Dances with Wolves (1990)

Avontuur, Drama, Western
Lt. John Dunbar wordt als held onthaald nadat hij per ongeluk de troepen van de Unie naar een overwinning leidt in de Amerikaanse burgeroorlog. Hij vraagt om een positie in het westen, maar hij vindt een verlaten plek.

Dances with Wolves Film Info

Score: 7.849/10 van 3976 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1990-03-30
Lengte: 236 Minuut / 3:56
Regisseur: Kevin Costner
Schrijver: Michael Blake
Productie Studios: Tig Productions, Majestic Films International, Allied Filmmakers
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Dances with Wolves Trailer


Kevin Costner
als Lieutenant Dunbar
Mary McDonnell
als Stands With A Fist
Graham Greene
als Kicking Bird
Rodney A. Grant
als Wind In His Hair
Floyd 'Red Crow' Westerman
als Ten Bears
Tantoo Cardinal
als Black Shawl
Robert Pastorelli
als Timmons
Charles Rocket
als Lieutenant Elgin
Maury Chaykin
als Major Fambrough
Jimmy Herman
als Stone Calf
Nathan Lee Chasing His Horse
als Smiles A Lot
Michael Spears
als Otter
Jason R. Lone Hill
als Worm
Tony Pierce
als Spivey
Doris Leader Charge
als Pretty Shield
Tom Everett
als Sergeant Pepper
Larry Joshua
als Sergeant Bauer
Kirk Baltz
als Edwards
Wayne Grace
als Major
Donald Hotton
als General Tide
Annie Costner
als Christine
Conor Duffy
als Willie
Elisa Daniel
als Christine's Mother
Percy White Plume
als Big Warrior
John Tail
als Escort Warrior
Steve Reevis
als Sioux #1 / Warrior #1
Sheldon Peters Wolfchild
als Sioux #2 / Warrior #2
Wes Studi
als Toughest Pawnee
Buffalo Child
als Pawnee #1
Clayton Big Eagle
als Pawnee #2
Richard Leader Charge
als Pawnee #3
Redwing Ted Nez
als Sioux Warrior
Marvin Holy
als Sioux Warrior
Raymond Newholy
als Sioux Courier
David J. Fuller
als Kicking Bird's Son
Ryan White Bull
als Kicking Bird's Eldest Son
Otakuye Conroy
als Kicking Bird's Daughter
Maretta Big Crow
als Village Mother
Steven Chambers
als Guard
William H. Burton Jr.
als General's Aide
Bill W. Curry
als Confederate Cavalryman
Nick Thompson
als Confederate Soldier
Carter Hanner
als Confederate Soldier
Kent Hays
als Wagon Driver
Robert Goldman
als Union Soldier
Frank P. Costanza
als Tucker
James A. Mitchell
als Ray
R. L. Curtin
als Ambush Wagon Driver
Justin
als Cisco
Teddy
als Two Socks
Buck
als Two Socks
Kevin Costner Director
Kevin Costner Producer
William Hoy Editor
John Barry Original Music Composer
Jake Eberts Executive Producer
Elisabeth Leustig Casting
Neil Travis Editor
Dean Semler Director of Photography
Michael Blake Screenplay
Jim Wilson Producer
Jeffrey Beecroft Production Design
Lisa Dean Set Decoration
Elsa Zamparelli Costume Design
Steve Potter Editor
Doris Leader Charge Dialogue Coach
Doc Kane ADR Mixer
William Ladd Skinner Art Direction
Birgitta Bjerke Costume Supervisor
Bonnie Arnold Associate Producer
Dayna Lee Set Dresser
David Siegel Transportation Coordinator
Russell Williams II Production Sound Mixer
J. Michael Muro Camera Operator
J. Michael Muro Steadicam Operator
John Huneck Second Unit Director of Photography
John Huneck Second Unit Director
Kevin Reynolds Thanks
Alicia Stevenson Foley Artist
Patrick Cassidy Leadman
Norman Howell Stunt Coordinator
Albert Gasser Sound Editor
Francisco X. Pérez Makeup Artist
Robert D. Bailey Visual Effects
Bruce Stubblefield Sound Editor
Jeffrey Perkins Sound Re-Recording Mixer
Jory Weitz Casting
Rene Haynes Casting
Rene Haynes Extras Casting
Ben Zeller Construction Coordinator
Michael C. Blundell Electrician
Stephen P. Dunn Second Assistant Director
John Duvall Foley Editor
Derek Kavanagh Unit Production Manager
Michael J. Harker Post Production Supervisor
Ben Glass Still Photographer
David Atherton Key Makeup Artist
Tommy Morgan Additional Soundtrack
Chip Masamitsu Editor
Scott A. Stephens Property Master
Stephanie Waldron Greensman
Albert Aquino Boom Operator
Robert Fitzgerald Sound Designer
Robert Fitzgerald Supervising Sound Editor
Dan O'Connell Foley Artist
Gregory H. Watkins Sound Re-Recording Mixer
Robbie Knott Special Effects
Barbara Gordon Set Costumer
Wayne Jones Transportation Co-Captain
Jonathan A. Rosenfeld Transportation Captain
Cliff Kohlweck Music Editor
Hari Ryatt Supervising Sound Editor
Bill W. Benton Sound Re-Recording Mixer
Chris Jargo ADR Editor
Henry Tirl Assistant Camera
Elle Elliott Hairstylist
Tamara Guthrie Key Hair Stylist
Joani Yarbrough Hairstylist
Barbara Barnaby Supervising ADR Editor
Philip C. Pfeiffer Second Unit Director of Photography
Philip C. Pfeiffer Second Unit Director
S. Phillip Sparks Additional Camera
Víctor Pérez Gaffer
Marc Wostak Best Boy Electric
Jan Evans Script Supervisor
Peter Haas Unit Publicist
John T. Haun Production Accountant
Tim Wilson Location Manager
Jeff Rosen Sound Editor
Ed Fassl Sound Editor
Marvin Holy Standby Carpenter
Deborah Mills-Whitlock Assistant Hairstylist
Linda Peterson Assistant Hairstylist
Beth Miller Assistant Hairstylist
Mark Davison First Assistant Camera
Paul Curley Visual Effects
Erik Rondell Stunts
Jim Hill Construction Foreman
Fred L. McLane Assistant Camera
Jimmy E. Jensen First Assistant Camera
Kim Heath Best Boy Grip
Lee Blasingame First Assistant Camera
Dan Wesson Animal Wrangler
Robert C. Lusted Assistant Editor
Matthew Yuricich Visual Effects
Ron Ashmore Lead Painter
Mike Stanwick Color Timer
William Eddie Paul Grip
Doug Metzger First Assistant Director
Linda Moss Sound Editor
Tammy Ashmore Assistant Makeup Artist
Angela Robinson Script Supervisor
Gary Burritt Negative Cutter
Chris Romberg Post Production Accountant
Jay Johnson Title Designer
William 'Bear' Paul Key Grip
Mary Jo Devenney Production Sound Mixer
Rubén Domingo Assistant Sound Editor
Doug Cowden Grip
Timothy A. Hoggatt Foley Mixer
Paul Arthur Hartman Set Dresser
Howard Gindoff Sound Editor
Raymond Gonzales Electrician
John C. Cameron Assistant Property Master
John W. Murphy Dolly Grip
Doris Hartley Production Coordinator
Joel Berkovitz Foley Editor
Linda Bowman Assistant Hairstylist
Heather Matisoff Assistant Hairstylist
Tea Jay Glass Assistant Makeup Artist
Terri Goett Assistant Makeup Artist
Karin Hayes Assistant Makeup Artist
Patricia Carrisosa First Assistant Makeup Artist
Joe Sanchez Assistant Camera
Bryon Bower Grip
Tony DeVito Grip
Michael Dunson Grip
Lyle Ehlers Grip
Dudley J. Voll Second Assistant Camera
Ron Beebe Costume Assistant
Susan Brown Costume Assistant
Catherine 'Kitty' Duffy Extras Casting Assistant
Ka-Mook Nichols Extras Casting Assistant
Reed A. Finch Carpenter
Kerry J. Frosh Carpenter
Patrick Mollman Carpenter
Al Eylar Construction Foreman
Robert Des Jarlais Standby Carpenter
Jay B. Curry Swing
Darryl Hayes Swing
James Allen Bradley Swing
Justine Turner Assistant Sound Editor
Lee Loesch Cableman
S. Fox Sloan Animal Wrangler
Albert White Hat Dialogue Coach
Gary E. Pfaff Pilot
Stacy Hartley Production Secretary
Larry Belitz Technical Advisor
Cathy Smith Technical Advisor
David L. Aaron Title Designer
Billy Joe Fredericks Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024