5.7

Cube Zero (2004)

Mysterie, Sciencefiction, Thriller
Ook nu zitten er weer mensen vast in de Cube, een kubus bestaande uit vierkante ruimtes met aan elke kant een deur die naar een volgende vierkante ruimte leidt. Sommige kamers zijn echter voorzien van dodelijke boobytraps en het is aan hen om deze te ontwijken. Eric Wynn, een observator, meent één van de gevangenen te herkennen.

Cube Zero Film Info

Score: 5.7/10 van 757 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-10-10
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseur: Ernie Barbarash
Productie Studios: Mr. X, Mad Circus Films, Lionsgate
Productie Land: Canada

Cube Zero Foto's


Cube Zero Trailer


Zachary Bennett
als Eric Wynn
Stephanie Moore
als Cassandra Rains
Michael Riley
als Jax
Martin Roach
als Haskell
David Huband
als Dodd
Mike 'Nug' Nahrgang
als Meyerhold
Richard McMillan
als Bartok
Joshua Peace
als Finn
Terri Hawkes
als Jellico
Tony Munch
als Owen
Diego Klattenhoff
als Quigley
Alexia Filippeos
als Anna
Jasmin Geljo
als Ryjkin
Fernando Curcione
als Doctor
Flossie McKnight
als Female Doctor
Kyle McDonald
als Squad Leader
Sandi Ross
als Chandler
Dino Bellisario
als Smith
Ashley James
als McCaw
Ernie Barbarash Director
Ernie Barbarash Executive Producer
Ernie Barbarash Writer
Norman Orenstein Original Music Composer
Mark Sanders Editor
Mark Sanders Second Unit Director
Suzanne Colvin-Goulding Producer
Jon P. Goulding Production Design
Jon P. Goulding Producer
François Dagenais Director of Photography
Mitch Lackie Editor
Danis Goulet Casting
Peter Block Executive Producer
Michael Paseornek Executive Producer
Brian Jones Construction Coordinator
Sid Lieberman Foley Artist
John Buchan Casting
Donna Wong Costume Design
Dennis Berardi Co-Producer
George Hosek Second Unit Director of Photography
Mary Arthurs Property Master
David Gruer Set Dresser
Janice Ierulli Dialogue Editor
Morgan Sainsbury Gaffer
Roger Bate Gaffer
Barry Gilmore Dialogue Editor
Barry Gilmore ADR Editor
Allan Magled Visual Effects Supervisor
Steve F.B. Smith Dolby Consultant
Mark Shnuriwsky Sound Effects Editor
Keith Elliott Sound Re-Recording Mixer
Eric J. Robertson Visual Effects Producer
Eric J. Robertson Co-Producer
Michael Kowalski Visual Effects Producer
Nick Iannelli Online Editor
Ian Patrick McAllister Assistant Art Director
Sophie Giraud Still Photographer
George Aywaz Key Hair Stylist
Kelly Wright Sound Recordist
Peter Kelly Sound Re-Recording Mixer
Jeff Skochko Special Effects Coordinator
Steve Skochko Key Special Effects
Aaron Weintraub Visual Effects Supervisor
Aaron Weintraub Second Unit Director
Alison Reid Stunt Coordinator
Stacey McKay Production Accountant
Daisy Lee Bijac Key Makeup Artist
A. Scott Hamilton Special Effects Makeup Artist
Randy Kumano Production Manager
Man Lan Chan Assistant Art Director
Emir Geljo Set Designer
Matthew Brewster Scenic Artist
David Fuller Scenic Artist
Christian Carruthers Sound Re-Recording Mixer
David Singer Visual Effects Producer
Mark Palowich CG Supervisor
Vladimir Popovic Systems Administrators & Support
Andy Chmura Camera Operator
Robbi Hinds Second Unit Director of Photography
Kit Whitmore Camera Operator
Andrew Cull Steadicam Operator
Colin Bentley Still Photographer
Derek Porter Gaffer
Ian Watson Still Photographer
Xavier Villada Transportation Coordinator
Julia Stan Script Supervisor
Laurance Wiese Location Manager
Anthony Kadak Location Manager
Brad Hruboska Steadicam Operator
Andy Latimer Special Effects Technician
Maureen Evans Extras Casting
Mark Chong 3D Animator
Rob Del Ciancio Digital Compositor
Tanya Lemke Assistant Property Master
Barb Benoit Digital Compositor
Daniel Lu 3D Animator
Keith Sellers 3D Animator
Tyler Sellers Key Grip
Kendall McColl Electrician
Kristy Blackwell Compositor
Jef Lonn Digital Compositor
Chris Wallace Colorist
Mark Della Rosa 3D Animator
Kevin LeBlanc First Assistant Camera
Christian Drennan Key Grip
Michael Wile Visual Effects Technical Director
Ernest Spiteri First Assistant Camera
Mike Genereux Assistant Property Master
Mike Diltz Compositor
Tim House Property Master
Derek Sunderland 3D Animator
Mike Mombourquette Digital Compositor
Vicki Silva Digital Compositor
Chris Alexander First Assistant Camera
Jonathan McKenzie Head Carpenter
Trevor Moores Best Boy Grip
Eric Beaulieu Second Assistant Camera
Kris Brockman Compositor
Dave Porter Special Effects Technician
Kristin Somborac Dolly Grip
John Pogue Best Boy Electric
Kim MacLachlan First Assistant Director
Rob MacDonald Generator Operator
Paul Cameron Dolly Grip
Rowena O'Connor Set Dresser
Drew Ng Storyboard Artist
Kiisti Matsuo Assistant Makeup Artist
Scott Craven Best Boy Electric
Roy Aywaz Assistant Hairstylist
Julie Tseng Assistant Makeup Artist
Bryan McMeeken Second Assistant Director
Angelique Wagener Assistant Property Master
Cindy Yetman Assistant Property Master
Bernie Gauvin Painter
Carmen Noseworthy Painter
Shannon Pass Painter
Sara Soucie Painter
Jordan Kerner Set Dresser
Sierra Constantinides Assistant Costume Designer
Tera Goldblatt First Assistant Editor
Rob Huot Special Effects Technician
Steve Hutchison Best Boy Electric
Dana Perry Best Boy Grip
Sheena Munroe Camera Trainee
Mike DaSilva Electrician
Casey Deane Electrician
Joseph Pauls Electrician
Andrew Bowie Electrician
Stephen Crosgrey Generator Operator
J.W. Lee Ionson Generator Operator
Jeff Harrison Key Grip
Jenna Maghirang Second Assistant Camera
Aazim Khan 3D Animator
Elizabeth Holmes Digital Compositor






















ikwilfilmskijken © 2021