Crimson Peak (2015)

Horror, Romantiek
In de nasleep van een familietragedie bevindt een ambitieuze schrijfster zich in een tweestrijd tussen de liefde voor een oude vriend en een mysterieuze outsider. Om haar verleden te ontlopen vlucht ze naar een huis dat haar geschiedenis ademt.

Crimson Peak Film Info

Score: 6.646/10 van 4762 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-10-13
Lengte: 119 Minuut / 1:59
Regisseur: Guillermo del Toro
Productie Studios: Double Dare You Productions, Legendary Pictures, Universal Pictures
Productie Land: Mexico, United States of America

Crimson Peak Foto's


Crimson Peak Trailer


Mia Wasikowska
als Edith Cushing
Jessica Chastain
als Lady Lucille Sharpe
Tom Hiddleston
als Sir Thomas Sharpe
Charlie Hunnam
als Dr. Alan McMichael
Jim Beaver
als Carter Cushing
Burn Gorman
als Holly
Leslie Hope
als Mrs. McMichael
Jonathan Hyde
als Ogilvie
Doug Jones
als Edith's Mother / Lady Sharpe
Bruce Gray
als Ferguson
Emily Coutts
als Eunice McMichael
Alec Stockwell
als Finlay
Brigitte Robinson
als Secretary Jane
Gillian Ferrier
als Society Girl
Tamara Hope
als Society Girl
Kimberly-Sue Murray
als Society Girl
Sofia Wells
als Young Edith
Joanna Douglas
als Maid Annie
Bill Lake
als Coroner
Jim Watson
als Shipping Agent
Javier Botet
als Enola / Margaret / Pamela
Peter Spence
als Manager
Danny Waugh
als Club Attendant
Sean Hewitt
als Reverend
William Healy
als Young Alan
Matia Jackett
als Young Eunice
Karen Glave
als Maid
Khadijah Roberts-Abdullah
als Maid
John Carter Craig
als Patient
Martin Julien
als Postal Clerk
Brian Kaulback
als Vendor
Richard Kerr
als Vendor
Shane McPherson
als Vendor
Tim Blake
als Reverend
Thomas Dorey
als Architect
Erik Bauersfield
als Additional Voices (voice)
Joan Washington
als Additional Voices (voice)
Beatrice Basso
als Additional Voices (voice)
Mitzi McCall
als Additional Voices (voice)
Susanne Blakeslee
als Additional Voices (voice)
Drew Davis
als Additional Voices (voice)
T.J. McGibbon
als Additional Voices (voice)
Anneliese Goldman
als Additional Voices (voice)
Jenna Weir
als Additional Voices (voice)
Amanda Smith
als Beatrice (uncredited)
Laura Waddell
als Pamela Upton (uncredited)
Thomas E. Sanders Production Design
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Matthew Robbins Writer
Laird McMurray Special Effects Coordinator
Guillermo del Toro Director
Guillermo del Toro Producer
Guillermo del Toro Writer
Bernat Vilaplana Editor
Callum Greene Producer
Callum Greene Unit Production Manager
Robin D. Cook Casting
Brandt Gordon Supervising Art Director
Randy Thom Sound Designer
Randy Thom Supervising Sound Editor
Alan G. Kelly Second Assistant "B" Camera
Dan Laustsen Director of Photography
Fernando Velázquez Original Music Composer
Peter Afterman Music Supervisor
Margaret Yen Music Supervisor
Thomas Tull Producer
Jennifer Mylrea Stunts
Jon Jashni Producer
Shane Vieau Set Decoration
Aleksandra Marinkovich Set Designer
Jeff J.J. Authors First Assistant Director
Kate Hawley Costume Design
Barbara Harris ADR Voice Casting
Jordan Samuel Makeup Department Head
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Min Kim Rotoscoping Artist
Evan Webber Set Designer
David Slusser Music Editor
Gilles Corbeil Camera Operator
Gilles Corbeil Steadicam Operator
Kerry Hayes Still Photographer
Cliff Bielawski Visual Effects Coordinator
Sean Scoffield First Assistant Art Direction
Joe Dzuban Sound Re-Recording Mixer
Jeffrey A. Melvin Set Decoration
Linda Dowds Makeup Artist
Elis Y. Lam First Assistant Art Direction
Cori Burchell Costume Supervisor
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Andra Totirescu Set Designer
Bjorn Ole Schroeder ADR Supervisor
Christopher Geggie Property Master
Fred Kamping Location Manager
Dug Rotstein Script Supervisor
David Best First Assistant Art Direction
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Jillian Share Executive Producer
Richard Quinn ADR Supervisor
Branko Racki Stunt Coordinator
Katrina Schiller Music Editor
Robert Shoup Sound Effects Editor
William Cheng Set Designer
David G. Fremlin Set Designer
Brandon Schaafsma VFX Editor
Robert Stecko Camera Operator
Michael Madden Set Designer
Marc Bech Sound Effects Editor
Oriol Tarragó Sound Designer
Peter Armstrong Digital Intermediate Producer
Cliona Furey Hair Department Head
Tom Nagy Animation
Paul Spaven Rigging Gaffer
Kevin Downer Digital Intermediate Editor
Scott Guitteau Sound Effects Editor
E. Larry Oatfield Foley Editor
Mac Smith Sound Effects Editor
Dave Muscat Digital Intermediate Editor
David Meng Concept Artist
Tom Starnes Gaffer
Elaine Thurston Production Accountant
Vincent Sullivan Assistant Hairstylist
Dusty Reeves Art Department Coordinator
Leff Lefferts Sound Effects Editor
Devin Roth Score Engineer
Michael Innanen Special Effects Supervisor
Stephanie Ingram Hairstylist
Renee Fontana Assistant Costume Designer
Mario Cacioppo Makeup Artist
D.J. Carson Unit Production Manager
Sylvie Bonniere Seamstress
Brian Chumney ADR Supervisor
Rocco Larizza Special Effects Coordinator
Jonathan Oliveira Casting Associate
Justin Turner Casting Associate
Andre Zweers Music Editor
Amy Wright Choreographer
Mark Cyre First Assistant "A" Camera
Joseph Micomonaco First Assistant "B" Camera
Martin Hesselink Animation
Peter Dydo Animation
Nick Colangelo Visual Effects Coordinator
Jo Hughes Visual Effects Producer
Ronni Brown Foley
Albert Ribas Sound Effects Editor
Paula Fleet Key Hair Stylist
Cam McLauchlin First Assistant Editor
Karen McGregor Visual Effects Coordinator
Mike Borrett Digital Effects Producer
Montse Ribé Makeup Effects Designer
Dave Axford Sculptor
Daniel Carrasco Concept Artist
Dominic Remane Digital Effects Supervisor
Guy Davis Concept Artist
Jeff Poulis Set Dresser
Mary Juric Assistant Editor
Danny Haeberlin Researcher
Keith Thompson Concept Artist
Oscar Chichoni Concept Artist
Elspeth Cassar Production Coordinator
Colin Woods First Assistant Art Direction
John Mackenzie Construction Coordinator
Erin Daprato Set Costumer
Ron Renzetti Dolly Grip
Trey Harrell VFX Lighting Artist
Penny Charter Second Assistant Director
Jim Likowski Foley Editor
Angie Winstl Set Decorating Coordinator
Bryan Yaconelli Production Executive
Nick Butler Casting Assistant
Robert Johnson Key Grip
Adam Bocknek Third Assistant Director
Sorin Popescu Set Designer
Vicki Pui Concept Artist
Chris Wallace Digital Intermediate Colorist
Don McQueen Set Dresser
Toni Wong Set Dresser
Phil Whitfield Best Boy Electric
Scott Riopelle Compositing Supervisor
Krista Burbidge Makeup Artist
Jonathan Billings Key Rigging Grip
Russell Moore Set Designer
Alistair Dempsey Dolly Grip
Karen Eppstadt Ager/Dyer
Becca Donohoe Visual Effects Coordinator
John Moran Graphic Designer
Ashley Gray Casting Assistant
Pearce Perkins VFX Artist
Leo Bovell VFX Artist
Danni Henderson Visual Effects Coordinator
Kevin Lise Assistant Property Master
Colin Adams Assistant Property Master
Mai-Ling Lee Matte Painter
Nola Chaters Costumer
Danny Piva Electrician
Milan Schere Matte Painter
Marlene Rain Set Decoration Buyer
Kari Measham Set Decoration Buyer
John Ozolins Transportation Coordinator
Paul Sheridan Grip
Zameret Kleiman Background Casting Director
Matt Middleton Set Designer
John Morrison Set Dresser
Matthew Tulk Special Effects Technician
Jim Holmes Best Boy Grip
Chris De Souza Animation
Matt Schofield Matte Painter
Mark O. Hammond Digital Compositor
Jason Edwardh Animation
Andrew Nguyen Matte Painter
Andrew Caney Grip
Marc Purdy Grip
Federico De Marco Libra Head Technician
Chris Johnson VFX Artist
Kumar Umesh Digital Compositor
Anna Joukova Digital Compositor
Tony Cybulski Digital Compositor
Lorne Kwechansky VFX Lighting Artist
Sara Holmes Post Production Accountant
Mitch C. Duran Special Effects Technician
Sandra Lombardi Digital Imaging Technician
Candace Tempelmeyer First Assistant Accountant
Kevin Michael Schembri Second Assistant Accountant
Lucia Haliburton Production Secretary
Ayo Burgess VFX Lighting Artist
Seema Schere Matte Painter
David M. Rodriguez Post Production Accountant
Chris MacLean CG Supervisor
Alex Kutschera Set Dresser
Jenn Inkol Visual Effects Coordinator
Alina Klinaeva Visual Effects Coordinator
Tetu Pawan Digital Compositor
Katharine Duke Second Assistant Accountant
Sonia Gemmiti Set Designer
Sandra J. White First Assistant Accountant
Tom Taylor Electrician
Doug Black Electrician
Ken Wiebe Electrician
Daniel Krzywania Lead Animator
Mike Paterson Digital Intermediate
Sean Osadzuk Electrician
Andrew Dininio Carpenter
Dave Greene Title Designer
Cosmo Federico Carpenter
Keith Hightower Carpenter
Henry H. Gardner Jr. Greensman
Chris Hanson Painter
Bobby Quon Painter
Jamie Staples Painter
Alex Juzkiw Set Designer
Chris Deeley Set Dresser
Keith Sly Set Dresser
Missy Morris Third Assistant Director
Robert Rice Grip
Joe Schroeder Grip
Alex Leung Second Assistant "A" Camera
John Stubbins Techno Crane Operator
Brittany Farhat Dailies Technician
Barbara Lucchesi Dailies Technician
Andrew G. Munro Payroll Accountant
Lyle Cooley Animation
Somboun Souannhaphanh Animation
Elena Perreira VFX Lighting Artist
Jina Lee Matte Painter
Jim Maxwell Matte Painter
Emma Liu Rotoscoping Artist
Hao Meng Rotoscoping Artist
Xizo Su Rotoscoping Artist
Michael C. Tang Rotoscoping Artist
Chris Crozier VFX Artist
Abdul Mohamud VFX Artist
Ronak Shah VFX Artist
Natalie Broomhall Visual Effects Coordinator
Amber Skowronski Special Effects Technician
Umberto Larizza Special Effects Technician
David Murphy Carpenter






















ikwilfilmskijken © 2024