It: Chapter Two (2019)

Horror
27 jaar na de aanvaringen met Pennywise is de 'Loser Club' volwassen. Als ze dan uiteindelijk een telefoontje ontvangen van Mike Hanlon, die ze vertelt dat het moorden opnieuw begonnen is, keren de leden van de club terug naar Derry om het voor een laatste keer op te nemen tegen Pennywise, de moordlustige clown.

It: Chapter Two Film Info

Score: 6.843/10 van 8363 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-09-04
Lengte: 169 Minuut / 2:49
Regisseur: Andy Muschietti
Schrijver: Gary Dauberman
Productie Studios: New Line Cinema, Vertigo Entertainment, Double Dream, Rideback
Productie Land: United States of America


It: Chapter Two Trailer


Jessica Chastain
als Beverly Marsh
James McAvoy
als Bill Denbrough
Bill Hader
als Richie Tozier
Isaiah Mustafa
als Mike Hanlon
Jay Ryan
als Ben Hanscom
James Ransone
als Eddie Kaspbrak
Andy Bean
als Stanley Uris
Bill Skarsgård
als Pennywise
Jaeden Martell
als Young Bill Denbrough
Wyatt Oleff
als Young Stanley Uris
Jack Dylan Grazer
als Young Eddie Kaspbrak
Finn Wolfhard
als Young Richie Tozier
Sophia Lillis
als Young Beverly Marsh
Chosen Jacobs
als Young Mike Hanlon
Jeremy Ray Taylor
als Young Ben Hanscom
Teach Grant
als Henry Bowers
Nicholas Hamilton
als Young Henry Bowers
Javier Botet
als Hobo / The Witch
Xavier Dolan
als Adrian Mellon
Taylor Frey
als Don Hagarty
Molly Atkinson
als Myra / Sonia Kaspbrak
Joan Gregson
als Mrs. Kersh
Stephen Bogaert
als Alvin Marsh
Luke Roessler
als Dean
Stephen King
als Shopkeeper
Peter Bogdanovich
als Peter
Will Beinbrink
als Tom
Jess Weixler
als Audra Phillips
Martha Girvin
als Patty
Ryan Kiera Armstrong
als Victoria Fuller
Jackson Robert Scott
als Dead Georgie
Jake Weary
als Webby
Katie Lunman
als Chris Unwin
Kelly Van der Burg
als Victoria's Mom
Jason Fuchs
als Richie's Manager
Joe Bostick
als Mr. Keene
Megan Charpentier
als Young Gretta
Juno Rinaldi
als Gretta
Neil Crone
als Chief Borton
Ry Prior
als Connor
Owen Teague
als Dead Hocksstetter
Jake Sim
als Belch Huggins
Logan Thompson
als Victor Criss
Connor Smith
als Carny
Amanda Zhou
als Waitress
Rob Ramsay
als Meaner Nurse
John Connon
als John Koontz (Juniper Hill Security)
Doug MacLeod
als Head Honcho
Brandon Crane
als Big Guy
Erik Junnola
als Scuzzah
Josh Madryga
als Scuzzah
Peter George Commanda
als Shokopiwah Shaman
Kiley May
als Shokopiwah Woman
Lisa Cromarty
als Shokopiwah Woman
Kevin Allan Hess
als Shokopiwah Man
Stephen R. Hart
als Shokopiwah Man
Rocky L. Burnham Jr.
als Shokopiwah Man
Billy Merasty
als Shokopiwah Man
Sladen Peltier
als Shokopiwah Young Boy
Ari Cohen
als Stanley's Dad
Alex Bird
als Theatre P.A.
Brody Bover
als Shouting Kid
Edie Inksetter
als Shouting Kid's Mom
Martin Julien
als Janitor
Sonia Maria Chirila
als Fishtank Girl
Colin Mcleod
als Bully
Declan Prior
als Bully
Marko Vujicic
als Bully
Eric Woolfe
als Nurse
Kate Corbett
als Dean's Mom
Shawn Storer
als Dean's Dad
Janet Porter
als Richie's Mom
Scott Edgecombe
als Customer
Anthony Ulc
als The Butcher
J. Bogdan
als Swearing Patient
Louise Stratten
als Audra's Assistant
Laura Thorne
als Production Assistant
Thomas Duhig
als Assistant Director
Carla Guerrier
als Police Officer
Liam MacDonald
als Dean's Friend
Chris D'Silva
als Dean's Friend
Tristan Levi Cox
als 4-Year-Old Young Mike
Torian Matthew Cox
als 4-Year-Old Young Mike
Lola Del Re Hudson
als Betty Ripsom's Legs
Thiago Dos Santos
als Twitchy Man
Divan Meyer
als Audience Member (uncredited)
Andy Muschietti
als Pharmacy Customer (uncredited)
Gary Dauberman Screenplay
Stephen King Novel
Andy Muschietti Director
Roy Lee Producer
Dan Lin Producer
Nigel Churcher Art Direction
Paul D. Austerberry Production Design
Checco Varese Director of Photography
Adam Bocknek Second Unit Director
Rich Delia Casting
Luis Sequeira Costume Design
Shane Vieau Set Decoration
Jason Ballantine Editor
Shane Zander Makeup Department Head
Dave Neustadter Executive Producer
Marty P. Ewing Executive Producer
Bárbara Muschietti Producer
Richard Brener Executive Producer
Seth Grahame-Smith Executive Producer
David Katzenberg Executive Producer
Benjamin Wallfisch Original Music Composer
Penny Charter Second Assistant Director
Jamie Jones Stunt Coordinator
Samantha Dick Art Department Coordinator
Darin Read Associate Producer
Erick Ocampo Sound Designer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Elaine Thurston Production Accountant
Katharine Duke Payroll Accountant
Sarah Craig McEathron Makeup Department Head
Matthew Wolchock Transportation Coordinator
Tamiyo Tomihiro Costumer
Brooke Palmer Still Photographer
Nicholas Brooks Visual Effects Supervisor
Dean Stinchcombe First Assistant "A" Camera
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
John C. Stuver ADR Editor
Ando Johnson Sound Effects Editor
Jimmy Uddo Visual Effects Producer
Mélanie Turcotte Costumer
Sara Schilt Costumer
Amy Sztulwark Costumer
David Best Graphic Designer
Jordana Lieberman Third Assistant Director
Rachel Archer Costumer
Jason Fuchs Co-Producer
Esther Sokolow First Assistant Editor
Lisa Prince Costumer
Victoria Palmeri Co-Producer
Lise Richardson Music Editor
Katherine Rose Foley Artist
Hanne Whitfield Costumer
Fred Espina First Assistant Art Direction
Lucas J. Wareing First Assistant Art Direction
Rebecca Reed Second Assistant Art Director
Jasper Vrakking Digital Imaging Technician
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Cheryl Francis Production Office Coordinator
Randy Morgan Location Manager
Susan Nycz Costumer
Christopher Geggie Property Master
Michael Lerman First Assistant Director
Brad Milburn First Assistant Art Direction
Alexander Melvin First Assistant Art Direction
Ben Turnbull Second Assistant Art Director
Dawn M. Stoliar First Assistant Editor
Michelle Pazer ADR Editor
Kris Fenske Sound Effects Editor
Shane B. Scott Script Supervisor
Coco Kleppinger Casting Associate
Stephanie Gorin Local Casting
Rob Beal Sound Mixer
Peter S. Elliot Additional Editor
Bill R. Dean Supervising Sound Editor
Jessie Pariseau Sound Effects Editor
Lisa Shamata Unit Publicist
Craig Seitz Third Assistant Director
Ann Steel Assistant Costume Designer
Nathalie Gysel Costumer
Linda Dowds Makeup Artist
Carol Hartwick Key Hair Stylist
William Waring Second Unit Director
David G. Fremlin First Assistant Art Direction
Angelo Colavecchia "A" Camera Operator
Matthew Reid Second Assistant "A" Camera
Sylvain Arseneault Sound Mixer
Randy Torres Sound Designer
Michelle Pazer Dialogue Editor
Randy Singer Foley Mixer
Anita Bacic Costumer
Christina Cattle Costumer
Gary Dauberman Executive Producer
Anna Beben Unit Production Manager
Michael Carella "B" Camera Operator
Alastair Muir Key Makeup Artist
Daryl Purdy Sound Mixer
Randy Starr Visual Effects Producer
Debbie Williams Costumer
Ying Zhao Costumer
Alec Gillis Makeup Designer
Sondra Treilhard Key Hair Stylist
Sorin Popescu First Assistant Art Direction
Ryan Longo Boom Operator
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Nancy Nugent Supervising Sound Editor
Catherine Harper Foley Artist
Suzanne Aplin Costume Supervisor
Miranda Lukaniuk Costumer
Tom Woodruff Jr. Makeup Designer
Stephanie Ingram Hair Designer
Warren Appleby Special Effects Coordinator
Marty P. Ewing Unit Production Manager
John C. Stuver Dialogue Editor
Oriana Rossi Makeup Artist
Ryan Reed Hair Department Head
Kay Rogers Background Casting Director
Teresa Leong Digital Compositor
Jeremy Gillespie Graphic Designer
Nick Alachiotis Stunts
Alex Armbruster Stunts
Derek Barnes Stunts
Marco Bianco Stunts
James Binkley Stunts
Matt Birman Stunts
Christine Cleary Stunts
Tim Cody Stunts
Neil Davison Stunts
Amanda Dellapenta Stunts
Dustin Faith Stunts
Tom Farr Stunts
Cam Fergus Stunts
Steve Gagne Stunts
Jason Gosbee Stunts
Brayden Jones Stunts
Brent Jones Stunts
Brook Jones Stunts
Ciara Jones Stunts
Dana Jones Stunts
Kelly Jones Stunts
Dennis Lafond Stunts
Daniel Lavigne Stunts
Torianna Lee Stunts
Patrick Mark Stunts
Cotton Mather Stunts
Geoff Meech Stunts
Regan Moore Stunts
Daryl Patchett Stunts
Edward A. Queffelec Stunts
Aj Risi Stunts
Vincent Rother Stunts
Steve 'Shack' Shackleton Stunts
Geoff Scovell Stunts
Dan Skene Stunts
John Stead Stunts
Amy Szoke Stunts
Al Vrkljan Stunts
Wayne Wells Stunts
Mark Purcell Sound Mix Technician
Danielle Carney Visual Effects Coordinator
Amanda H. Campbell Visual Effects Coordinator
Cole Darby Visual Effects Coordinator
Candace Tempelmeyer First Assistant Accountant
Richard Emerson Key Grip
John Mackenzie Construction Coordinator
Roberto Campanella Choreographer
Stephen Nakamura Digital Intermediate Colorist
Vanessa Galvez Digital Intermediate Producer
Josh Simmonds Visual Effects Supervisor
Ineke Majoor Visual Effects Producer
Warren Appleby In Memory Of
Brooke Lyndon-Stanford Visual Effects Supervisor
Liam Kiernan Assistant Location Manager






















ikwilfilmskijken © 2024