Cloud Atlas (2012)

Drama, Sciencefiction
Cloud Atlas vertelt zes verhalen die zich in een verschillende tijd en op verschillende plaatsen afspelen en onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. Het eerste verhaal speelt zich rond 1850 af, terwijl het laatste verhaal zich honderden jaren in de toekomst afspeelt. Het is een episch verhaal van menselijkheid waarin de acties en de gevolgen van onze levens impact hebben op een ander door middel van het verleden, het heden en de toekomst wanneer één ziel omgevormd wordt van een moordenaar tot een verlosser en één enkele daad van vriendelijkheid ervoor zorgt dat eeuwen later een revolutie ontketend wordt.

Cloud Atlas Film Info

Score: 6.9/10 van 5827 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-10-26
Lengte: 172 Minuut / 2:52
Regisseurs: Tom Tykwer, Lilly Wachowski, Lana Wachowski.
Schrijvers Tom Tykwer, Lilly Wachowski, Lana Wachowski.
website: http://cloudatlas.warnerbros.com/
Productie Studios: Cloud Atlas Productions, Anarchos Productions, Ascension Pictures, Dreams of Dragon Picture, Five Drops, Media Asia Group, X Filme Creative Pool
Productie Land: China, Germany, Hong Kong, United States of America


Cloud Atlas Trailer


Tom Hanks
als Dr. Henry Goose / Hotel Manager / Isaac Sachs / Dermot Hoggins / Cavendish Look-a-Like Actor / Zachry
Halle Berry
als Native Woman / Jocasta Ayrs / Luisa Rey / Indian Party Guest / Ovid / Meronym
Jim Broadbent
als Captain Molyneux / Vyvyan Ayrs / Timothy Cavendish / Korean Musician / Prescient 2
Hugo Weaving
als Haskell Moore / Tadeusz Kesselring / Bill Smoke / Nurse Noakes / Boardman Mephi / Old Georgie
Jim Sturgess
als Adam Ewing / Poor Hotel Guest / Megan's Dad / Highlander / Hae-Joo Chang / Adam / Zachry Brother-in-Law
Bae Doo-na
als Tilda / Megan's Mom / Mexican Woman / Sonmi-451 / Sonmi-351 / Sonmi Prostitute
Ben Whishaw
als Cabin Boy / Robert Frobisher / Store Clerk / Georgette / Tribesman
James D'Arcy
als Young Rufus Sixsmith / Old Rufus Sixsmith / Nurse James / Archivist
Zhou Xun
als Talbot / Hotel Manager / Yoona-939 / Rose
Keith David
als Kupaka / Joe Napier / An-kor Apis / Prescient
Susan Sarandon
als Madame Horrox / Older Ursula / Yusouf Suleiman / Abbess
Hugh Grant
als Rev. Giles Horrox / Hotel Heavy / Lloyd Hooks / Denholme Cavendish / Seer Rhee / Kona Chief
David Gyasi
als Autua / Lester Rey / Duophsyte
Robert Fyfe
als Old Salty Dog / Mr. Meeks / Prescient 1
Martin Wuttke
als Mr. Boerhaave / Guard / Leary the Healer
Robin Morrissey
als Young Cavendish
Brody Nicholas Lee
als Javier Gomez / Jonas / Zachry's Older Nephew
Ian van Temperley
als Enforcer
Amanda Walker
als Veronica
Ralph Riach
als Ernie
Andrew Havill
als Mr. Hotchkiss
Tanja de Wendt
als Mrs. Hotchkiss
Raevan Lee Hanan
als Little Girl with Orison at Papa Song's / Catkin / Zachry Relative
Götz Otto
als Groundsman Withers
Niall Greig Fulton
als Haskell Moore's Dinner Guest / Mozza Hoggins
Louis Dempsey
als Haskell Moore's Dinner Guest / Jarvis Hoggins
Martin Docherty
als Haskell Moore's Dinner Guest / Eddie Hoggins
Alistair Petrie
als Haskell Moore's Dinner Guest / Musician / Felix Finch / Lascivious Businessman
Zhu Zhu
als Megan Sixsmith / 12th Star Clone
Sylvestra Le Touzel
als Haskell Moore's Dinner Guest / Nurse Judd / Aide in Slaughtership
Jojo Schöning
als Papa Song Punk
Laura Vietzen
als Young Ursula
Thomas Kügel
als Vater
Marie Rönnebeck
als Ursula's Daughter
Ruby Kastner
als Young Girl
Emma Werz
als Ursula's Granddaughter
Mya-Lecia Naylor
als Miro
Korbyn Hawk Hanan
als Adam Grandson
Katy Karrenbauer
als Axwoman
Dulcie Smart
als Ursula's Mother / Herbalist
Anna Holmes
als Scientist / Executive
Shaun Lawton
als Secretary
Moritz Berg
als Porter
Gigi Lee
als Zachry Relative
Genevien Lee
als Zachry Relative
Cody Benjamin Lee
als Zachry Relative
Heike Hanold-Lynch
als Ms. Judd Look-a-like
Victor Solé
als Mr. Roderick
Kristoffer Fuss
als Lead Enforcer
Marco Albrecht
als Scan Enforcer
Gary McCormack
als Crane Operator
David Mitchell
als Union Spy
Lucinda Syson Casting
Philip Lee Executive Producer
Tom Tykwer Screenplay
Tom Tykwer Director
Tom Tykwer Producer
Tom Tykwer Music
Stefan Arndt Producer
Johnny Klimek Original Music Composer
Reinhold Heil Original Music Composer
Frank Griebe Director of Photography
Alexander Berner Editor
John Toll Director of Photography
Lora Kennedy Casting
Kym Barrett Costume Design
Andrea Kessler Props
Daniele Massaccesi Camera Operator
Daniele Massaccesi Steadicam Operator
Grant Hill Producer
Lilly Wachowski Screenplay
Lilly Wachowski Director
Lilly Wachowski Producer
Lana Wachowski Screenplay
Lana Wachowski Director
Lana Wachowski Producer
Hugh Bateup Production Design
Charlie Revai Supervising Art Director
Ivan Sharrock Production Sound Mixer
Peter Walpole Set Decoration
Terry Needham First Assistant Director
Stephen Bream Set Designer
Simon-Julien Boucherie Property Master
Albrecht Silberberger Gaffer
Roland Patzelt Best Boy Electric
Axel Scholz Electrician
Dietmar Haupt Rigging Gaffer
Christian Scheibe Dolly Grip
Dietke Brandt Set Costumer
Jeremy Woodhead Makeup Designer
Jeremy Woodhead Prosthetic Designer
Damian Anderson Production Coordinator
Anja Wedell Casting Coordinator
Kathrin Krückeberg Visual Effects Coordinator
Sebastian Neitsch Production Manager
Miki Emmrich Production Manager
Uli Hanisch Production Design
Matthias Lempert Sound Re-Recording Mixer
Carsten Richter Foley Artist
Pierre-Yves Gayraud Costume Design
Roland Winke Production Sound Mixer
Barbara Jäger Assistant Costume Designer
Claus Wehlisch Editor
Barbara Schramm Wardrobe Assistant
Lesley Smith Makeup & Hair
Andy Williams Special Effects Supervisor
Heike Merker Hair Supervisor
Heike Merker Makeup Supervisor
Rainer Stock Concept Artist
Alexander Buck Sound Editor
Cathleen Hoffmann Set Decorating Coordinator
Frank Kruse Sound Designer
Kuen-Il Song Foley Editor
Lars Ginzel Sound Re-Recording Mixer
Uwe Schott Executive Producer
Daniela Skala Makeup Artist
Daniela Skala Hairstylist
Deborah Ricketts Researcher
Markus Stemler Sound Designer
Marco Albrecht Stunts
Hanse Warns Foley Mixer
Kai Koch Supervising Art Director
Ed Natividad Conceptual Design
Jacqui Mallett Makeup Artist
Valeska Schitthelm Makeup & Hair
David Scheunemann Art Direction
Sabine Engelberg Art Direction
Rebecca Alleway Set Decoration
Steve Summersgill Art Direction
Alexandr Rodnyansky Producer
Nicki McCallum Art Direction
David Mitchell Novel
Karen Kelly Visual Effects Coordinator
Nick Deeg First Assistant Camera
Carly Reddin Set Designer
Michael Fechner Property Master
Brett Dowler Visual Effects Producer
Matthew T. Wilson Compositor
Daniel Chour Art Direction
Stephen O. Gessler Supervising Art Director
Simon Weisse Propmaker
Christian Almesberger Camera Operator
Christian Almesberger First Assistant "A" Camera
Dagmar Wessel Set Dresser
Kurt Van Der Basch Storyboard Artist
Stephane Ceretti Visual Effects Supervisor
Daniel Aguilarte Sculptor
Robert Blasi Art Department Coordinator
Holger Delfs Propmaker
Jim Elliott Property Master
Alex Friedrich Propmaker
Patrick Herzberg Set Designer
Peter Muehlenkamp Prop Maker
Tarnia Nicol Set Designer
Cindy Schnitter Prop Maker
Jacob von Dohnanyi Propmaker
Nadin Meyer Construction Coordinator
George Hull Conceptual Design
Emmanuel Shiu Conceptual Design
Michael Brink Visual Effects Producer
Earle Stuart Callender Visual Effects Producer
Catherine Duncan Visual Effects Producer
Andy Foster Visual Effects Producer
Kerstin Kensy Visual Effects Producer
Nina Knott Visual Effects Producer
Marc Kolbe Visual Effects Producer
Meike Schlegel Costume Supervisor
Russell D. Equi Transportation Captain
Nils Konrad Transportation Co-Captain
Melele Sánchez Transportation Captain
Florian Haeger Transportation Captain
Rubén Gómez Transportation Coordinator
Pete Murphy Transportation Coordinator
Alberto Poveda Rey Transportation Coordinator
Knuth Sorgers Transportation Coordinator
Theresa Anna Luther Set Costumer
Helen McGovern Sound Assistant
Florian Gellinger Visual Effects Supervisor
Jonathan Weber Compositing Lead
Florian Emmerich Camera Operator
Tom Debenham Visual Effects Supervisor
Dominic Parker Visual Effects Supervisor
Tom Ehrhardt Picture Car Coordinator
Angela Barson Visual Effects Supervisor
Jonas De Ro Concept Artist
Tom Harrison Boom Operator
Simon Price Dialogue Editor
Alessandro Cioffi Visual Effects Supervisor
Matt Dessero Visual Effects Supervisor
Russell Earl Visual Effects Supervisor
Stephane Naze Visual Effects Supervisor
Clark Parkhurst Visual Effects Supervisor
Timo Rolle Visual Effects Editor
Olcun Tan Visual Effects Supervisor
Dominik Trimborn Visual Effects Supervisor
Armand Wade Visual Effects Editor
Sam Willing Visual Effects Editor
Rainer Zöttl Visual Effects Supervisor
Reiner Bajo Still Photographer
Helmut Prein Gaffer
Marcus Pohlus Steadicam Operator
Jay Maidment Still Photographer
Julie Brown Script Supervisor
Caroline Veyssière Script Supervisor
Mark Van Ee Visual Effects Coordinator
Allison Paul Visual Effects Coordinator
Jessica Newhouse-Smith Visual Effects Coordinator
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Cindy Thomson Location Manager
Alex Rouse Wigmaker
Mihaela Chifor Visual Effects Producer
Wolfgang Wrede Standby Painter
Moira Houlihan Unit Publicist
Ingeborg Heinemann Assistant Set Decoration
Lubo Hristov Visual Effects Designer
Douglas Bloom CG Supervisor
Steve Little Dialogue Editor
Steve Little ADR Editor
Paula Price Makeup Artist
Paula Price Hairstylist
Sian Richards Makeup Artist
Susan Howard Special Effects Makeup Artist
Nik Williams Special Effects Makeup Artist
Rickie-Lee Roberts Assistant Director
Julie Heskin Assistant Director
Mieke Casal Scenic Artist
Zoe Wight Assistant Art Director
Stefan Speth Assistant Art Director
Stephanie Rass Assistant Art Director
Constantin Brodt Visual Effects Editor
Falk Büttner VFX Supervisor
Olivier Dumont Visual Effects Art Director
Blake Sweeney CG Supervisor
Blair Tennessy CG Supervisor
Ian Ward CG Supervisor
Sönke Hansen Camera Operator
Steven Desbrow Aerial Director of Photography
Isabelle Arnold Additional Camera
Aaron Schultz Animation
Toska Hartmann First Assistant Editor
Maria Torrellas Paris Location Manager
Judith Jennings Studio Teachers
Klaus Große Darrelmann Location Manager
Hendrik Griesner Location Manager
Marco Giacalone Location Manager
Carlos Ruiz Boceta Location Manager
Pablo Azorín Location Manager
Christian Pundschus Digital Compositor
Travis Baumann Compositing Supervisor
Arne Hastedt Digital Intermediate
Daniel Parker Hair Designer
Daniel Parker Makeup Designer
Daniel Parker Prosthetic Designer
Pauline Fowler Prosthetics Sculptor
Erin Ferguson Visual Effects Production Manager
Dierk Grahlow Construction Manager
Jan Glöckner Compositing Artist
Daniel Matley Visual Effects Coordinator
Dieter Bähr Key Grip
Grant McPhee Digital Imaging Technician
Stuart Bullen 2D Supervisor
Sebastian Mayer Grip
Kate Ringsell Casting Associate
Jan Kempkens-Odemski Makeup Artist
Deborah Jarvis Makeup Artist
Olivier Pron Concept Artist
Gustav Törnroth VFX Artist
Scott Benza Animation Supervisor
Arlene Kiyabu Casting Associate
Derrick Peters First Assistant Camera
Michael Miller ADR Mixer
Brett Rothfeld ADR Recordist
Adam Horley ADR Recordist
Liam Byrne Armorer
Iain Eyre Supervising ADR Editor
Iain Eyre Supervising Dialogue Editor
Guillem Huertas Aerial Camera
Jan Guilfoyle Visual Effects Coordinator
Johnny Feurer First Assistant "A" Camera
Matthias Prange Standby Carpenter
Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Maria Cork Prosthetics
Antje Dahm Makeup & Hair
Simone Kraus Townsend Animation Supervisor
Rolf Muetze Compositing Lead
Mak Knighton VFX Artist
Jens Gaube Set Dresser
Franz Brandstaetter Compositing Artist
Niklas Schmidt Art Department Assistant
Jan Hinrich Hoffmann Underwater Camera
Lisa Spengler Costumer
David Salamon CG Artist
Valter Casotto Prosthetic Makeup Artist
Mark Wilkening ADR Recordist
Kariem Saleh CG Artist
Johanna Ragwitz Extras Casting
Serena Fiumi Assistant Costume Designer
Thomas Hacikoglu Stunts
Juliana Stenzel Costume Coordinator
Adrian Corsei 3D Artist
Dominik Zimmerle Compositing Lead
Luise Brinkmann Digital Intermediate Assistant
Alex Zeihn Electrician
Bjoern Wortmann Compositing Artist
Kyle D. Krajewski ADR Recordist
Christoph Baumstieger Standby Carpenter
Gero Neumann Second Assistant "A" Camera
Uwe Zegnotat Camera Loader
Ilko Petkow Dolly Grip
Alexander Schumann CG Artist
Margarita Rasbasch Assistant Makeup Artist
Heiko Tippelt Digital Compositor
Paul McNamara Dressing Prop
William Bowling Production Consultant
Malin Leuchovius Visual Effects Coordinator
Louis Elman ADR Voice Casting
Susanne Stroh Costume Coordinator
Glenn König Key Grip
Abigail Scollay Sequence Lead
Friederike Roolf Costumer
Bat Gankhuyag Grip
Jan Grunwald Second Assistant "B" Camera
Won-suk Park Second Assistant "A" Camera
Trevor Wyatt Visual Effects Coordinator
Alwara Thaler Set Decoration Buyer
Christian Kastner Greensman
Walid Mouawad 3D Artist
Nuria Pascual-Andujar Assistant Costume Designer
Bryce Nielsen Visual Effects Production Manager
Hinrich Peters Lighting Technician
Anita Anderson Makeup & Hair
Enzo Enzel Standby Painter
Alessandro Fiorito Production Accountant
Valentina Visintin Prosthetic Makeup Artist
Zafar Janjua Visual Effects Coordinator
Sebastian Fahr First Assistant Director
Tim Critchell Grip
Samuel John Joseph Walsh 3D Artist
Matthias Wäsch Digital Compositor
Katharina Hofmann Casting Director
Tom Sperling Lighting Technician
Peter Brückelmayer Boom Operator
Erik Lehmann CG Artist
Caireen Todd Draughtsman
Prasanna Siddharthan Compositing Lead
Ben O'Brien Compositing Supervisor
Tanja Jesek Costumer
Johannes Vogl 3D Artist
Magnus Olsson VFX Artist
Thomas Kalbér Sound Re-Recording Assistant
Susanne Fischer Production Coordinator
Daniel Nielsen VFX Artist
John Harper Focus Puller
Miles Friedman Visual Effects Coordinator
Richard Glass Contact Lens Technician
Piero Jamieson Dressing Prop
Wyatt Bartlett Costumer
Cristina Patterson Contact Lens Designer
Cristina Patterson Contact Lens Painter
Ale Melendez Visual Effects Coordinator
Mario Spanna Libra Head Technician
Andrea Krupp Compositing Artist
Paul Poetsch Compositing Supervisor
Courteney Smith Visual Effects Production Assistant
Delia Letham Hairstylist
Jake Drummond Carpenter
Natalie Meffert Digital Compositor
Linus Lindbalk VFX Artist
Elin Kothe VFX Artist
Nicholas Kim Compositor
Carlos Morales Compositor
Nabil Schiantarelli Compositor
Kaya Thomas Title Designer
Henning Brehm Graphic Designer
David Harter Compositing Artist
Teni Noravian Compositing Artist
Jeff Winkle Visual Effects Coordinator
Sean Danischevsky 2D Supervisor
Daniel Weis ADR Recordist
Michael Rudnik Special Effects Technician
Monty Ploch Special Effects Technician
Swen Luppino Special Effects Technician
Lee Gren Tattoo Designer
Tiberius Viris Matte Painter
Andreas Nehls Modelling Supervisor
Andy Mower Compositor
Danny Sumsion Construction Manager
Franz Rabl Color Timer
Dennis Becker Extras Casting
Mark Durdant Hollamby Grip
Robert Freitag 3D Artist
Stefan Hähnlein 3D Artist
Gloria Shih Concept Artist
Jeremy Burns Compositor
Veronica J. Valentini ADR Recordist
Andrea Pirchner Wigmaker
Adam Kuczek Concept Artist
Tom Kan Concept Artist
Jason Dunn Matte Painter
Natasha Nikolic-Dunlop Makeup & Hair
Kim Whittaker Second Assistant Director
Karsten Piel Production Accountant
Monica Manganelli Concept Artist
Christina Wagner Makeup Artist
Michael Dohne Digital Compositor
Alice Wolfbauer Assistant Costume Designer
Tim West ADR Mixer
Laura Mateos Production Accountant
Florian Speidel Set Dresser
Sergej Eichmann CG Artist
Daniel Goertz Pipeline Technical Director
Laura Bach Set Designer
Felix Laser Compositing Artist
Alan C. McLaughlin Additional Director of Photography
Peter Hart Matchmove Supervisor
Emanuel Strixner CG Artist
Brendan Byrd Visual Effects Production Assistant
Andreas Krieg CG Artist
Moritz Eiche Compositing Supervisor
Steve Viola Main Title Designer
Helen Allingham Art Department Assistant
Hasan Ilhan 3D Artist
Claudia Knorr Modeling
Alexa von Schwichow Visual Effects Producer
Pola Kardum Wardrobe Assistant
Gillian Wood Textile Artist
Konstantin Borchert Digital Compositor
Christoph Hasche Digital Compositor
Petter Idestroem Digital Compositor
Thorsten Scholz Digital Compositor
Oliver Hohn Digital Compositor
Rayk Schroeder Compositing Lead
Alejandro García First Assistant Camera
Carly Wilson Visual Effects Coordinator
Liliana Lambriev Graphic Designer
Robert Bartz Electrician
Gene Hammond-Lewis Compositing Lead
Stuart Farmer Rigging Gaffer
Benjamin Brown Special Effects Makeup Artist
Mark Inglis Second Assistant Director
Monika Hübert Assistant Makeup Artist
Pebbles Robertson Makeup Artist
Pepe Mora Prosthetic Makeup Artist
Alexander Schönauer Epk Producer
Tanja Däberitz Second Assistant Director
Mara Fiedler Second Assistant Director
Patrick Whitaker Assistant Costume Designer
Sarah Amft Costumer
Stephanie Elzas Costumer
Finlay McLay Costumer
Sally Fenaux Wardrobe Assistant
Greta Ehrhart Camera Loader
Jan Proppe Camera Trainee
Teresa Benitez Clapper Loader
Juan José Alcaide Electrician
Sebastian Behrens Electrician
Patrice Renard Electrician
Iain Johnstone Grip
Philipp Rath Grip
Martin Twine Grip
Jorge Agero Steadicam Operator
Judith Rosskoth Assistant Set Decoration
Carrie Garner Assistant Set Decoration
Andrew 'Fred' MacMillan Carpenter
Stefan Morrell Concept Artist
Campbell Mitchell Dressing Prop
Jan Hülpüsch Graphic Designer
Oliver Arndt Painter
Julian Steincke Painter
Lydia Farrell Props
Marie Charlotte Matthaei Set Dresser
Steffen Paul Digital Intermediate Colorist
Gero Grimm 3D Artist
Mirko Hänssgen 3D Artist
Björn Lubitz 3D Artist
Franzsikus Wittmann 3D Artist
Fabrizio Fioretti 3D Generalist
Dragan Miokovic 3D Modeller
Mitja Müller-Jend CG Artist
Lars Krüger CG Artist
Dirk Becker CG Artist
Jeff Allen Compositing Supervisor
Ivan Girard Matte Painter
Krista McLean Matte Painter
Frida Sahono Matte Painter
Greg Stuhl Modelling Supervisor
Esdras Prudente Rotoscoping Artist
Håkan Lasses VFX Artist
Marijn Eken Compositing Supervisor
Jona Maluck Compositing Artist
Paul Schlie Compositing Artist
Gonzalo Moyano Fernandez Digital Compositor
Christoffer Hulusjö Pipeline Technical Director
Christine Strobel Visual Effects Coordinator
Ryan Gaul Visual Effects Coordinator
Laura Lynch Visual Effects Coordinator
Pamela Austria Visual Effects Production Assistant
David Nellen Special Effects Technician
Russell L. Smith Special Effects Technician
Zoltan Toth Special Effects Technician
Reyhan Bekar Production Assistant
Aida Gaitero Production Assistant
Vera Maria Jung Production Assistant
Nico Santavicca Production Assistant
Sharon Howat Production Coordinator
Milena Bomalick Production Secretary
Silke Harbauer Production Secretary
Toma Bowen Compositor
Ryan Urban Compositor
Eric Weinschenk Compositor
Thomas Thiele Special Effects Technician






















ikwilfilmskijken © 2021