Civil War (2024)

Oorlog, Actie, Drama
In de nabije toekomst probeert een groep oorlogsjournalisten te overleven terwijl ze de waarheid rapporteren terwijl de Verenigde Staten op de rand van een burgeroorlog staan.

Civil War Film Info

Score: 7.388/10 van 695 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2024-04-10
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseur: Alex Garland
Productie Studios: DNA Films, IPR.VC
Productie Land: Finland, United Kingdom


Civil War Trailer


Kirsten Dunst
als Lee
Wagner Moura
als Joel
Cailee Spaeny
als Jessie
Stephen McKinley Henderson
als Sammy
Nelson Lee
als Tony
Nick Offerman
als President
Jefferson White
als Dave
Evan Lai
als Bohai
Vince Pisani
als Concierge
Justin James Boykin
als American Soldier (Middle East)
Jess Matney
als Checkpoint Soldier
Greg Hill
als Pete
Edmund Donovan
als Eddie
Sonoya Mizuno
als Anya
Tim James
als Hanging Captive
Simeon Freeman
als Commercial Soldier Mike
James Yaegashi
als Commercial Corporal
Dean Grimes
als Commerical Soldier #1
Alexa Mansour
als Aid Worker Refugee Camp
Martha B. Knighton
als Elderly Woman
Melissa Saint-Amand
als Shop Assistant
Karl Glusman
als Spotter
Jin Ha
als Sniper
Jojo T. Gibbs
als WF White House Sergeant
Jared Shaw
als WF White House Assaulter #1
Justin Garza
als WF White House Assaulter #2
Brian Philpot
als WF White House Assaulter #3
Tywaun Tornes
als WF White House Assaulter #4
Juani Feliz
als Joy Butler
Jesse Plemons
als Militia Soldier (uncredited)
John Newberg
als Rose Garden Man (uncredited)
Kevin Howell
als Western Force Army Soldier (uncredited)
Ernest 'Scooby' Rogers
als Riot Police / Army Soldier (uncredited)
Robert Perry Bierman
als Airline Passenger (uncredited)
Joe Manuel Gallegos Jr.
als Air Steward (uncredited)
Christopher Cocke
als Airport Customer (uncredited)
Ryan Austin Bryant
als WF Marine (uncredited)
Jeff Bosley
als SFC Brown (uncredited)
Brent Moorer Gaskins
als Injured Marine (uncredited)
Evan Holtzman
als Secret Service Agent (uncredited)
Lauren Marie Gordon
als Female Marine (uncredited)
Kevin Kedgley
als Western Forces Marine / Flag Detail (uncredited)
Timothy LaForce
als Milita (uncredited)
Cora Maple Lindell
als Dying Refugee (uncredited)
Cody Marshall
als Soldier (uncredited)
Randy S. Love
als Soldier (uncredited)
Petey Nguyễn
als Marine (uncredited)
LePrix Robinson
als Female Army Soldier (uncredited)
Kim Rosen
als Airplane Passenger (uncredited)
Daniel Patrick Shook
als Guard Marine (uncredited)
Robert Tinsley
als Marine (uncredited)
Jaclyn White
als War Journalist (uncredited)
Temper Lavigne
als Refugee (uncredited)
Andrew Macdonald Producer
Allon Reich Producer
Gregory Goodman Producer
Alex Garland Director
Rob Hardy Director of Photography
Jake Roberts Editor
Caty Maxey Production Design
Mark Dillon Art Direction
Jason Vigdor Art Direction
Lizbeth Ayala Set Decoration
Meghan Kasperlik Costume Design
Deena Adair Key Makeup Artist
Alex Breijak Makeup Artist
Crystal Broedel Hairstylist
Ashley Levy Makeup Department Head
Amy Wood Hair Department Head
Lee Alan McConnell Special Effects Coordinator
J.D. Schwalm Special Effects Supervisor
Mike Prawitz Pyrotechnician
Michelle Rose Visual Effects Producer
Jeffrey J. Dashnaw Stunt Coordinator
Janelle Beaudry Stunt Double
Christian Brunetti Stunt Double
Luis Fernández Stunt Double
Jeff Galpin Stunt Double
Tyler Galpin Stunt Double
Crystal Hooks Stunt Double
Remington Steele Stunts
Ryan Staats Stunts
Felipe Savahge Stunts
John Santiago Stunts
Dalton Rondell Stunts
Adam Rivette Stunts
Jennie Shea ADR Recordist
Robby Brown Foley Editor
Zoe Freed Foley Artist
Danny Freemantle Sound Effects Editor
Glenn Freemantle Supervising Sound Editor
Glenn Freemantle Sound Designer
Nick Freemantle Sound Effects Editor
Glen Gathard Foley Mixer
Naomi Graham Dialogue Editor
Rebecca Heathcote Foley Artist
Dayo James Sound Effects Editor
Robert Malone Sound Effects Editor
Ian Morgan Dialogue Editor
Chris Navarro ADR Mixer
Stephanie Logan Costume Supervisor
Janelle Beaudry Stunts
Richard Arnold Best Boy Grip
William Justin Aycock Lighting Technician
Zach Beahan Electrician
Kelly R. Borisy Dolly Grip
Hugh Braselton "B" Camera Operator
Coy Breaux Lighting Technician
Michael Cape Grip
Murray Close Still Photographer
Sam Coody Rigging Grip
Brian Dennis Rigging Gaffer
Fred Duffer Video Assist Operator
Chris DuMont "C" Camera Operator
Mike Flores Dolly Grip
Stoy Fulcher Rigging Grip
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Daniel Guadalupe First Assistant "B" Camera
Grayson Guldenschuh Second Assistant "C" Camera
Matthew Haskins Second Assistant "A" Camera
Todd Heater Gaffer
Jeremy Hereford Rigging Grip
Nicole Higgins Rigging Grip
Mat Irby Additional Grip
Breona Jones Camera Technician
Stephen Lamb Grip
Jason Lancour First Assistant Camera
Bruce Leefook Lighting Technician
Joseph Mason Lighting Technician
Adam Meadows Video Assist Operator
Dehaven Moore Lighting Technician
Tony Murima Rigging Grip
Louie Northern Drone Pilot
Beaux Petit Electrician
Mackie Roberts Key Grip
Tori Roloson Grip
Logan Russell Grip
Terrance Smalls Electrician
Don Steinberg Focus Puller
David J. Thompson Camera Operator
Rick Turner Rigging Grip
Jeff Wallace Assistant Chief Lighting Technician
Kaley Boerneke Casting Assistant
Yasmeen Griffin Extras Casting
Laura Mengoni Extras Casting
Stacia P Clarke Set Costumer
Madison Divergilio Costumer
Kassia Dombroski Costume Coordinator
Brianne Freeman Costumer
Megan Fudge Set Costumer
Benj Gibicsar Set Costumer
Emily Good Costumer
Jennifer Hryniw Assistant Costume Designer
Jared B. Leese Tailor
Chelyse Abrams Dailies Operator
Jens Baylis First Assistant Editor
Johnathan Wei Dickinson Digital Intermediate
Heidi Jacobo Dailies Operator
Gareth Parry Online Editor
Alan Pritt Digital Intermediate Producer
Noah Rodden Dailies Operator
Sam Shelton Assistant Editor
Asa Shoul Digital Intermediate Colorist
Saffron Weaver Assistant Editor
Austin Armstrong Location Production Assistant
Andrew Devlin Location Scout
Lindsay Henefer Location Assistant
James Billy Hill III Assistant Location Manager
Lowell Lambert Assistant Location Manager
Hana Lowe Assistant Location Manager
Kellie Morrison Location Manager
Melissa Mortensen Assistant Location Manager
Cherie New Assistant Location Manager
Alex Olino Location Assistant
Angeline Santivasci Assistant Location Manager
Daniel Sortet Location Coordinator
Jeff D Williams Assistant Location Manager
Michael Woodruff Assistant Location Manager
Simon Astall Music Supervisor
Rachel Park Music Editor
Amber Harley Script Supervisor
Natasha Negron Makeup Artist
Alex-Michael Petty Makeup Artist
Carla Wallace Makeup Artist
Deena Adair Key Hair Stylist
Clare St. John Post Production Consulting
Kenneth Yu Unit Production Manager
Craig Comstock Second Assistant Director
Chayse Banks Production Assistant
Eric Heffron First Assistant Director
Gregory Santoro Second Second Assistant Director
Suzanne Bonanno Scenic Artist
Darby Abraham Set Decoration
Dan Branciforti Set Dresser
Lawson Bruen Assistant Property Master
Brett Fahle Set Dresser
Christopher Ferris Construction Coordinator
Nelson Hagood Leadman
Kelly Harrell Props
Madelyn Kahn Art Department Assistant
Pike Kanjanampa Art Department Coordinator
Tyrone Lee Armorer
Alexander Linde Assistant Art Director
Jim Magdaleno Storyboard Artist
Emily Minnick Set Dresser
Brynna Norvell Assistant Art Director
Dan Riker Armorer
John Sanders Property Master
Brian Calvin Smith On Set Dresser
Zack Timms Set Dresser
Willow Watson Set Designer
Ben Barker Supervising Sound Editor
Jennie Breckenridge ADR Recordist
Gillian Dodders Supervising Dialogue Editor
Gillian Dodders ADR Editor
Chico L. Jones Driver
Charles Skip McCoy Driver
Huelon F. Thrift Jr. Transportation Coordinator
Hannah Brunner Production Assistant
Tarn Harper Post Production Accountant
Carson Hicks Production Assistant
Justin Holt Production Assistant
Jenny Kissoon Assistant Production Coordinator
Samantha Krupica Production Assistant
Grant Lafferty Production Assistant
Jakaila Langston Casting Assistant
Travis Meguire Production Assistant
Margaret Moore Production Assistant
Josh Melo Production Secretary
Marjorie Rudick Production Coordinator
Alex Garland Writer
Matt Curtis Title Designer
Ray Mendoza Military Consultant
Geoff Barrow Original Music Composer
Ben Salisbury Original Music Composer
Elisa Alvares Executive Producer
Timo Argillander Executive Producer
Landon K. Smith Special Effects Technician
Jeremy Zamora Special Effects Technician
Frederick Mac Browne Special Effects Technician
Austin Aplin Visual Effects Producer
Lee Barraclough VFX Artist
Anthony Lowe VFX Artist
Fraser Murdoch VFX Artist
Alex Rabbitt VFX Artist
David Simpson Visual Effects Supervisor
Artem Smirnov VFX Artist
Francine Maisler Casting
Ray Mendoza Technical Advisor
Dylan Hice Stunts
Justin Hall Stunts
Linda Kessler Stunts
T. Ryan Mooney Stunts
Chris Romrell Stunts
Jeff Galpin Stunts
Randy James Beckman Stunts
Sean Paul Braud Stunts
Brandon Beckman Stunts
Gianni Biasetti Jr. Stunts
Branden Arnold Stunts
Alex Martini Additional Second Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2024