Catwoman (2004)

Actie, Fantasie, Misdaad
Catwoman vertelt het verhaal over de volgzame werknemer Patience Philips (Halle Berry) die zichzelf wegcijfert voor haar heethoofdige baas en ex-model Laurel Hedare. Patience werkt als grafisch ontwerpster voor Hedare Beauty, een mega cosmeticabedrijf dat op de rand staat van het uitbrengen van revolutionaire anti-verouderingsproducten. Als Patience er onverwachts achter komt dat de nieuwe producten van haar werkgever vreselijke bijwerkingen hebben, bevindt ze zich ongewild in het middelpunt van een bedrijfscomplot. Wat daarna gebeurt, zal Patience voor altijd veranderen. Ze wordt vermoord, maar wordt getransformeerd in een vrouw met de kracht, snelheid, behendigheid en het sterke gevoel van een kat. Met haar nieuwe eigenschappen en katachtige intuïtie, wordt ze Catwoman: een sluw en sluipend schepsel dat op de grens balanceert van goed en kwaad. Zoals elke wilde kat is ze gevaarlijk, ongrijpbaar en ontembaar.

Catwoman Film Info

Score: 4.602/10 van 3193 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-07-22
Lengte: 104 Minuut / 1:44
Regisseur: Pitof
Schrijver: John Rogers
Productie Studios: Village Roadshow Pictures, Di Novi Pictures, Frantic Films, Maple Shade Films, Catwoman Films, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Canada, United States of America


Catwoman Trailer


Halle Berry
als Patience Phillips / Catwoman
Benjamin Bratt
als Tom Lone
Sharon Stone
als Laurel Hedare
Lambert Wilson
als George Hedare
Frances Conroy
als Ophelia
Alex Borstein
als Sally
Michael Massee
als Armando
Byron Mann
als Wesley
Kim Smith
als Drina
Christopher Heyerdahl
als Rocker
Peter Wingfield
als Dr. Ivan Slavicky
Berend McKenzie
als Lance
Patricia Mayen-Salazar
als Housekeeper
Ona Grauer
als Sandy
Landy Cannon
als Randy
Michael P. Northey
als Jail Guard
Aaron Douglas
als Detective #1
Peter Williams
als Detective #2
Janet Varney
als Party Girl
Larry Sullivan
als Warehouse Supervisor
James Ashcroft
als Janitor
Michasha Armstrong
als Ferris Wheel Operator
Brooke Theiss
als Ferris Wheel Mom
Ryan Robbins
als Bartender
John Cassini
als Graphologist
Diego Diablo Del Mar
als Barker
Herbert Duncanson
als Security Guard
Judith Maxie
als Jeweler
Dagmar Midcap
als Television Reporter
John Mann
als Bouncer
Chase Nelson-Murray
als Kid #1
Manny Petruzzelli
als Kid #2
Harley Reiner
als Kid #3
Michael Daingerfield
als Forensics Cop
Benita Ha
als Forensics Technician
James Lloyd Reynolds
als Doctor
Jill Krop
als Newscaster
Connor Dunn
als Little Boy
Ashlea Earl
als Performance Dancer
Lori Fung
als Performance Dancer
Ursula Haczkiewicz
als Performance Dancer
Alisoun Payne
als Performance Dancer
Laurence Racine
als Performance Dancer
Leigh Bush
als Woman at Carnival
Brett Chan
als Thief #2
Holly Eglington
als Woman at Party
Anne Fletcher
als Woman at Carnival
Angie Jaree
als Singer
Everjoy Kriekenbeek
als Nurse
Alfred Liu
als Man on Stairs
Aaron Miko
als Basketball Player
Stephanie Moseley
als Nightclub Dancer
Kennith Overbey
als Club Dancer
Missy Peregrym
als Beau-line Graphics Model
Bobby Silva
als Thug / Thief
Kimani Ray Smith
als Thief #1
Shaina Tianne Unger
als Dancer
Mike Mitchell
als Thief #3
Kris Kourtis
als Reporter
Thierry Arbogast Director of Photography
John Rogers Screenplay
Pitof Director
Sylvie Landra Editor
Denise Di Novi Producer
Edward McDonnell Producer
Aurora Bergere Makeup Effects
Zarah Chun Craft Service
Michael Fottrell Executive Producer
Michael Uslan Executive Producer
Klaus Badelt Original Music Composer
John Brancato Story
Marc Resteghini Associate Producer
Bruce Berman Executive Producer
Alison Greenspan Co-Producer
Robert Kirby Executive Producer
Michael Ferris Story
John Papsidera Casting
Benjamin Melniker Executive Producer
Theresa Rebeck Story
Bob Kane Characters
James Bamford Stunts
J.J. Makaro Stunts
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Bill Brzeski Production Design
Rob Young Production Sound Mixer
Carol Lavallee Set Decoration
Richard Hymns Supervising Sound Editor
Sharon Thompson Art Department Coordinator
Dan Bronson Costume Supervisor
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Beau Borders Sound Effects Editor
Doane Gregory Still Photographer
Angus Strathie Costume Design
Cristina Weigmann Script Supervisor
Lisa K. Sessions Set Decoration
Addison Teague Sound Effects Editor
David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Don MacAulay Art Direction
Ahmed Saker Set Medic
Jeff Budnick Transportation Co-Captain
Ryan French Electrician
Enfys Dickinson Creative Producer
Chris Beach Set Designer
Rod Haney Rigging Grip
Janeen Elliott Sequence Leads
Petra Bergholz Seamstress
Julie Adams Dialect Coach
Jesse Andrewartha Lighting Artist
Dave Massicotte Production Coordinator
Dawn Solér Music Supervisor
Tom Gibbons Animation Supervisor
Dan Hermansen Art Direction
Scott Irvine Transportation Coordinator
Jared Barber Digital Compositors
Mark Gamache Location Scout
Frank Varela Art Direction
Warren Flanagan Production Illustrator
Greg Curtis Special Effects Coordinator
Blaine Lougheed Visual Effects
Shawn Wallbridge Systems Administrators & Support
Gary Roberts Motion Capture Artist
David Crone Steadicam Operator
Patti Bishop Set Costumer
Debra Brown Choreographer
Jean-Francois Morissette Layout
Dee Selby Sound Design Assistant
Richard Kidd Visual Effects Art Director
Peter Ochotta Art Department Assistant
Brent Gloeckler Sculptor
Thom MacIntyre Key Hair Stylist
Sebastien Dostie CG Supervisor
David Holm Transportation Captain
David Kurvers Video Assist Operator
Elaine C. Andrianos Visual Effects Editor
Carolle Alain First Assistant Editor
Derek Bobroff Painter
Christien Tinsley Prosthetic Supervisor
Derek Del Puppo Carpenter
Dana Arnold Rigging Gaffer
Errin Lally Casting Associate
Charles Leitrants Construction Coordinator
Ann Shimabukuro Set Production Assistant
Ann Goobie Location Manager
Freddy Waff Leadman
James D. Brown Hairstylist
Steve M. Davison Stunt Coordinator
Todd McMullen Additional Camera
Tom Holkenborg Additional Music
Daniel R. Chavez Executive In Charge Of Post Production
Christopher Boyes Sound Designer
Cam North First Assistant Camera
Ravi D. Mehta Executive In Charge Of Production
Nicolas Stern Production Supervisor
Courtney Daniel Assistant Costume Designer
Stacey Butterworth Wigmaker
Dave Miller Driver
Brian W. Smith Software Engineer
Joe Everett Unit Publicist
Brian Bartolini Gaffer
Jon Lavender Boom Operator
Paloma Añoveros Visual Effects Producer
Daryl B. Kell Music Editor
Andre Fenley Sound Editor
Greg Abbas Researcher
John Clothier Camera Operator
Sean Wimmer Post Production Supervisor
Terence Chase Security
Vicki Wong I/O Manager
Jeffrey Biggers Score Engineer
Mira Caveno Assistant Art Director
Barbara Alexandre Stand In
Chris Furia Production Accountant
Nathan Abbot I/O Supervisor
Chris Anderson Visual Effects Coordinator
Craig Barron Visual Effects Supervisor
Andrew Pearce Software Team Lead
Shepherd Frankel Supervising Art Director
Rikki Gagne Stunts
Malcolm Fife Foley Editor
Kevin Black Key Grip
Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Steve Danton First Assistant Director
Brian Epp Assistant Property Master
Michael Bethune Set Dresser
Jayne Dancose Key Makeup Artist
Catherine Kretz Second Assistant Director
David Tickell Chief Lighting Technician
J. McKenzie Moore Casting Assistant
Blake Neely Conductor
Marilyn McCoppen ADR Editor
Carlos Rosario Costume Illustrator
Jason Crosby Marine Coordinator
Dan Brodhead Grip
Garson Yu Title Designer
Sandra J. Blackie Costume Coordinator
Misha Bukowski Third Assistant Director
Janet Glowa Assistant Production Coordinator
Darek Gogol Conceptual Illustrator
Gracie Atherton Makeup Artist
Chris Paizis Matchmove Supervisor
Justin Graham Roto Supervisor
Robert L. O'Hara Dolly Grip
Mo Henry Negative Cutter
Boone Narr Animal Coordinator
George Doering Musician
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Bruce Fowler Orchestrator
Zoë Bell Stunts
Mark Johnston Sound Recordist
E. Larry Oatfield Foley Editor
Roger Morris ADR Mixer
Ewa Sztompke Dialogue Editor
Jonathan Null ADR Editor
George Peterson Jr. Foley Recordist
Steve M. Davison Second Unit Director
Stewart Bethune Unit Production Manager
Ellen Heuer Foley Artist
Jana Vance Foley Artist
Dennie Thorpe Foley Artist
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Tyler Patton Property Master
Ed Jones Associate Producer
Mark Dinicola Digital Intermediate Colorist
Eldon Hansen Lighting Technician
Richard Castro First Assistant Accountant
Scott Brisbane Matte Painter
Kyle Obley Rotoscoping Artist
Naomi Bakstad Assistant Makeup Artist
John G. Anderson Construction Buyer
Kate Baird Assistant Editor
Francois Garcia Head of Production
Bruno Bittner Chief Lighting Technician
Darren Robertson Playback Coordinator
Frank Rinella Foley Mixer
Álex Martínez Second Assistant Camera
Jonathan Malden Colorist
Anthea Mallinson Textile Artist
Richard Boisvert Assistant Chief Lighting Technician
Andrea Brown Extras Casting
Eric Desaulniers Production Assistant
Michael Cox Best Boy Grip
Marnie Ander Costumer
Ken Wells Paint Coordinator
Micah Kelpin Second Assistant Production Coordinator
Ryan Arndt Special Effects Technician
Paul Jasper Animal Coordinator
Nancy A. Terriberry Assistant Accountant
Susan E. Walter Second Second Assistant Director
William Ross Conductor
Klaus Badelt Music Producer
Vincent Dela Luna Key Production Assistant
Files Wicken Set Buyer
Tristan Daoussis Assistant Location Manager
Claudio Palavecino On Set Props
Irena Dargenio Payroll Accountant
Douglas W. Beard Special Effects Assistant
James McKenzie Moore Casting Assistant
Malika R. Cohen Assistant Production Coordinator
Andy Bishop Sound Assistant
Kim Floyd Stunt Double
Josh Pickens Location Production Assistant
Jason McKinnon Lighting Artist
Jim Filippone Pilot
Kristie Sills Second Assistant Director
Kevin McCloy Key Rigging Grip
Matt McDonald Compositing Supervisor
Kasia Adamik Storyboard Artist
Kirk Douglas Special Effects
Doug Chapman Stunts
Tim Gilbert Stunts
Jennifer Caputo Stunts
Kylie Furneaux Stunts
Corry Glass Stunts
Rick Pearce Stunts
Crystal Dalman Stunts
Danny Wynands Stunts
Ashlea Earl Stunts
Laura Lee Connery Stunts
Lauro Chartrand Stunts
David Mylrea Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024