Cast Away (2000)

Avontuur, Drama
Chuck Noland is een hooggeplaatste functionaris bij FedEx die zijn werk boven zijn privéleven stelt. Terwijl hij met een vrachtvliegtuig meevliegt komt het vliegtuig in een storm terecht. Als dan een deel van de lading ontploft, stort het vliegtuig in de Stille Oceaan neer.

Cast Away Film Info

Score: 7.663/10 van 10933 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-12-22
Lengte: 144 Minuut / 2:24
Regisseur: Robert Zemeckis
Productie Studios: 20th Century Fox, DreamWorks Pictures, ImageMovers, Playtone
Productie Land: United States of America


Cast Away Trailer


Tom Hanks
als Chuck Noland
Helen Hunt
als Kelly Frears
Chris Noth
als Jerry Lovett
Paul Sanchez
als Ramon
Lari White
als Bettina Peterson
Leonid Citer
als Fyodor
David Allen Brooks
als Dick Peterson
Semion Sudarikov
als Nicolai
Peter Von Berg
als Yuri
Dmitri S. Boudrine
als Lev
Nick Searcy
als Stan
François Duhamel
als French FedEx Loader
Michael Forest
als Pilot Jack
Lauren Birkell
als Lauren Madden
Yelena Popovic
als Beautiful Russian Woman
Viveka Davis
als Pilot Gwen
Jennifer Choe
als Memphis State Student
Nan Martin
als Kelly's Mother
Anne Bellamy
als Anne Larson
Dennis Letts
als Dennis Larson
Wendy Worthington
als Wendy Larson
Valerie Wildman
als Virginia Larson
John Duerler
als John Larson
Steve Monroe
als Steve Larson
Lisa Long
als Lisa Madden
Elden Henson
als Elden Madden
Timothy Stack
als Morgan Stockton
Alice Vaughn
als Alice Stockton
Joe Conley
als Joe Wally
Garret Davis
als Pilot Blaine
Jay Acovone
als Pilot Peter
Christopher Kriesa
als Pilot Kevin
Derick Alexander
als Taxi Driver
Vsevolod Boldin
Jenifer Lewis
als Becca Twig
Vince Martin
als Albert Miller
Valentina Ananina
als Russian Babushka
Geoffrey Blake
als Maynard Graham
Robert Zemeckis Director
Alan Silvestri Original Music Composer
Robert Zemeckis Producer
Victoria Burrows Casting
Don Burgess Director of Photography
Arthur Schmidt Editor
Jack Rapke Producer
Tom Hanks Producer
Steve Starkey Producer
Joan Bradshaw Executive Producer
Steven J. Boyd Associate Producer
Cherylanne Martin Associate Producer
Moshe Levin Additional Camera
Steve Smith Key Grip
Philip Keller Storyboard Artist
William James Teegarden Art Direction
Joanna Johnston Costume Design
Karen O'Hara Set Decoration
Chris Cummings Art Department Coordinator
Elizabeth Lapp Art Direction
Larz Anderson Special Effects
Jim Passon Color Timer
Maria DeVane Post Production Accountant
Martin Krauka Production Supervisor
John Frazier Special Effects Supervisor
Daniel C. Striepeke Key Makeup Artist
Kathryn Blondell Hairstylist
Deborah La Mia Denaver Makeup Artist
Craig Campbell Electrician
Tom Boyd Musician
Audrey Brooks Location Scout
Warren Manser Production Illustrator
Val Drake Sculptor
Roger Wall Camera Technician
Tommy Klines First Assistant Camera
Scot Boland Casting Associate
Marilyn McCoppen ADR Supervisor
Sue Fox Foley Editor
Carlo Basail Greensman
Pamela Klamer Set Designer
Jeff Khachadoorian Carpenter
Orlando Chongo Craft Service
Allyn Partin Dialect Coach
Tim Werle Set Medic
Peter Ciardelli Editorial Production Assistant
James W. Kristoff Executive In Charge Of Production
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Crys Forsyth-Smith Visual Effects Producer
Neil Kirkland Construction Coordinator
Steve 'Mac' MacIntyre Marine Coordinator
Patrick Esposito Post-Production Manager
Randy Cantor Transportation Captain
Dean Andolsek Gaffer
Tim Hillman Location Manager
Ken Ryan Production Accountant
Cherylanne Martin Unit Production Manager
Brian Hall Software Engineer
Maureen McGuire Props
Doug Coleman Stunt Coordinator
Steven Baker Stunts
Carla Corwin First Assistant Director
R. Orlando Duenas First Assistant Editor
Robert Jackson Boom Operator
Dominic Sidoli Visual Effects Coordinator
Dean Kraft Construction Foreman
Diana Wilson Costume Supervisor
Luca Kouimelis Script Supervisor
William B. Kaplan Production Sound Mixer
Ken Ralston Visual Effects Supervisor
Anthony 'AJ' Leonardi Jr. Standby Painter
Ray Zielinski Stand In
Dennis W. Milliken Transportation Co-Captain
Carmen Mazarow Seamstress
Richard Kidd Digital Effects Supervisor
Ewa Sztompke Dialogue Editor
Ken Fischer Sound Effects Editor
Leslie Ross Painter
Dan Moore Additional Photography
Gregory Lundsgaard Camera Operator
Jeff Andrus Grip
Johnny Bartlet Driver
Brad Emmons Rigging Gaffer
Danny Barfield Rigging Grip
Andrew Menzies Assistant Art Director
Audrea Topps Harjo Digital Producer
Rosemary Brandenburg Set Decoration
Rick Carter Production Design
Stefan Dechant Art Direction
François Duhamel Still Photographer
Tom Macdonald Set Costumer
Walt Conti Animatronic and Prosthetic Effects
Robin L. Miller Property Master
Len Borggrebe Propmaker
Joel Marrow Transportation Coordinator
Jane E. Russell Unit Publicist
Colin O'Neill Assistant Sound Editor
William Acedo Set Dressing Artist
Robert Wojewodski Assistant Costume Designer
Steven Kunes Creative Consultant
Jim Turner Production Controller
Kenneth Karman Music Editor
David Burton CG Supervisor
Dhana Gilbert Production Coordinator
Guy T. Wiedmann Visual Effects Editor
Sean Devine Dolly Grip
Martin Lane Assistant Location Manager
Lea Lambert Rotoscoping Artist
Colleen Gibbons Travel Coordinator
Dennie Thorpe Foley Artist
Martin Montoya Special Effects Technician
Richard Mosier Assistant Camera
Jenne Herbst Casting Assistant
Lori Ikeda Payroll Accountant
Anna E. Hayward Additional Second Assistant Director
David Lucarelli ADR Recordist
Tony Eckert Foley Mixer
Marzette Bonar VFX Artist
Kelly Diehl Libra Head Technician
Chris Johnson Art Department Production Assistant
Steven R. Molen Production Executive
Timothy Michael Cairns Visual Effects Production Assistant
Steven Blakey Visual Effects Technical Director
Jeremiah O'Driscoll Associate Editor
John Follmer Head of Production
Nigel Boyd Key Costumer
Jeff Chaves Colorist
Jon Roseman Stunt Double
Katie Hedrich Assistant Editor
David Bleich Matte Painter
Stuart McCowan Sound Design Assistant
Derek Casari ADR Engineer
Lauren A. Littleton Visual Effects Production Manager
John Nicolard Digital Color Timer
Alan Silvestri Conductor
Patrick Zentis Digital Compositor
Kurt Blondis Set Painter
Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
Taylor Ball Special Effects Assistant
Judith Bouley Additional Casting
Charlie Bolwell Production Assistant
Patricia Bercsi Key Set Costumer
Steven Cueva Camera Loader
Nila Neukum Additional Script Supervisor
Shannon Petska Assistant Production Coordinator
Mayda Renizzi-Holt First Assistant Accountant
Steve Starkey Second Unit Director
John Williams Technical Advisor
Amy Garback Additional Visual Effects
Gary Burritt Negative Cutter
Joel Sill Music Consultant
Scott Puckett Production Secretary
Linda Redmon Costumer
Jason Sweers Graphic Designer
Cash Cockerill Second Assistant Camera
Steve Graves Best Boy Grip
Robin Richesson Costume Illustrator
Mary Etta Lang Textile Artist
Basti Van Der Woude Second Second Assistant Director
Graham Aston Assistant Property Master
Frank 'Pepe' Merel Foley Recordist
Anthony Cross Location Assistant
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Dennis S. Sands Sound Re-Recording Mixer
Sergey Gurevich Production Manager
Gary Archer Prosthetics
Kirk A. Holland Transportation Captain
Jennifer Watson-Johnston Stunts
Josh McLaglen First Assistant Director
William Broyles Jr. Writer
Mickey Giacomazzi Stunts
Kim Sinclair Art Direction






















ikwilfilmskijken © 2024