike Lambert Stunt Double
Tim James Utility Stunts
David Hugghins Utility Stunts
Jimmy Green Stunts
Andy Godbold Stunt Double
Steve DeCastro Utility Stunts
Erik Stabenau Utility Stunts
C.C. Smiff Fight Choreographer
Olly Rowland Stunts
Eric Petch Stunts
Carrick O'Quinn Utility Stunts
Jeff Habberstad Utility Stunts
Derek Graf Utility Stunts
Corey Michael Eubanks Utility Stunts
Richard Epper Utility Stunts
Samson Eaton Stunts
Greg Dela Riva Utility Stunts
Eddie Davenport Utility Stunts
Freddy Bouciegues Utility Stunts
Mens-Sana Tamakloe Stunts
Mark Slaughter Stunts
Brian Nickels Stunts
Merritt Yohnka Utility Stunts
Dan Whitby Stunts
Tony Smart Stunts
Andrew L Phillips Stunts
Mark Mottram Stunt Double
Timothy Eulich Utility Stunts
Damien Walters Stunts
Dominic Preece Stunts
Norb Phillips Utility Stunts
Julian Lightwing Stunts
David R. Grant Stunts
David Garrick Stunts
Ben Dimmock Stunts
Brycen Counts Utility Stunts
Jeff Chumas Utility Stunts
Nick Chopping Stunts
Keith Woulard Utility Stunts
Rudolf Vrba Fight Choreographer
Arran Powley Stunts
Chris Pollard Stunts
Andy Pilgrim Stunts
Rob Jarman Stunts
Craig Conaway Utility Stunts
Alex Chansky Utility Stunts
Richard Whelan First Assistant Director
Glen Trotiner First Assistant Director
Terry Madden Second Unit First Assistant Director
Richard Glass Contact Lens Technician
Linda D. Flowers Hair Department Head
Lisa Westcott Hair Designer
Madlen Mierzwiak Hairstylist
Nadia Stacey Hairstylist
Adam James Phillips Hairdresser
Andrew Simonin Hairdresser
Cheryl Eckert Key Hair Stylist
Helen Barrett Makeup & Hair
Jacqueline Bhavnani Makeup & Hair
Cathy Burczak Makeup & Hair
Rebecca Cole Makeup & Hair
Carolyn Cousins Makeup & Hair
Julie Dartnell Makeup & Hair
Mark English Makeup & Hair
Karen Cohen Makeup & Hair
Sarah Grispo Makeup & Hair
Carmel Jackson Makeup & Hair
Julie Kendrick Makeup & Hair
Louise Luxton Makeup & Hair
Lois McIntosh Makeup & Hair
Liz Michie Makeup & Hair
Maralyn Sherman Makeup & Hair
Kathryn Fa Makeup & Hair
Paul Boyce Makeup Artist
Anita Brabec Makeup Artist
Brian Waltsak Makeup Artist
Jenny Hammond Makeup Artist
Denise Kum Makeup Artist
Josh Weston Prosthetic Makeup Artist
David White Prosthetic Designer
Julian Murray Prosthetics Sculptor
Colin Shulver Prosthetics Sculptor
Victoria Holt Special Effects Makeup Artist
Bob Kretschmer Wigmaker
Terry Anderson Assistant Costume Designer
Leighton Bowers Assistant Costume Designer
Jane Clive Assistant Costume Designer
Maja Meschede Assistant Costume Designer
Joe Hobbs Assistant Costume Designer
Morgan Hall Costume Assistant
Rachel Lilley Costume Assistant
June Suepunpuck Costume Assistant
Sarah Robinson Costume Coordinator
Christian Cordella Costume Illustrator
Russell Dauterman Costume Illustrator
Darrell Warner Costume Illustrator
Paul Colford Costumer
Gaia Cozzi Costumer
Nina De Palma Costumer
Emily Dominguez Costumer
Terry Facer Costumer
Dougie Hawkes Costumer
Matthew Jerome Costumer
Amber Jordyn Costumer
Kate Laver Costumer
Aimee Lisby Costumer
Chris Newlander Costumer
Kevin Pratten Costumer
Emma Rees Costumer
Tom Sanderson Costumer
Lex Wood Costumer
Joanna Campbell Lynch Costumer
Vicente Parada Costumer
Philip Goldsworthy Principal Costumer
Charlotte-Rose Armstrong Principal Costumer
Liz Dann Principal Costumer
Kaniez Braganza Textile Artist
Mark Holmes Wardrobe Master
Peter Gvozdas 3D Editor
Eric Osmond 3D Editor
Derek Drouin Assistant Editor
Michael Rostker Assistant Editor
Ben Estrada Colorist
Christopher McDonald Dailies Operator
Carolina Cedres Editorial Production Assistant
Michael McCusker Additional Editor
Peter S. Elliot Additional Editor
Tony Didio Jr. Armorer
John Fisher Armorer
Nick Jeffries Supervising Armorer
Damian Mitchell Armorer
Dan Osborne Armorer
Barbara Harris ADR Voice Casting
Philip Walton Casting Assistant
Karen Maxwell Casting Assistant
Tamara Hunter Casting Associate
Leslie-Ann Reale Casting Associate
Travis Otsuji Extras Casting
Darren Baba Extras Casting Assistant
John Marzano Aerial Director of Photography
Remi Epron Aerial Camera Technician
Alexander Bayne Assistant Camera
Marc Wolff Pilot
Sacha Jones Clapper Loader
Russell Kennedy Clapper Loader
Dean Morris Clapper Loader
Alex Carr Digital Imaging Technician
Danny Gagatt Digital Imaging Technician
Peter Marsden Digital Imaging Technician
Raul Riveros Digital Imaging Technician
Peter Welch Digital Imaging Technician
Richard L. Carden Dolly Grip
Jeremy Emerman Epk Camera Operator
Michael Martino First Assistant "A" Camera
Louie DeMarco First Assistant "B" Camera
Jon Webb First Assistant Camera
Julian Bucknall Focus Puller
John Jordan Focus Puller
John Gamble Focus Puller
Spencer Murray Focus Puller
Annabelle Nutt Gaffer
Brendon Phillips Gaffer
Brian Bartolini Gaffer
Steve Costello Gaffer
Ricky Davies Generator Operator
Jesse Beaird Grip
Mario Casarez Grip
Lorcan Dunne Grip
Benjamin Kilmer Grip
Tony Rowland Grip
Chris Salamone Grip
Adam Sudtell Grip
Terry Williams Grip
Malcolm McGilchrist Grip
Gary Hymns Key Grip
Jim Shelton Key Grip
Kenneth Atherfold Key Grip
Joseph Graham Key Rigging Grip
Tim Dean Libra Head Technician
Mario Spanna Libra Head Technician
Michael Buxton Libra Head Technician
Aldo Camilleri Lighting Technician
Jamie Garside Lighting Technician
Aaron Keating Lighting Technician
Genki McClure Lighting Technician
Neil Munro Lighting Technician
Sol Saihati Lighting Technician
Dean Foard Lighting Technician
Damian Cooper Lighting Technician
Lewis Hume Second Assistant "A" Camera
Gavin Fernandez Second Assistant "A" Camera
Phoebe Fraser Second Assistant Camera
Susan MacDonald Second Assistant Camera
Jacob Barrie Second Assistant Camera
Joe Alexander Second Assistant Camera
Luke Cairns Second Assistant Camera
Richard Copeman Second Assistant Camera
Francesco Ferrari Second Assistant Camera
Andrew Lockley 2D Supervisor
Adam Coglan 3D Animator
Andy Fraser 3D Animator
Yuji Yagasaki 3D Artist
Philip Borg 3D Artist
Maria Walker 3D Coordinator
Michael Capton 3D Supervisor
Raphael A. Pimentel Animation Supervisor
Simone Kraus Townsend Animation Supervisor
Naoko Kinoshita CG Artist
Luis Hernandez CG Artist
Ariel Loza CG Artist
James Benson Sequence Supervisor
Phil Johnson Sequence Supervisor
Jordan Kirk Sequence Supervisor
Dan Neal Sequence Supervisor
Alison Wortman Sequence Supervisor
Rebecca Waters Sequence Supervisor
Maxx Wai In Leong Sequence Supervisor
Vanessa Gratton Sequence Supervisor
Sam Cole Compositing Supervisor
Patrick Ferguson Compositing Supervisor
James Pina Compositing Supervisor
Brandon McNaughton Compositing Supervisor
Justin Johnson Digital Effects Supervisor
Joey Harris Matchmove Supervisor
Simon Pynn Matchmove Supervisor
Matt Sadler Matchmove Supervisor
Dudley Birch Matte Painter
Christian Cardona Matte Painter
Robert Olsson Matte Painter
Miguel A. Guerrero Modelling Supervisor
Nickolas Stevens Stereoscopic Supervisor
Wesley Sewell Stereoscopic Supervisor
Beverly Abbott Visual Effects Coordinator
Rachel Faith Hanson Visual Effects Coordinator
Matthew Lloyd Visual Effects Coordinator
Natalie Lovatt Visual Effects Coordinator
Ruheene Masand Visual Effects Coordinator
Virginia Wilson Visual Effects Coordinator
Kim Erin Eunsung Visual Effects Coordinator
Lucie Ostrer Visual Effects Coordinator
Emily Pearce Visual Effects Coordinator
Samantha Tracey Visual Effects Coordinator
Amielia Williams Visual Effects Coordinator
Jon Keene Visual Effects Coordinator
Nicholas Elwell Visual Effects Coordinator
Miles Friedman Visual Effects Coordinator
Max Leonard Visual Effects Coordinator
Katie Godwin Visual Effects Coordinator
Michael Perdew Visual Effects Coordinator
Barry R. Tuttle Visual Effects Coordinator
Ben Aghdami Visual Effects Production Assistant
Alexandra Michael Visual Effects Production Assistant
Ron Underdahl Visual Effects Production Assistant
Aaron Walker Visual Effects Production Assistant
Emma Moffat Visual Effects Production Assistant
Sophie Russell Visual Effects Production Assistant
Alex Boyle Visual Effects Production Assistant
Jen Underdahl Visual Effects Production Manager
Claudia Lecaros Visual Effects Production Manager
Malcolm Angell Visual Effects Production Manager
Sumriti Bhogal Visual Effects Production Manager
Charlie Noble Visual Effects Supervisor
Dave Morley Visual Effects Supervisor
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Gray Marshall Visual Effects Supervisor
Sean Andrew Faden Visual Effects Supervisor
Adrian Lee Visual Effects Technical Director
Ross Krothe Visual Effects Technical Director
Zoe Byrne Art Department Assistant
Liam Georgensen Art Department Assistant
Sophie Worley Art Department Assistant
Charlotte Leatherland Assistant Art Director
Alex King Assistant Picture Car Coordinator
T. Scott Elliott Assistant Property Master
Darryl Paterson Assistant Property Master
Michael Standish Assistant Set Decoration
Adam Brockbank Concept Artist
James Carson Concept Artist
Paul Catling Concept Artist
James Hegedus Concept Artist
Emmanuel Shiu Concept Artist
Andrew Williamson Concept Artist
Rodney Fuentebella Conceptual Illustrator
Henrik Tamm Conceptual Illustrator
Tracy Low Construction Buyer
John Bohan Construction Manager
Roxana Alexandru Draughtsman
Andrew Bennett Draughtsman
Alice Biddle Draughtsman
Mary Mackenzie Draughtsman
Emma Vane Draughtsman
Garry Dawson Dressing Prop
Ted Haigh Graphic Designer
Karen Teneyck Graphic Designer
David Corral Greensman
Steve Dring Props
David Johnson Props
Dougie Lankston Props
Peter Lee Props
Rob Mear Props
Kate Murray Props
Paul Robinson Props
Randy Severino Set Dresser
Neal Callow Standby Art Director
Barry Smalls Standby Carpenter
David Newell Standby Carpenter
Nick Bowen Standby Painter
Martin Asbury Storyboard Artist
Brent Boates Storyboard Artist
Federico D'Alessandro Storyboard Artist
Darrin Denlinger Storyboard Artist
James Doh Storyboard Artist
Rusty Gilligan Storyboard Artist
Jonathan Maris Storyboard Artist
Charles Ratteray Storyboard Artist
Jane Wu Storyboard Artist
Peter Brown Supervising Carpenter
John Casey Supervising Carpenter
Paul Duff Supervising Carpenter
Bernie Mayor Supervising Carpenter
Geoff Nolan Supervising Carpenter
Philip Smith Supervising Carpenter
Mitchell Bell Associate Producer
Victoria Alonso Co-Producer
Stephen Broussard Co-Producer
Richard Whelan Associate Producer
Dave Jordan Music Supervisor
Jonathan Taylor Second Unit Director
Louis D'Esposito Unit Production Manager
Stratton Leopold Unit Production Manager
Samar Pollitt Second Assistant Director
Mark G. Soper Visual Effects Producer
Ryan Meinerding Visual Development
Charlie Wen Visual Development
Andy Park Visual Development
Jacob Johnston Visual Development
Mark Levin Art Department Manager
Caridad Angus Stand In
Scott Brady Stunts
Nathaniel Caauwe Rotoscoping Artist
Jason Corgan Brown Art Department Manager
Kevin Day Props
Jack Kirby Comic Book
Joe Simon Comic Book
Liliana Colombo Rotoscoping Artist






















ikwilfilmskijken © 2024