Dawn of the Planet of the Apes (2014)

Sciencefiction, Actie, Drama, Thriller
Een groeiende groep van genetisch geëvolueerde apen onder leiding van Caesar wordt bedreigd door een aantal menselijke overlevenden van een verwoestend virus dat een decennium eerder is uitgebroken. Ze bereiken een broos vredesbestand, maar dat blijkt maar van korte duur te zijn. Beide kanten staan op de rand van een oorlog die zal bepalen wie de dominante soort op Aarde zal worden.

Dawn of the Planet of the Apes Film Info

Score: 7.312/10 van 10607 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-07-08
Lengte: 131 Minuut / 2:11
Regisseur: Matt Reeves
Productie Studios: TSG Entertainment, Chernin Entertainment, Ingenious Media
Productie Land: United States of America


Dawn of the Planet of the Apes Trailer


Andy Serkis
als Caesar
Jason Clarke
als Malcolm
Gary Oldman
als Dreyfus
Keri Russell
als Ellie
Toby Kebbell
als Koba
Kodi Smit-McPhee
als Alexander
Judy Greer
als Cornelia
Nick Thurston
als Blue Eyes
Terry Notary
als Rocket
Karin Konoval
als Maurice
Doc Shaw
als Ash
Lee Ross
als Grey
Richard King
als Stone
Scott Lang
als Luca
Kirk Acevedo
als Carver
Jon Eyez
als Foster
Enrique Murciano
als Kemp
Keir O'Donnell
als Finney
Kevin Rankin
als McVeigh
Jocko Sims
als Werner
James Franco
als Will Rodman (archive footage) (uncredited)
Al Vicente
als Man 1
Matthew James
als Man 2
Deneen Tyler
als Woman
Mustafa Harris
als Officer
Lombardo Boyar
als Terry
Mike Seal
als Driver
J.D. Evermore
als Sniper
Chase Boltin
als Recruit
Michael Papajohn
als Cannon-Gunner
Thomas Rosales Jr.
als Old Man
Carol Sutton
als Old Woman
Christopher Berry
als Gun-Clinching Man
Sergio Kato
als Colony Survivor (uncredited)
Michael Bloomberg
als Self (archival footage)
Santana Draper
als Human Colony Member (uncredited)
Monica Rene'e Anderson
als Captured Human (uncredited)
John L. Armijo
als Dreyfus' Officer (uncredited)
Joe Bravo
als City Hall Colonist (uncredited)
Steve D'Assis
als Survivor (uncredited)
Mike R. Moreau
als Human Survivor (Courthouse) (uncredited)
Jazzy Ellis
als Human Colony (uncredited)
Lucky Johnson
als Rationer (uncredited)
Allyson Leigh Jordan
als Human Colonist (uncredited)
Angela Kerecz
als Captured Human (uncredited)
Bobby Kerecz
als Captured Human (uncredited)
Anthony A. Kung
als Colony Member (uncredited)
Richie J. Ladner
als City Hall Colonist (uncredited)
John R Mangus
als Dreyfus Officer (uncredited)
John Parsons
als Human Colony Member (uncredited)
Mel Powell
als Driver (uncredited)
Carl Joseph Schreiber
als Human Colonist (uncredited)
Timothy Wyant
als Attacked First Running Colonist (uncredited)
Lynnanne Zager
als Newscaster (voice) (uncredited)
Barack Obama
als Self (archive footage) (uncredited)
Kevin Mangan Greensman
Debra Zane Casting
Doug Jackson Sound Effects Editor
William Hoy Editor
Brian L. Keaulana Stunts
Larry M. Shorts Stunts
Doug Hardwick Construction Coordinator
Dan Moore Key Costumer
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Michael Seresin Director of Photography
James Chinlund Production Design
Dave Childers Key Grip
Brook Johnson Key Rigging Grip
Robert 'Boomer' McCann Best Boy Grip
Patrick Musni Swing
Nina Henninger Extras Casting
Sarah Kliban Extras Casting
Kim Sinclair Visual Effects Art Director
John S. Baker Special Effects Supervisor
Greg Papalia Set Designer
Michael Giacchino Original Music Composer
Michael Giacchino Music Producer
Scott Chambers Compositing Supervisor
Mark Bomback Executive Producer
Mark Bomback Writer
Naaman Marshall Supervising Art Director
Eddie J. Fernandez Stunts
Lisa Tong Set Decoration Buyer
Cathleen Edwards Costumer
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Tegan Taylor Makeup Department Head
Lisa Love Makeup Department Head
Matt Reeves Director
Paul Carlin Digital Intermediate Editor
Marny Eng Stunt Coordinator
Jenno Topping Executive Producer
Marisa Frantz Art Direction
Bill Terezakis Makeup Effects Designer
David Betancourt ADR Mixer
Scott Curtis Foley Editor
David Grimaldi Sound Effects Editor
Warren Hendriks Sound Editor
Mildred Iatrou Supervising ADR Editor
Mildred Iatrou Supervising Dialogue Editor
David Lucarelli ADR Recordist
John Murray Foley Supervisor
Charleen Richards ADR Mixer
Jennifer Mylrea Stunt Double
Gary Capo Second Unit Director of Photography
Gary Capo Second Unit Director
Thomas M. Hammel Executive Producer
Stefan Sonnenfeld Senior Colorist
Rick Jaffa Producer
Rick Jaffa Characters
Rick Jaffa Writer
Amanda Silver Producer
Amanda Silver Characters
Amanda Silver Writer
Marc Baird Storyboard Artist
Michael Owen Stunts
Felipe Savahge Utility Stunts
Keith Jardine Stunts
Brian Relyea Second Assistant Director
Mark DeSimone ADR Mixer
Alex Blatt VFX Editor
Christopher Glasgow Dolly Grip
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Don White Foley Mixer
Frank Hendrick Set Dresser
Cliff Fleming Stunts
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Ted Alderman Stunts
Michelle Rose Stunts
Lisa Towers Unit Production Manager
Sean Paul Braud Stunts
Stan Salfas Editor
Tim Bell Stunts
Mark Kubr Stunts
John C. Meier Stunts
Theo Kypri Stunts
Theo Kypri Stunt Coordinator
Peter Stratford Set Designer
Melissa Bruning Costume Design
Terry Notary Stunt Coordinator
Terry Notary Motion Capture Artist
Peter Chernin Producer
John Norris Visual Effects Producer
Jeff Galpin Stunts
Virgile Dean Rigging Grip
Pierre Bonnette VFX Artist
Tracy E. Thomas Stunts
Sherri Hamilton Assistant Hairstylist
Cecilia Carcamo Set Production Assistant
Monty L. Simons Utility Stunts
Dylan Clark Producer
Scott Plauche Art Direction
Bradley Parker Second Unit Director
Berj Bannayan Visual Effects Supervisor
Tim Connolly Stunts
Gary Hawes Second Assistant Director
Ashleigh Dejon Stunts
Kieran Gallagher Stunts
Tait Fletcher Stunts
Leah M. Peterson Second Assistant Accountant
James Bell VFX Artist
Mike Seal Stunts
Jeffery J. Tufano Additional Camera
John L. Armijo Stunts
Richard King Stunts
Aaron Haye Art Direction
Anji Bemben Hair Department Head
Steven R. Mathis Gaffer
Reid Harper Stunts
Tannis Vallely Casting Associate
Colin Wilkes Costumer
Tim J. Smith Stunts
Stephen Conroy Stunts
Janene Carleton Stunts
Mark Norby Stunts
Gary Price Stunts
Javiera Varas Assistant Art Director
Chelsea Bruland Stunt Coordinator
Jason Tuttle Assistant Sound Editor
Gina Sherritt Hairstylist
Kevin Waterman Stunt Double
Jennifer Kamrath Set Costumer
Shelly Shaw Set Costumer
Shelly Shaw Key Set Costumer
Kelvin Humenny Art Direction
Christian Cordella Costume Illustrator
William O. Hunter Art Direction
David Dowling Assistant Property Master
Sarah Forrest Set Designer
Dana Kay Hart Costume Supervisor
Albert Valladares Stunt Double
Keith Wall Set Dresser
Meagan Lewis Casting
Dan O'Connell Foley Artist
Mark Hitchler Set Designer
Craig Henighan Additional Sound Re-Recording Mixer
Michael Magill Dialogue Editor
Nancy Nugent ADR Editor
Victor Huang Senior Animator
Kim Foscato ADR Editor
Sarah Swick Visual Effects Producer
Trisha Burton Script Supervisor
John T. Cucci Foley Artist
Mike Stassi Set Designer
Doug Harlocker Property Master
Sara Philpott Set Decoration Buyer
Brian Oerly Stunts
Alec Rayme Stunts
Freddie Poole Stunts
Amanda Moss Serino Set Decoration
John Berger Set Designer
Nick S. Cross Assistant Art Director
Theresa Greene Art Department Coordinator
Sharon Thompson Art Department Coordinator
John Hoskins Construction Coordinator
Will Files Sound Designer
Will Files Supervising Sound Editor
Will Files Sound Re-Recording Mixer
Douglas Murray Sound Designer
Douglas Murray Supervising Sound Editor
Douglas Murray Sound Re-Recording Mixer
Douglas Murray Additional Sound Re-Recording Mixer
Janice MacIsaac Costume Supervisor
Paul Apelgren Music Editor
Charley Bob Burnham Transportation Coordinator
Jody Blose Script Supervisor
David James Still Photographer
Luis G. Hoyos Set Designer
Jake Brake Stunts
Sheila Millar Assistant Art Director
Martha Johnston Set Designer
Lex D. Geddings Stunts
Dan Lemmon Visual Effects Supervisor
Aaron V. Williamson Stunts
Peter McCaffrey Camera Operator
Peter McCaffrey Steadicam Operator
Gary Powell Second Unit Director
Jim Brookshire ADR Editor
Chad Rivetti First Assistant Camera
John B. Keys Scenic Artist
Joshua Stern Best Boy Electric
Jennifer Teves Production Supervisor
Cyndi Ochs Visual Effects Producer
Scott Sprague Best Boy Electric
James Meikle VFX Editor
Christopher A. Schenck Camera Operator
Tom Meade Animation Director
Donna Spahn First Assistant Hairstylist
Yolanda Mercadel Key Hair Stylist
Christian Prejza Digital Intermediate Producer
Tracy L. Moody Script Supervisor
Michael Arena Greensman
Frank Avanzo Set Costumer
Steve Martemucci Construction Foreman
John Lindsay Greensman
Jack Whittaker Sound Effects Editor
Adrian Scherger Stereoscopic Editor
Peter Sysoev Scenic Artist
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Craig Frosty Silva Stunts
Regis Harrington Stunt Double
Bert Smith Assistant Property Master
Daniel C. Gold Camera Operator
Marc Wostak Gaffer
Donald Sylvester Sound Editor
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Sean Ginevan Leadman
Lindsay Kouri Set Costumer
Nadav Ehrlich 3D Animator
Tim Nagasawa Digital Imaging Technician
Stacey Herbert Key Makeup Artist
Emily Tatum Makeup Artist
Debra Dietrich Key Hair Stylist
Vicki Syskakis Special Effects Makeup Artist
Vince Yoshida Special Effects Makeup Artist
Frida Norrman Makeup Effects
Edward J. McNicoll Greensman
Pedro Barquin Greensman
Charles Bodenheimer Scenic Artist
Jason Byers Scenic Artist
Billy 'Jilly Bones' Jones Scenic Artist
Mac Smith Sound Effects Editor
Shaun Friedberg Animation Director
Derrick Auyoung Animation Director
Robert S. Hurlburt Animation Director
Leon Woud Animation Director
Daniele Tosti CG Supervisor
Alessandro Saponi CG Supervisor
Fabiano Petroni Animation Director
Mike Perry CG Supervisor
Daniel Macarin CG Supervisor
Keith Lackey Animation Director
Paul Story Animation Supervisor
Hannah Bianchini Visual Effects Producer
David Heinz VFX Editor
Ryan Stafford Visual Effects Producer
Joe Letteri Visual Effects Supervisor
Keith Miller Visual Effects Supervisor
Erik Winquist Visual Effects Supervisor
Will Arnot Camera Operator
Will Arnot Steadicam Operator
Keith Peterman Camera Operator
Topher Jones Camera Operator
Topher Jones Underwater Director of Photography
Jamie Anderson-Reid Camera Intern
Sean Davis Gaffer
Glenn E. Moran Rigging Gaffer
Jarrod Tiffin Rigging Gaffer
Heidi Howell Set Costumer
Susan Strubel Set Costumer
Susan Strubel Key Set Costumer
Olivia Vestina Torres Set Costumer
Pamela Waggoner Set Costumer
Rudy Lopez Digital Intermediate Editor
David Kashevaroff First Assistant Editor
Melissa Remenarich First Assistant Editor
Tyler Ruocco First Assistant Editor
Gregg Brilliant Unit Publicist
Jason Waggenspack Location Manager
Lauren Boudreaux Local Casting
Jed Pendergrass Assistant Property Master
Jerad Marantz Creature Design
Pete Polyakov VFX Artist
Rose Leiker Stunts
Derek Casari ADR Engineer
Juliana Hoffpauir Costumer
Jason Ament Stunt Double
Timothy Wyant Stunts
Jason Richardson Compositing Supervisor
Alex Burdett Special Effects Supervisor
Chuck Picerni Jr. Stunts
Fay von Schroeder First Assistant Makeup Artist
Hugo Dominguez Visual Effects
Kevin Reid Stunt Double
Carl Anthony Nespoli Stunts
Kara Petersen Stunts
Michael Bomagat Animation
Kortney Manns Stunts
Ashley Nicole Hudson Stunts
George Quinones Stunts
Robin Hollander Compositing Supervisor
Jason Chu Stunts
Aaron Gilman Senior Animator
Christine Sirois ADR Recordist
Ryan Sluman Animation
Skylar Almas Grip
Shane E. Gros Grip
Richard Crain Carpenter
Derek Devers Propmaker
Paul Giglione Painter
Gerald Palone Set Dresser
William H. Phen Jr. Construction Foreman
Marc Uddo Boom Operator
Brandon Beckman Stunts
Whitney Coleman Stunts
Rockey Dickey Jr. Stunts
Tony Donno Stunts
Darin Fujimori Stunts
Tony McFarr Stunts
Vanessa Motta Stunts
Holly O'Quin Stunts
Greg Rementer Stunts
Meredith Richardson Stunts
Eric Salas Stunts
Kasim Saul Stunts
Eric Stratemeier Stunts
Patrick Barnes Techno Crane Operator
Michelle Cummins Rigging Grip
Tyler Garrett Rigging Grip
Richard Landry Electrician
Cristina Falcon Animation
Brittany Lathan Costume Assistant
Giselle Spence Seamstress
Dee Leveque Assistant Hairstylist
David Humphreys Animation
Met Salih Stunts
Jerry Kung Animation
Jonathan Terpstra Lighting Technician
Elena Dubova Art Department Assistant
Trace Cheramie Stunts
Daniel Barrett Animation Supervisor
Matthew Harrison Foley Editor
Fleur Morell First Assistant Makeup Artist
Jenny-King Turko Key Makeup Artist
Aaron Toups Rigging Grip
Rob Skuse Rigging Grip
William Scharpf Stunts
Gabriel Hardman Storyboard Artist
Tom Carson Production Coordinator
Rell Putt Rigging Grip
Christopher Barnett Additional Sound Re-Recording Mixer
John Morris Sound Effects Editor
Bill 'Kauhane' Hoyt Standby Painter
Baird Steptoe First Assistant "A" Camera
Benton Jew Storyboard Artist
Joey Moran Electrician
Helen Luttrell Sound Editor
Andrea Devaux Script Supervisor
Alison Fraser Assistant Costume Designer
Matt Kutcher Special Effects Supervisor
Rob Fournier Armorer
Wendy Williams Unit Production Manager
Donald D. Brown Boom Operator
James Ashwill Foley Mixer
Patricia Foster Production Coordinator
Andrea Datzman Music Coordinator
Patrick Stepien First Assistant "B" Camera
Michael Endoso Stunts
Erik Schultz Stunt Double
Jessica Kivnik Key Set Production Assistant
Michael Aerni Senior Animator
Drew Nielsen Visual Effects Production Assistant
Guy Fernandez Stunts
Andrea Cooper Costumer
Steve Condiotti Chief Lighting Technician
John Lacy Best Boy Electric
Gabriel Hansen Stunts
Adam Bunz Rigging Grip
A.J. Briones Pre-Visualization Supervisor
Jim Magdaleno Storyboard Artist
Brian Stegeman Digital Imaging Technician
Shayna Markowitz Casting Assistant
Sophie Shellenberger Generator Operator
Ed White Production Sound Mixer
Josh Yadon Stunt Double
Robin Bursey Second Assistant "A" Camera
Lizzy Jane Klein Researcher
Ela Jo Erwin Assistant Costume Designer
Kenneth Yu Production Secretary
Jonathan Morrill Lighting Technician
Eric VanArsdale Stunts
Joshua Min Concept Artist
Jessica Williams Stunts
Hugh Meikle Generator Operator
Luca Nemolato Concept Artist
Eli Zagoudakis Stunt Double
Kelton Cram Concept Artist
Josh Sheppard Storyboard Artist
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
David Winner Best Boy Grip
Hunter Baxley Utility Stunts
Josh Mueller Stunts
David Castillo Stunts
Sam Baker Animation
Travis Craven Sculptor
Adrien van Viersen Storyboard Artist
Virle S. Reid Armorer
Giulia Stermieri Visual Effects Production Assistant
Julieann Snow Production Accountant
Trevor Goring Storyboard Artist
Thomas W. Small Foley Editor
Kurt Peterson Boom Operator
John Emory Grip
Leigh Hennessy Utility Stunts
Chris Bustard Additional Casting
Alan R. Disler First Assistant "A" Camera
Larry McGhee Stunts
Anthony T. Marra II Key Grip
Mark Moretti Storyboard Artist
Cory Fleming Stunts
Cory Fleming Aerial Coordinator
Donald Roth Rigging Grip
Mecca Thornhill Set Dresser
Levi Woods Props
Wendy Miklovic Stunts
Heidi Erl Production Supervisor
Michael Yahn Stunts
Tyler Jinx Moore Grip
Robert J. Moore Jr. Set Dresser
Jesse Michael Owen Storyboard Artist
Adrian Diepold Third Assistant Director
Jeff Brockton Stunts
Garrik Palumbo Stunts
James Selph Grip
Mark G. Alexander Best Boy Electric
Page Rosenberg-Marvin Production Supervisor
Hans Georg Struhar Costumer
Kelly Todd Production Supervisor
Travis Parker Stunts
Kevin Tiesiera Lighting Technician
Gerardo Aguilera Visual Effects Technical Director
Owen Longstaff Compositor
Elizabeth Gray Animation
Adrian Lim Animation
Mark Smith Lead Animator
Laurie Fewell Set Painter
Sophie Cherry Visual Effects Coordinator
La-Râ Hinckeldeyn Visual Effects Coordinator
Chrissy Metge Production Coordinator
Mike Nami Jr. Rigging Grip
Hirotatsu Taniguchi Second Second Assistant Director
Brandon Lambdin Second Assistant Director
Justin Wright Electrician
Greg Finnin Property Master
Chris Webb Stunt Double
Gerald Autin Grip
Kyle S. Plowden Set Dresser
Dennis Yoo Senior Animator
Darren Mortillaro Creature Technical Director
Oliver Ferguson Visual Effects Technical Director
Rachel Nowik Set Decorating Coordinator
Kyle Bono Kaplan Camera Production Assistant
Aden Stay Stunts
Scott Campbell Rigging Grip
Adam Horwitz Stunts
Omar Sabeh Lighting Technician
James Van Der Reyden Visual Effects Technical Director
Robert D Morrison Jr. Dolly Grip
Jeff Hinds Props
Clement Yip Animation
Dan Fraser Lighting Technician
Andres Sepulveda Armorer
Duane Floch Pre-Visualization Supervisor
M. Michelle Nishikawa Production Coordinator
Deven MacNair Stunts
Clayton Lyons Visual Effects Coordinator
Bryce Shaw Dolly Grip
Gregory M. Childers Grip
Tony R. Medina Construction Foreman
Kenny Lam Digital Compositor
Anne Taunga Production Manager
Roland Vallet Senior Animator
Bruce Franklin Visual Effects Coordinator
John Guentner Foley Mixer
Jesse Johnstone Sound Recordist
C. Michael Neely Pre-Visualization Supervisor
Dacoda Bartels Grip
Mitch Naber Carpenter
Christian Schauz Lighting Technician
Brad Mear Rigging Grip
Jenna Dalla Riva Foley Recordist
Ryan Cronin Animation
Jack Heeren Foley Mixer
Stephen Muir Foley Recordist
Greg Curry Colorist
Kurt Bruun Property Master
Eliza Hooker Set Dresser
Kathryn Jane Black VFX Artist
Adrian Netto Rigging Grip
Justin Watson Second Assistant "B" Camera
Ian Gariepy Rigging Grip
Danny Nick Set Dresser
Aaron Cowan Digital Producer
Jaime Harlan Casting Director
Rachel Perlis Grip
Mimi N. McGreal Travel Coordinator
Dean Koonjul Compositor
Jon Rocke Additional Colorist
John Bonnin Libra Head Technician
Mark Richardson Digital Compositor
Steffen Reichstadt Concept Artist
Aaron Sims Concept Artist
Jan Maroske Compositor
Mike 'Chewie' Pappas Electrician
Robert Baird First Assistant "C" Camera
Scott Luttrell Rigging Grip
Jason Landry Extras Casting Assistant
Benton Collinsworth Key Set Production Assistant
Teni Noravian Compositor
Sally Hudson Graphic Designer
Damien Giles Grip
Vincent Caudeville Animation
David Waters Second Assistant Director
Zoe Saker-Norrish Visual Effects Coordinator
Tamir Sammy Diab VFX Artist
Jayden York Libra Head Technician
Mathew Dunne First Assistant Director
Nathaniel West Concept Artist
Felicia Craggs Assistant Accountant
Dustin Frost Additional Editor
Sean Heuston Compositor
Makoto Koyama Senior Animator
Lonnie Kraatz Creature Technical Director
Cedric Enriquez Canlas Senior Modeller
Kurt Butler Modeling
Leslie Chan Modeling
Sam Sharplin Senior Modeller
John Stevenson-Galvin Senior Modeller
Simon Cheung Modeling
Xian Xiao VFX Artist
Bryan Searing Visual Effects Coordinator
Nicole Eldredge Props
Todd Labonte Senior Animator
Per Mørk-Jensen Compositor
Bryn Bayliss VFX Artist
Ashley Heathcock Ager/Dyer
Scott Ronnow First Assistant "B" Camera
Corbin Heide Camera Production Assistant
Ana Sofia Mestre de Almeida Pereira Digital Compositor
Matt Blouin Dailies Operator
Ben Roberts Compositing Lead
Verner Maldonado Key Set Production Assistant
Chad Bowman Stunts
Justin LeBlanc Lighting Technician
Christian Hardy Dolly Grip
Julian Wall Second Unit First Assistant Director
Dustin Keller Ultimate Arm Operator
Andrea Brown Extras Casting
Richard A. Hunt Grip
Isabelle Leduc Visual Effects Coordinator
Lyndell Wolff Carpenter
Aaron G. York Libra Head Technician
Selena Ginger Payroll Accountant
Shane Harris Digital Intermediate Colorist
Michele Lee First Assistant Accountant
J. Travis Merendino Stunts
Jan Holmsten Construction Buyer
Andrew Gutu Key Set Production Assistant
Michael Thibodeaux Set Dresser
Daniel Ippolito Rigging Grip
Gayle Merindino Costumer
Matthew Thomas Moles Key Rigging Grip
Jason Marconi Main Title Designer
Anneka Fris Animation
Liam Day Stunt Double
Justin Lacalamita Visual Effects
Chris J. Fanguy Stunts
Kyle Hou Grip
Joseph Cassady Harris Set Dresser
Frank Devine Lighting Technician
Graham Binding Senior Animator
Adrian Neri Techno Crane Operator
Sam Cole Compositing Supervisor
Elizabeth Roberts Set Decoration Buyer
Jamey Osborne Boom Operator
Maura 'Maude' Cusick Costume Assistant
John C. Hoffler Jr. Second Assistant Camera
Ben Warner Compositor
Ella Boliver Digital Compositor
David Stickler Set Production Assistant
Daniel Norris Stunts
Ronan Binding Animation
Brian Posslenzny Electrician
Jade Maggio Grip
Alvin Chon Stunts
Carolina Jiménez Layout
Carlos Lin Creature Technical Director
Kevin O'Neil Second Second Assistant Director
Francesco Corvino Concept Artist
Nino Aniceto Lead Animator
Stephen Fouasnon Digital Imaging Technician
Willie Weber Stunts
Tim Whyte Third Assistant Director
Chris Nausley Costume Assistant
Mike Bicknell Electrician
John Lamkin Set Dresser
Don Lee Stunts
Harrison Paul Assistant Art Director
Christopher Moone Second Assistant Camera
Robert Higginbotham Set Production Assistant
Daniel Tkaczyk Best Boy Electric
Scott Chase Rigging Grip
Illya Laney Additional Colorist
Roger Wong Creature Technical Director
Rush Randle Stunts
Jim Mitchell Storyboard Artist
Kevin Kelm Creature Technical Director
Morgan Loomis Senior Animator
Janet Sharpe Digital Producer
Jonathan Dysart VFX Artist
Phillip Leonhardt CG Supervisor
Amy Thomas Creature Technical Director
Yoshihiro Harimoto Creature Technical Director
Jonathan Plaeger Rigging Grip
Art Villasenor Techno Crane Operator
Roger Johnson Graphic Designer
Daniel A. Maes Set Dresser
Brandon Cornell Utility Stunts
Kevin Lum Second Second Assistant Director
Nathan Moore Stunts
Jeffery L. Parks Online Editor
Nathan Siebring Stunts
Samuel Foster Set Production Assistant
Jason Prowell Lighting Technician
Charlie Mann Carpenter
Suzanne Reed Stunts
Brad Lincoln Animation
Nathaniel Miller Data Management Technician
Jared Shaw Stunts
James Macolino Key Set Production Assistant
Travis Williams Grip
Dale Cole Rigging Grip
Amanda Hunter Graphic Designer
Emma Jacobs Makeup Artist
Heather Ferrell Ager/Dyer
Michael Williams Willis Carpenter
Justin Goby Fields Concept Artist
Ken Lewis Jr. Painter
Dwight Lowell Propmaker
Paul Wagner Props
Elena Dresser Set Dresser
Andrew Preen Set Dresser
Eric Ringbloom Set Dresser
Gary Hidalgo Set Painter
Christa Beth Watkins Assistant Camera
Colby Festner Assistant Camera
Anthony Hart Camera Production Assistant
Jeff Meagher Camera Production Assistant
Erik Skramstad Camera Production Assistant
Duck Grossberg Digital Imaging Technician
Mike Tanassee Digital Imaging Technician
Mike Sanchez Digital Imaging Technician
Hannes Steixner Grip
Ian Gledhill Lighting Programmer
Kevin Willson Lighting Technician
Ann Wraith Lighting Technician
Justin Steptoe Second Assistant "A" Camera
Tim Hennessy Second Assistant "B" Camera
Cindy Taylor Second Assistant Director
Meghan Burchfield Second Second Assistant Director
Vanessa Hickey Second Second Assistant Director
Todd Havern Second Second Assistant Director
Joe Hagg 3D Supervisor
Emil Bidiuc Animation
Yannick Gillain Animation
Huy Ho Animation
Mariya Kalachova Animation
Christopher Marshall Animation
Paul Ramsden Animation
Alessandro Mozzato CG Supervisor
Florian Schroeder Compositing Supervisor
David Short Creature Technical Director
Geoffroy Givry Digital Compositor
Juan Pablo Lampe Digital Compositor
Eva Snyder Digital Compositor
Bridget M. Taylor Digital Compositor
Tom Buys Digital Producer
Jean-Baptiste Verdier Matte Painter
Bradley McFlinn Rotoscoping Artist
Holly Inyoung Shin Rotoscoping Artist
Hans Brekke Senior Animator
John Sore Senior Animator
Tom Del Campo Senior Animator
Andrew Calder Senior Animator
Andrew Ross Systems Administrators & Support
Arthur Chan VFX Artist
Rosie Colligan VFX Artist
Alana Douglas VFX Artist
Samuel Doyle VFX Artist
Rachel Hydes VFX Artist
James Jones Jr. VFX Artist
Kosta Lagis VFX Artist
Shaun Marnewick VFX Artist
Robert K.O. McLeod VFX Artist
Vanessa Mylchreest VFX Artist
Jane O'Callaghan VFX Artist
Nicolas Petit VFX Artist
Michael Sarkis VFX Artist
Valerie Lumb VFX Artist
Julie Holmes VFX Artist
Sompong Teekasathien VFX Artist
Erin Hill Visual Effects Coordinator
Riaan Underwood Visual Effects Coordinator
James Knowles Visual Effects Production Assistant
Daniel Elliott Visual Effects Technical Director
Craig Weintraub Assistant Sound Editor
Nicholas Watts Casting Assistant
Vince Hughes Dailies Operator
Timothy Llewellyn Moxey Dailies Operator
Burton Chatelain Jr. Dailies Operator
Mike Aichholz Assistant Accountant
Andrea Claret Assistant Accountant
Luke McMeeken-Ruscoe Production Coordinator
Donnie McCormick Production Coordinator
Ryan Redmond Production Secretary
Leslie Quan Production Secretary
Brooke Arata Set Production Assistant
Laura Brooks Set Production Assistant
Kaylee Johnson Set Production Assistant
George J. Steiner Jr. Set Production Assistant
Jason Lazaroff Special Effects Supervisor
Matt Thompson Stunts
Brittany Romatowski Stunts
Jon Sakata Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024