Daybreakers (2010)

Actie, Fantasie, Sciencefiction
Anno 2019 heeft een massale ziekte vrijwel de hele wereldbevolking omgevormd tot vampiers. Eén minpuntje: de voorraad mensen is beperkt en door een drastisch bloedtekort beginnen de minderbedeelden onder de vampiers te transformeren in vleermuisachtige gedrochten. Het is aan wetenschapper Edward om een bloedvervanger te fabriceren, maar wanneer hij in contact komt met een ondergrondse mensengroepering en een mogelijk genezingsmiddel voor vampirisme ontdekt, wordt ook hij een doelwit van zijn eigen organisatie.

Daybreakers Film Info

Score: 6.275/10 van 1862 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-01-06
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseurs: Michael Spierig, Peter Spierig.
Schrijvers Michael Spierig, Peter Spierig.
Productie Studios: Lionsgate, Pictures in Paradise, Pacific Film and Television Commission, Furst Films, Australian Film Finance Corporation
Productie Land: United States of America, Australia


Daybreakers Trailer


Ethan Hawke
als Edward Dalton
Sam Neill
als Charles Bromley
Willem Dafoe
als Lionel 'Elvis' Cormac
Claudia Karvan
als Audrey Bennett
Isabel Lucas
als Alison Bromley
Vince Colosimo
als Christopher Caruso
Jay Laga'aia
als Senator Turner
Michael Dorman
als Frankie Dalton
Harriet Minto-Day
als Lisa Barrett
Tiffany Lamb
als News Reader
Mungo McKay
als Colin Briggs
Emma Randall
als Ellie Landon
Charlotte Wilson
als Joy Watkins
Christopher Kirby
als Jarvis Bayom
Troy MacKinder
als Officer Hobbs
Robyn Moore
als Forensic Investigator Simms
Damien Garvey
als Senator Westlake
Paul Sonkkila
als General Williams
Ben Siemer
als Police Officer
Renai Caruso
als Coffee Shop Attendant
Amanda Buchanan
als Nurse
Joel Spreadborough
als Vampire Subject
Candice Storey
als Onlooker
Sahaj Dumpleton
als Homeless Vampire
Gabriella Di Labio
als Businesswoman
Kirsten Cameron
als Subway Commuter
Lisa Cunningham
als Nurse
Michelle Atkinson
als Mother
Anne Bennetts
als Onlooker
Kellie Vella
als Subsider in Garage
Victoria Williams
als Vampire School Kid
Zoe White
als Vampire School Kid
Aolani Roy
als Vampire School Kid
Callum McLean
als Vampire School Kid
Jarrad Pon
als Vampire School Kid
Kevin Zwierzchaczewski
als Lab Technician
David Vallon
als Janitor
Brooke Chamberlain
als Isobel (uncredited)
Alex Revan
als Rygar (uncredited)
Todd Levi
als Commissioner Turnbull
Michael Spierig Director
Peter Spierig Director
Michael Spierig Screenplay
Peter Spierig Screenplay
Bryan Furst Producer
Sean Furst Producer
Todd Fellman Producer
Peter Block Executive Producer
Jason Constantine Executive Producer
Stuart Wood Line Producer
Christopher Gordon Original Music Composer
Ben Nott Director of Photography
Matt Villa Editor
Nikki Barrett Casting
George Liddle Production Design
Bill Booth Art Direction
Matthew Putland Set Decoration
George Liddle Costume Design
Kym Sainsbury Makeup Department Head
Tricia McInally Art Department Coordinator
Klaus Kastberg Set Designer
Jacinta Leong Set Designer
Paula Whiteway Set Designer
Nick Breslin Sound Designer
Wayne Pashley Sound Designer
Damian Candusso Sound Designer
Wayne Pashley Supervising Sound Editor
Phil Heywood Sound Re-Recording Mixer
Chad Malbon Visual Effects Producer
Rangi Sutton Visual Effects Supervisor
Ben Rothstein Still Photographer
Steve Unwin Still Photographer
Greg Gilbert Camera Operator
Jason Ewart Steadicam Operator
Tony Clarke Location Manager
Troy MacKinder Dialect Coach
Jackie Sullivan Script Supervisor
Steven Boyle Makeup Effects
Samantha Lyttle Makeup Effects
Frances Richardson Makeup Effects
Richard Taylor Makeup Effects
Basia Plachecki Production Manager
Matthew Ozerski Visual Effects Editor
Chris Anderson Stunt Coordinator
Ricky Schamburg Additional Camera
Mick O'Brien Gaffer
Jason Waide Rigging Gaffer
Sophie Siomos Production Accountant
Ben Parkinson Casting
Chris Brown Producer
Lenny Holmdahl Property Master
Libby Villa Dialogue Editor
Derryn Pasquill Dialogue Editor
Jenny T. Ward Dialogue Editor
Vivienne Boo Fox Additional Hairstylist
Cristina Patterson Contact Lens Painter
Carla Vicenzino Makeup & Hair
Kym Sainsbury Hair Department Head
Troy Follington Makeup & Hair
Simon Joseph Makeup & Hair
Tess Natoli Makeup & Hair
Samantha Lyttle Special Effects Key Makeup Artist
Samantha Lyttle Makeup Artist
Darin Rose Makeup Artist
Karen Kelly Wig Designer
Toby Barron Prosthetics
Adam Head Prosthetics
Vince Holland Prosthetics
Antony McMullen Prosthetics
Jamie Beswarick Prosthetics Sculptor
Don Brooker Prosthetics Sculptor
Bill Hunt Prosthetics Sculptor
Gary Hunt Prosthetics Sculptor
Jamie Leslie First Assistant Director
Nick McKinnon Second Assistant Director
Brett Popplewell Second Unit First Assistant Director
Rachael O'Brien Second Assistant Director
Ian 'Thistle' Thorburn Second Unit Director
Sarah Jane Walsh Third Assistant Director
Stephanie Amantea Wardrobe Assistant
Martin Heusel Wardrobe Coordinator
Bud Hopes Extras Casting
Ben Parkinson Extras Casting
Ian 'Thistle' Thorburn Second Unit Director of Photography
Martin Oswin ADR Mixer
Rich Macar ADR Recordist
Bruce Emery Dolby Consultant
John Simpson Foley Artist
Jason Hancock Foley Recordist
Dan McMahon Sound Assistant
Craig Walmsley Sound Recordist
Sonal Joshi Supervising Dialogue Editor
Chris Healy Additional First Assistant Camera
Peter Critchley Assistant Electrician
Darryl Dempsey Assistant Electrician
Nathan Walton Assistant Electrician
Stephen Head Best Boy Electric
Michael Rich Dolly Grip
Trent Williamson Dolly Grip
Luke Nixon First Assistant Camera
Daniel Clark Focus Puller
Marcus Ballantine Grip
Billy Harmer Grip
Damien King Grip
Michael Carl Smith Grip
Ivan Valjan Grip
Grant Nielsen Key Grip
Mark Bills Lighting Technician
Scott Hamilton Lighting Technician
Tim Buckland Lighting Technician
Steven Magrath Second Assistant "A" Camera
Matthew Floyd Second Assistant "B" Camera
Tristan Davies Second Assistant Camera
Polly Pierce Video Assist Operator
Peter Spierig 3D Animator
Mick Harkin Compositor
Naomi Anderlini Compositor
David Edwards Compositor
Daniel Loui Compositor
Tahl Niran Compositor
Randy Vellacott Compositor
Alicia Aguilera Digital Compositor
Loren Robinson Digital Compositor
Demis Lyall-Wilson Digital Compositor
D.J. Nicke Lead Animator
Jonathan Taranto Matte Painter
Blake Muir Rotoscoping Artist
Max Robinson Rotoscoping Artist
Andrew Smith Rotoscoping Artist
James Rogers Senior Visual Effects Supervisor
Daniel Mons Systems Administrators & Support
Kirsty Martin Visual Effects Coordinator
Daniel Phillis Animation
Clint Ingram Special Effects Supervisor
Andrew Goodall Special Effects Technician
Murray Philip Special Effects Technician
Greg Tuckwell Special Effects Technician
Jeremy Piggott Special Effects Technician
Phill Rylance Special Effects Technician
Steve Rungwerth Special Effects Technician
Simon Gill Assistant Set Dresser
Gillian Butler Set Dresser
Luke Hughes Carpenter
Rick Jarvis Carpenter
Innes Stenhouse Carpenter
Phil Shearer Conceptual Design
Noel McCartney Construction Foreman
Andrew Gardiner Construction Manager
George Kabot Graphic Designer
Johann Kwiatkowski Graphic Designer
Adam Mawby Greensman
Ben Fraser Painter
Gary Cameron Propmaker
Daniel Cairns Props
Jodie Whetter Set Buyer
Jodie Whetter Set Dresser
Phoebe McMahon Assistant Set Decoration
Wayne Diskin Standby Carpenter
Carlin Bull Standby Painter
Graeme Callander Storyboard Artist
Richard Francis-Bruce Additional Editor
Justin McDonald Colorist
John Lee Digital Intermediate
Justin Tran Digital Intermediate
Adrian Hauser Digital Intermediate Colorist
Heather Galvin Online Editor
Naomi Anderlini Title Designer
Jeff Gribble Armorer
Rita Siomos First Assistant Accountant
Alex Fewster Production Secretary
Stuart Monksfield Project Manager
Rebecca Howcroft Assistant Accountant
Angela Barac Assistant Production Coordinator
Steven Boyle Makeup Effects Designer
Steven Boyle Creature Design
Sheila Lind Production Coordinator
Troy MacKinder Dialogue Coach
Eugene Intas Art Direction






















ikwilfilmskijken © 2024