Chaos Walking (2021)

Sciencefiction, Actie, Avontuur, Thriller
In de nabije toekomst gelooft Todd Hewitt dat een virus alle vrouwen heeft gedood in een kolonie. Het virus heeft ook Geluid losgelaten, de speciale gave om andermans gedachten te horen. Tijdens een wandeling stuit Todd opeens op een vreemde stilte. Hij ontdekt dat de stilte afkomstig is van een vrouw, die luistert naar de naam Viola Eade.

Chaos Walking Film Info

Score: 6.9/10 van 979 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-02-24
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Doug Liman
Schrijvers Christopher D. Ford, Patrick Ness.
website: https://chaoswalking.movie
Productie Studios: Quadrant Pictures, Lionsgate, Bron Studios, 3 Arts Entertainment, TIK Films, Hercules Film Fund, Allison Shearmur Productions, Creative Wealth Media Finance
Productie Land: Canada, Hong Kong, Luxembourg, United States of America


Chaos Walking Trailer


Tom Holland
als Todd Hewitt
Daisy Ridley
als Viola Eade
Mads Mikkelsen
als Mayor David Prentiss
Demián Bichir
als Ben Moore
David Oyelowo
als Aaron
Kurt Sutter
als Cillian Boyd
Cynthia Erivo
als Hildy
Bethany Anne Lind
als Karyssa Hewitt
Nick Jonas
als Davy Prentiss Jr.
Ray McKinnon
als Matthew
Vincent Leclerc
als Daws
Blane Crockarell
als Young Todd
François Gauthier
als Charlie
Tyrone Benskin
als Hammer
Frank Fontaine
als Mr. Phelps
Don Jordan
als Tam
Patrick Garrow
als Ivan
Mylène Dinh-Robic
als Julie
Julian Richings
als Gault
Tara Nicodemo
als Answer Camp Woman (uncredited)
Harrison Osterfield
als Farnbranch Man (uncredited)
Yannick Lupien
als Fisherman (uncredited)
Jad Saikali
als Whaler (uncredited)
Marc Primeau
als Whaler (uncredited)
Michael Dyson
als Fisherman #1
Maxwell McCabe-Lokos
als Prentisstown Man #1
Stephen Eric McIntyre
als Prentisstown Man #2
Peter Seaborn
als Caleb
Jean Michel Paré
als Mayor Camp Man #1
Dan Weil Production Design
Jeanne McCarthy Casting
Kevin Greutert Additional Editor
Marco Beltrami Original Music Composer
Louis Craig Special Effects Supervisor
Andrew Mondshein Editor
Erwin Stoff Producer
Ben Cooke Second Unit Director
Peter Popken Concept Artist
Doug Liman Director
Patrick Wachsberger Production Executive
Erik Feig Executive Producer
Nicolas Lepage Supervising Art Director
Lon Bender Supervising Sound Editor
Doug Davison Producer
Bruce Winant ADR Voice Casting
Michael Paseornek Production Executive
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Ben Seresin Director of Photography
Ray Angelic Executive Producer
Kimberly Jones Makeup Department Head
Norman Bernard Boom Operator
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Christopher D. Ford Screenplay
Simon Poudrette Sound Mixer
Simon Crane Second Unit Director
Kate Hawley Costume Design
Fede Alvarez Second Unit Director
Gershon Hinkson Additional Editor
Allison Shearmur Producer
Daran Fulham Art Direction
Mariusz Glabinski Sound Designer
Treva Wurmfeld Epk Producer
Luke Gibleon Sound Designer
Julia Bloch Additional Editor
Jonny Franklin Gaffer
Michael McMenomy Dialogue Editor
Wakana Yoshihara Makeup Artist
Nathalie Trépanier Makeup Artist
Mohammad Ghorbankarimi Visual Effects Supervisor
Mohammad Ghorbankarimi Second Unit Director
Patrick Ness Screenplay
Patrick Ness Novel
Melanie Deforrest Makeup Artist
Jon Mendenhall Dailies Operator
Ryan Collison Foley Mixer
Elizabeth Tremblay Script Supervisor
Nicholas Brooks Visual Effects Supervisor
Chris Wolfgang Mauch Storyboard Artist
Jeffrey A. Pitts Sound Designer
Richard K. Buoen Concept Artist
Bruce McCleery Second Unit Director of Photography
Sharai 'Sara' Corral Graphic Designer
Eduardo Pena Concept Artist
Mark Anthony Little First Assistant Director
Leslie Bloome Foley Artist
Brandon Roberts Original Music Composer
James W. Harrison III Assistant Editor
Alexa Zimmerman Dialogue Editor
Simone Leclerc Property Master
Jason Cloth Executive Producer
Frédéric Amblard Set Designer
Murray Close Still Photographer
Ineke Majoor Visual Effects Producer
Matthew Hirsch Line Producer
Colleen Quinton Makeup Department Head
Anna Hilton Hairstylist
Gaétan Landry Hairstylist
Charlotte Rouleau Assistant Art Director
Sylvain Bernier Chief Lighting Technician
William Groebe Storyboard Artist
Christopher TJ McGuire Steadicam Operator
Fraser Taggart Second Unit Cinematographer
Maarten Kroonenburg Camera Operator
Dione Wood Visual Effects Producer
Matthew Wilson Sound Editor
Réjean Goderre Hair Department Head
Justin O'Neal Miller Art Direction
Dann Fink ADR Voice Casting
Martine Giguère-Kazemirchuk Set Decoration
Aadel Forootan CG Supervisor
Sian Wilson Makeup Artist
Flora Moody Makeup & Hair
Henry Fong Conceptual Design
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Brian Hollars Visual Effects Camera
Walt Mikolwski Construction Coordinator
Jennifer Santiago Hair Department Head
Anthony Corsi Dailies Technician
Adam Walls Makeup Artist
Guillaume Poulin VFX Editor
Aaron Sowd Storyboard Artist
Mary H. Ellis Sound Mixer
Paris Kasidokostas Latsis Executive Producer
Jeremiah Sweeney Visual Effects Supervisor
Benoit De Longlee CG Supervisor
Carolyne de Bellefeuille Art Direction
Frank Galline Set Decoration
Chris Jones Key Grip
Kate Sawyer Ager/Dyer
Véronique Marchessault Assistant Costume Designer
Thomas Elder-Groebe Visual Effects Producer
Neil Mayo VFX Editor
Mathieu Baptista Prosthetic Makeup Artist
Ronald J. Rolfe Hairstylist
Dany Racine First Assistant "A" Camera
Patrice Jacques Propmaker
Matt Johnson Visual Effects Supervisor
Christian Caperaa First Assistant "B" Camera
Kenneth MacKenzie Key Grip
Soupharak Keoborakoth Second Assistant "A" Camera
Benoît Lamarche Key Grip
Jean-François Abran Best Boy Electric
Geoffroy St-Hilaire Camera Operator
Geoffroy St-Hilaire Steadicam Operator
Fabrice Vienne CG Supervisor
Arnaud Brisebois Visual Effects Supervisor
Danny Singh VFX Editor
Sarah Graham Key Makeup Artist
Tina Charad Costume Designer
Olivier Proulx Assistant Property Master
Julie Mignot Makeup Artist
Hélène Ross Production Manager
Nadine Homier Digital Compositor
Brendan Seals Visual Effects Supervisor
Julie Breton Extras Casting
Christopher Bonis Sound Effects Editor
Kiara Walker Visual Effects Coordinator
Phillip Berg Compositor
Aurora Shannon Senior Colorist
Jean Camden Boom Operator
Nathan Longest Props
Rusty Edmonson Lighting Technician
Bruno Gatien Special Effects Makeup Artist
Michael J. Wechsler VFX Editor
Charles Carter Key Makeup Artist
Melanie La Rue Visual Effects Producer
Andrew Zink CG Supervisor
Josh Simmonds Visual Effects Supervisor
Cecile Braemer Art Department Coordinator
Patrick Murphy Second Assistant Director
Frédéric North Aerial Coordinator
Kurt Peterson Boom Operator
Louie Northern Drone Pilot
Jennifer Cram Casting Associate
Alexander Nomick Sound Designer
Alexander Nomick Sound Effects Editor
George Black Makeup & Hair
Erik Ajduk First Assistant Director
Joanna Fang Foley Artist
Isabelle Faivre-Duboz Script Supervisor
Tim Emeis Digital Compositor
Gillian Chandler Makeup Artist
Michel R. Lambert Set Dresser
Katherine Soares Visual Effects Production Manager
Sabrine Canuel Key Costumer
Simon Paquin Assistant Unit Manager
Libby Dempster Assistant Costume Designer
Tammy-Lou Pate Makeup Artist
Kathy Ann Thomas Production Coordinator
Fred Brown II Assistant Editor
Brynn Berg Key Hair Stylist
Dan Milligan Storyboard Artist
Vicki Pui Concept Artist
Tyler Delben Second Assistant Director
Robin Meyers Script Supervisor
Dominic Pigeon Video Assist Operator
Patrice Lapointe Dolly Grip
Julien Cimino Visual Effects Producer
Sue Bokobza Production Accountant
Arda Uysal Animation Supervisor
Alison Winter Producer
Kyle Spicer Digital Imaging Technician
Andrew McPhillips Visual Effects Supervisor
Wes While Compositor
Mitch Hounslow VFX Editor
Nick Seaman Foley Supervisor
John St. Laurent Colorist
Damien Berger Boom Operator
William Sheffield Electrician
Didier Konings Concept Artist
Tye Kerber Set Dresser
Lorie Bussières Visual Effects Production Manager
Brigitte Goulet Second Assistant Director
Bethan Mowat Second Unit First Assistant Director
Daniel McGraw Makeup Artist
Hakyung Chang Visual Effects Coordinator
Mark Keever Set Dresser
Mathieu Chouinard VFX Editor
Eric McAllister Assistant Sound Editor
Mike Soppit VFX Editor
Claudia Manseau Dresser
Jamie Pimentel Grip
Brad MacLean Dolly Grip
Jan Dubberke Compositing Supervisor
Robin Lamontagne CG Supervisor
Philippe Bienvenue Digital Compositor
Thomas Zell Special Effects Technician
Jessica Renaud Special Effects Makeup Artist
Frankie Stellato Animation Supervisor
Houston Sharp Concept Artist
Mandrill Hardge Hairstylist
Azra Alkan Visual Effects Compositor
Brooke Lee Smith Makeup Artist
Steffen Reichstadt Concept Artist
Aaron Sims Concept Artist
Simon Pineau Assistant Art Director
Jean-Francois Hall Production Assistant
Andrew Geary Additional Colorist
Jonathan Gesinski Storyboard Artist
Leigh Jonte Casting Assistant
Laurent Meste VFX Artist
Jordi Cardus CG Supervisor
Tosin Akinwoye Visual Effects Technical Director
Melissa Mundt Seamstress
Didier Communaux Unit Manager
Gaël Chopin Compositing Supervisor
Charles Arnold Grip
Anurag Deshmukh VFX Lighting Artist
Jonathan Girard Textile Artist
Alexandra Torelli Digital Compositor
Jonathan Moulin Digital Compositor
Danilo Ivanisevic Digital Compositor
Katie Ballard Hairstylist
Gregory Santoro Second Second Assistant Director
Gabi Kislat Epk Camera Operator
Sebastian Vaskio ADR Mixer
Lexi Koome Visual Effects Coordinator
Harrison Osterfield Actor's Assistant
Antonio Ribeiro Digital Compositor
Charles Daghlian Production Assistant
Max Ethan Miller Assistant Editor
Martin Lebel First Assistant "B" Camera
Simon Théberge Set Designer
Brie Puneky Makeup Artist
Olivia Aravecchia Second Assistant "A" Camera
Pierre Beaulieu Lighting Technician
Antoine Masson Maclean First Assistant "A" Camera
Laura Heinzinger Foley Editor
Daniele Nastasi Makeup Artist
Decoster Nicolas Lighting Technician
P. Daniel Newman Sound Editor
Dipak Tarpara Compositor
Raphael A. Pimentel Animation Supervisor
Shane Tanny Script Coordinator
Jack Dorst Visual Effects Coordinator
Danilo de Lúcio Arantes Rotoscoping Artist
Brandon Uloho Visual Effects Coordinator
Tim Masick Colorist
Cedric Levesque Set Dresser
Natacha Williams Special Effects Coordinator
Carla Martinez Assistant Art Director
Nathan Parade de la Feraude Visual Effects Coordinator
Jason Inman First Assistant Director
Isabelle Gasse Greensman
Caroline Lachance Visual Effects Production Assistant
Connor Nagy Foley Mixer
Eric-André Paquin Special Effects Technician
Leeza Diott Dailies Manager
Sofia Portantino Visual Effects Production Manager
Wayne Rowe Special Effects Technician
Tiffany Herzog Visual Effects Coordinator
Reetu Aggarwal VFX Artist
Tony Knight Leadman
Mike Terrigno Compositor
Simon Vincent Dolly Grip
Jason Johnson Digital Imaging Technician
Jared Pecht Additional Colorist
Allison A. Millican Travel Coordinator
Kristen B. Adams Set Designer
Dave Campbell Construction Foreman
Wesley J. Ford Rigging Grip
Maurice Roy Graphic Designer
Simon Blouin Camera Operator
Iron Chen Executive Producer
Marie-Michelle Claveau Assistant Makeup Artist
Areli Perea Makeup Artist
Thomas J. Doolittle Sound Mixer
Emilien Breuillier Visual Effects
Emily Abele Visual Effects Compositor
Hosam Aboulmagd VFX Artist
Martin Lemire Drone Operator
Keanan Ferrand Digital Compositor
Marc-Antoine Lamy Visual Effects Production Assistant
Mary Lee-Maynard Props
Samuel Tremblay Rotoscoping Artist
Marion Jardin Visual Effects Coordinator
Jacob Hale Drone Cinematographer
Nicolas Lesage Grip
Michael Sannuti Key Rigging Grip
Raphael Capel Second Assistant "B" Camera
Glen Michel EPK Editor
Miriam Silvester Costume Illustrator
Yasmin Ali Costumer
Dominique Williams Set Costumer
Oleksandra Lykova Wardrobe Specialized Technician
Jeremy N. Caves Payroll Accountant
Marine Lacour Production Assistant
Jonathan Meunier Production Assistant
Carly Plasha Production Assistant
Ines Steinmezer Production Secretary
Clove Bovee Contact Lens Technician
Candace Wessinger Hairstylist
Frederic Belanger Key Hair Stylist
Alexander Lowe ADR Recordist
Chantal Allard Sound Assistant
Shelby Hall Assistant Editor
Chase Commins Dailies Operator
Andrew Pang First Assistant Editor
Adam Schaefer First Assistant Editor
Gabriella Douglas Second Assistant Art Director
Jena C. Sarappo Art Department Coordinator
Sylvain Boudreau Carpenter
Alain Vachon Carpenter
Dwight Tank Woodruff Carpenter
Cosmin Hrincu Concept Artist
Yohann Schepacz Concept Artist
Ian Volpi Construction Buyer
Daniel Auclair Greensman
Maya Jarvis Greensman
Jessica Surendorff Greensman
Chris McGlamery Set Dresser
Stefania Gallico Storyboard Artist
Lanny Markasky Storyboard Artist
Alexandra Turmel Compositing Artist
Madhuka Gunasekera Compositor
Francesca Milde Compositor
Jeff Penick Compositor
Siqi Tang Compositor
Manon Ghys Compositor
Meagan Green Compositor
Shannagh Robertson Compositor
Lalit Om Prakash Compositor
Ehsan Ramezani Compositor
Pembrooke St. Cyr Compositor
Gianluca Siciliano Creature Effects Technical Director
Jean-Alexandre Dufour Digital Compositor
Benjamin Scabell Digital Compositor
Victor Vilceanu Digital Compositor
Keaton Cardoza Digital Compositor
Aditya Pravin Kalane Digital Compositor
Richard Noun Digital Compositor
Marie-Laurence Hudon VFX Lighting Artist
Honghao Zhu VFX Lighting Artist
Cecile Cazes VFX Lighting Artist
Névin Ricquebourg VFX Lighting Artist
Wilson Virassamy Sacri VFX Lighting Artist
Jessica Koubi Pipeline Technical Director
Nicholas Campbell Rotoscoping Artist
Christopher Bozzetto VFX Artist
Matthew Dorazio VFX Artist
David Ertsinian VFX Artist
Tara Mason VFX Artist
Kate Xagoraris VFX Artist
Mark C. Livolsi Visual Effects Coordinator
Christian Seel Visual Effects Coordinator
Casey Roberts Visual Effects Coordinator
Liat Har-Gil Visual Effects Coordinator
Alexia Levieuze-Palancade Visual Effects Coordinator
Nelli Nedeltcheva Visual Effects Coordinator
Timothy Bellm Visual Effects Production Assistant
Victoria Jayne Visual Effects Production Assistant
Josh Hackett Visual Effects Production Assistant
Tim Glover Visual Effects Production Assistant
Jessi Lin Johnson Visual Effects Production Assistant
Thomas Hullin Visual Effects Supervisor
Andy Walker Visual Effects Supervisor
Eliot W. Smith Special Effects Technician
Louis Payeur Special Effects Assistant
Lawrence Sabella Assistant Unit Manager






















ikwilfilmskijken © 2021