Dante's Peak (1997)

Actie, Avontuur, Drama, Thriller
Vier jaar nadat zijn verloofde om het leven kwam bij een vulkaanuitbarsting in Colombia, heeft vulkanoloog Harry Dalton nog steeds geen rust gevonden. Hij overweegt zelfs helemaal met de vulkanologie te kappen, tot een ex-collega hem vraagt naar Dante's Peak te gaan om de licht seismische activiteit die er waargenomen is, te gaan bestuderen.

Dante's Peak Film Info

Score: 6.183/10 van 1788 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-02-07
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Roger Donaldson
Schrijver: Leslie Bohem
Productie Studios: Pacific Western, Universal Pictures
Productie Land: United States of America

Dante's Peak Foto's


Dante's Peak Trailer


Pierce Brosnan
als Harry Dalton
Linda Hamilton
als Rachel Wando
Arabella Field
als Nancy
Jamie Renée Smith
als Lauren Wando
Jeremy Foley
als Graham Wando
Elizabeth Hoffman
als Ruth
Charles Hallahan
als Paul Dreyfus
Grant Heslov
als Greg
Kirk Trutner
als Terry Furlong
Tzi Ma
als Stan
Brian Reddy
als Les Worrell
Lee Garlington
als Dr. Jane Fox
Bill Bolender
als Sheriff Turner
Carole Androsky
als Mary Kelly
Peter Jason
als Norman Gates
Jeffrey L. Ward
als Jack Collins
Tim Haldeman
als Elliot Blair
Walker Brandt
als Marianne
Hansford Rowe
als Warren Cluster
Susie Spear Purcell
als Karen Narlington
David Lipper
als Hot Springs Man
Heather Stephens
als Hot Springs Woman
R.J. Burns
als Man at Helicopter
Tammy L. Smith
als Town Meeting Woman
Christopher Murray
als Pilot
Justin Williams
als Paramedic
Donna Ostrom
als Road Block Newsperson
Tom Magnuson
als Road Block Newspersons
Marilyn Leubner
als Babysitter
Ed Stone
als Technician
Adam William Douglas Bennett
als National Guard (uncredited)
Mike Butters
als Helicopter Pilot (uncredited)
Ingo Neuhaus
als National Guardsman (uncredited)
Tod Rainey
als Town Meeting Leader (uncredited)
Andrzej Bartkowiak Director of Photography
Tina Hirsch Editor
Roger Donaldson Director
Howard E. Smith Editor
Leslie Bohem Screenplay
Conrad Buff IV Editor
John Frizzell Original Music Composer
Gale Anne Hurd Producer
Geoff Murphy Associate Producer
Joseph Singer Producer
Allison Cowitt Casting
Ilona Herzberg Executive Producer
Marliese Schneider Co-Producer
Mike Fenton Casting
J. Dennis Washington Production Design
Michael Wood Special Effects
Larry Morgan Carpenter
Dick Deats Key Grip
John Feinblatt Picture Car Coordinator
Roy Arbogast Special Effects Coordinator
David Bartholomew Visual Effects Editor
Anna R. Delanzo Boom Operator
Alexandria Forster Costume Supervisor
Bron Roylance Makeup Artist
Kevin Chambers Set Dressing Artist
Glen P. Griffin Makeup Effects
Marlo Hellerstein Transportation Captain
Katherine Quittner Music Editor
Louis Farah Set Medic
R.A. Rondell Stunt Coordinator
Perry Barndt Stunts
Joseph Emanuele Electrician
Judith Jennings Studio Teachers
Thomas T. Taylor Art Direction
Marvin March Set Decoration
Isis Mussenden Costume Design
Michael D. Starks Craft Service
Billy R. Brashier Projection
David Marder Transportation Coordinator
David Sanger Production Manager
Richard L. Anderson Supervising Sound Editor
Lori J. Nelson Visual Effects Producer
Timothy Braniff Storyboard
Francis J. Pezza Art Direction
Randy Feemster Camera Operator
Allen Baker Aerial Camera
Cindy Deerheim Stand In
Anthony Huljev Best Boy Electric
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Jim Brusseau Grip
Charlene Johnson Key Hair Stylist
Doreen A. Dixon Post Production Supervisor
Mike Chock Dialogue Editor
David Crowther First Assistant Editor
Curtis Bradford Gaffer
David MacMillan Sound Mixer
Suzanne Mitus-Uribe Digital Compositors
Pasquale Consiglio Greensman
Kenny Myers Makeup Department Head
Chris Anderson Driver
Kieran Woo Production Controller
Steven Fuller Propmaker
Blaise Dahlquist Rigging Gaffer
Louisa Bonnie Set Designer
Richard Austin Transportation Co-Captain
Michael Munoz Utility Stunts
Dean W. Miller Special Effects Supervisor
Ken Jones Visual Effects Supervisor
Scott Salsa Machinist
Dominique Arcadio Art Department Coordinator
Karen Asano-Myers Hairstylist
Josh Kirschenbaum Technical Supervisor
Peter Haas Unit Publicist
Audrey Ritterman-Estes Production Accountant
Daril Alder Leadman
Gregory Lundsgaard Steadicam Operator
Gregor Huebner Location Manager
Ann Harris Assistant Art Director
Ben Glass Still Photographer
Peter Gregory Sound Recordist
Stan Harrison Video Assist Operator
Dennis McNeill Color Timer
Billy Gunn Lighting Technician
Ezra Dweck Sound Effects Editor
Gary DeBortoli Painter
Judith H. McGiveney Seamstress
Cameron Stevning Production Coordinator
Robert Branham Production Illustrator
Dean Biggs Security
Tammy R. Dickson Set Production Assistant
Marie Cantin Unit Production Manager
David Sardi First Assistant Director
Kris Nielsen Production Supervisor
Jeff Atmajian Orchestrator
Michael Geisler Sound Designer
Dave Brown Construction Coordinator
Robert Papegaay Standby Painter
Larry Velasco Set Costumer
John Zemansky Property Master
Geoff Murphy Second Unit
Judi Townsend Script Supervisor
Scott A. Lopez Editorial Production Assistant
James Ashwill Foley Mixer
Larry Velasco Key Set Costumer
Ronald D. Herbst Storyboard Artist
Maggie Murphy Second Assistant Director
L. David Silva Second Second Assistant Director
Solange S. Schwalbe ADR Editor
Anthony Goldschmidt Title Designer
Caroline Perzan Set Dressing Buyer
Erik Grasteit Assistant Property Master
John T. Cucci Foley Artist
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Rick Canelli ADR Recordist
Linda Lew Foley Recordist
Craig Andujar VFX Artist
Yusef Edmonds Camera Loader
Debi West Payroll Accountant
Jerry C. Deats Best Boy Grip
Selvyn Price Second Assistant Camera
Artie Kane Conductor
James Ferguson Visual Effects Production Manager
Jody Miller Assistant Camera
Jeffrey Kalmus Color Grading
Chuck Brown Dolly Grip
Margo Timmins Music Arranger
Bernice Howes Digital Effects Producer
M.K. Shaw Second Assistant Accountant
Nancy Barker Sound Assistant
Leah Pracher Extras Casting Assistant
Kurt E. Soderling Visual Effects Camera
Christian Clarke Key Set Production Assistant
Barbara Harris ADR Voice Casting
Andrew Patterson Supervising ADR Editor
Kelli Gillam First Assistant Accountant
Bobby Masoner Generator Operator
Tammy L. Smith Extras Casting
Shannan Burkley Matte Painter
Deven Fredericks Production Secretary
Terri Cadiente Stunt Double
Laura Stuart Travel Coordinator
Frank Mathews Assistant Chief Lighting Technician
Aaron Valdez Visual Effects Assistant Editor
Allison Gross Assistant Location Manager
Keith Cotton Assistant Accountant
Yvette Macaluso Controller
Chris Anderson Production Assistant
Kelly Granite Visual Effects Compositor
Ralph O. Sepulveda Jr. Assistant Editor
Dhamarata Dhiensuwana Key Rigging Grip
Michael J. Frick Rotoscoping Artist
Robert W. Aliotta Special Effects Technician
Rachel Davies Casting Assistant
Gary Burritt Negative Cutter
John Hays Location Assistant
Candice D. Campos Assistant Production Coordinator
Stephen Sobisky Project Manager
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Kristin Klier Art Department Production Assistant
Scott Ross General Manager
Johnny Martin Stunts
Eddie Hice Stunts
Scott Duthie Stunts
Michael T. Brady Stunts
Earl Wiggins Stunts
Ron Stein Stunts
Larry Rippenkroeger Stunts
Steve Holladay Stunts
Troy Brown Stunt Coordinator
Jimmy N. Roberts Stunts
Chrisie Paola Stunts
John C. Meier Stunts
Marla Casey Stunts
William H. Burton Jr. Stunts
Mike H. McGaughy Stunts
Troy Gilbert Stunts
Andree Gibbs Stunts
Annie Ellis Stunts
Troy Robinson Stunts
Tom Elliott Stunts
Lauro David Chartrand-DelValle Stunts
Doug Snively Stunts
Erik Rondell Stunts
Jimmy Nickerson Stunts
Thirl Haston Stunts
Thomas Robinson Harper Stunt Coordinator
Richard M. Ellis Stunts
John T. Cypert Stunts
Steven Chambers Stunts
James Pratt Stunts
Marguerite Happy Stunts
Eliza Coleman Stunts
Terri Cadiente Stunts
Jamie Bunch Elliott Stunts
May Boss Stunts
Chad Randall Stunts
Dustin Meier Stunts
Henry Kingi Stunts
Kenny Endoso Stunts
Phil Chong Stunts
Mark Kogina Stunts
Laura Dash Stunts
Loyd Catlett Stunts
Susan Purkhiser Stunts
Richie Gaona Stunts
Debbie Lynn Ross Stunts
Gene LeBell Stunts
Dianne L. Wilson Stunts
Larry Nicholas Stunts
Jeff Imada Stunt Coordinator
Tommy J. Huff Stunts
Michael Endoso Stunts
Paul Crawford Stunts
Janet Brady Stunts
Melissa R. Stubbs Stunts
Michael Runyard Stunt Coordinator
Ian Quinn Stunts
Henry Kingi Jr. Stunts
Kelley Kalafatich Stunts
James M. Halty Stunts
Jack Gill Stunts
J.N. Roberts Stunts
Art Hickman Stunts
Christian J. Fletcher Stunts
David Barrett Stunts
James Newton Howard Original Music Composer
Christopher G. Cowen Script Coordinator
Debby Porter Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024