6.9

Constantine (2005)

Drama, Fantasie, Horror
John Constantine is naar de hel geweest en teruggekeerd. Hij is geboren met een gave die hij niet wil hebben: het vermogen om engelen en demonen te herkennen die in menselijke gedaante op aarde leven.

Constantine Film Info

Score: 6.9/10 van 4258 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-02-08
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Francis Lawrence
Schrijvers Kevin Brodbin, Frank A. Cappello.
website: http://constantinemovie.warnerbros.com/
Productie Studios: Village Roadshow Pictures, DC Comics, Lonely Film Productions GmbH & Co. KG., The Donners' Company, Branded Entertainment/Batfilm Productions, Weed Road Pictures, 3 Art Entertainment, Di Bonaventura Pictures, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Germany, United States of America


Constantine Trailer


Keanu Reeves
als John Constantine
Rachel Weisz
als Angela Dodson / Isabel Dodson
Shia LaBeouf
als Chas Kramer
Djimon Hounsou
als Midnite
Max Baker
als Beeman
Pruitt Taylor Vince
als Father Hennessy
Gavin Rossdale
als Balthazar
Tilda Swinton
als Gabriel
Peter Stormare
als Lucifer
Jesse Ramirez
als Scavenger
José Zúñiga
als Detective Weiss
Laz Alonso
als Williams
April Grace
als Dr. Leslie Archer
Michelle Monaghan
als Ellie
Larry Cedar
als Vermin Man
Barbara Pilavin
als Old Woman on Bus - Demon
Naomi Shohan Production Design
David Lazan Art Direction
Klaus Badelt Original Music Composer
Denise Chamian Casting
Philippe Rousselot Director of Photography
Louise Frogley Costume Design
Christopher Allen Nelson Makeup Effects
Akiva Goldsman Producer
Colin Strause Visual Effects Supervisor
Greg Strause Visual Effects Supervisor
Brian Tyler Original Music Composer
Brian Tyler Conductor
Lauren Shuler Donner Producer
Francis Lawrence Director
Jamie Delano Original Story
Garth Ennis Original Story
Kevin Brodbin Screenplay
Kevin Brodbin Story
Frank A. Cappello Screenplay
Michael Uslan Producer
Erwin Stoff Producer
Benjamin Melniker Producer
Lorenzo Di Bonaventura Producer
Gilbert Adler Executive Producer
Michael Aguilar Executive Producer
Cherylanne Martin Unit Production Manager
Cherylanne Martin Co-Producer
Josh McLaglen Assistant Director
Josh McLaglen Co-Producer
Wayne Wahrman Editor
Douglas A. Mowat Set Decoration
Robert Fechtman Assistant Art Director
Barney Burman Makeup Artist
Kenny Alexander Stunts
Skip Lievsay Supervising Sound Editor
Craig Berkey Sound Effects Editor
Chad Stahelski Fight Choreographer
Alan Moore Characters
R. A. Rondell Stunt Coordinator
Matthew J. Birch Production Supervisor
Randy Bricker Visual Effects Editor
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Jeff Cutter Still Photographer
Jeff Cutter Additional Photography
Jason Sweers Assistant Art Director
Steve Artmont Makeup Artist
Casey O'Neill Stunt Double
Wolfram de Marco Additional Music
Joel Harlow Makeup Artist
Susan Hegarty Dialect Coach
Brian Crane Best Boy Electric
Gary Krause Music Editor
Robin Slater Makeup Artist
Aaron Cohen Visual Effects
Steven Schwartz Set Designer
Ve Neill Makeup Department Head
Stephen Hunter Flick Sound Effects Editor
Charles Maynes Sound Designer
Susan Germaine Hair Department Head
Suzan Wexler Assistant Art Director
Scout Masterson Casting Associate
John Roesch Foley
Enfys Dickinson Creative Producer
Ilyse A. Reutlinger Post Production Supervisor
Anthony Leonardi III Creature Design
Tim Rigby Stunts
John Joseph Thomas Foley Supervisor
Jack English Gaffer
Robert Q. Mathews Costume Supervisor
George Hull Concept Artist
Daryl B. Kell Music Editor
Patricio A. Libenson Sound Effects Editor
David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Joe Lisanti Music Editor
Brooks Baldwin Dialect Coach
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Andrew M. Siegel Assistant Property Master
Allen Hall Special Effects Coordinator
Michael J. Broomberg Foley
Michael J. Broomberg Foley Artist
Joe Ondrejko Construction Coordinator
Susan Dudeck Dialogue Editor
Stan Tropp Set Designer
Jeremy Peirson Sound Designer
John P. Fasal Sound Effects Editor
Ian Hunter Visual Effects Supervisor
Michael Meagher Visual Effects Producer
Bob Moore Jr. Set Costumer
Molly Allen Location Manager
Michael Justus Utility Stunts
Richard Foreman Jr. Still Photographer
Craig Lietzke Picture Car Coordinator
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
William J. Law III Set Designer
Candace Neal Key Hair Stylist
Neal Norton Second Unit Director of Photography
Erik Rogers Digital Intermediate Producer
Constantine Sekeris Conceptual Design
Craig Hayes Visual Effects Supervisor
Michael L. Fink Visual Effects Supervisor
Michael L. Fink Second Unit Director
Nicholas Hasson Digital Intermediate Editor
Denise Davis Visual Effects Producer
Judith Jennings Studio Teachers
Charles Kern Painter
Mark Johnston Sound Recordist
Ginger Damon Hairstylist
Carla S. Nemec Art Department Coordinator
William Gideon Construction Foreman
Kirk Corwin Property Master
Ulrika Akander Dialogue Editor
James Morioka Sound Effects Editor
Michael J. Benavente ADR & Dubbing
Simon Allen Animation Supervisor
Mark Shoaf CG Supervisor
Greg Juby Visual Effects Supervisor
David Lingenfelser Visual Effects Supervisor
Janet Yale Visual Effects Producer
Jason Heapy Visual Effects Producer
Amy Hollywood Wixson Visual Effects Producer
Donna Langston Visual Effects Producer
Tiffany Smith Visual Effects Producer
Ann Podlozny Visual Effects Producer
Demetrius Leal Visual Development
Timothy Roarke Camera Operator
Michael-Ryan Fletchall Camera Operator
Mark La Bonge Camera Operator
Mark La Bonge Steadicam Operator
Seth Kotok Additional Camera
Jarred Waldron Gaffer
Juan Morse Gaffer
Dennis J. Lootens Rigging Gaffer
Marina Marit Set Costumer
Nancy Smytka Set Costumer
Gordon Antell First Assistant Editor
Bernice Culbertson Transportation Coordinator
Dan Marrow Transportation Coordinator
Kristin Dehnert Location Manager
Douglas S. McClintock II Location Manager
Paulette Osorio Unit Publicist
Jackie Brady Baugh Production Accountant
Joel Dougherty First Assistant Sound Editor
Joe Dorn ADR Editor
Chuck Duke Animation
Howard R. Campbell Lighting Technician
Randy Goux Digital Effects Supervisor
Robert Elhai Orchestrator
Mary Jo Lang Foley Mixer
Sandra Bojin-Sedlik Costumer
Lawrence Decker Special Effects Technician
Kent Demaine Creative Director
Ryan Hopkins Visual Effects Technical Director
Mike Massa Stunt Driver
Frank Toro Pyrotechnician
Mark Edwards Visual Effects Coordinator
Willie D. Burton Sound Mixer
J. Elizabeth Ingram Assistant Production Coordinator
Paul Postal Electrician
Ralph Bertelle Production Coordinator
Dena Berman Casting Assistant
Raymond Bulinski Craft Service
James Babineaux Assistant Chief Lighting Technician
John Cassella CG Artist
Nathan Abbot I/O Supervisor
Greg Abbas Researcher
Mark Scoon Executive In Charge Of Production
Michael Cassidy First Assistant Camera
John S. Campbell Rigging Grip
Eric Putz Telecine Colorist
Yoshiya Yamada Modeling
Leigh-Alexandra Jacob Lead Painter
Shane Mahan Makeup Supervisor
Dan Cayer Compositing Supervisor
Elizabeth C. Camp Set Production Assistant
Bobby Mara Propmaker
Kelly Diehl Libra Head Technician
Joey Genitempo Set Painter
Sarah Bourgeois Assistant Sound Editor
Harald Belker Production Illustrator
Jamie Baxter Matte Painter
Lance Mancuso Set Medic
Luciano Blotta Video Assist Operator
Rich Andrade Set Dresser
Trevor Goring Storyboard Artist
Mo Henry Negative Cutter
Darryl Humber Dolly Grip
C. Alan Rawlins Key Grip
Chris Paizis Matchmove Supervisor
Rick Kelly Second Assistant Director
Lindsey Gary Art Department Assistant
Daragh Byrne Carpenter
Robert Lamkin Chef
Mark Valdez Driver
Laraine Moniz Post Production Assistant
Rob McCabe Stand In
Randy Burke Transportation Captain
Chad Moore Transportation Co-Captain
Dave Hussey Color Timer
Haskell Friedman Lighting Artist
Brian Brecht Production Manager
Rob Cunningham Boom Operator
Jared Rosen 24 Frame Playback
John R.A. Benson Digital Compositors
James Reedy Special Effects Supervisor
Matt Heimlich Mechanical Designer
Valerie T. O'Brien Key Costumer
Tracy Dixon Extras Casting
Robert J. Reilly Key Rigging Grip
Karin Silvestri Stunts
Eric Gotthelf ADR Mixer
Dovi Anderson Lead Animator
Maria Battle Campbell Second Second Assistant Director
Riko Schatke Best Boy Grip
Xiomara Comrie Assistant Camera
Alonzo Ruvalcaba Head of Production
Donald Fly General Manager
Deborah Thomas Data Wrangler
Vesper Burnett Extras Casting Assistant
Taffy Schweickhardt Payroll Accountant
Michael P. Twombly Production Secretary
Rachel Swenson Assistant Location Manager
Jeffrey Pollack Music Consultant
Kami Calevro Second Assistant Accountant
Jamie Rama Costume Illustrator
Paul Luther Jackson Swing
Pamela Elliott Special Effects Assistant
Jim Charmatz Character Designer
Bronwyn Shields Assistant Editor
Kathy Liska Executive Assistant
Michael Lagnese Key Set Production Assistant
Lee Hahn Production Assistant
Kane Brassington Rotoscoping Artist
April Kelley Camera Loader
A Perfect Circle Music






















ikwilfilmskijken © 2020